Max Verstappen “mbret” i Monakos

para 4 muajve - Klan Kosova

Kampioni aktual i botës Max Verstappen me shumë komoditet ka triumfuar në garën për shpërblimin e madh të Monakos të dielën. Ai nga pole position arriti që të triumfoj në fund, duke e udhëhequr garën që...

Formula 1/ Verstapen dominon në Monaco, podiumi plotësohet nga Alonso dhe piloti surprizë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Max Verstapen nuk njohu rivalë në Çmimin e Madh të Monacos, duke e dominuar garën nga fillimi deri në fund. Piloti holandez krijoi një distancë prej më shumë se 20 sekondash nga Fernando Alonso dhe shkoi...

Formula 1/ Verstappen i pandalshëm, thellon distancën me rivalët

para 4 muajve - SuperSport

Max Verstappen vijon dominimin në Formula 1 me makinën e Red Bull. Holandezi triumfoi edhe në Çmimin e Madh të Montekarlos, Monako. Piloti holandez u nis nga vendi i parë dhe e menaxhoi në mënyrë perfekte...

Verstappen triumfon edhe në Montecarlo

para 4 muajve - Bota Sot

Piloti holandez Max Verstappen fitoi sot garën e Cmimit të Madh të Monaco në Formula 1, zhvilluar në pistën qytetase të Montekarlo. Një garë e dominuar nga kampioni i botës në fuqi, që nuk e dorëzoi për...

Formula 1/ Verstappen nuk fal, triumfon në Çmimin e Madh të Monacos

para 4 muajve - BalkanWeb

Max Verstappen nuk fal. Piloti i njohur holandez ia ka dalë të fitojë çmimin e madh të Monacos, në një ditë që rezultoi të ishte mjaft e mirë për të. Verstappen dhe Red Bull i tij zhvilluan një garë fantastike,...

Formula 1/ Verstapen dominon në Monaco, podiumi plotësohet nga Alonso dhe piloti surprizë

para 4 muajve - Syri

Max Verstapen nuk njohu rivalë në Çmimin e Madh të Monacos, duke e dominuar garën nga fillimi deri në fund. Piloti holandez krijoi një distancë prej më shumë se 20 sekondash nga Fernando Alonso dhe shkoi...

Çmimi i Madh i Monakos, Verstappen pa rivalë

para 4 muajve - RTSH

Max Verstappen me makinën e Red Bull fiton Çmimin e Madh të Monakos, raundin e shtatë të kampionatit botëror F1. Piloti i Red Bull u nis nga vendi i parë dhe nuk kishte shumë probleme për të menaxhuar...

Formula 1/ Verstappen triumfon në Çmimin e Madh të Monacos

para 4 muajve - Java News

Max Verstappen nuk fal. Piloti i njohur holandez ia ka dalë të fitojë çmimin e madh të Monacos, në një ditë që rezultoi të ishte mjaft e mirë për të. Verstappen dhe Red Bull i tij zhvilluan një garë fantastike,...

FORMULA 1, VERSTAPEN FITON NË MONAKO

para 4 muajve - Shenja

Piloti i skuderisë së Redbullit, Maks Verstapen ka fituar garën për Çmimin e Madh të Monakos të zhvilluar sot në kuadër të Botërorit në Formula 1. Verstapen e nisi dhe e mbylli i pari garën në Monako,...

Verstapen dominon në garën e Monakos

para 4 muajve - SportMania

Piloti i skuderisë së Redbullit, Maks Verstapen ka fituar garën për Çmimin e Madh të Monakos të zhvilluar sot në kuadër të Botërorit në Formula 1. Verstapen e nisi dhe e mbylli i pari garën në Monako,...

Piloti i Ferrari-t penalizohet për garën e Montekarlo-s

para 4 muajve - Alsat-M

Sharll Lekler, është penalizuar me 3 pozicione në startin e garës së të dielës, që do të zhvillohet në pistën qytetase të Montekarlo. Një lajm që ka zhgënjyer të gjithë te Ferrari, sidomos Leklerkun, që...

Verstappen niset i pari në Monako

para 4 muajve - Klan

Verstappen niset i pari në Monako Pole Position i parë për pilotin e Red Bull, Lecler me Ferrarin e tij realizoi kohën e tretë më të mirë Piloti i Red Bullit, Max Verstappen mori pole-position e tij të...

Verstapen niset i pari në garën për Çmimin e Madh të Monakos

para 4 muajve - TV21

Çmimi i Madh i Monakos, raundi i shtatë i kampionatit botëror të F1, do të shohë Max Verstappen të startojë nga pole position. Kampioni i Red Bull i mahniti të gjithë me një rikthim të bujshëm në pjesën...

Verstappen i rrëmben 'Pole Position' Alonsos në Çmimin e Madh të Montekarlos

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Max Verstappen arrin të sigurojë “Pole Position” në Çmimin e Madh të Montekarlos, duke kaluar vetëm për 84 të mijtat Fernando Alonson, që do të niset nga vendi i dytë. Ferrari do të niset në vijën e dytë...

Verstappen ia rrëmben vendin e parë Fernando Alonsos

para 4 muajve - Zhurnal

Max Verstappen i Red Bull rrëmbeu vendin e parë nga Fernando Alonso i Aston Martin në një seancë kualifikuese tërheqëse në Çmimin e Madh të Monakos. Alonso e zhvendosi Verstappen në krye të listës së kohës...

Verstappen, kryevepër në Monako

para 4 muajve - Klan Kosova

Kampioni aktual i botës Max Verstappen ka pasur paraqitje të jashtëzakonshme në kualifikime në Monako. Ai arriti që të fitoj pole position për herë të parë në këtë shteg pas një paraqitje fenomenale përcjell...

Ferrari, Leclerc penalizohet në Monaco: ja përse

para 4 muajve - RTSH

Nga vendi i tretë, në të gjashtin. Ajo që ndodhi në tremujorin e tretë të seancës kualifikuese gjatë GP të Monakos, raundi i shtatë i kampionatit botëror të Formula 1, i kushtoi shtrenjtë Charles Leclerc....

FORMULA 1/ Vershtapen i pandalshëm, holandezi i rrëmben “pole position” Alonsos në provat zyrtare të Monakos. Ferrari “OK”

para 4 muajve - Panorama

Maks Vershtapen vazhdon me dominimin e tij këtë sezon në Formula 1, me pilotin holandez që rrëmbeu “pole position” në provat zyrtare të Monte Karlos, duke lënë pas Fernando Alonson. Holandezi u tregua...

Verstappen rrëmben “pole position” në Monaco

para 4 muajve - ABC News

Max Verstappen vazhdon me dominimin e tij këtë sezon në Formula 1, me pilotin holandez që rrëmbeu “pole position” në provat zyrtare të Monte Karlos, duke lënë pas Fernando Alonson. Holandezi u tregua vetëm...

Verstappen i rrëmben 'Pole Position' Alonsos në Çmimin e Madh të Montekarlos

para 4 muajve - Syri

Max Verstappen arrin të sigurojë “Pole Position” në Çmimin e Madh të Montekarlos, duke kaluar vetëm për 84 të mijtat Fernando Alonson, që do të niset nga vendi i dytë. Ferrari do të niset në vijën e dytë...

Çmimi i Madh i Monakos, Verstapen niset i pari

para 4 muajve - RTSH

Çmimi i Madh i Monakos, raundi i shtatë i kampionatit botëror të F1, do të shohë Max Verstappen të startojë nga pole position. Kampioni i Red Bull i mahniti të gjithë me një rikthim të bujshëm në pjesën...

Verstappen “fluturon” në Montekarlo, siguron “pole position”

para 4 muajve - Bota Sot

Piloti holandez Max Verstappen siguroi “pole position” sot pasdite në pistën qytetase të Montekarlo, i vlefshëm për Cmimin e Madh të Monaco në Formula 1. Kampioni i botës në Formula 1 dha kohën 1’11”365,...

Verstappen niset i pari në Monte Carlo

para 4 muajve - Shenja

Piloti i Red Bullit Maks Verstappen ka siguruar pol posizhën në pistën e Monte Karlos, pasi regjistroi kohën më të shpejtë prej 1 minutë, 11 sekonda e 365 të mijtat. Në vendin e dytë u rendit Fernando...

Verstappen ia rrëmben vendin e parë Fernando Alonsos

para 4 muajve - Insajderi.org

Max Verstappen i Red Bull rrëmbeu vendin e parë nga Fernando Alonso i Aston Martin në një seancë kualifikuese tërheqëse në Çmimin e Madh të Monakos. Alonso e zhvendosi Verstappen në krye të listës së kohës...

Verstappen ia rrëmben vendin e parë Fernando Alonsos

para 4 muajve - Arbresh

Max Verstappen i Red Bull rrëmbeu vendin e parë nga Fernando Alonso i Aston Martin në një seancë kualifikuese tërheqëse në Çmimin e Madh të Monakos. Alonso e zhvendosi Verstappen në krye të listës së kohës...

Verstappen ia rrëmben vendin e parë Fernando Alonsos

para 4 muajve - Arbresh

Max Verstappen i Red Bull rrëmbeu vendin e parë nga Fernando Alonso i Aston Martin në një seancë kualifikuese tërheqëse në Çmimin e Madh të Monakos. Alonso e zhvendosi Verstappen në krye të listës së kohës...

Verstappen niset nga “pole position” në Monako

para 4 muajve - Shqip

Piloti holandez Max Verstappen siguroi “pole position” sot pasdite në pistën qytetase të Montekarlo, i vlefshëm për Çmimin e Madh të Monakos në Formula 1. Kampioni i botës në Formula 1 dha kohën 1’11”365,...

Ish-shefi i F1: Hamilton fiton nëse shkon te Redbulli

para 4 muajve - Bota Sot

Kontrata e re mes Mercedesit dhe Lewis Hamilton që ende nuk është firmosur ka lënë vend për spekulime. Mediat britanike shprehen të sigurta për një interes të Ferrarit për shtatë herë Kampionin e Botës,...

“Ferrari nuk është azil”, ish-shefi i F1: Hamilton fiton nëse shkon te Redbulli

para 4 muajve - SuperSport

Kontrata e re mes Mercedesit dhe Lewis Hamilton që ende nuk është firmosur ka lënë vend për spekulime. Mediat britanike shprehen të sigurta për një interes të Ferrarit për shtatë herë Kampionin e Botës,...

Hamilton: Nuk ka asnjë negociatë me Ferrarin, jam pranë rinovimit me Mercedesin

para 4 muajve - Gazeta Express

Lewis Hamilton është në vitin e fundit të kontratës me Mercedesin dhe së fundmi kanë nisur “zërat” të cilat e shohin britanikun me Ferrarin në sezonin e ardhshëm. Madje, para disa ditësh mediat bënin të...

Hamilton flet për transferimin e tij te Ferrari

para 4 muajve - Shqip

Kohët e fundit është përfolur për një transferim të Lewis Hamilton nga Mercedes te Ferrari. Ai që ka reaguar për këtë gjë është vetë piloti britanik, që nga Montekarlo ka treguar të vërtetën. “Kur je në...

Hamilton “injoron” Ferrarin

para 4 muajve - Bota Sot

Lewis Hamilton është në vitin e fundit të kontratës me Mercedesin dhe së fundmi kanë nisur “zërat” të cilat e shohin britanikun me Ferrarin në sezonin e ardhshëm. Madje, para disa ditësh mediat bënin të...

Ferrari synon fitoren në Montekarlo

para 4 muajve - Bota Sot

Gara e Montakarlo që zhvillohet këtë javë është një shans i mirë për Ferrari për të ndalur hegjemoninë e Red Bull dhe fituar në një pistë ku konsumi i gomave nuk është problem. Charles Leclerc me “kokëkuqen”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK