U rrëzua nga kali, gjendja e portierit të PSG-së është e rëndë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Portieri i Paris Saint Germain, Sergio Rico, është plagosur rëndë në Sevilla. Siç raportojnë mediat spanjolle dhe franceze, 29-vjeçari ka rënë nga një kalë dhe e ka goditur rëndë kokën. Portieri i skuadrës...

Portieri i PSG-së shtrohet në gjendje të rëndë në spital

para 4 muajve - Bota Sot

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm, teksa portieri i PSG-së, Serxhio Riko, është shtruar në gjendje të rëndë në spital pas një incidenti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Huelva, ku Riko është...

Ngjarje tronditëse/ Portieri i PSG-së shtrohet në gjendje të rëndë në spital pas orë pasi festoi titullin kampion

para 4 muajve - Panorama

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm, teksa portieri i PSG-së, Serxhio Riko, është shtruar në gjendje të rëndë në spital pas një incidenti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Huelva, ku Riko është...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Gazeta Express

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë, shkruan Gazeta Express. Ai është dërguar me urgjencë...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Zeri

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë Ai është dërguar me urgjencë në spital nëpërmjet helikopterit,...

U rrëzua nga kali, gjendja e portierit të PSG-së është e rëndë

para 4 muajve - Syri

Portieri i Paris Saint Germain, Sergio Rico, është plagosur rëndë në Sevilla. Siç raportojnë mediat spanjolle dhe franceze, 29-vjeçari ka rënë nga një kalë dhe e ka goditur rëndë kokën. Portieri i skuadrës...

Bie nga kali, portieri i PSG-së përfundon në kujdes intensiv

para 4 muajve - RTV 21

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në kujdes intensiv pas një aksidenti të ndodhur derisa ai po kalëronte. Kampionët e Ligue 1 konfirmuan se Rico, portieri i dytë i PSG-së, ndodhet në ICU...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Aktuale

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore. Marketing Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë. Ai është dërguar me urgjencë në spital nëpërmjet...

U rrëzua nga kali, gjendja shëndetësore e Sergio Rico është kritike

para 4 muajve - Bota Sot

Sergio Rico është plagosur rëndë në Sevilla. Portieri i Paris Saint-Germain-it, siç raportojnë mediat spanjolle dhe franceze, ka rënë nga një kalë dhe e ka goditur rëndë kokën. Portieri i skuadrës franceze...

Bie nga kali, portieri i PSG-së përfundon në kujdes intensiv

para 4 muajve - TV21

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në kujdes intensiv pas një aksidenti të ndodhur derisa ai po kalëronte. Kampionët e Ligue 1 konfirmuan se Rico, portieri i dytë i PSG-së, ndodhet në ICU...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Indeks online

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë. Ai është dërguar me urgjencë në spital nëpërmjet helikopterit,...

Ra nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico. Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga kali në El Rocio, një fshat në Andaluzi. Lojtari pësoi...

Ra nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico. Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga kali në El Rocio, një fshat në Andaluzi. Lojtari pësoi...

Rrëzohet nga kali aksidentalisht! Portieri i PSG-së, transportohet me helikopter në spital, gjendja shqetësuese…

para 4 muajve - Insajderi.org

Një ditë më parë u shpall kampion i Francës. Sot shqetësimi maksimal për Sergio Rikon. Portieri spanjol i PSG-së është shtruar këtë të dielë në spitalin e Sevilles, pas rënies nga kali, aksident që ka...

Portieri i PSG-së bie nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Klan Kosova

Portieri i Paris Saint-Germainit, Sergio Rico, ka pësuar një lëndim të rëndë, pasi ka rënë nga kali në Spanjë. Ai ka pësuar një lëndim të rëndë në kokë. 29 vjeçari është derguar me urgjencë në spital me...

Portieri i PSG-së bie nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Klan Macedonia

Portieri i Paris Saint-Germainit, Sergio Rico, ka pësuar një lëndim të rëndë, pasi ka rënë nga kali në Spanjë. Ai ka pësuar një lëndim të rëndë në kokë. 29 vjeçari është dërguar me urgjencë në spital me...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, pëson lëndim në kokë dhe shtrohet në spital

para 4 muajve - Indeks online

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur portierit të PSG-së, Sergio Rico. Spanjolli i cili po qëndronte në El Rocio, një fshat në Andaluzi, është rrëzuar nga kali, shkruan IndeksOnline. Sipas mediave spanjolle,Rico...

Ra nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

para 4 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico. Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga kali në El Rocio, një fshat në Andaluzi. Lojtari pësoi...

Portieri i PSG-së merr lëndim serioz në kokë, dërgohet me urgjencë në spital

para 4 muajve - Koha.net

Portieri i Paris Saint-Germainit, Sergio Rico, raportohet se është në gjendje “serioze” pas një aksidenti të rëndë gjatë kalërimit në Spanjë, shkruan “The Sun”. 29-vjeçari raportohet se është dërguar me...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Infokusi

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë, shkruan Gazeta Express. Ai është dërguar me urgjencë...

U rrëzua nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

para 4 muajve - Bota Sot

U rrëzua nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico. Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga...

U rrëzua nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

para 4 muajve - SuperSport

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico. Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga kali në El Rocio, një fshat në Andaluzi. Lojtari pësoi...

Portieri i PSG-së lëndohet rëndë në kalërim, ndodhet në kujdes intensiv

para 4 muajve - Lajmi.net

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në kujdes intensiv pas një aksidenti të ndodhur derisa ai po kalëronte. Kampionët e Ligue 1 konfirmuan se Rico, portieri i dytë i PSG-së, ndodhet në ICU...

Portieri i PSG-së është në gjendje të rëndë pasi është rrëzuar nga kali

para 4 muajve - Shqip

Portieri i PSG-së, Sergio Rico është në një gjendje të rëndë pasi u rrëzua nga kali teksa hipte në Andaluzia, konfirmoi një zëdhënës i skuadrës. Rico (29) ishte duke hipur në rajonin spanjoll El Rocio...

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Epoka e Re

Portieri i PSG-së, Sergio Rico është në një gjendje të rëndë pasi u rrëzua nga kali teksa hipte në Andaluzia, konfirmoi një zëdhënës i skuadrës. Rico (29) ishte duke hipur në rajonin spanjoll El Rocio...

Ylli i PSG në gjendje të rëndë, transportohet me helikopter në spital

para 4 muajve - Lexo

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico raportohet se është në një gjendje “të rëndë” pas një aksidenti të rëndë me kalë në Spanjë. 29-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital me një helikopter mëngjesin...

Sergio Rico shtrohet në spital pas një incidenti me kalërim

para 4 muajve - Lajmi.net

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico ka pësuar një lëndim në kokë pas një incidenti me një kalë. Incidenti ndodhi teksa Rico ishte duke hipur në kalë, por shoqëruesit e tij kanë treguar se nuk ishte...

Sergio Rico shtrohet në spital pas një incidenti me kalërim

para 4 muajve - Lajm

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico ka pësuar një lëndim në kokë pas një incidenti me një kalë. Incidenti ndodhi teksa Rico ishte duke hipur në kalë, por shoqëruesit e tij kanë treguar se nuk ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK