Haalandi realizon “hat-trick” tjetër

më 3.2023 - Koha.net

Sulmuesi norvegjez Erling Haaland ka vazhduar me formën e lartë. Haaland ka realizuar tre gola, ndërsa Manchester City po fiton 6:0 ndaj Burnleyt në FA Cup të Anglisë. Haaland realizoi golat në minutat...

Haaland kompleton një tjetër het-trik, Man City kalon në gjysmëfinale të Kupës FA

më 3.2023 - Gazeta Express

Manchester City është kualifikuar për në gjysmëfinale të Kupës FA. Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola mposhti sonte me shumë lehtësi skuadrën nga Championship, Burnleyn, shkruan Gazeta Express. Lexo...

City mposht thellë Burnleyn

më 3.2023 - Bota Sot

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup falë fitores së thellë kundër Burnelyt në çerekfinale. “Qytetarët” triumfuan 6:0 kundër ekipit që bën gara në Championship në stadiumin “Etihad”...

VIDEO/ Manchester City nuk njeh mëshirë, goleadë për gjysmëfinalen e FA Cup...

më 3.2023 - BalkanWeb

Manchester City është kualifikuar në Gjysmëfinalen e FA Cup, pasi mundi me rezultatin e thellë 6-0 Burnley. “Qytetarët” do zhvillonin një pjesë të parë gati perfekte. Do ishte i zakonshmi Erling Haaland...

Haaland shënon het-trik, Man City kalon në gjysmëfinale të FA Cup

më 3.2023 - Telegrafi

Manchester City ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat të thellë 6-0 në kuadër të çerekfinales së FA Cup. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë prej dy golave të qytetarëve. Erling Haland shënoi në minutat...

Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt (VIDEO)

më 3.2023 - RTV 21

Brenda tre minutave janë shënuar dy gola në stadiumin “Etihad” ku po zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Manchester City ka arritur të...

Man City po shkatërron Burnleyn, ia shënon edhe golin e gjashtë

më 3.2023 - Gazeta Express

Manchester City ka shënuar edhe dy gola tjerë në ndeshjen ndaj Burnleyt në Kupën FA. Fillimisht shënoi Cole Palmer në minutën e 68-të, kurse Julian Alvarez pesë minuta më vonë, shkruan Gazeta Express....

Haaland nuk ka të ndalur, shënon dy gola në gjysmëfinalen e FA Cup

më 3.2023 - Syri.net Kosova

Erling Haaland i jep epërsinë Manchester City-t në sfidën me Burnely-n, në gjysmëfinale të FA Cup. Sulmuesi norvegjez gjeti hapësirën e nevojshme mes dy qendërmbrojtësve kundërshtarë për të shfrytëzuar...

VIDEO/ Manchester City nuk njeh mëshirë, goleadë për gjysmëfinalen e FA Cup, Haaland i jashtëzakonshëm

më 3.2023 - Albeu

Manchester City është kualifikuar në Gjysmëfinalen e FA Cup, pasi mundi me rezultatin e thellë 6-0 Burnley.

City mposht thellë Burnleyn dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës FA

më 3.2023 - Zeri

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup falë fitores së thellë kundër Burnelyt në çerekfinale. “Qytetarët” triumfuan 6:0 kundër ekipit që bën gara në Championship në stadiumin “Etihad”...

VIDEO/ “Qytetarët” nuk “tolerojnë” ish-kapitenin, Manchester City “shkatërron” Burnley-n në FA Cup

më 3.2023 - ABC News

Manchester City duket se i është rikthyer “avazit” të vjetër dhe po “shpërfytyron” çdo kundërshtar që i del para, e kësaj here radhën e kishte Burnley i ish-kapitenit të “qytetarëve”, Vincent Kompany,...

Haaland e kompleton het-trikun ndaj Burnleyt, shënon edhe Alvarez

më 3.2023 - Gazeta Express

Manchester City ka shënuar edhe dy gola tjerë në ndeshjen ndaj Burnleyt në Kupën FA. Fillimisht Erling Haaland shënoi në minutën e 59-të për rezultatin 3:0, shkruan Gazeta Express. Për sulmuesin norvegjez...

Manchester City kalon në gjysmëfinale të FA Cup, Haaland shënon het-trik

më 3.2023 - OraInfo

Haaland shënon het-trik, Man City kalon në gjysmëfinale të FA Cup. Manchester City ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat të thellë 6-0 në kuadër të çerekfinales së FA Cup. Pjesa e parë u mbyll me...

Tripletë e Haaland ndaj Burnleyt, Manchester City kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup

më 3.2023 - Syri

Manchester City kualifikohet me goleadë në gjysmëfinale të FA Cup. Cityzens shkatërruan 6-0 Burnley-n, që nuk pati asnjë shans për të përballuar furinë e ekipit të Guardiolës. Erling Haaland i dha epërsinë...

Haaland shënon dy gola për 3 minuta ndaj Burnleyt

më 3.2023 - Gazeta Express

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Burnleyt në Kupën FA. Erling Haaland shënoi në minutën e 35-të për rezultatin 2:0, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Për sulmuesin norvegjez...

City dhe Burnley përballen në FA Cup, ja formacionet zyrtar

më 3.2023 - RTV 21

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Etihad” do të jetë nikoqir i përballjes mes Manchester Cityt dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Vincent Kompany, i cili...

Haaland e kalon Man Cityn në epërsi ndaj Burnleyt

më 3.2023 - Gazeta Express

Manchester City ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Burnleyt në Kupën FA. Erling Haaland shënoi në minutën e 32-të për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

VIDEO/ “Përbindëshi” Haaland i “kafshon” dy herë Burnley-n

më 3.2023 - SuperSport

Erling Haaland i jep epërsinë Manchester City-t në sfidën me Burnely-n, në gjysmëfinle të FA Cup. Sulmuesi norvegjez gjeti hapësirën e nevojshme mes dy qendërmbrojtësve kundërshtarë për të shfrytëzuar...

Haaland nuk ka të ndalur, shënon dy gola në gjysmëfinalen e FA Cup

më 3.2023 - Syri

Erling Haaland i jep epërsinë Manchester City-t në sfidën me Burnely-n, në gjysmëfinale të FA Cup. Sulmuesi norvegjez gjeti hapësirën e nevojshme mes dy qendërmbrojtësve kundërshtarë për të shfrytëzuar...

Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt

më 3.2023 - Bota Sot

Brenda tre minutave janë shënuar dy gola në stadiumin “Etihad” ku po zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Manchester City ka arritur të...

I jashtëzakonshëm, Erling Haaland shënon dy gola brenda tre minutave në FA Cup

më 3.2023 - GazetaBlic

Erling Haaland vazhdon me formën e tij fantastike. Sulmuesi norvegjez ka realizuar dy gola brenda tre miuntave në ndeshjen ndaj Burnley, shkruan GazetaBlic Sport. Haaland shënoi në minutën e 32-të dhe...

FA Cup: Man City – Burnley, formacionet bazë

më 3.2023 - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Man City – Burnley, në kuadër të Kupës FA. Ndeshja fillon në orën 18:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Etihad”. City shihet favorit, së paku në “letër”,...

Manchester City “shkel” Burnelyn dhe kalon në gjysmëfinale të FA Cup

më 3.2023 - Lajmi.net

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup falë fitores së thellë kundër Burnelyt në çerekfinale. “Qytetarët” triumfuan 6:0 kundër ekipit që bën gara në Championship në stadiumin “Etihad”...

Haaland pa “frena” ndaj Burnleyt, kompleton “het-trikun” në FA Cup

më 3.2023 - Lajmi.net

Manchester City ka trefishuar avantazhin 3:0 në ndeshjen kundër Burnleyt në FA Cup. Erling Haaland e ka kompletuar “het-trikun” në minutën e 59-të, shkruan lajmi.net. Kjo ndeshje është në kuadër të çerekfinales...

Haaland “shpërthen” në FA Cup, shënon dy gola për tre minuta kundër Burnleyt

më 3.2023 - Lajmi.net

Manchester City ka avancuar me dy gola 2:0 kundër Burnleyt në ndeshjen e FA Cup. Sulmuesi norvegjez, Erling Haaland është autor i dy golave të shpejtë për “Qytetarët. Erling Haaland realizoi golin e parë...

Manchester City kalon në gjysmëfinale të FA Cup, Haaland shënon het-trik

më 3.2023 - Almakos

Haaland shënon het-trik, Man City kalon në gjysmëfinale të FA Cup. Manchester City ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat të thellë 6-0 në kuadër të çerekfinales së FA Cup. Pjesa e parë u mbyll me...

Haaland realizon het-trik, Manchester City në gjysmëfinale të FA Cup

më 3.2023 - Shqip

Manchester City ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat të thellë 6-0 në kuadër të çerekfinales së FA Cup. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë prej dy golave të “Qytetarëve”. Erling Haland shënoi në minutat...

City në gjysmëfinale të FA Cup

më 3.2023 - KosovaPress

Kampioni anglez, Manchester City e ka siguruar sot biletën e parë drejt gjysmëfinales së FA Cup. City e eliminoi skuadrën e Burnleyt, ku pas 90’ minutave lojë të zhvilluara në “Etihad” rezultati qëndron...

Kompany rikthehet te City, tani si trajner i Burnleyt

më 3.2023 - RTV 21

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Etihad” do të jetë nikoqir i përballjes mes Manchester Cityt dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Vincent Kompany, i cili...

Haaland i çmendur, hat-trick edhe ndaj Burnleyt (VIDEO)

më 3.2023 - KosovaPress

Pas pesë golave në Ligën e Kampionëve kundër RB Leipzigut, Haaland sapo ka shënuar golin e tretë personal në ndeshjen ndaj Burnleyt. Manchester City e ka thelluar epërsinë në 3:0 në ndeshjen kundër Burnleyt,...

Pjesa e parë: City në epërsi solide ndaj Burnleyt

më 3.2023 - KosovaPress

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Etihad”,...

Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt (VIDEO)

më 3.2023 - KosovaPress

Brenda tre minutave janë shënuar dy gola në stadiumin “Etihad” ku po zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Manchester City ka arritur të...

City dhe Burnley përballen në FA Cup, ja formacionet zyrtare

më 3.2023 - KosovaPress

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Etihad” do të jetë nikoqir i përballjes mes Manchester Cityt dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Vincent Kompany, i cili...

Kompany rikthehet te City, tani si trajner i Burnleyt

më 3.2023 - Bota Sot

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Etihad” do të jetë nikoqir i përballjes mes Manchester Cityt dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Vincent Kompany, i cili...

Kompany rikthehet te City, tani si trajner i Burnleyt

më 3.2023 - KosovaPress

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Etihad” do të jetë nikoqir i përballjes mes Manchester Cityt dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup. Vincent Kompany, i cili...

Burimi i besuar zbulon se kur Erling Haaland ka më shumë gjasa të largohet nga Man City

më 3.2023 - ABC News

Gazetari i njohur i merkatos Ben Jacobs i ka thënë TEAMtalk se kur situata e Erling Haaland në Manchester City ka të ngjarë të ndryshojë, duke konfirmuar gjithashtu se sulmuesi ka një klauzolë lirimi prej...

Manchester City triumfoi 7-0 së fundi, ja fitoret më të thella në Champions League

më 3.2023 - NOA

Prestigjiozja sportive spanjolle "Marca" , duke marrë shkas nga fitorja tenistike e Manchester City ndaj Leipzig në 1/8 finale, me rezultatin 7-0, ka bërë një përmbledhje të triumfeve të tilla të thella...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK