Vedat Muriqi e vë në telashe Valencian, mbijetesa është në rrezik

para 9 muajve - RTSH

Raundi i mesjavës e sheh situatën e Valencias të komplikohet, e vënë në telashe nga Vedat Muriqi. Goli i tij, në minutën e 64-të, vendosi ndeshjen në shtëpi ndaj Mallorca-s, e cila fitoi 1-0 dhe vuri në...

Muriqi i jep fitoren Mallorcas përballë Valencias

para 9 muajve - Albeu

Vedat Muriqi zhbllokon ndeshjen Mallorca-Valenacia. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola. Ndërkohë, sulmuesi dardan kaloi skuadrën ishullore në avantazh në minutën e 64-t. Muriqi shfrytëzoi një krosim...

Vedat Muriqi nuk ndalet në La Liga, shënon golin e 14-të në kampionat

para 9 muajve - Klan

Vedat Muriqi nuk ndalet në La Liga, shënon golin e 14-të në kampionat Vedat Muriqi konfirmon formën e mirë në kampionatin spanjoll të futbollit. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës shënoi golin e vetëm për...

Vedat Muriqi në Top-5 golashënuesit në La Liga

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll. Sonte, Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias,...

Muriqi heroi i Mallorcas, mposhtin Valencian

para 9 muajve - RTV 21

Ylli kosovar, Vedat Muriqi po e vazhdon shkëlqimin në La Liga, ku sonte ishte heroi i Mallorcas në fitoren kundër skuadrës së Valencias. Pas plot 90’ minutave lojë në stadiumin “Visit Mallorca”, skuadra...

Vedat Muriqi në Top-5 golashënuesit në La Liga

para 9 muajve - Reporteri

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll. Sonte, Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias,...

Vedat Muriqi në 5 golashënuesit më të mirë në La Liga, ka shënuar sa Griezman

para 9 muajve - Syri

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll. Sonte, Mallorca fitoi 1-0 ndaj Valencias,...

Vedat Muriqi në 5 golashënuesit më të mirë në La Liga, ka shënuar sa Griezman

para 9 muajve - Syri

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll. Sonte, Mallorca fitoi 1-0 ndaj Valencias,...

Vedat Muriqi i shënon Valencias, kalon në avantazh Majorkën

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Vedat Muriqi është rikthyer te goli në La Liga. Shqiptari i Kosovës, ka tundur rrjetën në minutën e 64-t në duelin ndaj Valencias, duke kaluar në avantazh skuadrën e Majorkës, në duelin e vlefshëm për...

Vedat Muriqi i pandalshëm, shënon sërish, Valencia e pëson prej shqiptarit (VIDEO)

para 9 muajve - Ora news

Një gol tjetër kur duhen edhe dy javë nga fundi i sezonit. Vedat Muriqi siglon rrjetën e 13 sezonale duke u ngjitur në vendin e nëntë të golashënuesve më të mirë të La Ligas që këtë sezon kryesohet nga...

Muriqi realizon tjetër gol në La Liga

para 9 muajve - Koha.net

Vedat Muriqi ka shënuar tjetër gol në La Liga. Sulmuesi shtatlartë i Kosovës ka shënuar për Mallorcan të enjten mbrëma, në duelin kundër Valencias. Me golin e Muriqit në minutën e 64-t, Mallorca po udhëheqë...

Muriqi, në top-5 golashënuesit në La Liga

para 9 muajve - Gazeta Express

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta Express. Sonte, Mallorca...

Muriqi i siguron fitoren Mallorcas kundër Valencias

para 9 muajve - RTK

Vedat Muriqi ka rezultuar të jetë vendimtar në fitoren e Mallorcas kundër Valencias. Goli i tij i katërmbëdhjetë ka qenë i mjaftueshëm për fitoren e skuadrës në një moment kur La Liga po shkon drejt fundit....

Muriqi protagonist, sulmuesi shënon për Mallorcan në La Liga

para 9 muajve - BalkanWeb

Vedat Muriqi është protagonist sërish te Mallorca. Sulmuesi kosovar ka shënuar golin e parë të ndeshjes në sfidën me Valencian, të vlefshme për La Liga. Muriqi “tundi rrjetën” në minutën e 64-të, duke...

Vedat Muriqi shënon gol të bukur me kokë ndaj Valencias

para 9 muajve - Gazeta Express

Mallorca ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Valencias. Ishte Vedat Muriqi që realizoi në minutën e 64-të të ndeshjes. Lexo Edhe:

Muriqi i shënon gol edhe Valencias (VIDEO)

para 9 muajve - Klan Kosova

Vedat Muriqi ka shënuar për epërsinë e Mallorcas ndaj Valencias prej 1-0. Sulmuesi kosovar shënoi në minutën e 65-të të takimit, për t’i dhënë shpresë Mallorcas që të kualifikohet për në garat evropiane....

Shënoi golin e fitores, kjo është nota e Vedat Muriqit

para 9 muajve - GazetaBlic

Mallorca ka triumfuar ndaj Valencias në ndeshjen e sotme. Vedat Muriqi shënoi golin e vetëm në ndeshje, me sulmuesin kosovar që realizoi me kokë, shkruan GazetaBlic Sport. Ky ishte goli i 14-të sezonal...

Muriqi heroi i Mallorcas, mposhtin Valencian

para 9 muajve - Bota Sot

Ylli kosovar, Vedat Muriqi po e vazhdon shkëlqimin në La Liga, ku sonte ishte heroi i Mallorcas në fitoren kundër skuadrës së Valencias. Pas plot 90’ minutave lojë në stadiumin “Visit Mallorca”, skuadra...

Muriqi i sjell fitoren Mallorcas, futet në Top 5 të golashenuesve në La Liga

para 9 muajve - Indeks online

Mallorca ka shënuar fitore ndaj Valencias me rezultat minimal 1-0, në ndeshjen e vlefshme të javës së 36-të të kampionatit spanjoll. Golin e fitorës për skuadrën e Mallorcas e ka shënuar sulmuesi kosovar,...

VIDEO/ Muriqi barazon Griezmann, i dhuron fitoren Mallorcas

para 9 muajve - SuperSport

Mallorca fiton dhe siguron matematikisht qëndrimin në La Liga për sezonin e ardhshëm. Goli i Vedat Muriqit i dhuroi skuadrës së Aguirre suksesin 1-0 ndaj Valencias. Goleadori dardan realizoi me kokë në...

Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias, Muriqi vendimtar

para 9 muajve - OraInfo

Muriqi vendimtar, Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias. Mallorca ka marrë tri pikët në shtëpi ndaj Valencias. Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias, falë golit të vetëm të shënuar nga Vedat Muriqi....

Vedat Muriqi i shënon Valencias, kalon në avantazh Majorkën

para 9 muajve - Syri

Vedat Muriqi është rikthyer te goli në La Liga. Shqiptari i Kosovës, ka tundur rrjetën në minutën e 64-t në duelin ndaj Valencias, duke kaluar në avantazh skuadrën e Majorkës, në duelin e vlefshëm për...

Super Muriqi, shënon supergol ndaj Valencias (VIDEO)

para 9 muajve - Indeks online

Vedat Muriqi ka shënuar edhe një tjetër gol në kampionatin spanjoll. Sulmuesi kosovar i dha epërsinë Mallorcas ndaj Valencias, duke shënuar një gol të bukur me kokë në minutën e 64-të. Ky ishte goli i...

VIDEO/ Vedat Muriqi “mbreti i ajrit”, shënon golin e radhës në La Liga

para 9 muajve - SuperSport

Vedat Muriqi zhbllokon ndeshjen Mallorca-Valenacia, që po transmetohet në SuperSport 3. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola. Ndërkohë, sulmuesi dardan kaloi skuadrën ishullore në avantazh në minutën...

Vedat Muriqi i shënon Valencias, kalon në avantazh Majorkën

para 9 muajve - Syri

Vedat Muriqi është rikthyer te goli në La Liga. Shqiptari i Kosovës, ka tundur rrjetën në minutën e 64-t në duelin ndaj Valencias, duke kaluar në avantazh skuadrën e Majorkës, në duelin e vlefshëm për...

Muriqi vazhdon shkëlqimin në La Liga, shënon ndaj Valencias

para 9 muajve - GazetaBlic

Vedat Muriqi ka realizuar golin e 14-të në La Liga. Sulmuesi kosovar shënoi ndaj Valencias në minutën e 65-të, shkruan GazetaBlic Sport. Muriqi e dërgoi topin në rrjetë me anë të një goditje me kokë. Ja...

Muriqi barazon Griezmann, i dhuron fitoren Mallorcas

para 9 muajve - Shenja

Mallorca fiton dhe siguron matematikisht qëndrimin në La Liga për sezonin e ardhshëm. Goli i Vedat Muriqit i dhuroi skuadrës së Aguirre suksesin 1-0 ndaj Valencias. Goleadori dardan realizoi me kokë në...

Mallorca-Valencia, Muriqi startues

para 9 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Mallorcas dhe Valencias, e vlefshme për javën e 36-të në La Liga. Nga minuta e parë do të startojë sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, shkruan Gazeta Express....

Muriqi, në top-5 golashënuesit në La Liga

para 9 muajve - Tetova Sot

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll Sonte, Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias,...

Muriqi vendimtar, Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias

para 9 muajve - Lajmi.net

Mallorca ka marrë tri pikët në shtëpi ndaj Valencias. Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias, falë golit të vetëm të shënuar nga Vedat Muriqi. Kosovari ishte vendimtar në këtë takim, duke i dhuruar ekipi të...

Muriqi vazhdon me formën e lartë në La Liga, shënon edhe ndaj Valencias

para 9 muajve - Lajmi.net

Vedat Muriqi vazhdon shkëlqimin në La Liga. Sulmuesi kosovar ka gjetur golin edhe ndaj Valenicas. Pas një harkimi të mirë në zonë Muriqi shënoi me kokë dhe zhbllokoi sfidën, përcjellë lajmi.net. Kosovari...

I pandalshëm, Muriqi i shënon gol edhe Valencias

para 9 muajve - Gazeta Metro

Vedat Muriqi ka shënuar për epërsinë e Mallorcas ndaj Valencias prej 1-0. Sulmuesi kosovar shënoi në minutën e 65-të të takimit, për t’i dhënë shpresë Mallorcas që të kualifikohet për në garat evropiane....

Muriqi i siguron fitoren Mallorcas kundër Valencias

para 9 muajve - Arbresh

Vedat Muriqi ka rezultuar të jetë vendimtar në fitoren e Mallorcas kundër Valencias. Goli i tij i katërmbëdhjetë ka qenë i mjaftueshëm për fitoren e skuadrës në një moment kur La Liga po shkon drejt fundit....

Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias, Muriqi vendimtar

para 9 muajve - Almakos

Muriqi vendimtar, Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias. Mallorca ka marrë tri pikët në shtëpi ndaj Valencias. Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias, falë golit të vetëm të shënuar nga Vedat Muriqi....

Vedat Muriqi në top-5 golashënuesit në La Liga

para 9 muajve - Shqip

Sulmuesi Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai arriti objektivin e tij me Mallorcan, për ta siguruar mbijetesën në elitën e futbollit spanjoll. Sonte, Mallorca fitoi 1:0 ndaj...

Vedat Muriqi shënon gol të bukur me kokë ndaj Valencias

para 9 muajve - Bota Press

Mallorca ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Valencias. Ishte Vedat Muriqi që realizoi në minutën e 64-të të ndeshjes. GOLI: https://streamin.me/v/b9a13ea9

Muriqi vendimtar, Mallorca arkëton pikët e plota ndaj Valencias

para 9 muajve - Lajm

Mallorca ka marrë tri pikët në shtëpi ndaj Valencias. Mallorca fitoi 1:0 ndaj Valencias, falë golit të vetëm të shënuar nga Vedat Muriqi. Kosovari ishte vendimtar në këtë takim, duke i dhuruar ekipi të...

Vedat Muriqi shënon gol me kokë kundër Valencias

para 9 muajve - Insajderi.org

Mallorca ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Valencias. Ishte Vedat Muriqi që realizoi në minutën e 64-të të ndeshjes. GOLI: GOAL | Mallorca 1-0 Valencia | Muriqi pic.twitter.com/an9beYVoB3 — VAR Tático (@vartatico) May 25, 2023

Muriqi i shënon Valencias

para 9 muajve - Shqip

Vedat Muriqi ka shënuar për epërsinë e Mallorcas ndaj Valencias prej 1-0. Sulmuesi kosovar shënoi në minutën e 65-të të takimit, për t’i dhënë shpresë Mallorcas që të kualifikohet për në garat evropiane....

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Lapsi

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - OraInfo

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Tradita interesante te Mallorca, Vedat Muriqi befasohet / “Shpërthejnë” fishekëzjarret gjatë stërvitjeve

para 9 muajve - Lajmi.net

Skuadra e Mallorcas ka një traditë interesante dhe këtë e mësoi edhe futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Gjatë stërvitjeve në kamp, filluan krismat – të gjithë u befasuan, shkruan Lajmi.net...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Koha.mk

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit

para 9 muajve - Bota Sot

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Ja sa kërkon Mallorca për Vedat Muriqin

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Gazeta Express

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Zeri

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Almakos

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Mallorca i vendos çmimin Muriqit

para 9 muajve - Shqip

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

Kërkesa e lartë e Mallorcas mund ta pengojë transferimin e Muriqit në një klub tjetër evropian

para 9 muajve - Gazeta Metro

Mallorca e ka vendosur çmimin për largimin eventual të yllit të saj, Vedat Muriqi, të cilin e transferoi verën e kaluar nga Lazio për 8 milionë euro. Sidoqoftë, klubi ishullor spanjoll do t’i përfitojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK