Dy gola për tri minuta, Xhaka shkëlqen në ndeshjen e fundit me Arsenalin

para 4 muajve - Top Channel

Granit Xhaka po luan takimin e fundit me Arsenalin. Mesfushori me origjinë shqiptare do të largohet nga skuadra londineze si lojtar i lirë, dhe e ardhmja e tij pritet të jetë në Bundesliga. Gunners po...

Granit Xhaka shënon dy gola për Arsenalin

para 4 muajve - Klan Kosova

Arsenal po fiton aktualisht me rezultat 3:0 kundër Wolverhamptonit. Dy prej tyre i realizoi Granit Xhaka. Ai shënoi në minutat 11 dhe 14-të, ndërkaq goli i tretë mban autorësinë e Bukayo Sakas, që shënoi...

Granit Xhaka shënon dy gola në ndeshjen e lamtumirës me Arsenalin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Wolves. Mesfushori realizoi fillimisht pas asistimit nga Gabriel Jesus. Xhaka u gjend në zonë dhe shënoi me kokë në minutën e 11-të. Tre minuta...

Granit Xhaka shënon dy gola për Arsenalin (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Arsenal po fiton aktualisht me rezultat 3:0 kundër Wolverhamptonit. Dy prej tyre i realizoi Granit Xhaka. Ai shënoi në minutat 11 dhe 14-të, ndërkaq goli i tretë mban autorësinë e Bukayo Sakas, që shënoi...

Shpërthen Xhaka, dy gola brenda pak minutash

para 4 muajve - Koha.net

Granit Xhaka i realizoi dy gola brenda tre minutave në ndeshjen e së dielës, kundër Ëolves. Aktualisht, Arsenali po udhëheq me rezultat 2:0, ndërsa Xhaka realizoi në minutat 11-të dhe 14-të. Në golin e...

Xhaka shënon gol për Arsenalin në ndeshjen lamtumirëse

para 4 muajve - Reporteri

Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Wolves. Ishte Xhaka që realizoi në minutën e 11-të të ndeshjes.

Granit Xhaka mahnit me dy gola në Angli

para 4 muajve - Bota Sot

Granit Xhaka e ka përmbyllur në mënyrën më të mirë me Arsenalin edicionin 2022-2023, duke shënuar dy gola shënuar për fitoren e thellë me rezultat 5:0 ndaj Wolves-it. Xhaka ka treguar formë të lartë, duke...

Shihni dy golat e Xhakës me Arsenalin (Video)

para 4 muajve - NOA

ANGLI – Granit Xhaka po luan takimin e fundit me Arsenalin. Mesfushori me origjinë shqiptare do të largohet nga skuadra londineze si lojtar i lirë, dhe e ardhmja e tij pritet të jetë në Bundesliga. Gunners...

Xhaka shënon gol për Arsenalin në ndeshjen lamtumirëse

para 4 muajve - Gazeta Express

Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Wolves. Ishte Xhaka që realizoi në minutën e 11-të të ndeshjes. Lexo Edhe:

Xhaka i pandalshëm në ndeshjen e tij të fundit për Arsenalin, realizon sërish

para 4 muajve - Gazeta Express

Arsenali e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Wolves. Ishte Xhaka që ka realizuar edhe njëherë tjetër në minutën e 14-të.

Xhaka me dy gola të shpejtë për Arsenalin

para 4 muajve - Indeks online

Arsenali është duke fituar 2-0 ndaj Wolvesit në xhiron e fundit të Ligës Premier.Reklama Të dy golat i ka shënuar mesfushori shqiptar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka. Goli i parë u shënua në minutën...

Granit Xhaka me dy gola të shpejtë për Arsenalin

para 4 muajve - OraInfo

Arsenali është duke fituar 2-0 ndaj Wolvesit në xhiron e fundit të Ligës Premier. Të dy golat i ka shënuar mesfushori shqiptar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka. Goli i parë u shënua në minutën e 11-të,...

Granit Xhaka i mrekullueshëm, dy gola për tre minuta ndaj Wolves në ndeshjen e fundit me Arsenalin

para 4 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Arsenalit ka shënuar dy gola ndaj Wolves që në fillim të ndeshjes. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë, fillimisht në minutën e 11’të e më pas tre minuta më vonë....

Xhaka shënon gol për Arsenalin

para 4 muajve - Bota Sot

Xhaka shënon gol për Arsenalin në ndeshjen lamtumirëse Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Wolves. Ishte Xhaka që realizoi në minutën e 11-të të ndeshjes. Ndeshje e luftuar mes dy ekipeve.

Xhaka shënon gol për Arsenalin në ndeshjen lamtumirëse

para 4 muajve - Zeri

Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Wolves. Ishte Xhaka që realizoi në minutën e 11-të të ndeshjes.

VIDEO/ Dy gola për tri minuta, Xhaka shkëlqen në ndeshjen e fundit me Arsenalin

para 4 muajve - SuperSport

Granit Xhaka po luan takimin e fundit me Arsenalin. Mesfushori me origjinë shqiptare do të largohet nga skuadra londineze si lojtar i lirë, dhe e ardhmja e tij pritet të jetë në Bundesliga. Gunners po...

Granit Xhaka shënon dy gola në ndeshjen e lamtumirës me Arsenalin

para 4 muajve - Syri

Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Wolves. Mesfushori realizoi fillimisht pas asistimit nga Gabriel Jesus. Xhaka u gjend në zonë dhe shënoi me kokë në minutën e 11-të. Tre minuta...

Super Xhaka, realizon dy herë brenda tre minutave

para 4 muajve - Lajmi.net

Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Wolves. Mesfushori realizoi fillimisht pas asistimit nga Gabriel Jesus. Xhaka u gjend në zonë dhe shënoi me kokë në minutën e 11′. Tre minuta...

Granit Xhaka me dy gola të shpejtë për Arsenalin

para 4 muajve - Almakos

Arsenali është duke fituar 2-0 ndaj Wolvesit në xhiron e fundit të Ligës Premier. Të dy golat i ka shënuar mesfushori shqiptar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka. Goli i parë u shënua në minutën e 11-të,...

Shkëlqen Xhaka në ndeshjen e fundit, shënon 2 gola për 3 minuta

para 4 muajve - Bota Press

Në paraqitjet e tij të fundit me fanelën e Arsenalit, Granit Xhaka po shkëlqen me lojën e tij. Ai ka shënuar 2 gola për 3 minuta për Arsenalin kundër Wolverhamptonit.

Xhaka po shkëlqen ndaj Wolves, realizon dy gola

para 4 muajve - Shqip

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka i realizoi dy gola brenda tre minutave në ndeshjen e së dielës, kundër Wolves. Aktualisht, Arsenali po udhëheq me rezultat 2:0, ndërsa Xhaka realizoi në minutat 11-të...

ÇFARË PËRFUNDIMI!! Granit Xhaka shënon dy gola për 3 minuta në ndeshjen e tij të fundit për Gunners

para 4 muajve - Insajderi.org

Granit Xhaka sot e përmbyll aventurën e tij te Arsenal. Futbollisti me prejardhje nga Prishtina, ka shënuar dy gola brenda 3 minutave në ndeshjen ndaj Wolves. Xhaka të parin e shënoi në minutën e 11’të,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK