Manchester United ‘shpartallon’ Chelsea dhe siguron Champions League

më 5.2023 - NOA

Britania e Madhe- Manchester United ja del mbanë të likuidojë lehtësisht Chelsean me shifrat 4-0 duke marrë pikët e rendësishme që do ti mundësojnë sezonin e ardhshëm të luaj në Champions League. Dhe skuadra...

Tentuan të dhunojnë gjyqtarët, policia shoqëron disa tifozë të Tiranës

më 5.2023 - Zhurnal

Disa tifozë të Tiranës, të cilët hynë në fushë dhe tentuan të dhunojnë gjyqtarët e ndeshjes, në përfundim të takimit me Bylisin, janë shoqëruar nga policia. E gjithë situata erdhi pas një penalltie të...

Tentuan të dhunojnë gjyqtarët, policia shoqëron disa tifozë të Tiranës

më 5.2023 - Medial

Disa tifozë të Tiranës, të cilët hynë në fushë dhe tentuan të dhunojnë gjyqtarët e ndeshjes, në përfundim të takimit me Bylisin, janë shoqëruar nga policia. E gjithë situata erdhi pas një penalltie të...

Partizani pret Teutën, Tirana kërkon “mrekullinë” ndaj Erzenit

më 5.2023 - Bota Sot

Mesditën e sotme, Kampionati shqiptar i futbollit, Abissnet Superiore zhvilloi javën e 35-të, javë që pa triumfin e “demave” të Partizanit ndaj Kastriot dhe barazimin e “bardhebluve” të Tiranës ndaj Bylisit,...

Skandal në Tiranë, tifozët e ekipit i vërsulen gjyqtarit në fushë pasi humbën ndeshjen

më 5.2023 - Reporteri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Kalendari i Superiores, ja kur do të luhen ndeshjet e javës së fundit

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Java e 35-të e “Abissnet Superiore” ka ngatërruar jo pak situatat për sa i përket verdikteve të sezonit dhe vetëm në javën e fundit, do të përcaktohet ekipi kampion, skuadra e katërt që shkon në Europë...

Partizani merr kreun/ Tirana barazon me Ballshin mes polemikave, tifozët hyjnë në fushë

më 5.2023 - Top Channel

Degjeneron në dhunë fundi i kampionatit në ndeshjen e parafundit të tij mes Tiranës dhe Bylisit, ku ballshiotët morën një barazim duke i dhënë asistin Partizanit për të marrë kreun e klasifikimit një javë...

Vllaznia e Laçi në garë për Europën

më 5.2023 - Klan

Vllaznia e Laçi në garë për Europën Sedloski: Asgjë nuk ka përfunduar! Hima: Fitojmë ndaj Kastriotit Vllaznia mban gjallë shpresat për Kupat e Europës deri në fundin e sezonit. Shkodranët barazuan 1-1...

Tifozët hyjnë në fushë pas përfundimit të ndeshjes Tirana-Bylisi, tentojnë të sulmojnë gjyqtarin e ndeshjes

më 5.2023 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Skandal në Superiore/ Penallti e dyshimtë, tifozët e Tiranës futen në fushë për të rrahur gjyqtarin

më 5.2023 - Revista

Një penallti e dyshimte qe mesa duket do ti kushtoje titullin Tiranes, ka sjell nje skandal te vertete ne stadiumin e Rrogozhines. Ne fund te ndeshjes Tirana-Bylis qe u mbyll 2 me 2, tifozet kryeqytetas...

Zbritën në fushë dhe dhunuan arbitrin, shoqërohen në polici tifozët e Tiranës

më 5.2023 - Top Channel

Rrogozhinë/Informacion paraprak Më datë 25.05.2023, në përfundim të ndeshjes Bylisi-Tirana, në Rogozhinë, disa tifozë të Tiranës kanë hyrë në fushë dhe kanë tentuar të dhunojnë gjyqtarët e ndeshjes. Shërbimet...

Kalendari i Superiores/ Titulli, Europa dhe mbijetesa përcaktohen në fund, ...

më 5.2023 - BalkanWeb

Java e 35 e “Abissnet Superiore”, ka ngatërruar jo pak situatat për sa i përket verdikteve të sezonit dhe vetëm në javën e fundit, do të përcaktohet ekipi kampion, skuadra e katërt që shkon në Europë si...

Partizani merr kreun 1 javë para fundit

më 5.2023 - Klan

Partizani merr kreun 1 javë para fundit Tirana barazon me Bylisin mes tensioneve Ekipi kampion, skuadra e fundit që do të shkojë në kupat e Europës dhe mbijetesa do të përcaktohen në javën e fundit. Partizani...

Sulmuan gjyqtarin, arrestohen disa tifozë të Tiranës

më 5.2023 - Indeks online

Një incident i pazakontë ka ndodhur sot në ndeshjen e superligës së Shqipërisë mes Tiranës dhe Bylysit. pas përfunditmit të ndeshjes e cila përfundoi me barazim 2-2, tifozët e Tiranës, u futën në fushë...

Partizani pret Teutën, Tirana kërkon “mrekullinë” ndaj Erzenit, Superiorja vendos gjithçka në “fund”

më 5.2023 - ABC News

Mesditën e sotme, Kampionati shqiptar i futbollit, Abissnet Superiore zhvilloi javën e 35-të, javë që pa triumfin e “demave” të Partizanit ndaj Kastriot dhe barazimin e “bardhebluve” të Tiranës ndaj Bylisit,...

Bekaj pas sfidës: Ndeshja u vendos nga penalltia, Tirana nuk dorëzohet kurrë

më 5.2023 - Syri

Portieri i Tiranës, Visar Bekaj nuk e ka fshehur zhgënjimin pas barazimit 2-2 me Bylisin.

Sulmohen gjyqtarët e ndeshjes Tirana - Bylisi

më 5.2023 - Koha.net

Një numër i madh i shikuesve kanë hyrë në fushë dhe kanë sulmuar gjyqtarët e ndeshjes, Tirana - Bylisi. “Panorama Sport” ka njoftuar se pas përfundimit të ndeshjes që u mbyll baras 2:2 të enjten, të parët...

Penallti e polemika, Tirana humb kreun

më 5.2023 - RTSH

Tirana rrezikon të ketë humbur titullin në javën e parafundit falë një penalltie të kontestuar, të parë për 6 minuta në VAR e që i lejoi Bylis të barazojë 2-2 e Partizanit t’i barazojë me pikë në krye...

Tentuan të dhunojnë gjyqtarët pas ndeshjes me Bylisin, Policia e Shtetit sh...

më 5.2023 - BalkanWeb

Ndeshja mes Tiranës dhe Bylisit përfundoi në paqe 2-2, por duket se vetëm rezultati ishte i tillë. Bardheblutë protestuan gjatë për një penallti të akorduar në favor të ballshiotëve në fund, pasi sipas...

Sulmuan gjqtarin, procedohen penalisht tifozët e Tiranës

më 5.2023 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Teuta “ëndërron Europën”, Barazon Vllaznia e Kukësi

më 5.2023 - Klan

Teuta “ëndërron Europën”, Barazon Vllaznia e Kukësi Fitore me aromë Europiane për Teutën. Durrsakët thyen 1-0 Egnatian dhe tashmë sigurimi në fazat e kualifikimit në Conference League kthehet në mision...

Dhuna ndaj gjyqtarit pas sfidës Tirana-Bylis, policia shoqëron disa tifozë

më 5.2023 - Klan

Dhuna ndaj gjyqtarit pas sfidës Tirana-Bylis, policia shoqëron disa tifozë Policia thotë se ka shoqëruar disa tifozë të cilët tentuan të dhunojnë gjyqtarët e sfidës Bylisi-Tirana. “Më datë 25.05.2023,...

VIDEO/ “Orges Shehi ka hyrë në fushë”, Tirana publikon episodin që i hoqi nga duart titullin kampion

më 5.2023 - Panorama

Barazimi mes Tiranës dhe Bylisit, ka sjellë polemika të shumta duke qenë se bardheblutë kanë humbur mundësinë e artë për të fituar titullin kampion këtë sezon. Pas këtij barazimi që erdhi me një penatlli...

“Tentuan të godasin arbitrin”, policia shoqëron disa tifozë të Tiranës në Rrogozhinë

më 5.2023 - Gazeta Tema

Policia ka bërë të ditur se ka shoqëruar në komisariat disa tifozë të skuadrës së Tiranës, të cilët u futën në fushën e lojës dhe tentuan të godisnin arbitrin e ndeshjes ndaj Bylisit, Kridens Meta. “Më...

Sulmohen gjyqtarët e ndeshjes Tirana - Bylysi

më 5.2023 - Koha.net

Një numër i madh i shikuesve kanë hyrë në fushë dhe kanë sulmuar gjyqtarët e ndeshjes, Tirana - Bylysi. “Panorama Sport” ka njoftuar se pas përfundimit të ndeshjes që u mbyll baras 2:2 të enjten, të parët...

Sulmuan gjyqtarin, procedohen penalisht tifozët e Tiranës

më 5.2023 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Kalendari i Superiores, ja kur do të luhen ndeshjet e javës së fundit

më 5.2023 - Syri

Java e 35-të e “Abissnet Superiore” ka ngatërruar jo pak situatat për sa i përket verdikteve të sezonit dhe vetëm në javën e fundit, do të përcaktohet ekipi kampion, skuadra e katërt që shkon në Europë...

Kalendari i Superiores/ Titulli, Europa dhe mbijetesa përcaktohen në fund, ja kur luhet java e 36

më 5.2023 - Panorama

Java e 35 e “Abissnet Superiore”, ka ngatërruar jo pak situatat për sa i përket verdikteve të sezonit dhe vetëm në javën e fundit, do të përcaktohet ekipi kampion, skuadra e katërt që shkon në Europë si...

Lojtarët dhe tifozët e Tiranës zbresin në fushë dhe sulmojnë arbitrin në ndeshjen me Bylisin

më 5.2023 - Top Channel

Tirana bën “harakiri” përballë Bylisit, në dy raste ishte skuadra kryeqytetase ajo që kaloi në avantazh por në të dyja rastet kanë arritur të barazojnë ballshiotët. Ishte rasti i barazimit të dytë me një...

Pamje skandaloze, tifozët e Tiranës 'pushtojnë' fushën dhe rrahin gjyqtarin

më 5.2023 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Skandal në Superiore/ Penallti e dyshimtë, tifozët e Tiranës futen në fushë për të rrahur gjyqtarin

më 5.2023 - Opinion.mk

Një penallti e dyshimte qe mesa duket do ti kushtoje titullin Tiranes, ka sjell nje skandal te vertete ne stadiumin e Rrogozhines. Ne fund te ndeshjes Tirana-Bylis qe u mbyll 2 me 2, tifozet kryeqytetas...

Tension pas ndeshjes te Tirana, presidenti e drejtuesit ngujohen në dhomat ...

më 5.2023 - BalkanWeb

Barazimi ndaj Bylisit, i ka hequr Tiranës mundësinë për të mbajtur vendin e parë në klasifikim dhe në javën e fundit do të vendoset titulli kampion. Ky barazim, i ka nxehur jo pak drejtuesit, futbollistët...

Grusht në ndeshjen Tirana-Bylis. Tifozët sulmojnë gjyqtarin Kridens Meta (Video)

më 5.2023 - NOA

Tiranë- Plas grushti në ndeshjen Tirana-Bylis. Gjithçka ndodhi në fund të takimit. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2, ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar...

Titulli kthehet në “triller”, Tirana “rrëshqet” ndaj Bylisit, Partizani merr kreun, bie Kastrioti

më 5.2023 - Gazeta Express

Tirana bën “harakiri” përballë Bylisit dhe praktikisht i “fal” titullit kampion Partizanit. Bardheblutë barazuan 2-2 në Rrogozhinë me ekipin ballshiot, ndërsa të kuqtë fituan 1-4 me Kastriotin në “Elbasan...

Hynë në fushë për të dhunuar arbitrin pas ndeshjes, policia shoqëron disa tifozë të Tiranës

më 5.2023 - Albeu

Policia e Rrogozhinës ka shoqërua në kimisariat disa tifozë bardheblu, të cilët kanë hyrë në fushë menjëherë pas sfidës Tirana-Bylys e cila përfudni me rezultatin 2-2. Pas ndeshjes disa tifozë bardheblu...

U futën në fushë për të dhunuar arbitrin pas ndeshjes Bylisi-Tirana, shoqërohen nga policia disa tifozë. Nisin hetimet

më 5.2023 - Panorama

Disa tifozë janë shoqëruar nga policia pasi janë futur në fushë pas ndeshjes Bylisi-Tirana dhe kanë tentuar të dhunojnë arbitrin Kridens Meta. Policia bën me dije se ndaj tyre po kryhen veprimet e mëtejshme...

Ndalohen dy tifozë të Tiranës, hynë në fushën e lojës dhe sulmuan arbitrin Kridens Meta

më 5.2023 - Ora news

Policia e Rrogozhinës ka ndaluar dy tifozë pas përplasjes në fushën e “Egnatia Arena” ku mbështetësit e Tiranës tentuan të sulminin arbitrin Kridens Meta. Komunikata e policisë: Më datë 25.05.2023, në...

Sulmuan gjyqtarin, procedohen penalisht tifozët e Tiranës

më 5.2023 - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës, tifozët hynë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens Meta. Për këtë ngjarje ka reaguar edhe Policia. Rrogozhinë/Informacion...

VIDEO/ Një penallti “tërboi” Tiranën, shikoni momentin e 11-metërshit për B...

më 5.2023 - BalkanWeb

Ndeshja e Superligës mes Bylisit dhe Tiranës e luajtur në Rrogozhinë përfundoi 2-2, por pati mjaft polemika. Gjithçka lidhet me penalltinë e akorduar në favor të ballshiotëve, 11-metërsh ky që bëri që...

Tirana humbet kreun e Superligës, tifozët hyjnë në fushë dhe dhunojnë arbitrat

më 5.2023 - Klan

Tirana humbet kreun e Superligës, tifozët hyjnë në fushë dhe dhunojnë arbitrat Bardheblutë ngecin ndaj Bylis, Partizanin e favorizojnë ndeshjet direkte Tirana ndërlikon rrugën drejt titullit kampion. Bardheblutë...

Skandal në Superiore/ Penallti e dyshimtë, tifozët e Tiranës futen në fushë për të rrahur gjyqtarin

më 5.2023 - Vizion Plus

Një penallti e dyshimte qe mesa duket do ti kushtoje titullin Tiranes, ka sjell nje skandal te vertete ne stadiumin e Rrogozhines. Ne fund te ndeshjes Tirana-Bylis qe u mbyll 2 me 2, tifozet kryeqytetas...

Xhiroja e parafundit e kampionatit shqiptar nxjerrë në sipërfaqe dhunën

më 5.2023 - RTK

Xhiroja e parafundit ka nxjerrë në shesh skena dhune në Kategorinë Superiore shqiptare. Vendimi i gjyqtarit Kridens Meta për të dhënë një penallti në favor të Bylisit në ndeshjen me Tiranën ka nxitur tifozët...

Tifozët ‘pushtuan’ fushën dhe goditën gjyqtarin Kridens Meta, ja çfarë bënë më pas drejtuesit e Tiranës

më 5.2023 - Syri

Barazimi 2-2 ndaj Bylisit, i ka hequr Tiranës mundësinë për të mbajtur vendin e parë në klasifikim dhe në javën e fundit do të vendoset titulli kampion. Ky barazim, i ka nxehur jo pak drejtuesit, futbollistët...

Teuta në top-4, durrsakët cinik ndaj Egnatias, barazon Kukësi e Vllaznia

më 5.2023 - BalkanWeb

Përveç skuadrave të kryeqytetit, sot pasdite zbritën në fushë edhe ekipet e tjera, ku në javën e parafundit nuk munguan rezultatet interesante. Barazim pa gola mes Kukësit dhe Erzenit, duke lënë të hapur...

VIDEO/ Partizani magjik merr “frenat” e kampionatit, sposton Ti...

më 5.2023 - BalkanWeb

Elita e futbollit shqiptar ka dhuruar spektakël në javën e parafundit, teksa Partizani i ka rrëmbyer vendin e parë Tiranës. Tirana nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 në Rrogozhinë ndaj Bylisit. Bardheblutë...

Partizani, aromë titulli kampion

më 5.2023 - RTSH

Partizani i Xhovani Kolelas me një dorë tek titulli kampion. Fitorja me përmbysje ndaj Kastriotit në “Elbasan Arena”, kjo në ndeshjen që erdhi drejtpërsëdrejti në rrjetin e Radio Televizionit Shqiptar,...

Renditja e Abissnet Superiore: Partizani një fitore larg titullit, rrëzohet Kastrioti

më 5.2023 - ABC News

Java e 35 e Superiores dhuroi rezultate të pa pritura. Fitorja e Partizanit dhe barazimi i Tiranës, kanë bërë që tashmë të jenë të kuqtë në vendin e parë, edhe pse me pikë të barabarta, falë përballjeve...

Tirana humb vendin e parë, tifozë zbresin në fushë dhe ja nxjerrin inatin arbitrit

më 5.2023 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Ultrasit e Tiranës sulmojnë Kridens Metën, kryesori vrapon si rrufe në tunel

më 5.2023 - SuperSport

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për përfundimin e takimit, stafi dhe lojtarët e Tiranës rrethuan kryesorin...

Renditja e Superiores/ Partizani i merr kreun Tiranës, Kastrioti bie nga kategoria

më 5.2023 - Syri

Ndeshjet e javës së 35-të të Kategorisë Superiore kanë dhuruar rezultate të cilat kanë ndryshuar thuajse tërësisht panoramën në luftën për titull, por edhe Europën e mbijetesën. Fitorja e Partizanit dhe...

Penalltia e çuditshme e akorduar që mund ta lë Tiranën pa titullin kampion!

më 5.2023 - GazetaBlic

Gara e jashtëzakonshme për titullin kampion në Shqipëri ka marrë kthesë tjetër. Tirana ka barazuar sot me Bylisin dhe me fitoren e Partizanit ndaj Kastriotit, ‘Demat e Kuq’ kanë kaluar në vendin e parë...

Ja si është situata pas javës së 35-të

më 5.2023 - Bota Sot

Ndeshjet e javës së 35-të të Kategorisë Superiore kanë dhuruar rezultate të cilat kanë ndryshuar thuiasje tërësisht panoramën në luftën për titull, por edhe Europën e mbijetesën. Fitorja e Partizanit dhe...

Skandal pas Tirana - Bylis, tifozët pushtojnë fushën

më 5.2023 - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2:2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

“Çmendet” Superliga në javën e parafundit, Tirana bën “vetëvrasje” me Bylysin, Partizani merr vendin e parë

më 5.2023 - Albeu

Java e 35-të e Superligës shqiptare ka sjellë surizën e madhe sa i përket rënditjes në klasifikim. Bardheblutë e Tiranës tashmë ndodhen në vendin e dytë pas barazimit shkues përballi Bylysit në kryeqytet....

VIDEO/ Skandal pas Tirana-Bylis, tifozët pushtojnë fushën për të rrahur Kridens Metën

më 5.2023 - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

VIDEO/ Tirana e bën dramë mes polemikave, bardheblutë dorëzojnë kreun përballë Bylisit

më 5.2023 - Panorama

Tirana ka hedhur një hap të gabuar në “Arena Egnatia”, duke barazuar me rezultatin 2-2 kundër Bylisit. Ky rezultat, i heq kryesimin bardhebluve një javë para mbylljes së kampionatit, aty ku Partizani është...

Plas keq pas ndeshjes kundër Bylisit, e gjithë Tirana shkon te Kridens Meta për ta rrahur

më 5.2023 - Gazeta Tema

Ka perfunduar ne skena te dhunshme ndeshja mes Tiranes dhe Bylisit, e mbyllur me barazimin 2-2. I gjithe stafi i Tiranes ka shkuar per te goditur arbitrin e ndeshjes Kridens Meta, i cili ne minutat e fundit...

Bylisi ndal Tiranën dhe i “dhuron” titullin Partizanit, të kuqtë 90- minuta larg ngritjes së trofeut

më 5.2023 - Gazeta Tema

Mbyllen në mënyrën më spektakolare 5 ndeshjet e javës së 35-të të Superiores. Surpriza më e madhe e kampionatit ndodh në Rrogozhinë aty ku Bylisi ndal në barazim Tiranën duke i dhënë asistin më të “bukur”...

Skandal në futbollin e Shqipërisë, tifozët e Tiranës futen në fushë, sulmojnë gjyqtarin

më 5.2023 - Indeks online

Tirana ka bërë një gabim trashanik një javë pa përfunduar kampionati shqiptar i futbollit. Bardhekaltërit barazuan 2-2 ndaj Bylisit duke humbur vendin e parë në tabelë, pasi Partizani mposhti 1-4 me Kastriotin...

VIDEO/ Plas sherri pas përfundimit të sfidës Tirana-Bylis, tifozët sulmojnë gjyqtarin

më 5.2023 - ABC News

Nuk ka qetësi në futbollin shqiptar. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis e cila përfundoi 2-2. Tifozët bardheblu kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin e sfidës Kridens...

VIDEO/ Goleadë për titull, Partizani “çmonton” Kastriotin dhe kap vendin e parë të Superiores

më 5.2023 - ABC News

Ndryshe nga “bardheblutë” e Orges Shehit, “demat e kuq” të Kolelës, nuk kanë bërë asnjë hap “fals” pasditen e sotme, teksa në transfertën e vështirë të Kastriotit kanë fituar me rezultatin me thellë 1...

Pamje skandaloze, tifozët e Tiranës 'pushtojnë' fushën dhe rrahin qyqarin

më 5.2023 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Titulli kthehet në “triller”, Partizani merr kreun

më 5.2023 - Bota Sot

Tirana bën “harakiri” përballë Bylisit dhe praktikisht i “fal” titullit kampion Partizanit. Bardheblutë barazuan 2-2 në Rrogozhinë me ekipin ballshiot, ndërsa të kuqtë fituan 1-4 me Kastriotin në “Elbasan...

VIDEO/ Partizani fiton me goleadë ndaj Kastriotit, të kuqtë marrin kreun e kampionatit

më 5.2023 - Panorama

Kastrioti është mposhtur me rezultatin 1-4 nga Partizani në sfidën e vlefshme për javën e 35-të të Superiores. Sfida u zhbllokua nga Greca në minutën e 9′ teksa në të 39′ Rrapaj riktheu baraspeshën. Në...

Dështon Tirana, Partizani merr vendin e parë në Shqipëri vetëm një javë para përfundimit të kampionatit

më 5.2023 - GazetaBlic

Gara e jashtëzakonshme për titullin kampion në Shqipëri ka marrë kthesë tjetër. Tirana ka barazuar sot me Bylisin dhe me fitoren e Partizanit ndaj Kastriotit, ‘Demat e Kuq’ kanë kaluar në vendin e parë...

Titulli kthehet në “triller”, Tirana bën “harakiri” ndaj Bylisit, Partizani merr kreun, bie Kastrioti

më 5.2023 - SuperSport

Tirana bën “harakiri” përballë Bylisit dhe praktikisht i “fal” titullit kampion Partizanit. Bardheblutë barazuan 2-2 në Rrogozhinë me ekipin ballshiot, ndërsa të kuqtë fituan 1-4 me Kastriotin në “Elbasan...

Teuta mposht Egnatian, Kukësi dhe Vllaznia ndajnë pikët

më 5.2023 - ABC News

Teuta ka mposhtur 1-0 Egnatian në javën e parafundit duke u ngjitur në vendin e 4, që të dërgon në Konferencë League. Goli që i siguroi 3 pikët vendasve u realizua nga Vila në minutën e 3′. Ndërkohë, Kukësi...

VIDEO/ Ngecin “bardheblutë”, Tirana “humb” titullin kampion në “frymën e fundit”

më 5.2023 - ABC News

“Bardheblutë” e Tiranës kanë zhgënjyer pasditen e sotme, teksa nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 2 me 2, në sfidën ndaj “ballshiotëve” të Bylis, në përballjen e vlefshme të javës së 35-të të Kampionatit...

Bylisi i ‘bën gjëmën’ Tiranës, tifozët futen në fushë dhe godasin arbitrin/ Partizani merr kreun e Superligës

më 5.2023 - Syri

Tirana bën “harakiri” përballë Bylisit dhe praktikisht i “fal” titullit kampion Partizanit. Bardheblutë barazuan 2-2 në Rrogozhinë me ekipin ballshiot, ndërsa të kuqtë fituan 1-4 me Kastriotin në “Elbasan...

(VIDEO) Skandal në futbollin e Shqipërisë, tifozët e Tiranës futen në fushë, sulmojnë arbitrin

më 5.2023 - Shenja

Tirana ka bërë një gabim trashanik një javë pa përfunduar kampionati shqiptar i futbollit. Bardhekaltërit barazuan 2-2 ndaj Bylisit duke humbur vendin e parë në tabelë, pasi Partizani mposhti 1-4 me Kastriotin...

VIDEO/ Shokohen “bardheblutë”, Bylis zbret Tiranën në vendin e 2-të të Superiores

më 5.2023 - ABC News

Pas një ndërhyrjeje të gabuar të Behiratche në zonën e “bardhebluve” ndaj Kaçorrit, arbitri Kridens Meta akordon një penallti për ballshiotët e cila shkakton shumë polemika në stolin e kryeqytetasve. Menjëherë...

Sulmuan gjyqtarin, procedohen penalisht tifozët e Tiranës

më 5.2023 - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku ‘bardheblutë’ lëshuan kreun, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

VIDEO/ Partizani “bën me zemër” tifozët, të kuqtë përmbysin Kas...

më 5.2023 - BalkanWeb

Sapo kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të Superligës. Tirana po barazon 1-1 me Bylis në Rrogozhinë. Bardheblutë zhbllokuan takimin në minutën e 22-të, falë një kundërsulmi vrasës të finalizuar...

Skandal në Superligën e Shqipërisë – tifozët e Tiranës i vërsulen gjyqtrarit pas humbjes

më 5.2023 - Insajderi.org

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Sot luhet java e 35 e Superiores

më 5.2023 - Klan

Sot luhet java e 35 e Superiores Gara e hapur për titullin, Europën dhe mbijetesën Superiorja do të luajë sot ndeshjet e javës së parafundit ku mund të vendoset titulli, Europa apo mbijetesa. Pretendentët...

Policia shoqëron disa tifozë të Tiranës në Rrogozhinë: Tentuan të godasin arbitrin

më 5.2023 - Java News

Policia ka bërë të ditur se ka shoqëruar në komisariat disa tifozë të skuadrës së Tiranës, të cilët u futën në fushën e lojës dhe tentuan të godisnin arbitrin e ndeshjes ndaj Bylisit, Kridens Meta. “Më...

VIDEO/ “Bardheblutë” e nisin pjesën e dytë me gol, Tirana gjen sërish avantazhin ndaj Bylis

më 5.2023 - ABC News

Me përfundimin e pjesës së parë të sfidës Tirana-Bylis me rezultatin e “paqtë”, 1 me 1, “bardheblutë” janë hedhur menjëherë në sulm në pjesën e dytë për të gjetur golin e avantazhit. Pas një aksioni fantastik...

VIDEO/ Mbyllen pjesët e para, Partizani “parakalon” Tiranën, Teuta lë jashtë Evropës Laçin e Vllazninë

më 5.2023 - ABC News

Kanë përfunduar 45 minutat e para të sfidave të javës së 35-të të Kampionatit shqiptar të futbollit, Abissnet Superiore, javë kjo tepër decizive në përcaktimin e skuadrave që do të fitojnë titullin kampion,...

Tifozët hyjnë në fushë pas përfundimit të ndeshjes Tirana-Bylisi, tentojnë të sulmojnë gjyqtarin e ndeshjes

më 5.2023 - Fakti Ditor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Skandal pas Tirana-Bylis, tifozët pushtojnë fushën për të rrahur gjyqtarin

më 5.2023 - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Skandal në futbollin shqiptar, tifozët e Tiranës e sulmojnë gjyqtarin

më 5.2023 - ATV Live

Fundi i përballjes mes Tiranës dhe Bylisit nuk i ngjasoi aspak një ndeshjeje të rregullt të futbollit, pasi që tifozët kryeqytetas filluan të hyjnë në stadium, ndërsa caku ishte gjyqtari i ndeshjes. Tirana...

Skandal në Superiore/ Penallti e dyshimtë, tifozët e Tiranës futen në fushë për të rrahur gjyqtarin

më 5.2023 - TvNews

Një penallti e dyshimte qe mesa duket do ti kushtoje titullin Tiranes, ka sjell nje skandal te vertete ne stadiumin e Rrogozhines. Ne fund te ndeshjes Tirana-Bylis qe u mbyll 2 me 2, tifozet kryeqytetas...

Formacionet zyrtare Tirana-Bylis: Përballje e fortë për kreun dhe mbijetesën

më 5.2023 - ABC News

Në orën 16:00, në Rrogozhinë do të luhet sfida Tirana-Bylis, e vlefshme për javën e 35-të të Superiores, Trajnerët Shehi dhe Shensoji kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin sot në “Egnatia...

Superiore/ Tirana-Bylis, publikohen formacionet zyrtare

më 5.2023 - Syri

Në orën 16:00, në Rrogozhinë do të luhet sfida Tirana-Bylis, e vlefshme për javën e 35-të të Superiores, Trajnerët Shehi dhe Shensoji kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin sot në “Egnatia...

Donin të dhunonin gjyqtarët, shoqërohen disa tifozë pas ndeshjes Bylisi-Tirana

më 5.2023 - FaxWeb

Njoftimi i Policisë: Rrogozhinë/Informacion paraprak Më datë 25.05.2023, në përfundim të ndeshjes Bylisi-Tirana, në Rogozhinë, disa tifozë të Tiranës kanë hyrë në fushë dhe kanë tentuar të dhunojnë gjyqtarët...

Skandal në futbollin e Shqipërisë, tifozët e Tiranës futen në fushë, sulmojnë arbitrin

më 5.2023 - SportMania

Tirana ka bërë një gabim trashanik një javë pa përfunduar kampionati shqiptar i futbollit. Bardhekaltërit barazuan 2-2 ndaj Bylisit duke humbur vendin e parë në tabelë, pasi Partizani mposhti 1-4 me Kastriotin...

Tensionet gjatë ndeshjes Bylis-Tirana, policia shoqëron tifozët që u futën në fushë

më 5.2023 - Euronews

Policia ka reaguar përmes pas tensioneve që shoqëruar mbylljen e ndeshjes mes Tiranës dhe Bylisit që u mbyll me rezultatin 2-2 pas golit të barazimit të Bylis me 11 metërsh. Përmes një njoftimi për mediat,...

Tifozët hyjnë në fushë gjatë ndeshjes Tirana-Bylis, sulmojnë arbitrat pas penalltisë

më 5.2023 - Euronews

Përballja mes Tiranës dhe Bylisit e vlefshme për javën e 35 të Superligës u mbyll 2-2 pas golit të barazimit të Bylis me 11 metërsh. Fundi i ndeshjes ishte i tensionuar pasi tifozët u futën në fushë dhe...

Kaos i madh pas ndeshjes, tifozët e Tiranës futen në fushë për t’a sulmuar gjyqtarin e ndeshjes

më 5.2023 - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Skandal pas Tirana-Bylis, tifozët futen në fushë për të rrahur Kridens Metën

më 5.2023 - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Pamje skandaloze, tifozët e Tiranës ‘pushtojnë’ fushën dhe rrahin qyqarin

më 5.2023 - Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fund të ndeshjes Tirana-Bylis. Pas përfundimit të sfidës me shifrat 2-2 ku bardheblutë lanë kreun e renditjes, tifozët kanë hyrë në fushë për të sulmuar gjyqtarin Kridens...

Tirana lëshon kreun, Partizani 90 minuta larg titullit

më 5.2023 - Gazeta10

Çështja e kampionit në Superligën e Shqipërisë ende mbetet e paqartë, ndërsa kishte befasi dhe rezultate tejet interesante në ndeshjet e sotme. Dy skuadrat nga kryeqyteti shqiptar po e vazhdojnë kokë më...

Superiorja e mbushur plot me emocione, skuadrat zbresin në fushë për objektivat

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Superiorjs po shkon drejt fundit dhe ende nuk janë zgjidhur të gjitha verdiktet. Ditën e sotme, në orën 16:00 në fushë do të zbresin të gjitha skuadrat për të luajtur javën e 35-të. Tirana do të presë...

Kategoria Superiore/ Të pesta sfidat luhen sot, Tirana dhe Partizani vazhdojnë “betejën” për kreun

më 5.2023 - ABC News

Kategoria Superiore është shumë pranë fundit dhe ende janë në lojë objektivat përkatëse. Ditën e sotme, të gjitha skuadrat do të zbresin në fushë në orën 16:00 për të luajtur ndeshjen e javës së 35-të...

Superiorja e mbushur plot me emocione, skuadrat zbresin në fushë për objektivat

më 5.2023 - Syri

Superiorjs po shkon drejt fundit dhe ende nuk janë zgjidhur të gjitha verdiktet. Ditën e sotme, në orën 16:00 në fushë do të zbresin të gjitha skuadrat për të luajtur javën e 35-të. Tirana do të presë...

Superliga/ Beteja për titull, luhen aktet e fundit

më 5.2023 - Klan

Superliga/ Beteja për titull, luhen aktet e fundit Tirana pret Bylysin, Partizani luan në Krujë Po vjen fundi i Superligës dhe në distancën e pak ditëve skuadrat do të luajnë dy ndeshjet e fundit. Duhet...

Visar Bekaj ‘tradhton’ Tiranën

më 5.2023 - Klan

Visar Bekaj ‘tradhton’ Tiranën Me llogaritë e titullit të hapura, Tiranës i duhet të përgatitet edhe për ndryshime në organikë. Klubi bardheblutë pritet që pas përfundimit të garave, kampionatit dhe Kupës...

Tirana ka vetëm një rrugë që të shpallet kampione e Shqipërisë!

më 5.2023 - Bota Sot

Tirana ka vetëm një rrugë që të shpallet kampione e Shqipërisë! Edhe pse të gjithë janë duke menduar llogaritjet se si mund të shpallet kampione e Shqipërisë për herë të 27-të. Tirana ka vetëm një rrugë...

Teuta pret Egnatian, Erzeni përballet në transfertë me Kukësin

më 5.2023 - Klan

Teuta pret Egnatian, Erzeni përballet në transfertë me Kukësin Teuta do të përballet me Egnatian në stadiumin “Niko Dovana” në një ndeshje ku për durrsakët janë të rëndësishme tri pikët. Skuadra e drejtuar...

Llogaritë matematikore, Tirana ka vetëm një rrugë që të shpallet kampione e Shqipërisë

më 5.2023 - Panorama

Edhe pse të gjithë janë duke menduar llogaritjet se si mund të shpallet kampione e Shqipërisë për herë të 27-të. Tirana ka vetëm një rrugë që të shpallet kampione e Shqipërisë. Në dy ndeshjet e ardhshme...

Java e verdikteve: Ndeshjet e parafundit në Superiore mund të zgjidhin disa enigma

më 5.2023 - Gazeta Tema

Do të luhet nesër në orën 16:00 e gjithë java e 35-të e “Abissnet Superiore”. Në javën e parafundit të kampionatit, i vetmi verdikt i dhënë është pjesëmarrja e Egnatias në Conference League, ndërsa gara...

“Partizani të besojë deri në fund”, Gega: Ja avantazhet e Tiranës, Kukësi i...

më 5.2023 - BalkanWeb

Kampionati shqiptar po shkon drejt fundit me Tiranën në krye dhe Partizanin 2 pikë pas. Megjithatë, Skënder Gega i kërkon të kuqve të besojnë deri në fund. Në një intervistë për emisionin “Panorama Sport”...

“Partizani të besojë deri në fund”, Gega për “Panorama TV”: Ja avantazhet e Tiranës, Kukësi ia del

më 5.2023 - Panorama

Kampionati shqiptar po shkon drejt fundit me Tiranën në krye dhe Partizanin 2 pikë pas. Megjithatë, Skënder Gega i kërkon të kuqve të besojnë deri në fund. Në një intervistë për emisionin “Panorama Sport”...

Superliga drejt fundit, gara për titullin mes Tiranës dhe Partizanit

më 5.2023 - Top Channel

Superliga drejt fundit, gara për titullin mes Tiranës dhe Partizanit Kategoria superiore shkon drejt finishit me asgjë të vendosur përfundimisht sa i përket kreut, skuadrës që mund të shpallet kampion...

Tirana mendon për Europën dhe hedh sytë nga legjionarët, mendon për Roshin dhe ish-lojtarin bardheblu

më 5.2023 - Panorama

Tirana, fiton apo jo titullin, më 1 qershor mund të nisë një revolucion shumë të madh që përfshin lojtarë në skuadër, me afrime dhe largime të reja. Me një të rënë të lapsit, në vazhdim i duhet një skuadër...

Tirana mendon për Europën

më 5.2023 - Bota Sot

Tirana, fiton apo jo titullin, më 1 qershor mund të nisë një revolucion shumë të madh që përfshin lojtarë në skuadër, me afrime dhe largime të reja. Me një të rënë të lapsit, në vazhdim i duhet një skuadër...

Conference League/ Vllaznia më e avantazhuara

më 5.2023 - Top Channel

Skuadra e fundit që do të marrë pjesë në Conference League nga Superiorja do të përcaktohet në dy javët e fundit të kampionatit. Vllaznia, Laçi dhe Teuta do të garojnë për të shoqëruar Tiranën, Partizanin...

Stinori i fundit në Shqipëri, Bekaj drejt Turqisë

më 5.2023 - Gazeta10

Portieri Visar Bekaj po luan ndeshjet e fundit me fanellën e Tiranës, teksa mësohet se ka firmosur me skuadrën turke të Hatayasporit, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por u tërhoq nga kampionati...

Vllaznia, Goce Sedloski e konsideron Laçin si finale

më 5.2023 - RTSH

Humbja e Vllaznisë ndaj Partizanit ka ndërlikuar jo pak pozitat në klasifikim në vetëm dy javë të mbetura. Tashmë ekipi shkodran duhet të ruajë me patjetër vendin e katërt për të prerë biletën për kupat...

Java e 35 e Superligës, Tiranës dhe Partizanit nuk u lejohen hapat fals

më 5.2023 - Euronews

Kur mbeten dhe dy javë nga fundi i Superligës Shqiptare, gara për kreun vijon të jetë e ndezur, me ekipet e kryeqytetit të cilat kërkojnë trofeun. Tirana dhe Partizani shpresojnë në një ndalesë të njëra-tjetrës,...

“Besojmë deri në fund”, Colella-n nuk e kënaq vendi i dytë, por bën llogari...

më 5.2023 - BalkanWeb

Dy javë përpara fundit, por dy pikë larg kreut, Partizani as që ka ndërmend të dorëzohet, beson ende Tirana mund të lë pikë rrugës, por në të njëjtën kohë kërkohet 6 pikë të plota. Në konferencë për shtyp,...

Shehi karikon Tiranën: Edhe dy pengesa, brenda 5 ditëve vendoset fati i një sezoni të tërë

më 5.2023 - NOA

Dy ndeshjet e fundit të kampionatit janë si dy “finale” për Tiranën kryesuese të Superiores. Nesër do të sfidojë Bylisin në fushën asnjanëse të Rrogozhinës, që lufton për mbijetesë, ndërsa javën e fundit...

Llogaritë për Conference League, Vllaznia më e avantazhuara

më 5.2023 - SuperSport

Skuadra e fundit që do të marrë pjesë në Conference League nga Superiorja do të përcaktohet në dy javët e fundit të kampionatit. Vllaznia, Laçi dhe Teuta do të garojnë për të shoqëruar Tiranën, Partizanin...

Superliga drejt fundit, gara për titullin mes Tiranës dhe Partizanit

më 5.2023 - Lexo

Superliga drejt fundit, gara për titullin mes Tiranës dhe Partizanit. Kategoria superiore shkon drejt finishit me asgjë të vendosur përfundimisht sa i përket kreut, skuadrës që mund të shpallet kampion...

“Mos merremi me rivalët”, Sedloski: Kemi vetëm një alternativë, Vllaznia të...

më 5.2023 - BalkanWeb

Vllaznia do të përballet me Laçin në “Loro Boriçi” për ndeshjen e javës së parafundit të Superiores. Një sfidë shumë përcaktuese për fatet e vendit të katërt, ku për shkodranët vlen vetëm fitorja, pasi...

Portieri i ‘Dardanëve’ – Visar Bekaj po transferohet në Turqi!! Mësohet paga dhe kontrata me klubin e Superligës

më 5.2023 - Insajderi.org

Portieri Visar Bekaj po luan ndeshjet e fundit me fanellën e Tiranës, teksa mësohet se ka firmosur me skuadrën turke të Hataysporit, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por u tërhoq nga kampionati pas...

Colella nuk kënaqet me vendin e dytë, trajneri i Partizanit shpreson te hapi fals i Tiranës

më 5.2023 - ABC News

Në prag të ndeshjes ndaj Kastriotit, trajneri Giovanni Colella doli para mediave ku i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Ai analizoi ndeshjen e radhës dhe u ndal te Tirana ku shpreson në hap të gabuar....

Pritet vetëm zyrtarizimi, Visar Bekaj pritet të firmos me klubin e njohur turk

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Portieri i përfaqësuese -së Kosovës, Visar Bekaj është afër zyrtarizimit te skuadra e njohur nga Turqia, Hatayspor. Gardiani “Dardan” është duke i zhvilluar ndeshjet e fundit me fanellën e klubit të Tiranës,...

Tirana, Orges Shehi: Kampionatin nuk do ta lëmë në dorë të fatit

më 5.2023 - Syri

Në prag të ndeshjesh ndaj Bylisit, trajerni i Tiranës, Orges Shehi, ka dhënë një konferencë për shtyp rreth kësaj sfide e cila është e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore. “Është ndeshja...

‘Tani varemi nga gabimet e Tiranës’; Colella shpreson ende te titulli, pret ‘asist’ nga Bylisi

më 5.2023 - NOA

Mbetet të luhen dy javët e fundit të Kategorisë Superiore, për të zbuluar verdiktet e sezonit. Tirana kryeson për momentin me 63 pikë, e ndjekur nga Partizani me 61 pikë. Diferenca prej dy pikësh e mban...

“E kemi në dorën tonë”, Shehi: Nuk ka ndeshje të lehta, Tirana nuk mund të ...

më 5.2023 - BalkanWeb

Tirana do të presë Bylisin ditën e nesërme në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore. Në prag të kësaj sfide, trajneri i bardhebluve Orges Shehi ka dalë në një deklaratë për mediat....

Shehi: Kampionatin nuk do ta lëmë në dorë të fatit

më 5.2023 - Bota Sot

Në prag të ndeshjesh ndaj Bylisit, trajerni i Tiranës, Orges Shehi, ka dhënë një konferencë për shtyp rreth kësaj sfide e cila është e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore. “Është ndeshja...

Pritet vetëm zyrtarizimi, Visar Bekaj pritet të firmos me klubin e njohur turk

më 5.2023 - Syri

Portieri i përfaqësuese -së Kosovës, Visar Bekaj është afër zyrtarizimit te skuadra e njohur nga Turqia, Hatayspor. Gardiani “Dardan” është duke i zhvilluar ndeshjet e fundit me fanellën e klubit të Tiranës,...

Tirana, Orges Shehi: Kampionatin nuk do a lëmë në dorë të fatit

më 5.2023 - ABC News

Në prag të ndeshjesh ndaj Bylisit, trajerni i Tiranës, Orges Shehi, ka dhënë një konferencë për shtyp rreth kësaj sfide e cila është e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore. “Është ndeshja...

Visar Bekaj drejt transferimit në Turqi

më 5.2023 - GazetaBlic

Portieri Visar Bekaj po luan ndeshjet e fundit me fanellën e Tiranës, teksa mësohet se ka firmosur me skuadrën turke të Hatayasporit, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por u tërhoq nga kampionati...

“Loro Boriçi” dhe beteja për vendin e katërt

më 5.2023 - RTSH

Tre skuadra për një vend, atë që të çon në Conference League e që për të treja do të ishte shpëtimi i sezonit, duke parë si rrodhën gjërat. Vllaznia, aktualisht e katërta, Teuta një pikë pas tyre e Laçi...

‘Finalja’ e parafundit e sezonit, Orges Shehi me një rikthim të rëndësishëm: Vllazninë e mendoja në garën për titull

më 5.2023 - Lexo

Tirana dhe Bylis luajnë nesër në 16:00 për javën e 35-të dhe të parafundit në Superligë. Dueli i “Arena Egnatia” në Rrogozhinë mirëpret këtë duel, me bardheblutë që janë në vendin e parë me dy pikë më...

EKSKLUZIVE/ Bekaj në Turqi, zbardhen detajet e kontratës! Ja paga që pritet të përfitojë

më 5.2023 - Panorama

Portieri Visar Bekaj po luan ndeshjet e fundit me fanellën e Tiranës, teksa mësohet se ka firmosur me skuadrën turke të Hatajasporit, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por u tërhoq nga kampionati...

E vizitoi edhe legjenda turke, Visar Bekaj afër zyrtarizimit te skuadra e Superligës

më 5.2023 - Lajmi.net

Portieri i Kombëtares së Kosvoës, Visar Bekaj është afër zyrtarizimit te skuadra e njohur nga Turqia, Hatayspor. Kosovari është duke i zhvilluar ndeshjet e fundit me fanellën e klubit shqiptar, KF Tirana,...

Bekaj te skuadra turke, zbulohet edhe paga e tij

më 5.2023 - Shqip

Visar Bekaj është duke i kaluar momentet e fundit me fanellën e Tiranës. Bëhet e ditur që portieri prishtinas tashmë ka firmosur me skuadrën turke Hatayaspor, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por...

Visar Bekaj po e bën hapin e madh në karrierë, drejt transferimit në Turqi

më 5.2023 - Arbresh

Portieri Visar Bekaj po luan ndeshjet e fundit me fanellën e Tiranës, teksa mësohet se ka firmosur me skuadrën turke të Hatayasporit, ekip ky që luajti këtë sezon në elitë, por u tërhoq nga kampionati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK