Chelsea shpërdoron dy herë epërsinë, Evertoni i merr pikë në “Stamford Bridge”

para 12 muajve - Top Channel

Chelsea nuk di të përfitojë nga ndalesa e Tottenhamit për të shpresuar për zonën Champions në Premier League. Blutë e Londrës u ndalën në një barazim 2-2 përballë Evertoit në “Stamford Bridge”, duke shpërdoruar...

Seria e fitoreve të Chelseas ndalet nga Evertoni

para 12 muajve - RTK

Seria e fitoreve të Chelseas është ndalur nga Evertoni që ka bërë një hap në luftën për mbijetesë në Premier League. Ndeshja e zhvilluar në "Stamford Bridge" është mbyllur me rezultat 2-2. Joao Felix (52′)...

Chelsea ndan pikët me Evertonin

para 12 muajve - RTV 21

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Chelseat dhe Evertonit, ku të dy skuadrat kanë ndarë pikët. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Stamford Bridge”, Chelsea ka barazuar 2:2...

Chelsea vazhdon avazin e vjetër, Evertoni ia barazon në fund

para 12 muajve - Koha.net

Chelsea nuk ka shkuar dot në katër fitore radhazi nën trajnerin Graham Potter. Të shtunën mbrëma, Chelsea barazoi 2:2 në “Stamford Bridge” ndaj Evertonit që po lufton për mbijetesë. Në fakt, ndeshja pasqyroi...

Everton i nxjerr pikë Chelseas në minutën e fundit

para 12 muajve - Indeks online

Chelsea i ka ikur nga duart fitorja në Premier League. Blutë e Londrës po udhëhiqnin 2-1 me golat e Felix dhe Havertz por Everton barazoi në 90′ me Simms duke i marrë bluve një pikë dhe me sfidën që përfundon...

Chelsea ndalet me barazim nga Evertoni

para 12 muajve - Gazeta Express

Pas dy fitoreve radhazi në Premierligë, Chelsea është ndalë me barazim nga Evertoni. Ndeshja e zhvilluar në “Stamford Bridge” përfundoi me rezultatin 2:2, shkruan Gazeta Express. Kjo ndeshje i takoi javës...

Chelsea veç barazim me Evertonin

para 12 muajve - OraInfo

Chelsea ndalet me barazim nga Evertoni. Pas dy fitoreve radhazi në Premierligë, Chelsea është ndalë me barazim nga Evertoni. Ndeshja e zhvilluar në “Stamford Bridge” përfundoi me rezultatin 2:2, shkruan...

Evertoni e barazon sërish rezultatin ndaj Chelsat

para 12 muajve - Gazeta Express

Evertoni ka shënuar sërish për të barazuar rezultatin ndaj Chelseat. Ellis Simms shënoi në minutën e 89-të për rezultatin 2:2, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe:

Premier League/ 4 gola në Londër, Chelsea ndalet në barazim (VIDEO)

para 12 muajve - BalkanWeb

Pas dy fitoreve radhazi, Chelsea është ndalur në barazim 2-2 në kampionat me Everton. Ekipi i drejtuar nga Graham Potter qarkulloi topon në pjesën e parë, por e pati të vështirë për të konkretizuar. Djemtë...

Chelsea dhe Everton ndahen në barazim në ndeshjen që u shënuan katër gola

para 12 muajve - Telegrafi

Chelsea dhe Everton kanë barazuar me rezultat 2-2 në kuadër të javës së 27-të të Ligës Premier. Pjesa e parë mes këtyre dy skuadrave ishte e dobët dhe pa raste të mira shënimi. Me të filluar pjesa e dytë,...

Chelsea e rikthen epërsinë ndaj Evertonit, shënon Havertz

para 12 muajve - Gazeta Express

Chelsea e ka rikthyer epërsinë ndaj Evertonit. Kai Havertz shënoi në minutën e 76-të për rezultatin 2:1, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Futbollisti gjerman golin e shënoi nga penalltia.

VIDEO/ Chelsea shpërdoron dy herë epërsinë, Evertoni i merr pikë në “Stamford Bridge”

para 12 muajve - SuperSport

Chelsea nuk di të përfitojë nga ndalesa e Tottenhamit për të shpresuar për zonën Champions në Premier League. Blutë e Londrës u ndalën në një barazim 2-2 përballë Evertoit në “Stamford Bridge”, duke shpërdoruar...

Evertoni e barazon rezultatin ndaj Chelseat

para 12 muajve - Gazeta Express

Evertoni ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat. Abdoulaye Doucoure shënoi në minutën e 69-të për rezultatin 1:1, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe:

Chelsea ndalet me barazim nga Evertoni

para 12 muajve - Flaka

Pas dy fitoreve radhazi në Premierligë, Chelsea është ndalë me barazim nga Evertoni. Ndeshja e zhvilluar në “Stamford Bridge” përfundoi me rezultatin 2:2. Kjo ndeshje i takoi javës së 28-të. Joao Felix...

Felix shënon për epërsinë e Chelseat ndaj Evertonit

para 12 muajve - Gazeta Express

Chelsea ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Evertonit. Joao Felix shënoi në minutën e 52-të për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

Chelsea dhe Evertoni ndajnë pikët në “Stamford Bridge”

para 12 muajve - Zeri

Chelsea dhe Evertoni kanë ndarë pikët në duelin e javës së 28-të kampionale në Premierligë. Rezultati përfundimtar i takimit ishte 2:2 në stadiumin “Stamford Bridge” në Londër. Joao Felix i dha epërsinë...

Chelsea ndalet me barazim nga Evertoni

para 12 muajve - Tetova Sot

Pas dy fitoreve radhazi në Premierligë, Chelsea është ndalë me barazim nga Evertoni. Ndeshja e zhvilluar në “Stamford Bridge” përfundoi me rezultatin 2:2. Kjo ndeshje i takoi javës së 28-të. Joao Felix...

Everton shtang Chelseat në stadiumin “Stamford Bridge”

para 12 muajve - Bota Sot

Chelsea e lëshoi fitoren nga dora në minutën e fundit. Përballja mes Chelseat dhe Evertonit, solli katër gola por jo edhe fitues (2:2). Për Chelsean shënuan Joao Felix (32'), Havertz (76') dhe për Evertonin...

Chelsea bën vetëvrasje në limit, djemtë e Potter befasohen nga Everton

para 12 muajve - ABC News

Chelsea i ka ikur nga duart fitorja në Premier League. Blutë e Londrës po udhëhiqnin 2-1 me golat e Felix dhe Havertz por Everton barazoi në 90′ me Simms duke i marrë bluve një pikë dhe me sfidën që përfundon...

Evertoni e shokon Chelsean në fund të ndeshjes, barazohet rezultati

para 12 muajve - GazetaBlic

Everton e ka barazuar rezultatin ndaj Chelsea. Simms ka realizuar në fund të ndeshjes, shkruan GazetaBlic Sport. Rezultati tashmë është 2 me 2. Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO .

Chelsea rikthen avantazhin ndaj Everton, Havertz shënon në “Stamford Bridge”

para 12 muajve - GazetaBlic

Chelsea e ka rikthyer avantazhin ndaj Everton. Havertz ka realizuar nga penalltia për 2 me 1, shkruan GazetaBlic Sport. Momentalisht po rrjedhë minuta e 75-të në “Stamford Bridge”, atje ku kanë mbetur...

Everton barazon rezultatin ndaj Chelsea, vjen goli i dytë në ndeshje

para 12 muajve - GazetaBlic

Everton e ka barazuar rezultatin ndaj Chelsea. Doucoure ka realizuar në minutën e 69-të, shkruan GazetaBlic Sport. Rezultati tashmë është 1 me 1 në “Stamford Bridge”. Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO .

Felix shënon gol të bukur, Chelsea në avantazh ndaj Evertonit

para 12 muajve - GazetaBlic

Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Evertonit. Joao Felix ka realizuar për 1 me 0, shkruan GazetaBlic Sport. Portugezi shënoi në minutën e 52-të dhe i dha epërsinë skuadrës së tij. Ja pamjet – VIDEO.

Pjesa e parë: Chelsea e Evertoni nuk e gjejnë golin

para 12 muajve - Bota Sot

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Chelseat dhe Evertonit. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Stamford Bridge”, Chelsea dhe Evertoni hyjnë drejt zhveshtores pa...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Everton

para 12 muajve - Zeri

Chelsea është nikoqir i Evertonit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28-të në Premierligë. Ndeshja do të filloi në orën 18:30 në stadiumin “Stamford Bridge”. Blutë pozicionohen në vendin e 11-të me 37...

Chelsea veç barazim me Evertonin

para 12 muajve - Almakos

Chelsea ndalet me barazim nga Evertoni. Pas dy fitoreve radhazi në Premierligë, Chelsea është ndalë me barazim nga Evertoni. Ndeshja e zhvilluar në “Stamford Bridge” përfundoi me rezultatin 2:2, shkruan...

Evertoni ia ndal hovin Chelseat, ndahen pikët “Stamford Bridge”

para 12 muajve - Lajmi.net

Chelsea dhe Evertoni kanë ndarë pikët në duelin e javës së 28-të kampionale në Premierligë. Rezultati përfundimtar i takimit ishte 2:2 në stadiumin “Stamford Bridge” në Londër, shkruan lajmi.net. Joao...

Rikthehet baraspesha në “Stamford Bridge”, Everton barazon rezultatin kundër Chelseat

para 12 muajve - Lajmi.net

Evertoni e ka barazuar rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Chelseat. Doucoure ka realizuar për mysafirët golin e barazimit në minutën e 69-të, shkruan lajmi.net. Sfida mes Chelseat dhe Evertonit po zhvillohet...

Katër minuta zgjat festa e Evertonit, Chelsea rikthen epërsinë

para 12 muajve - Lajmi.net

Chelsea e ka rikthyer epërsinë 2:1 në takimin kundër Evertonit në Premierligë. Mesfushori gjerman, Kai Havertz ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 76-të, shkruan lajmi.net. Sfida mes...

Chelsea avancon ndaj Evertonit, shtylla i ndihmon Felixit të shënojë gol të bukur

para 12 muajve - Lajmi.net

Chelsea ka kaluar në avantazh 1:0 kundër Evertonit, në takimin e vlefshëm për javën e 28-të në Premierligë. Joao Felix ka shënuar golin e epërsisë për “Blutë” e Londrës në minutën e 52-të, shkruan lajmi.net....

Chelsea ndan pikët me Evertonin

para 12 muajve - KosovaPress

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Chelseat dhe Evertonit, ku të dy skuadrat kanë ndarë pikët. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Stamford Bridge”, Chelsea ka barazuar 2:2...

Drama në “Stamford Bridge”, Evertoni barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)

para 12 muajve - KosovaPress

Është shënuar edhe goli i katërt i ndeshjes në stadiumin “Stamford Bridge” mes Chelseat dhe Evertonit. Skuadra e Evertonit e ka barazuar rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Chelseat, përmes golit të shënuar...

Chelsea rikthen epërsinë ndaj Evertonit, shënon Havertz (VIDEO)

para 12 muajve - KosovaPress

Është shënuar edhe goli i tretë i ndeshjes në stadiumin “Stamford Bridge” ku po zhvillohet ndeshja mes Chelseat dhe Evertonit. Skuadra e Chelseat e ka rikthyer epërsinë në ndeshjen ndaj Evertonit, ku po...

Evertoni barazon rezultatin kundër Chelseat (VIDEO)

para 12 muajve - KosovaPress

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Stamford Bridge”, ku mysafirët kanë gjetur golin e parë të ndeshjes. Skuadra e Evertonit e ka barazuar rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër Chelseat, përmes...

Zhbllokohet rezultati mes Chelseat dhe Evertonit (VIDEO)

para 12 muajve - KosovaPress

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Stamford Bridge” ku po zhvillohet ndeshja mes Chelsea dhe Evertonit. Skuadra e Chelseat ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Evertonit, përmes...

Pjesa e parë: Chelsea e Evertoni nuk e gjejnë golin

para 12 muajve - KosovaPress

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Chelseat dhe Evertonit. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Stamford Bridge”, Chelsea dhe Evertoni hyjnë drejt zhveshtores pa...

Këto janë 11-shet startuese të përballjes në mes Chelseat dhe Everton

para 12 muajve - Insajderi.org

Chelsea është nikoqir i Evertonit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28-të në Premierligë. Ndeshja do të filloi në orën 18:30 në stadiumin “Stamford Bridge”. Blutë pozicionohen në vendin e 11-të me 37...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK