Uzuni rikthehet në La Liga

para 4 muajve - Klan

Uzuni rikthehet në La Liga Sulmuesi shqiptar ishte protagonist te Granada Myrto Uzuni riktheu në La Liga ekipin e Granada, madje edhe si kampion në kategorinë e dytë. Sulmuesi shqiptar ishte vendimtar...

VIDEO/ Festë e shfrenuar pas ngjitjes në La Liga, Uzuni përfundon në… shatërvanët e qytetit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Myrto Uzuni është padyshim heroi i Granadës, pasi këta të fundit arritën të fitojnë titullin në Ligën e Dytë spanjolle dhe ku Uzuni u shpall golashënuesi më i mirë në kampionat me 23 gola dhe 5 asiste....

Uzuni, gol brenda e jashtë fushe/ I propozon martesë të dashurës në stadium

para 4 muajve - Klan

Uzuni, gol brenda e jashtë fushe/ I propozon martesë të dashurës në stadium 27 Maji do të mbahet mend gjatë nga Myrto Uzuni. Pasi u ftua në kombëtare për duelet e Qershorit ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe,...

“Ajo tha PO”/ Mbrëmja magjike e Uzunit mbyllet me një propozim romantik në fushë

para 4 muajve - Top Channel

27 maj 2023 do të mbetet një ditë e paharruar për Myrto Uzunin dhe kjo jo vetëm pas fitores në Granada, por pasi arriti t’i marrë një “Po” partneres së tij me një propozim magjik në fushë. Pasi u shpall...

VIDEO/ Festë e shfrenuar pas ngjitjes në La Liga, Uzuni përfundon në… shatërvanët e qytetit

para 4 muajve - Syri

Myrto Uzuni është padyshim heroi i Granadës, pasi këta të fundit arritën të fitojnë titullin në Ligën e Dytë spanjolle dhe ku Uzuni u shpall golashënuesi më i mirë në kampionat me 23 gola dhe 5 asiste....

VIDEO/ Mbrëmje magjike për Uzunin, pas suksesit me Granada-n “ylli” shqiptar i propozon të fejuarës për martesë në mesin e fushës

para 4 muajve - ABC News

Mbrëmja e djeshme do të mbetet një kujtim special, jo vetëm në karrierën e “yllit” shqiptar të sulmit, Myrto Uzuni, por dhe të partneres së tij, Uarda Hyseni, teksa kësaj të fundit iu bë një propozim shumë...

VIDEO/ Festë e shfrenuar pas ngjitjes në La Liga, Uzuni përfundon në… shatërvanët e qytetit

para 4 muajve - Panorama

Myrto Uzuni është padyshim heroi i Granadës, pasi këta të fundit arritën të fitojnë titullin në Ligën e Dytë spanjolle dhe ku Uzuni u shpall golashënuesi më i mirë në kampionat me 23 gola dhe 5 asiste....

Futbollisti shqiptar i propozoi martesë të dashurës, pasi ekipi i tij siguroi inkuadrimin në La Liga

para 4 muajve - RTV 21

Futbollisti shqiptar Myrto Uzuni i ka propozuar martesë të dashurës së tij, pasi Granada e ka siguruar inkuadrimin në La Liga. Uzuni ishte më i dalluari në skuadrën e Granadës, duke qenë edhe si golashënuesi...

“Ajo tha Po”, mbrëmja magjike e Uzunit mbyllet me një unazë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor për Granadën, shënoi edhe në ndeshjen e fundit të kampionatit...

Futbollisti shqiptar i Granadës i propozoi martesë të dashurës, pas fitores që i siguroi ekipit ngjitjen në La Liga

para 4 muajve - TV21

“Jam i sigurt që Granada do të ngjitet direkt në La Liga”, kështu tha Myrto Uzuni, sulmues i skuadrës rojiblanco vetëm tri javë më parë. Dhe kjo siguri ishte e tillë që asgjë nuk mund ta bënte të ndryshonte...

Uzuni i propozon martesë të dashurës, pasi ekipi i tij siguroi inkuadrimin në La Liga

para 4 muajve - Klan Macedonia

Futbollisti shqiptar Myrto Uzuni i ka propozuar martesë të dashurës së tij, pasi Granada e ka siguruar inkuadrimin në La Liga. Uzuni ishte më i dalluari në skuadrën e Granadës, duke qenë edhe si golashënuesi...

Mbrëmje magjike për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar i propozon për martesë partneres… në mesin e fushës

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin. Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë...

Myrto Uzuni drejtoi Granada-n drejt La Ligës

para 4 muajve - Alsat-M

Skuadra e Granada-s ka siguruar kualifikimin në elitën e futbollit spanjoll. Granada mposhti 2:0 Leganesin, duke u shpallur kështu kampion në La Liga 2. Golat u shënuan nga sulmuesi shqiptarë, Myrto Uzuni...

Uzuni i propozon martesë të dashurës, pasi ekipi i tij siguroi inkuadrimin në La Liga

para 4 muajve - Klan Kosova

Futbollisti shqiptar Myrto Uzuni i ka propozuar martesë të dashurës së tij, pasi Granada e ka siguruar inkuadrimin në La Liga. Uzuni ishte më i dalluari në skuadrën e Granadës, duke qenë edhe si golashënuesi...

Myrto Uzuni mbrëmjen magjike e mbylli me një unazë, i propozoi në fushë të dashurës

para 4 muajve - Gazeta Express

Të shtunën mbrëma, Granada e Myrto Uzunit u shpall kampione në La Liga 2 për të sigurar kështu rikthimin në La Liga. Granada mposhti Leganes 2:0, teksa e mbylli sezonin në pozitën e parë me 75 pikë të...

VIDEO/ Si në filma, Myrto Uzuni propozon për martesë partneren në mes të fushës

para 4 muajve - Albeu

Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni, i bëri bjë surprizë përrallore partneres s tij Uarda Hyseni. Sportisti propozoi mbrëmjen e djeshme për martesë partneren e tij në mes të fushës. Video e propozimit po bën...

Mbrëmje magjike për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar pro...

para 4 muajve - BalkanWeb

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin. Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë...

Si në filma, futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

para 4 muajve - News33

Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni, i bëri bjë surprizë përrallore partneres s tij Uarda Hyseni. Sportisti propozoi mbrëmjen e djeshme për martesë partneren e tij në mes të fushës. Video e propozimit po bën...

Si në filma, Myrto Uzuni propozon për martesë partneren në mes të fushës

para 4 muajve - Albeu

Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni, i bëri bjë surprizë përrallore partneres s tij Uarda Hyseni. Sportisti propozoi mbrëmjen e djeshme për martesë partneren e tij në mes të fushës. Video e propozimit po bën...

Sezon fantastikë për Myrto Uzunin, golashënuesi më i mirë në Spanjë

para 4 muajve - Indeks online

Futbollisti shqiptar, Myrto Uzuni, ka bërë sezonin e tij më të mirë gjatë karrierës së tij. Sulmuesi i Granadas e ka mbyllur sezonin si golashënuesi më i mirë në Ligën e Dytë të Spanjës, shkruan IndeksOnline....

Mbrëmje magjike për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar i propozon për martesë partneres… në mesin e fushës

para 4 muajve - Syri

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin. Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë...

Mbrëmje magjike për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar propozon për martesë partneren… në mesin e fushës

para 4 muajve - Syri

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin. Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë...

Myrto Uzuni drejt altarit, ngjit Granadën në La Liga dhe shpallet golashënues në Spanjë

para 4 muajve - Lexo

Granada fitoi 2-0 me Leganes për javën e 42-të dhe të fundit në La Liga 2. Golin e parë të ndeshjes e shënoi Myrto Uzuni, me sulmuesin e Kombëtares që e mbyll këtë edicion me 23 gola, duke marrë çmimin...

“Ajo tha Po”, mbrëmja magjike e Uzunit mbyllet me një unazë

para 4 muajve - SuperSport

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor për Granadën, shënoi edhe në ndeshjen e fundit të kampionatit...

VIDEO / Myrto Uzuni propozon partneren e tij në mesin e fushës

para 4 muajve - Java News

27 maj 2023 do të mbetet një ditë speciale për Myrto Uzunin. Pasi u shpall kampion me Granadën në kategorinë e dytë spanjolle, u ngjit në LaLiga si dhe fitoi çmimin “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i...

Momente emocionuese/ Uzuni shënon ‘golin e jetës’ dhe i kërkon të dashurës publikisht në fushë që të martohen (Video)

para 4 muajve - NOA

SPANJE – Sulmuesi i kombëtares shqiptare Myrto Uzuni, shënoi golin e jetës së tij. Dhe, ai e bëri këtë, pasi mbaroi ndeshjen, në fushën e blertë dhe në festë të plotë. Nëse dikush mendonte se pasi fitoi...

VIDEO/ Mbrëmje magjike për Uzunin, pas suksesit me Granada-n “ylli” shqiptar i propozon të fejuarës për martesë në mesin e fushës

para 4 muajve - Open-TV

Mbrëmja e djeshme do të mbetet një kujtim special, jo vetëm në karrierën e “yllit” shqiptar të sulmit, Myrto Uzuni, por dhe të partneres së tij, Uarda Hyseni, teksa kësaj të fundit iu bë një propozim shumë...

VIDEO/ Mbrëmje magjike për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar propozon për martesë partneren në mesin e fushës

para 4 muajve - Panorama

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin. Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë...

Natë magjike për futbollistin shqiptar, ngjitet në La Liga dhe i propozon për martesë partneres në mes të fushës

para 4 muajve - Bota Press

27 maji do të mbetet një datë e rëndësishme dhe shumë e veçantë për futbollistin Myrto Uzuni.Kjo pasi sulmuesi i Kombëtares Shqiptare me golin e tij ngjiti Granadën në La Liga dhe mbylli sezonin si golashënuesi...

“Ajo tha Po”, mbrëmja magjike e Uzunit mbyllet me një unazë

para 4 muajve - Zyrtare

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor për Granadën, shënoi edhe në ndeshjen e fundit të kampionatit...

Pas ngjitjes në La Liga, futbollisti shqiptar i propozon për martesë partneres në mes të fushës

para 4 muajve - Revista Kosovarja

27 maji do të mbetet një datë e rëndësishme dhe shumë e veçantë për futbollistin Myrto Uzuni. Kjo pasi sulmuesi i Kombëtares Shqiptare me golin e tij ngjiti Granadën në La Liga dhe mbylli sezonin si golashënuesi...

Sezon fantastike për Myrto Uzunin, golashënuesi më i mirë në Spanjë

para 4 muajve - Gazeta Metro

Futbollisti shqiptar, Myrto Uzuni, ka bërë sezonin e tij më të mirë gjatë karrierës së tij. Sulmuesi i Granadas e ka mbyllur sezonin si golashënuesi më i mirë në Ligën e Dytë të Spanjës. 27-vjeçari ka...

Pas ngjitjes në La Liga, futbollisti shqiptar i propozon për martesë partneres në mes të fushës

para 4 muajve - Insajderi.org

27 maji do të mbetet një datë e rëndësishme dhe shumë e veçantë për futbollistin Myrto Uzuni. Kjo pasi sulmuesi i Kombëtares Shqiptare me golin e tij ngjiti Granadën në La Liga dhe mbylli sezonin si golashënuesi...

Një shqiptar e fut i vetëm një ekip në La Liga, çfarë Uzuni miq

para 4 muajve - Fakti Ditor

Granada ka siguruar pjesëmarrjen në La Liga për sezonin e ardhshëm. Skuadra arriti të mposht Leganes me rezultat 2-0 në ndeshjen e fundit të sezonit Këtë sukses Granada e arriti falë paraqitjes së jashtëzakonshme...

Uzuni kthen Granadan në La Liga

para 4 muajve - Koha.net

Myrto Uzuni ka udhëhequr Granadan drejt titullit të kampionit në La Liga 2. Granada të shtunën e siguroi titullin e kampionit dhe kthimin në La Liga. Në kuadër të xhiros së fundit, përkatësisht të 42-të,...

Fitorja e dyfishtë e Uzunit: “po, Granada është në elitë” dhe “po, dua”

para 4 muajve - RTSH

“Jam i sigurt që Granada do të ngjitet direkt në La Liga”, kështu tha Myrto Uzuni, sulmues i skuadrës rojiblanco vetëm tri javë më parë. Dhe kjo siguri ishte e tillë që asgjë nuk mund ta bënte të ndryshonte...

Një shqiptar e fut i vetëm një ekip në La Liga, çfarë Uzuni miq

para 4 muajve - Indeks online

Granada ka siguruar pjesëmarrjen në La Liga për sezonin e ardhshëm. Skuadra arriti të mposht Leganes me rezultat 2-0 në ndeshjen e fundit të sezonit. Këtë sukses Granada e arriti falë paraqitjes së jashtëzakonshme...

Uzuni magjik, ngjit Granadan në La Liga

para 4 muajve - Bota Sot

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2:0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në minutën e 42-të, pas u shërbye me zgjuarsi...

VIDEO/ Uzuni magjik, ngjit Granadan në La Liga, shpallet golashënuesi më i mirë

para 4 muajve - SuperSport

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në minutën e 42-të, pas u shërbye me zgjuarsi...

Uzuni magjik, ngjit Granadan në La Liga, shpallet golashënuesi më i mirë

para 4 muajve - Syri

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në minutën e 42-të, pas u shërbye me zgjuarsi...

E mrekullueshme: Myrto Uzuni golashënuesi më i mirë, ngjitet me skuadrën e tij në La Liga

para 4 muajve - GazetaBlic

Myrto Uzuni dhe skuadra e tij e kanë siguruar ngjitjen në La Liga. Granada triumfoi me rezultat 2 me 0 ndaj Leganes, duke siguruar zyrtarisht kalimin në nivelin elitar të futbollit spanjoll, shkruan GazetaBlic...

VIDEO/ Myrto Uzuni nuk ndalet, sulmuesi shqiptar realizon tjetër gol me Gra...

para 4 muajve - BalkanWeb

Myrto Uzuni nuk e ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi shqiptar ka realizuar golin e radhës për Granadan, në La Liga 2. Uzuni “tundi rrjetën” në minutën e 42-të, në sfidën ndaj Leganes. Për 27-vjeçarin ky është...

Myrto Uzuni i papërmbajtshëm shënon golin e 23-të në Spanjë (VIDEO)

para 4 muajve - Albeu

Myrto Uzuni nuk e ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi shqiptar ka realizuar golin e radhës për Granadan, në La Liga 2. Uzuni “tundi rrjetën” në minutën e 42-të, në sfidën ndaj Leganes. Për 27-vjeçarin ky është...

Myrtooo Uzuni shënon për Granadan në ndeshjen e sezonit

para 4 muajve - Indeks online

Skuadra e Granadas ka shënuar golin e parë ndaj Leganes në ndeshjen e fundit të këtij sezoni. Golin për 1-0 e shënoi sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Myrto Uzuni në minutën e 43’të. Uzuni shënoi një...

VIDEO/ Gol me aromë La Lige, Myrto Uzuni bën heroi në pjesën e parë

para 4 muajve - Panorama

Ylli i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni nuk ka të ndalur. Talenti bëratas, arriti të realizonte golin e avantazhit për skuadrën e Granadës në minutën e 42-të ndaj Leganes, duke bërë që fragmenti i parë...

VIDEO/ Uzuni magjik, shënon golin e 23-të sezonal, Granada drejt La Ligas

para 4 muajve - SuperSport

Myrto Uzuni udhëheq Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes, “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në minutën e 42-të, pas u shërbye me zgjuarsi me kokë...

Myrto Uzuni fuqishëm drejt La Ligas, shënon në ndeshjen vendimtare të Granadas

para 4 muajve - GazetaBlic

Myrto Uzuni e ka kaluar skuadrën e Grandas në epërsi. Uzuni shënoi në minutën e 42-të për 1 me 0, shkruan GazetaBlic Sport. Me këtë rezultat, Granada edhe zyrtarisht ngjitet në La Liga. Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO .

Uzuni udhëhoqi Granadën drejt kualifikimit në La Liga

para 4 muajve - Lajmi.net

Granada ka siguruar kualifikimin në elitën e futbollit spanjoll. Granada mposhti 2:0 Leganes, duke u shpallur kështu kampion në La Liga 2. Golat u shënuan nga shqiptari, Myrto Uzuni dhe Martinez. Granada...

Mbrëmje speciale për Granadën e Uzunit

para 4 muajve - Bota Sot

Mbrëmja e sotme do të jetë shumë e veçantë për Myrto Uzunin, Ndeshja e skuadrës së Granadës ndaj Leganes do të shënojë fatin e sulmuesit dhe të vetë ekipit të tij në këtë edicion, ku kanë qenë protagonistë...

Sulmuesi shqiptar në “Librin e Artë” të futbollit spanjoll

para 4 muajve - Shqip

Moment historik për Myrto Uzunin. Sulmuesi i Kombëtres shqiptare është shpallur golashënuesi më i mirë në Ligën 2 të Spanjës, duke e mbyllur kampionatin në krye me 23 gola dhe 5 asistime. Një diferencë...

Uzuni e rikthen Granadan në La Liga

para 4 muajve - Arbresh

Myrto Uzuni ka ndihmuar Granadan të rikthehet në La Liga një vite pas rënies. Sulmuesi shqiptar jo vetëm që shënoi në ndeshjen vendimtar, por ai është edhe golashënuesi më i mirë i La Ligas 2. Skuadra...

La Liga pret Uzunin, “bomberi” shqiptar edhe pranë “Këpucës së Artë”

para 4 muajve - ABC News

Është vetëm një gjysmë hapi larg suksesit. Myrto Uzuni do të luajë sonte në orën 21:00, ndeshjen e fundit të sezonit në ligën e dytë të Spanjës, dhe skuadra e tij Granada është thuajse e sigurt që do të...

Gjysmë hapi larg suksesit, Uzuni sonte luan ndeshjen vendimtare për futjen në La Liga

para 4 muajve - Lajmi.net

Është vetëm një gjysmë hapi larg suksesit. Myrto Uzuni do të luajë sonte në orën 21:00, ndeshjen e fundit të sezonit në ligën e dytë të Spanjës, dhe skuadra e tij Granada është thuajse e sigurt që do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK