Gol fantastik i Kimmich, Kolni lë dy pikë në limit në “Allianz Arena”

para 5 dite - Top Channel

Një “perlë” e Joshua Kimmich në limitet e kohës së rregullt shmangu humbjen e Bayernit të Mynihut në ndeshjen e “Allianz Arenës” Kundër Kolnit. Bavarezit pësuan gol që në minutën e katërt (shënoi për Kolnin...

Tjetër barazim për Bayernin në Bundesligë

para 5 dite - Koha.net

Bayerni ka lëshuar sërish pikë në Bundesligën e Gjermanisë. Të martën mbrëma, Bayerni luajti 1:1 në shtëpi me Koelnin. Ndeshja i ka takuar xhiros së 17-të të kampionatit gjerman. Bayerni kishte luajtur...

Notat e lojtarëve: Bayern 1-1 Koln, vlerësim i lartë për Kimmich

para 5 dite - Telegrafi

Bayern Munichu i ka shpëtuar humbjes nga Kolni në Allianz Arena duke barazuar në minutën e fundit të takimit. Edhe pse rezultati ishte i barabartë, bavarezët kanë marrë notë mesatare më të lartë, falë...

Kimmich shënon gol të jashtëzakonshëm nga distanca, Bayerni e barazon rezultatin në fundin e ndeshjes

para 5 dite - Gazeta Express

Bayern Munichi ka shënuar golin e barazimit ndaj Kolnit. Joshua Kimmich shënoi në minutën e 90-të për rezultatin 1:1, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe:

Bayerni ndalet me barazim edhe nga Kolni

para 5 dite - Gazeta Express

Bayern Munichi ka regjistruar barazimin e dytë radhazi në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të, kampionët në fuqi gjermanë ndanë pikët me Kolnin, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Ndeshja...

Bayern i shpëtoi humbjes kundër Koelnit në `Allianz Arena`

para 5 dite - RTK

Bayern Munich vuajti shumë, por në fund arriti të shpëtojë nga humbja në “Allianz Arena”, duke barazuar me Koelnin, 1:1. Ellyes Skhiri befasoi Bayernin në minutën e katërt dhe i kaloi mysafirët në epërsi,...

Senzacion, Koln i merr pikë Bayernit në "Allianz Arena"

para 5 dite - Bota Sot

Bayerni shmang humbjen në minutën e 90-të, me një eurogol të futbollistit Joshua Kimmich. Bayerni ka barazuar me rezultat 1:1 me Koln-in, në takimin që u zhvillua në stadiumin “Allianz Arena” në Munih....

Bayerni barazon në “frymën e fundit” ndaj Colognes

para 5 dite - Zeri

Bayern Munichu ka luajtur baras me Colognen në kuadër të javës së 18-të në Bundesliga. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Allianz” përfundoi me rezultat 1-1. Fillimisht ishte skuadra mysafire që realizoi...

Bayerni ndalet me barazim edhe nga Kolni

para 5 dite - Tetova Sot

Bayern Munichi ka regjistruar barazimin e dytë radhazi në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të, kampionët në fuqi gjermanë ndanë pikët me Kolnin. Ndeshja e zhvilluar sonte në “Allianz Arena”...

Ndëshkohet Bayerni, Kolni kalon në epërsi pas 4 minutave lojë

para 5 dite - Gazeta Express

Kolni ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Bayern Munichit, të vlefshme për javën e 17-të në Bundesligë. Ellyes Skhiri shënoi në minutën e katërt për rezultatin 0:1, shkruan Gazeta...

Bayerni luan për pikë të plota ndaj Kolnit – formacionet zyrtare

para 5 dite - Telegrafi

Bayern Munichu është nikoqir i Kolnit në Allianz Arena për ndeshjen e xhiros së 17 në Bundesliga. Bavarezët janë lider në kampionatin gjerman me tri pikë prapa pozitës së dytë që mbahet nga RB Leipzig,...

Dramë në “Allianz Arena”, Bayerni barazon rezultatin në minutën e 90’ (VIDEO)

para 5 dite - KosovaPress

Kampioni gjerman ka arritur ta gjejë golin e parë të ndeshjes kundër skuadrës së Kolnit. Bayern Munichu ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen si vendas kundër Kolnit, raporton KosovaPress....

Kapiteni Kimmich e shpëton Bayernin nga humbja ndaj Kolnit

para 5 dite - KosovaPress

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Bayern Munichut dhe Kolnit, ku të dy skuadrat kanë ndarë pikët e barabarta. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Allianz Arena”, Bayern Munichu...

Kimmichi shpëton Bayernin nga humbja

para 5 dite - Epoka e Re

Bayern Munchen merr barazimin e dytë radhazi në kampionat, këtë herë 1-1 ndaj Koln në “Allianz Arena”. Kampionët e Gjermanisë e pësojnë shumë shpejt që në minutën e katërt. Goli i Koln erdhi gjatë zhvillimit...

Pjesa e parë: Bayerni në disavantazh ndaj Koln

para 5 dite - KosovaPress

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Bayern Munichut dhe skuadrës së Koln. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Allianz Arena”, skuadra e Koln e gjen vetën në epërsi...

Sommer mbetet i shtangur në debutim, Bayerni në disavantazh ndaj Koln (VIDEO)

para 5 dite - KosovaPress

Ende pa u zhvilluar minuta e 5’ e ndeshjes dhe Bayern Munichu gjendet në disavantazh si vendas kundër skuadrës së Koln. Koln ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafirë ndaj Bayern...

Bayerni përballet sot me ekipin e ri të Leart Paqaradës

para 6 dite - KosovaPress

Do të jetë Kolni pengesa e radhës në rrugëtimin e Bayernit të Munihut drejtë titullit të kampionit në Bundesligën gjermane. Në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 17 të elitës së futbollit gjerman, gjiganti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK