Napoli barazon me Bolognan

para 4 muajve - Koha.net

Victor Osimhen ka shënuar dy gola, por që nuk ishin të mjaftueshëm për fitore të Napolit. Të dielën, Napoli luajti 2:2 në udhëtim te Bologna. Osimhen shënoi në minutën e 14-të dhe në minutën e 54-t. Por...

Napoli: nuk ka rekord pikësh, barazon me Bolonjën

para 4 muajve - RTSH

Në javën e parafundit të Serisë A, Bologna rrëmbeu një barazim ndaj Napolit dhe qëndroi në garë për vendin e tetë së bashku me Torinon, Fiorentinën dhe Monzën. Në Dall'Ara përfundoi 2-2 në fund të një...

VIDEO/ Dopieta e Osimhen nuk mjafton, Napoli shpërdoron avantazhin ndaj Bol...

para 4 muajve - BalkanWeb

Napoli nuk shkoi më shumë se barazimi 2-2 me Bolognan, në sfidën e javës së parafundit të Serie A. Napoletanët shpërdoruan avantazhin e dyfishtë në Stadio Renato Dall’Ara (Bologna), duke i dhënë mundësinë...

Titulli i siguruar, Napoli barazon me Bolognan

para 4 muajve - FaxWeb

Victor Osimhen ka shënuar dy gola, por që nuk ishin të mjaftueshëm për fitore të Napolit. Të dielën, Napoli luajti 2:2 në udhëtim te Bologna. Osimhen shënoi në minutën e 14-të dhe në minutën e 54-t. Por...

Napoli barazon, pavarësisht epërsisë prej dy golave

para 4 muajve - Arbresh

Pavarësisht një fillimi ëndrrash me dy gola nga Victor Osimhen, Napoli la epërsinë për të barazuar 2-2 me Bolognan. Të gjitha bisedat para lojës bazoheshin në të ardhmen e Luciano Spalletti-t me thashethemet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK