Ancelotti i “dashuruar” me Madridin: Do të qëndroja për gjithë jetën këtu

më 3.2023 - ABC News

Gjatë konferencës për shtyp në prag të “El Clasico”-s kundra Barcelona-s, tekniku Carlo Ancelotti, foli edhe për të ardhmen e tij në krye të Real Madridit, kontratën e italianit, që skadon në vitin 2024....

Ancelotti flet para ndeshjes me Barcelonën: Jemi të fokusuar vetëm për fitore

më 3.2023 - Ina

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore. Real Madridi shpreson të qëndrojë në garën për titull në La Liga të dielën në mbrëmje, kur do të...

Formacionet e mundshme të “El Clasicos”

më 3.2023 - Bota Sot

Barcelona do të përballet me Real Madridin në “Camp Nou” të dielën në orën 21:00. Katalanasit do të jenë pa Pedri dhe Ousmane Dembele, ndërsa për Los Blancos David Alaba është lojtari i vetëm që mungon....

“Çfarë problemi keni me rezultatin 1-0”, Xavi para El Clasicos: Nuk e ndryshojmë stilin

më 3.2023 - Top Channel

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

FOTO/ Formacionet e mundshme të “El Clasicos”

më 3.2023 - ABC News

Barcelona do të përballet me Real Madridin në “Camp Nou” të dielën në orën 21:00. Katalanasit do të jenë pa Pedri dhe Ousmane Dembele, ndërsa për Los Blancos David Alaba është lojtari i vetëm që mungon....

Xavi: Nuk e ndryshojmë stilin, duam fitore në El Clasico

më 3.2023 - Bota Sot

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Carlo Ancelotti flet para ndeshjes me Barcelonën: Jemi të fokusuar vetëm për fitore

më 3.2023 - OraInfo

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore. Real Madridi shpreson të qëndrojë në garën për titull në La Liga të dielën në mbrëmje, kur do të...

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore

më 3.2023 - Gazeta Express

Real Madridi shpreson të qëndrojë në garën për titull në La Liga të dielën në mbrëmje, kur do të udhëtojë për në Katalonjë për t’u përballur me Barcelonën. Skuadra e Carlo Ancelottit aktualisht është nëntë...

Formacionet e mundshme të “El Clasicos”

më 3.2023 - Shenja

Barcelona do të përballet me Real Madridin në “Camp Nou” të dielën në orën 21:00. Katalanasit do të jenë pa Pedri dhe Ousmane Dembele, ndërsa për Los Blancos David Alaba është lojtari i vetëm që mungon....

Nesër “El Clasico” mes Barçës dhe Real Madridit, Xavi: Preferoj një 4:0, por edhe 1:0 është rezultat i mrekullueshëm

më 3.2023 - Open-TV

Xavi është i vetëdijshëm se kjo “El Clasico” mund ta zgjidhë fatin e titullit të La Ligas për këtë sezon, por nuk dëshiron të ushtrojë shumë presion mbi lojtarët e tij. Sigurisht, ai pret që ata të luajnë...

Xavi me idetë e qarta para El Clasicos: Bëjmë futboll dominant, më kënaq ed...

më 3.2023 - BalkanWeb

Nuk është një ndeshje e zakonshme. El Clasico zbret në fushë të dielën në orën 21.00 në Camp Nou, ku Barcelona do përballet me Real Madrid, në një 90 minutësh jo vendimtar por shumë të rëndësishëm për...

Pres një Madrid ofensiv, Xavi para El Clasicos: Nuk e ndryshojmë stilin!

më 3.2023 - Syri.net Kosova

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Xavi: Fitorja e Barcelonës nesër do të ishtë një goditje e madhe për Realin, por jo përfundimtare

më 3.2023 - Gazeta Express

Nga këndvështrimi i Barcelonës, ndeshja e së dielës kundër Real Madridit është ndeshja e tyre më e rëndësishme në një “El Clasico” në La Liga për disa kohë. “El Clasico” do të zhvillohet në “Camp Nou”...

“Barcelona si një luan dhe jo si mace”, Ancelotti: Te Reali për të gjithë jetën

më 3.2023 - SuperSport

El Clasico nuk ka kurrë nevojë për ndihmë nga turbulencat jashtë fushës për t’u bërë një spektakël i madh i futbollit, por me Real Madridin që gjendet nëntë pikë larg Barcelonës së vendit të parë, ky është...

Ancelotti gati për “El Clasico”: Nuk do të rrezikojmë, nesër do të luajmë futboll sulmues

më 3.2023 - ABC News

Mbrëmjen e nesërm në mitikun spanjoll “Camp Nou”, Barcelona do të presë rivalët e përjetshëm të Real Madrid në aktin e 287-të, të “El Clasicos”. “Galaktikët” duken në formë dhe një gjë të tillë e ka konfirmuar...

'Barcelona si një luan dhe jo si mace', Ancelotti: Te Reali për të gjithë jetën

më 3.2023 - Syri

El Clasico nuk ka kurrë nevojë për ndihmë nga turbulencat jashtë fushës për t’u bërë një spektakël i madh i futbollit, por me Real Madridin që gjendet nëntë pikë larg Barcelonës së vendit të parë, ky është...

Ancelotti: Do të doja të qëndroj në Real Madrid përgjithmonë

më 3.2023 - Klan Kosova

Trajneri italian, Carlo Ancelotti, ka thënë se po të ishte në dorën e tij, do të qëndronte përgjithmonë te Real Madridi. Ancelotti, në një konferencë para ndeshjes me Barcelonën, ka thënë se dëshiron që...

Xavi nuk sheh favorit në ndeshjen me Real Madridin

më 3.2023 - RTK

Xavi sheh gjasa të barabarta të Barcelonës dhe të Real Madridit për ta fituar përballjen, por e thekson elementin e të qenit nikoqir duke e vlerësuar si përparësi të vogël. "Mendoj se është pesëdhjetë...

Ancelotti thotë se ndaj Barcelonës do të bëjë lojë sulmuese

më 3.2023 - RTK

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka thënë se ndaj Barcelonës skuadra e tij do të luajë një lojë sulmuese si dhe ka vlerësuar mbrojtjen katalanasve gjatë gjithë edicionit. Barcelona dhe Real Madrid...

Xavi flet para ndeshjes me Real Madridin, optimist për fitore

më 3.2023 - GazetaBlic

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Xavi deklarohet rreth El Clasicos, minimizon ndikimin derbit në garën për titull

më 3.2023 - Telegrafi

Nga këndvështrimi i Barcelonës, ndeshja e së dielës kundër Real Madridit është sfida e tyre më e rëndësishme në La Liga për disa kohë. Një fitore për Blaugranët do t’i vendoste ata 12 pikë më shumë se...

“Çfarë problemi keni me rezultatin 1-0”, Xavi para El Clasicos: Nuk e ndryshojmë stilin!

më 3.2023 - SuperSport

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Xavi minimizon “El Clasico-n”: Nuk është gjithçka nesër, ka ende rrugë për të bërë

më 3.2023 - ABC News

Nga këndvështrimi i Barcelonës, ndeshja e së dielës kundër Real Madridit është sfida e tyre më e rëndësishme në La Liga. Një fitore për katalanasit do t’i vendoste ata 12 pikë më shumë se skuadra e Carlo...

Pres një Madrid ofensiv, Xavi para El Clasicos: Nuk e ndryshojmë stilin!

më 3.2023 - Syri

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Reali përballet me 2 mungesa të mëdha para sfidës “El Clasico”

më 3.2023 - Alsat-M

Pak orë para “El Clasico”-s, është një shqetësim i vërtetë për Real Madridin, pasi Karim Benzema nuk ishte në gjendje të stërvitej me grupin të premten. Pasi pësoi një goditje në këmbën e tij të djathtë...

Barcelona e publikon listën e lojtarëve për “El Clasico”

më 3.2023 - Gazeta Express

Barcelona e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen derbi ndaj Real Madridit. “El Clasico” do të luhet të dielën me fillim nga 21:00 në kuadër të La Ligas, shkruan Gazeta Express. Aktualisht,...

Xavi para ‘El Clasicos’: “1-0? Është një rezultat fantastik, por më mirë do të ishte 4-0 ose 5-4”

më 3.2023 - Insajderi.org

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Xavi publikon listën e lojtarëve për “El Clasico”

më 3.2023 - Indeks online

Nesër do të zhvillohet ndeshja ”El Clasico” mes Barcelonës djhe Real Madridit. Ndeshja është e vlefshme për kampionatin spanjoll dhe fillon nga ora 21:00, shkruan IndeksOnline. Një ditë para përballjes...

“Do qëndroja përjetësisht”, Ancelotti i kalon topin Realit, shpreh dëshirat...

më 3.2023 - BalkanWeb

Carlo Ancelotti, trajneri i Real Madrid, në vigjilje të “El Clasico”, u pyet në lidhje me të ardhmen e tij. Tekniku italian ishte i prerë në këtë pikë, dëshira e tij është të qëndrojë në krye të Realit,...

Barcelona përgatitet para “El Classicos”, Xavi përfshinë në stërvitje edhe një 15-vjeçar

më 3.2023 - Lajmi.net

Barcelona mund të shkojë në kuotën e 12 pikëve larg Real Madridit në garën për titull në La Liga me fitoren e mundshme ndaj rivalëve të tyre në El Clasico në Camp Nou të dielën në mbrëmje. Skuadra e Xavi...

“Çfarë problemi keni me rezultatin 1-0”, Xavi irritohet para El Clasicos

më 3.2023 - Lexo

El Clasico e së dielës mes Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou është padyshim kryesfida e javës së 26-të në LaLiga. Katalanasit do të zbresin në fushë si kryesues të kampionatit teksa i gëzohen faktit...

Ancelotti për të ardhmen: Klubi duhet të vendos, unë do qëndroja te Reali deri në fund të jetës”

më 3.2023 - GazetaBlic

Carlo Ancelotti është përfolur shumë për një largim të mundshëm nga Real Madrid. Mediat e huaja kishin lidhur shumë emrin e tij me Brazilin, por kjo pistë tashmë është shuar dhe e ardhmja e tij mbetet...

Barcelona publikon listën anti-Real Madrid: Mungojnë yjet

më 3.2023 - Telegrafi

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për derbin me Real Madridin që zhvillohet nesër (e diel). El Clasico që luhet në kuadër të javës së 26-të në La Liga, fillon në ora 21:00 në Camp Nou....

Xavi: Fitorja e Barcelonës në El Classico të dielën do të ishte goditje e madhe për Real Madridin

më 3.2023 - Lajmi.net

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez ka folur në një konferencë për media një ditë para “El Classicos” kundër Real Madridit. Barcelona dhe Real Madridi do të përballen të dielën në La Liga me fillim nga...

“Barcelona si një luan dhe jo si mace”, Ancelotti: Te Reali për të gjithë jetën

më 3.2023 - Lajm

El Clasico nuk ka kurrë nevojë për ndihmë nga turbulencat jashtë fushës për t’u bërë një spektakël i madh i futbollit, por me Real Madridin që gjendet nëntë pikë larg Barcelonës së vendit të parë, ky është...

Xavi para ‘El Clasicos’: Më kënaq edhe triumfi minimal

më 3.2023 - Epoka e Re

Nuk është një ndeshje e zakonshme. “El Clasico” zbret në fushë të dielën në orën 21:00 në “Camp Nou”, ku Barcelona do përballet me Real Madrid, në një 90 minutësh jo vendimtar por shumë të rëndësishëm...

Carlo Ancelotti flet para ndeshjes me Barcelonën: Jemi të fokusuar vetëm për fitore

më 3.2023 - Almakos

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore. Real Madridi shpreson të qëndrojë në garën për titull në La Liga të dielën në mbrëmje, kur do të...

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore

më 3.2023 - Periskopi

Ancelotti: Barcelonën nesër duhet ta shikojmë si luan dhe jo si mace, jemi të fokusuar vetëm për fitore 18 Mar, 18:22 Real Madridi shpreson të qëndrojë në garën për titull në La Liga të dielën në mbrëmje,...

Barcelona – Real Madrid, Xavi (nuk) i jep rëndësinë e duhur

më 3.2023 - Shqip

Nga këndvështrimi i Barcelonës, ndeshja e së dielës kundër Real Madridit është sfida e tyre më e rëndësishme në La Liga. Një fitore për katalanasit do t’i vendoste ata 12 pikë më shumë se skuadra e Carlo...

Ancelotti: Do të doja të qëndroj përgjithmonë në Real

më 3.2023 - Epoka e Re

Trajneri italian, Carlo Ancelotti, ka thënë se po të ishte në dorën e tij, do të qëndronte përgjithmonë te Real Madridi. Ancelotti, në një konferencë para ndeshjes me Barcelonën, ka thënë se dëshiron që...

Ancelotti ia lë Realit të vendosë për të ardhmen e tij

më 3.2023 - KosovaPress

Në konferencën e sotme për media para “El Clasicos” së dielës me Barcelonën, trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti u pyet rreth të ardhmes së tij te kampioni evropian. Tash e disa kohë spekulimet nuk...

Të dielën luhet ‘el classico’, Barcelona publikon listën e futbollistëve të ftuar, mungojnë dy lojtarë të rëndësishëm

më 3.2023 - Lexo

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për përballjen e ‘El classico’ që zhvillohet ditën e nesërme në Camp Nou në orën 21:00. Ndeshja luhet në kuadër të javës së 26-të të La Ligas. Deri më...

Ancelotti ka paralajmëruar lojtarët e Real Madridi ditë më parë për Chelsean

më 3.2023 - Telegrafi

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka paralajmëruar lojtarët e tij për përballjen me Chelsean në Ligën e Kampionëve para se shorti të hidhej në Nyon të Zvicrës. Skuadra spanjolle rezervoi vendin...

Ancelotti ‘shkrinë’ së qeshuri gazetarët për Militaon: Nuk është bukurosh, por është më i miri në botë në rolin e tij

më 3.2023 - Lajmi.net

Skuadra e Real Madridit nesër luan ndeshjen e rëndësishme të javës së 26-të në La Liga kundër rivalit Barcelonës në stadiumin “Camp Nou”. Trajneri italian, Carlo Ancelotti u paraqit në konferencë për media...

Ancelotti: Militao është mbrojtësi më i mirë në botë, nuk është shumë i bukur

më 3.2023 - KosovaPress

Eder Militao është mbrojtësi më i mirë në botë sipas trajnerit të tij te Real Madridi, Carlo Ancelotti, i cili më tutje beson se ylli brazilian mund të përmirësohet ende. Gjiganti spanjoll kaloi në çerekfinale...

Ancelotti: Do të doja të qëndroj në Real Madrid përgjithmonë

më 3.2023 - Ekonomia Online

Trajneri italian, Carlo Ancelotti, ka thënë se po të ishte në dorën e tij, do të qëndronte përgjithmonë te Real Madridi. Ancelotti, në një konferencë para ndeshjes me Barcelonën, ka thënë se dëshiron që...

Benzema mungon në stërvitje vetëm dy ditë para El Clasico

më 3.2023 - Ina

Ekziston një shqetësim i vërtetë për Real Madridin përpara El Clasico, pasi Karim Benzema nuk ishte në gjendje të stërvitej me grupin kryesor të premten. Pasi pësoi një goditje në këmbën e tij të djathtë...

Benzema mungon në stërvitje vetëm dy ditë para El Clasico

më 3.2023 - Klan Kosova

Ekziston një shqetësim i vërtetë për Real Madridin përpara El Clasico, pasi Karim Benzema nuk ishte në gjendje të stërvitej me grupin kryesor të premten. Pasi pësoi një goditje në këmbën e tij të djathtë...

Benzema mungon në stërvitje, s’dihet a do të paraqitet në “El Clasico”

më 3.2023 - Reporteri

Real Madridi do të vazhdojë të monitorojë gjendjen fizike të Karim Benzemas përpara udhëtimit të tyre për në “Camp Nou”. “El Clasico” do të zhvillohet të dielën, nga ora 21:00. Kjo ndeshje ka rëndësi të...

Lajme të këqija për Realin para derbit me Barcelonën

më 3.2023 - Aktuale

FILE PHOTO: Soccer Football - LaLiga - Athletic Bilbao v Real Madrid - San Mames, Bilbao, Spain - January 22, 2023 Real Madrid's Karim Benzema celebrates scoring their first goal with Vinicius Junior,...

Situata e fundit e Pedrit shqetëson Xavin

më 3.2023 - RTK

Xavi po llogariste tek Pedri për ndeshjen e Barcelonës kundër Real Madridit, por tashmë është krijuar një situatë e re: spanjolli nuk ka përfunduar stërvitjen e së premtes. Pedri ka ndjerë shqetësime fizike...

Benzema mungon në stërvitje, në dyshim për t’u paraqitur në “El Clasico”

më 3.2023 - Gazeta Express

Real Madridi do të vazhdojë të monitorojë gjendjen fizike të Karim Benzemas përpara udhëtimit të tyre për në “Camp Nou”. “El Clasico” do të zhvillohet të dielën, nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express....

Benzema në dyshim për t’u paraqitur në “El Clasico”, mungon në stërvitje

më 3.2023 - OraInfo

Benzema mungon në stërvitje, në dyshim për t’u paraqitur në “El Clasico”. Real Madridi do të vazhdojë të monitorojë gjendjen fizike të Karim Benzemas përpara udhëtimit të tyre për në “Camp Nou”. “El Clasico”...

Lajm i keq për trajnerin Xavi, Pedri nuk do të luajë përfundimisht ndaj Real Madrid

më 3.2023 - GazetaBlic

Pedri është jashtë llogarive të Xavi Hernandez për derbin e madh me Real Madridin, për xhiron e 26-të të La Ligës, të planifikuar për të dielën mbrëma, në Camp Nou. Gjithashtu Luis de la Fuente, trajneri...

Përzgjedhësi i ri i Spanjës befason me listën, nuk fton 15 lojtarë që ishin në Katar

më 3.2023 - Koha.net

Përzgjedhësi i ri i Spanjës, Luis de la Fuente, e ka kthyer portierin e Chelseat, Kepa Arrizabalaga, por nuk ka ftuar 15 lojtarë që ishin në Botërorin e Katarit. De la Fuente e publikoi listën të premten...

Lajme të këqija për Realin para derbit me Barcelonën

më 3.2023 - Arbresh

Real Madridi do të vazhdojë të monitorojë gjendjen fizike të Karim Benzemas përpara udhëtimit të tyre për në “Camp Nou”. “El Clasico” do të zhvillohet të dielën, nga ora 21:00. Kjo ndeshje ka rëndësi të...

Benzema në dyshim për t’u paraqitur në “El Clasico”, mungon në stërvitje

më 3.2023 - Almakos

Benzema mungon në stërvitje, në dyshim për t’u paraqitur në “El Clasico”. Real Madridi do të vazhdojë të monitorojë gjendjen fizike të Karim Benzemas përpara udhëtimit të tyre për në “Camp Nou”. “El Clasico”...

Lajm i keq për Barcelonën!

më 3.2023 - Bota Sot

Lajm i keq për Barcelonën! Një lajm tepër i keq për Xavin dhe Barcelonën përpara “El Clasico” të së dielës mbreëma kudnër Real Madrid. Për këtë rast, në fakt, katalanasit nuk do të jenë në gjendje të llogarisin...

Lajm i keq për Barcelonën përpara “El Clasicos”, dëmtohet Pedri

më 3.2023 - ABC News

Një lajm tepër i keq për Xavin dhe Barcelonën përpara “El Clasico” të së dielës mbreëma kudnër Real Madrid. Për këtë rast, në fakt, katalanasit nuk do të jenë në gjendje të llogarisin mesfushorin e tyre...

Trajneri i ri i Spanjës tronditi me listën e parë, heq 15 lojtarë që luajtën në Katar

më 3.2023 - Syri.net Kosova

Trajneri i ri i Spanjës, Luis de la Fuente ka shpallur listën e parë të lojtarëve dhe interesant është se në listën e parë janë vetëm 11 nga 26 lojtarët që ishin në Botërorin e Katarit. Mediat spanjolle...

Lista e lojtarëve të Spanjës për Euro 2024, De Gea mbetet sërish jashtë

më 3.2023 - ABC News

Trajneri i ri i Spanjës, Luis de la Fuente ka shpallur listën e parë të lojtarëve dhe interesant është se në listën e parë janë vetëm 11 nga 26 lojtarët që ishin në Botërorin e Katarit. Lojtarët e grumbulluar...

Trajneri i ri i Spanjës tronditi me listën e parë, heq 15 lojtarë që luajtën në Katar

më 3.2023 - Syri

Trajneri i ri i Spanjës, Luis de la Fuente ka shpallur listën e parë të lojtarëve dhe interesant është se në listën e parë janë vetëm 11 nga 26 lojtarët që ishin në Botërorin e Katarit. Mediat spanjolle...

Barcelona – Real Madrid, lajm i keq për katalonasit

më 3.2023 - Shqip

Të dielën në mbrëmje gjithë sytë e botës do të jenë në “Camp Nou”, aty ku do të zhvillohet El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madrid, një përballje që premton gjithmonë spektakël. Skuadra e Xavit kryeson...

Lajm i keq për Barcelonën përpara “El Clasicos”, dëmtohet Pedri

më 3.2023 - Shenja

Një lajm tepër i keq për Xavin dhe Barcelonën përpara “El Clasico” të së dielës mbreëma kudnër Real Madrid. Për këtë rast, në fakt, katalanasit nuk do të jenë në gjendje të llogarisin mesfushorin e tyre...

Trajneri i ri i Spanjës nis spastrimin, grumbullon vetëm 11 vetë nga Botërori

më 3.2023 - Bota Sot

Te Spanja pritshmëritë për grumbullimin e lojtërave në kombëtare ishin të mëdha, pasi tashmë në krye të skuadrës iberike është Luis de la Fuente. Ai zuri vendin e Luis Enrique, që u largua pas zhgënjimit...

Spanja publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e marsit

më 3.2023 - GazetaBlic

Spanja ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e marsit. Selektori i ri i spanjollëve, Luis de la Fuente ka bërë disa ndryshime në listën e lojtarëve për ndeshjet ndaj Norvegjisë dhe Skocisë,...

Lista e Spanjës për ndeshjet e marsit

më 3.2023 - Epoka e Re

Trajneri i ri i Spanjës, Luis de la Fuente ka shpallur listën e parë të lojtarëve dhe interesant është se në listën e parë janë vetëm 11 nga 26 lojtarët që ishin në Botërorin e Katarit. Spanja do të luajë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK