Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon konfirmimin në top-katërshe në përballjen ndaj Chelseat – Telegrafi

para 2 dite - Debat

Manchester Unitedi dhe Chelsea zhvillojnë ndeshjen e mbetur nga java e 32-të në Ligën Premier. Në sfidën që zhvillohet në Old Trafford, Djajtë e Kuq kanë nevojë për rezultat pozitiv (barazim ose fitore),...

United siguron Ligën e Kampionëve, mposht Chelsean

para 2 dite - RTV 21

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Manchester United dhe Chelseat, ku “Djajtë e Kuq” e kanë siguruar Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin...

Unitedi në “Champions”, Liverpooli në Ligën e Evropës

para 2 dite - Koha.net

Manchester Unitedi e ka siguruar Ligën e Kampionëve për edicionin tjetër, pas fitores së thellë 4:1 ndaj Chelseat në “Old Trafford” të enjten mbrëma. Me pikët e plota përballë “bluve”, Unitedi tani siguron...

Manchester United siguron Champions League, Liverpooli mbetet jashtë

para 2 dite - Syri.net Kosova

Manchester United ka arritur një fitore të thellë 4-1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e prapambetur nga java e 32-të në Premierligë. Casemiro kaloi vendasit në epërsi në minutën e gjashtë, para se Martial të...

Manchester United, spektakël dhe Champions: “poker” ndaj Chelsea

para 2 dite - RTSH

Manchester United realizon objektivin e kualifikimit në Champions League. Është verdikti i rikuperimit të ndeshjes së javës së 32-të të Premier League, që sheh Djajtë e Kuq të mposhtin Chelsean me një...

Manchester United siguron Champions

para 2 dite - Klan

Manchester United siguron Champions “Djajtë e kuq” munden 4-1 Chelsea Munchester United siguroi pjesëmarrjen në Champions League. Fitorja 4 – 1 me Chelsea-n të enjten për javën e 37 të Premier Ligës solli...

Manchester United deklason Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë

para 2 dite - Redaksia

Man Utd e mposht thellë Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë. Manchester United ka shënuar fitore të thellë 4:1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e mbetur nga xhiroja e 32-të në...

VIDEO/ Goleadë e Manchester United ndaj Chelseat, “Djajtë e kuq” tregojnë f...

para 2 dite - BalkanWeb

Manchester United ka marrë fitoren e radhës në kampionat. “Djajtë e kuq” mundën 4-1 Chelsean, në javën e parafundit të Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ten Hag pozicionohet në vendin e 3-të me 72 pikë...

Man Utd e mposht thellë Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë

para 2 dite - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar fitore të thellë 4:1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e mbetur nga xhiroja e 32-të në Premierligë. Casemiro kaloi vendasit në epërsi në minutën e gjashtë, para se Martial të realizonte...

4:0, Man Utd po e “shkatërron” Chelsean

para 2 dite - Gazeta Express

Manchester United e ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Chelseat. Ishte Rashford që realizoi në minutën e 79-të të ndeshjes. Lexo Edhe:

VIDEO/ United “çmonton” Chelsea, “djajtë e kuq” sigurojnë me goleadë zonën Champions

para 2 dite - ABC News

“Djajtë e kuq” të Manchester United janë treguar të “pamëshirshëm” mbrëmjen e sotme, teksa kanë mundur me rezultatin e thellë 4 me 1, “blutë” e Chelsea, në përballjen e vlefshme për javën e 32-të të Premier...

VIDEO/ Zyrtarisht në Champions League, Manchester United finalizon objektivin minimal, Chelsea K.O

para 2 dite - Ora news

Manchester United gjen suksesin në ndeshjen e parafundit të sezonit teksa kaloi në “Old Trafford” skuadrën e Chelseat 4-1. Blutë u dorëzuan edhe përballë skuadrës tjetër të Manchesterit vetëm një javë...

United ”shkel” Chelsean, siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Indeks online

Manchester United e ka siguruar kualifikimin për në Champions League. ”Djajtë e kuq” e arritën kualifikimin pas fitores së sotme ndaj Chelseas, me rezultat 4-1, shkruan IndeksOnline. United e nisi furishëm...

VIDEO/ “Poker” kundër Chelsea, Manchester United rikthehet në Champions

para 2 dite - SuperSport

Manchester United fitoi 4-1 përballë Chelsea, duke siguruar rikthimin në Champions League pas një viti mungesë. Skuadra e Erik ten Hag dominoi plotësisht “Blutë e Londrës” dhe e meritoi fitoren. Casemiro...

United fiton e siguron Champions League, Liverpoolit i mbetet Europa Legue

para 2 dite - RTK

Manchester United ka konfirmuar kualifikimin në Champions League me një fitore 4-1 ndaj Chelseas, duke e zgjatur kështu ecurinë si të pamposhtur në "Old Trafford" për njëzet e tetë ndeshje në të gjitha...

Manchester United deklason Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë

para 2 dite - OraInfo

Man Utd e mposht thellë Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë. Manchester United ka shënuar fitore të thellë 4:1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e mbetur nga xhiroja e 32-të në...

Manchester United siguron Champions League, Liverpooli mbetet jashtë

para 2 dite - Syri

Manchester United ka arritur një fitore të thellë 4-1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e prapambetur nga java e 32-të në Premierligë. Casemiro kaloi vendasit në epërsi në minutën e gjashtë, para se Martial të...

Manchester United e ‘shkatërron’ Chelsea, siguron edhe zyrtarisht ‘biletën’ për Ligën e Kampionëve

para 2 dite - GazetaBlic

Ka përfunduar ndeshja në ‘Old Trafford’. Manchester United ka triumfuar bindshëm ndaj Chelsea me rezultat 4 me 1, shkruan GazetaBlic Sport. Ishte një paraqitje fantastike nga skuadra e Erik Ten Hag, duke...

Manchester Utd deklason Chelsean, kalon në vend të tretë

para 2 dite - Bota Sot

Manchester Utd ka treguar klasin e vet, duke e deklasuar me rezultat 4:1 Chelsean, në ndeshjen e mbetur të javës së 32-të të Premier League. Chelsea nuk ishte rival i denjë i vendase që administruan lojën...

United ”shkel” Chelseas, siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Indeks online

Manchester United e ka siguruar kualifikimin për në Champions League. ”Djajtë e kuq” e arritën kualifikimin pas fitores së sotme ndaj Chelseas, me rezultat 4-1, shkruan IndeksOnline. United e nisi furishëm...

Aksion fantastik, Man Utd e dyfishon epërsinë ndaj Chelseat

para 2 dite - Gazeta Express

Manchester United e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Chelseat. Ishte Martial që realizoi në sekondat e fundit të pjesës së parë.

Manchester United shënon edhe golin e tretë ndaj Chelsea

para 2 dite - GazetaBlic

Manchester United e ka thelluar edhe më shumë avantazhi ndaj Chelsea. Bruno Fernandes ka shënuar nga penalltia në minutën e 73-të, shkruan GazetaBlic Sport. Rezultati tashmë është 3 me 0. Ja pamjet nga goli i tij – VIDEO .

VIDEO/ Antony del nga fusha e lojës me barelë, braziliani rrezikon finalen e madhe të FA Cup

para 2 dite - ABC News

“Djajtë” e Manchester United janë vetëm 45 minuta larg fitores ndaj Chelsea dhe sigurimit në mënyrë përfundimtare të një “bilete” për në fazën e grupeve të UEFA Champions League, mirëpo jo gjithçka ka...

Përfundon pjesa e parë mes United dhe Chelseat

para 2 dite - Bota Sot

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Manchester United dhe Chelseat. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Old Trafford”, Manchester United po avancon 2:0 ndaj Chelseat....

United nuk pyet për Chelsean

para 2 dite - Bota Sot

Manchester United i duhet një pikë për të siguruar zyrtarisht kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Dhe skuadra e Erik ten Hag po bën mirë, pasi e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë...

VIDEO/ United nuk pyet për Chelsea, dëmtimi i brazilianit shqetëson Ten Hag

para 2 dite - SuperSport

Manchester United i duhet një pikë për të siguruar zyrtarisht kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Dhe skuadra e Erik ten Hag po bën mirë, pasi e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë...

VIDEO/ “Djajtë” nuk ndalen, Martial dyfishon shifrat në pjesën e parë

para 2 dite - ABC News

Teksa të gjithë mendonin se pjesa e parë do të mbaronte me rezultatin e ngushtë, “djajtë e kuq” të Manchester United kanë dyfishuar shifrat përballë Chelsea. Gjithçka nisi nga këmbët e Casemiro, i cili...

Manchester United dyfishon shifrat ndaj Chelsea, aksion fantastik

para 2 dite - GazetaBlic

Manchester United e ka dyfishuar avantazhin ndaj Chelsea. ‘Djajtë e Kuq’ kanë realizuar në minutën e 45+5, shkruan GazetaBlic Sport. Martial dyfishoi shifrat në 2 me 0. Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO .

Man Utd kalon menjëherë në epërsi ndaj Chelseat

para 2 dite - Gazeta Express

Manchester United ka kaluar shpejt në epërsi ndaj Chelseat. Ishte Casemiro që shënoi në minutën e gjashtë.

United dyfishon rezultatin ndaj Chelseas (VIDEO)

para 2 dite - Indeks online

Manchester United e ka dyfishuar rezultatin ndaj Chelseas. Anthony Martial shënoi golin e dytë në ndeshje në minutën e 45+6. Pjesa e parë përfundoi me rezultat 2-0. /IndeksOnline/ GOAL | Manchester United 2-0 Chelsea | Martial...

VIDEO/ Casemiro afron “djajtë” me Champions League, Manchester United gjen avantazhin në “Old Trafford”

para 2 dite - ABC News

Vetëm 6 minuta u kanë mjaftuar “djajve” të Manchester United për të zhbllokuar sfidën ndaj “bluve” të Chelsea. Një krosim fantastik nga Christian Eriksen kapet bukur me kokë nga braziliani Casemiro, me...

Manchester United kalon në epërsi ndaj Chelseas (VIDEO)

para 2 dite - Indeks online

Manchester United e ka nisur furishëm ndeshjen ndaj Chelseas. “Djajtë e kuq” kaluan në epërsi qysh në minutën e 6-të, me golin e shënuar nga Casemiro. /IndeksOnline/ GOOOAL! Man United 1-0 Chelsea Casemiro scores #MUNCHE #PL...

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare

para 3 dite - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar...

‘Old Trafford’ në festë, Man United deklason Chelsea dhe siguron Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Lajmi.net

Man United ka fituar derbin ndaj Chelsea. ‘Djajtë e Kuq’ fituan 4:1 ndaj Chelsea, shkruan lajmi.net. Me këtë fitore United siguruan kualifikimin në Ligën e Kampionëve. duke lënë Liverpoolin në Evropa Ligë...

Formacionet zyrtare: Man Utd-Chelsea

para 2 dite - OraInfo

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare. Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet...

United s’ka mëshirë për Chelsea, shënon edhe Rashford

para 2 dite - Lajmi.net

Man United nuk po ndalet së shënuari ndaj Chelseat. Ata kanë gjetur edhe golin e katërt në ‘Old Trafford’. Këtë herë ishte Marcus Rashford, i cili shënoi. Pas një gabimi nga ‘Blutë’ përfitoi anglezi dhe...

Në “Old Trafford” për të siguruar Champions League, publikohen formacionet zyrtare të Manchester United-Chelsea

para 2 dite - ABC News

Në “Old Trafford” për të siguruar Champions League, publikohen formacionet zyrtare të Manchester United-Chelsea Në orën 21:00, “djajtë e kuq” të Manchester Uniteddo të presin në “Old Trafford”, “blutë”...

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

para 3 dite - GazetaBlic

Manchester United dhe Chelsea përballen sonte në Premier League. ‘Djajtë e Kuq’ me një fitore të mundshme do ta siguronin kualifikimin në Ligën e Kampionëve, kurse për Chelsean kjo ndeshje nuk ka pothuajse...

United-Chelsea, formacionet zyrtare

para 3 dite - Bota Sot

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Old Trafford” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Manchester United dhe Chelseat, ndeshje kjo e mbetur e xhiros së 32-të të Premier Ligës. Në xhiron...

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

para 3 dite - Indeks online

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar...

United thellon gjendjen e Chelseat, shënon edhe golin e tretë

para 2 dite - Lajmi.net

Man United ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Chelsea. ‘Djajtë’ janë duke kryesuar 3:0, në ndeshjen e mbetur të xhiros së 32 në Premier Ligës. Golin e tretë e shënoi Bruno Fernandes. Portugezi realizoi...

Mbyllet pjesa e parë United – Chelsea: ‘Djajtë’ me një këmbë në Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Lajmi.net

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin që po zhvillohet në ‘Old Trafford’. Man United është duke kryesuar 2:0 ndaj Chelsea, shkruan lajmi.net. Golin e parë e ka shënuar Casemiro. Braziliani tundi rrjetën...

Mbyllet pjesa e parë United- Chelsea: ‘Djajtë’ me një këmbë në Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Lajmi.net

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin që po zhvillohet në ‘Old Trafford’. Man United është duke kryesuar 2:0 ndaj Chelsea, shkruan lajmi.net. Golin e parë e ka shënuar Casemiro. Braziliani tundi rrjetën...

Formacionet zyrtare: Man Utd-Chelsea

para 2 dite - Lapsi

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare. Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet...

United “çmonton” Chelsea, “djajtë e kuq” sigurojnë me goleadë zonën Champions

para 2 dite - Periskopi

United “çmonton” Chelsea, “djajtë e kuq” sigurojnë me goleadë zonën Champions 25 May, 23:38 “Djajtë e kuq” të Manchester United janë treguar të “pamëshirshëm” mbrëmjen e sotme, teksa kanë mundur me rezultatin...

Man Utd e siguron Champions League, Liverpoolit i mbetet Europa Legue

para 2 dite - Arbresh

Manchester United ka siguruar kualifikimin në Champions League me një fitore 4-1 ndaj Chelseas, duke e zgjatur kështu ecurinë si të pamposhtur në “Old Trafford” për njëzet e tetë ndeshje në të gjitha garat....

Manchester United deklason Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë

para 2 dite - Almakos

Man Utd e mposht thellë Chelsean dhe e siguron Ligën e Kampionëve, Liverpool mbetet jashtë. Manchester United ka shënuar fitore të thellë 4:1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e mbetur nga xhiroja e 32-të në...

Manchester United deklason Chelsea – rrëmben pozitën e tretë

para 2 dite - Insajderi.org

Manchester Utd ka treguar klasin e vet, duke e deklasuar me rezultat 4:1 Chelsean, në ndeshjen e mbetur të javës së 32-të të Premier League. Chelsea nuk ishte rival i denjë i vendasve që administruan lojën...

Manchester United mposht Chelsean dhe siguron “Championsin”, Liverpooli mbetet në Ligën e Evropës

para 2 dite - Shqip

Manchester United ka shënuar fitore të thellë 4:1 ndaj Chelseat, në ndeshjen e mbetur nga xhiroja e 32-të në Premierligë. Casemiro kaloi vendasit në epërsi në minutën e gjashtë, para se Martial të realizonte...

United ‘shkatërron’ Chelsean, siguron top 4-shen

para 2 dite - Gazeta10

Gjatë ditës së sotme është zhvilluar ndeshja e mbetur e xhiros së 32-të në elitën e futbollit anglez mes Manchester United e Chelsea. “Djajtë e Kuq” shënuan fitore të thellë me rezultat 4-1, në ndeshjen...

Unitedi deklasoi Chelsean, rikthehet në Ligën e Kampionëve

para 2 dite - Epoka e Re

Manchester United ka marrë fitoren e radhës në kampionat. “Djajtë e kuq” mundën 4-1 Chelsean, në javën e parafundit të Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ten Hag pozicionohet në vendin e 3-të me 72 pikë...

Zhbllokohet rezultati në ‘Old Trafford’, shënon Casemiro

para 2 dite - Lajmi.net

Man United ka shënuar në derbin ndaj Chelsea. Ishte Casemiro që në minutën e 6′ i dha epërsinë ‘Djajve të Kuq’. Braziliani shënoi me kokë, përcjellë lajmi.net. Kujtojmë që ky derbi i takon xhiros së 32...

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare

para 2 dite - Infokusi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar...

Formacionet zyrtare: Man United – Chelsea

para 3 dite - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet për derbin në mes dy gjigantëve anglezë. Man United do jenë nikoqir të Chelsea, ndeshje kjo e mbetur në kuadër të xhiros së 32 në Premier Ligë. ‘Djajtë e Kuq’ futen në këtë takim...

Formacionet zyrtare: Man Utd-Chelsea

para 2 dite - Almakos

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare. Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë. Manchester Unitedit i nevojitet...

Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon konfirmimin në top-katërshe në përballjen ndaj Chelseat – Telegrafi

para 2 dite - Revista

Manchester Unitedi dhe Chelsea zhvillojnë ndeshjen e mbetur nga java e 32-të në Ligën Premier. Në sfidën që zhvillohet në Old Trafford, Djajtë e Kuq kanë nevojë për rezultat pozitiv (barazim ose fitore),...

United-Chelsea, formacionet zyrtare

para 2 dite - Gazeta10

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Old Trafford” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Manchester United dhe Chelseat, ndeshje kjo e mbetur e xhiros së 32-të të Premier Ligës. Në xhiron...

Ten Hag as nuk dëshiron të dëgjojë për Neymar: Kur të kem lajme, do t’ju them…

para 3 dite - NOA

E ardhmja e Neymar do të japë shumë për të folur këtë verë. Pavarësisht se ka kontratë deri në vitin 2025 me PSG, ish-lojtari i Barcelonës është i padëshirueshëm në kryeqytetin francez. "L’Équipe" nxitoi...

United dhe Chelsea përballen sot në “Old Trafford”

para 3 dite - Gazeta10

Manchester United do ta zhvillojë sot sfidën vendimtare në objektivin e tyre për të siguruar një vend të top katërshen e Premier Ligës që siguron pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm....

United dhe Chelsea përballen sot në “Old Trafford”

para 3 dite - RTV 21

Manchester United do ta zhvillojë sot sfidën vendimtare në objektivin e tyre për të siguruar një vend të top katërshen e Premier Ligës që siguron pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm....

“Kurrë mos thuaj kurrë”, Neymar-Man.United nuk është një thashethem

para 3 dite - Lexo

Neymar-Man.United nuk është një thashethem merkatoje, por një opsion konkret për të cilin drejtuesit e “djave te kuq” po punojnë. Braziliani pritet të largohet nga PSG në fund të këtij sezoni dhe sipas...

United dhe Chelsea përballen sot në “Old Trafford”

para 3 dite - Bota Sot

Manchester United do ta zhvillojë sot sfidën vendimtare në objektivin e tyre për të siguruar një vend të top katërshen e Premier Ligës që siguron pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm....

Edicioni i parë “i mirë” tek Unitedi, nuk mjafton për Ten Hagun

para 3 dite - Koha.net

Erik ten Hag insistoi se Manchester Unitedi duhet të përpiqet për më shumë suksese edhe pse skuadra e tij duket e vendosur të sigurojë një vend në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm. Unitedi ka...

Formacionet e mundshme: Manchester United – Chelsea

para 3 dite - GazetaBlic

Manchester United do të përballet sot me Chelsean. “Djajtë e Kuq” do të kërkojnë me patjetër një rezultat pozitiv pasi i duhet edhe një pikë për të siguruar pjesëmarrjen në Champions League, shkruan GazetaBlic...

Ten Hag: Pa strategji paratë nuk kryejnë punë, duhet ditur ku të investohet

para 3 dite - GazetaBlic

Trajneri i Manchester United, Erik Ten Hag ka komentuar mbi merkaton verore në prag të përfundimit të stinorit 2022/23. Ten Hag tha se ‘Djajtë e Kuq’ do të shpenzojnë me ‘mend’ paratë që kanë në dispozicion,...

Neymar te Manchester United, në “luftë” edhe dy skuadra tjera

para 3 dite - Shqip

Neymar – Manchester United nuk është një thashethem i afatit kalimtar, por një opsion konkret për të cilin drejtuesit e “Djajve të Kuq” po punojnë. Braziliani pritet të largohet nga PSG në fund të këtij...

Manchester United kundër Chelsea: United lufton për të siguruar një vend në Ligë të Kampionëve

para 3 dite - Gazeta Metro

Pas fitores ndaj Bournemouth të shtunën, Manchester United tani ka rrugë të qartë drejt kualifikimit në Ligë të kampionëve, por ju duhet ende një pikë për të vulosur pjesëmarrjen atje, ndërsa ndeshja e...

Neymar te United? Ja fjalët e Ten Hag

para 4 dite - RTV 21

Së fundmi nuk kanë të ndalur spekulimet që po e lidhin Neymar me një transferim te gjiganti anglez, Manchester United. Neymar ka kontratë aktuale me Paris Saint-Germain deri në vitin 2025, por largimi...

Neymar te United? Ja fjalët e Ten Hag

para 4 dite - Bota Sot

Së fundmi nuk kanë të ndalur spekulimet që po e lidhin Neymar me një transferim te gjiganti anglez, Manchester United. Neymar ka kontratë aktuale me Paris Saint-Germain deri në vitin 2025, por largimi...

Erik ten Hag komenton transferimin e mundshëm të Neymar tek Manchester United

para 4 dite - GazetaBlic

Erik ten Hag, trajneri i Manchester United, është pyetur për lajmet rreth interesimit të klubit për nënshkrimin e brazilianit Neymar, nga Paris Saint-Germain. “Kur të kemi lajme do të themi diçka”, tha...

“Djajtë” kërkojnë forcimin e sulmit, Manchester United piketon “yllin” e Chelsea

para 4 dite - ABC News

Jo shumë të kënaqur me performancat në repartin e sulmit, bordi i “djajve të kuq” të Manchester United janë në kërkim të një “trekuartisti”, i cili duhet të jetë i aftë në “lëshimin” e pasimeve kyçe që...

“Djajtë” kërkojnë “yllin” e Chelsea

para 4 dite - Flaka

Jo shumë të kënaqur me performancat në repartin e sulmit, bordi i “djajve të kuq” të Manchester United janë në kërkim të një “trekuartisti”, i cili duhet të jetë i aftë në “lëshimin” e pasimeve kyçe që...

Erik ten Hag nuk e mohon interesimin e United për Neymarin

para 4 dite - Arbresh

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag nuk tha shumë kur u pyet për transferimin e Neymar te “Dajat e Kuq”, por ai nuk e mohoi se një gjë e tillë mund të ndodh. Trajneri holandez dha një përgjigje...

Casemiro mund të bindë Neymarin të firmos për Unitedin

para 4 dite - Epoka e Re

Neymar Jr mund të bëhet një nga protagonistët e merkatos së ardhshme të transferimeve. Sulmuesi brazilian përjetoi një sezon të vështirë te PSG-ja, i kushtëzuar nga lëndime të ndryshme, dhe qëndrimi i...

Po përgatitet “hiti” i verës: Neymar, një hap larg Premier Ligës!

para 4 dite - Insajderi.org

Ylli brazilian Neymar (31 vjeç) ka ende kontratë me PSG-në deri në verën e vitit 2025, por ai mund të largohet nga skuadra në Parc des Princes që në fillim të kësaj vere, sepse Manchester United është...

Casemiro si drejtor sportiv, mund të bindë yllin e PSG për të firmosur me Manchester United

para 4 dite - Ora news

Neymar Jr mund të bëhet një nga protagonistët e merkatos së ardhshme të transferimeve. Sulmuesi brazilian përjetoi një sezon të vështirë te PSG, i kushtëzuar nga lëndime të ndryshme, dhe qëndrimi i tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK