Boston bën mrekullinë, barazon serinë me Miami

para 4 muajve - Koha.mk

Boston fitoi 104-103 ndaj Miami në finalen e gjashtë play off në Konferencën e Lindjes, duke barazuar 3-3 serinë e ndeshjeve. Ajo që dukej e pamundur tashmë është bërë realitet, pasi Boston arriti të barazojë...

Boston bën mrekullinë

para 4 muajve - Bota Sot

Skuadra e Boston fitoi 104-103 ndaj Majamit në finalen e gjashtë play off në Konferencën e Lindjes, duke barazuar 3-3 serinë e ndeshjeve. Ajo që dukej e pamundur tashmë është bërë realitet, pasi Boston...

VIDEO/ Boston Seltiks bën mrekullinë dhe barazon serinë me Majamin

para 4 muajve - Alsat-M

Skuadra e Boston fitoi 104-103 ndaj Majamit në finalen e gjashtë play off në Konferencën e Lindjes, duke barazuar 3-3 serinë e ndeshjeve. Ajo që dukej e pamundur tashmë është bërë realitet, pasi Boston...

Bostoni fiton dramën në Miami, kampioni i Lindjes vendoset në ndeshjen e shtatë

para 4 muajve - Koha.net

Derrick White ka realizuar dy pikë për Boston Celticsin një të dhjetën e sekondat pa mbaruar ndeshja, ndërsa Boston Celtics ka triumfuar të shtunën mbrëma në udhëtim ndaj Miami Heatit me rezultatin 104:103,...

Celtics me rikthim mahnitës ndaj Heat, synon historinë në ndeshjen e shtatë

para 4 muajve - Klan Kosova

Boston Celtics mund ta shkruaj historinë në ndeshjen e shtatë ndaj Miami Heat, duke u bërë skuadra e parë që rikthehet nga 0-3 në 4-3. Celtics e barazoi serinë në 3-3, pasi e mposhti skuadrën e Heat me...

Boston Celtics barazon serinë ndaj Miamit, gjithçka do të vendoset në “G7”

para 4 muajve - Gazeta Express

Boston Celtics ka shënuar një tjetër fitore të madhe ndaj Miami Heat në gjysmëfinale të “Play-Offit” në NBA. Këtë të diel, Bostoni triumfoi në ndeshjen e gjashtë për të barazuar serinë në 3:3, shkruan...

Boston bën mrekullinë, barazon serinë dhe shpreson për finalen e madhe

para 4 muajve - Indeks online

Boston Celtics ka bërë një tjetër mrekulli në ndeshjen e gjashtë finale të Konferencës Lindore në NBA. Celtiks mposhti Miami Heat me rezultat 113:111 (29:34, 24:23, 19:20 dhe 31:25), duke barazuar serinën...

Boston shumë pranë rikthimit më të madh në histori të NBA-së

para 4 muajve - Open-TV

Boston Celtics është shumë pranë të bëjë rikthimin më të madh në histori të NBA, pasi kanë barazuar rezultatin në 3-3 pasi kishin humbur tre ndeshjet e para. Dueli i gjashtë është zhvilluar në Kaseya Center...

Boston Celtics barazon serinë ndaj Miamit, gjithçka do të vendoset në “G7”

para 4 muajve - Shenja

Boston Celtics ka shënuar një tjetër fitore të madhe ndaj Miami Heat në gjysmëfinale të “Play-Offit” në NBA. Këtë të diel, Bostoni triumfoi në ndeshjen e gjashtë për të barazuar serinë në 3:3, shkruan...

Celtics me rikthim mahnitës ndaj Heat, synon historinë në ndeshjen e shtatë

para 4 muajve - Arbresh

Boston Celtics mund ta shkruaj historinë në ndeshjen e shtatë ndaj Miami Heat, duke u bërë skuadra e parë që rikthehet nga 0-3 në 4-3. Celtics e barazoi serinë në 3-3, pasi e mposhti skuadrën e Heat me...

Boston Celtics bën “çmendurinë”, ngushton rezultatin në 3 me 2 ndaj Miami Heat

para 4 muajve - Open-TV

Me 2 fitore radhazi ndaj Miami Heat, Boston Celtics tregojnë se e kanë kuptuar sesi mund të mposhtin Miamin dhe të zgjasin më tej finalen e Konferencës Lindore në NBA, duke arritur në 3-2 falë rezultatit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK