PSG shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - Klan

PSG shpallet kampion i Francës Ky ishte titulli i nëntë radhazi Paris Saint Germain është kampion i Francës falë barazimit 1-1 në fushën e Strasburg mbrëmjen e së shtunës. Kjo bëri që të krijojë diferencën...

VIDEO/ Injorim absolut i PSG-së, vetëm 3 tifozë presin kampionët që vendosën rekord në Francë

para 4 muajve - Panorama

PSG vendosi një rekord të ri në futbollin francez, duke fituar këtë të shtunë titullin e 11 kampion në histori, për t’u bërë kështu skuadra më e suksesshme në futbollin francez. Një titull që normalisht...

Al Nassr i Ronaldos befasohet, Al Ittihad kampion i Arabisë!

para 4 muajve - RTSH

Nëse Messi feston titullin në Francë me PSG-në dhe një rekord historik evropian, Cristiano Ronaldo në vend të kësaj befasohet në Arabinë Saudite. Me një javë akoma për të luajtur, Al Ittihad, një formacion...

Messi ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me PSG

para 4 muajve - Indeks online

Është zbuluar e ardhmja e sulmuesit argjentinas Lionel Messi te PSG. Sipas Fabrizio Romano në rrjetet sociale, sulmuesi 35-vjeçar ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me klubin. Kështu, shtatë herë...

Fabrizio Romano: Messi ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me PSG

para 4 muajve - ABC News

Është zbuluar e ardhmja e sulmuesit argjentinas Lionel Messi te PSG. Sipas Fabrizio Romano në rrjetet sociale, sulmuesi 35-vjeçar ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me klubin. Kështu, shtatë herë...

Presidenti i PSG “elozhe” për skuadrën: Është një moment i veçantë, arritëm kulmin e historisë së Ligue 1

para 4 muajve - ABC News

Barazimi 1 me 1 i mbrëmjes së djeshme, ndaj ekipit të Strasbourg ishte mëse i mjaftueshëm për “gjigandët” francezë të PSG, për t’u shpallur kampion për të 11-tin vit radhazi në Ligue 1, teksa arritën të...

Al-Khelaifi: 11 tituj, jam krenar me këtë arritje të PSG-së

para 4 muajve - Bota Sot

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi komentoi sigurimin matematikisht të titullit kampion të Ligue 1. Duke folur për mediet pas barazimit 1-1 ndaj Strasbourg që i dha edhe titullin, Al-Khelaifi...

Messi u bë golashënuesi më i mirë në historinë e pesë ligave

para 4 muajve - Koha.mk

Lionel Messi u bë kampion i Francës me PSG-në pasi shënoi në barazim me Strasburgun. Ndeshja përfundoi 1-1 dhe PSG siguroi një avantazh të paarritshëm ndaj Lens përpara raundit të fundit. Messi bëri dy...

Al-Khelaifi: 11 tituj, jam krenar me këtë arritje të PSG-së

para 4 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi komentoi sigurimin matematikisht të titullit kampion të Ligue 1. Duke folur për mediet pas barazimit 1-1 ndaj Strasbourg që i dha edhe titullin, Al-Khelaifi...

Al-Khelaifi: 11 tituj, jam krenar me këtë arritje të PSG-së

para 4 muajve - SuperSport

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi komentoi sigurimin matematikisht të titullit kampion të Ligue 1. Duke folur për mediet pas barazimit 1-1 ndaj Strasbourg që i dha edhe titullin, Al-Khelaifi...

Pas shpalljes kampion me PSG-në, Galtier: E meritoj të jem trajner edhe për një sezon

para 4 muajve - Gazeta Express

Pavarësisht një sezoni të trazuar si brenda dhe jashtë fushës, Paris Saint-Germaini e mbrojti me sukses titullin e tyre të kampionit në Ligue 1. Të shtunën mbrëma, Paris Saint-Germaini luajti baras 1:1...

“Nuk ka rinovim kontrate”/Leo Messi lë PSG-në këtë verë, me kë do të luajë ylli argjentinas

para 4 muajve - Java News

Lonel Messi do të largohet nga Paris Saint Germain këtë verë. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Fabrizio Romano në rrjetin e tij social duke thënë se sulmuesi anësor ka vendosur të mos rinovojë kontratën...

E goditi me top tifozen, Mbappe i ofron ndihmë

para 4 muajve - GazetaBlic

Kylian Mbappe ka treguar zemërgjerësinë e tij në ndeshjen e djeshme ndaj Strasbourg. Mbrëmë ylli i PSG-së teksa ishte duke bërë gjuajtje përpara fillimit të ndeshjes goditi me top një tifoze. Goditja e...

Mesi barazohet me Dani Alvesin, me tituj të arkëtuar

para 4 muajve - Alsat-M

Lionel Messi nuk ndalet me rekorde në botën e futbollit. Argjentinas tani më është bërë lojtari më i dekoruar në histori të futbollit, së bashku me Dani Alves, pasi që të dy numërojnë nga 43 tituj. Titullin...

Do largohet nga PSG, ja opsionet se ku mund të transferohet Messi

para 4 muajve - Lexo

Lionel Messi do të largohet nga Paris Saint Germain këtë verë. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Fabrizio Romano në rrjetin e tij social duke thënë se sulmuesi anësor ka vendosur të mos rinovojë kontratën...

Mbappe: PSG është klubi më i madh në Francë

para 4 muajve - Bota Sot

Barazimi 1 me 1, mbrëmjen e djeshme në transfertën e Strasbourg i mjaftoi “parizienëve” të PSG, për të siguruar titullin e 11-të kampionë të Ligue 1 në historinë e klubit, pas një sezoni vërtetë të luftuar....

Messi thyen rekordin e Cristiano Ronaldos teksa PSG fiton titullin historik

para 4 muajve - FaxWeb

Kishte një tjetër pikë referimi në rivalitetin e gjatë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos të shtunën. Ndërsa Paris Saint-Germain vulosi titullin e 11-të të Ligue 1, Messi shënoi golin e tij të 496-të...

Romano: Messi ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me PSG-në

para 4 muajve - Epoka e Re

Është zbuluar e ardhmja e sulmuesit argjentinas Lionel Messi te PSG. Sipas Fabrizio Romano në rrjetet sociale, sulmuesi 35-vjeçar ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me klubin. Kështu, shtatë herë...

“Mos e nënvlerësoni titullin”, Galtier: E patë se çfarë ndodhi në Gjermani?

para 4 muajve - SuperSport

Pas barazimit 1-1 në transfertë ndaj Strasbourg, Paris Saint-Germain siguroi matematikisht titullin e 11-të në Ligue 1. Kryeqytetasit festuan pavarësisht se pengu më i madh tashmë prej disa sezonesh është...

Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi, Al-Nassr përfundoi i dyti në Arabinë Saudite duke humbur titullin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

Messi barazon Alvesin, bëhet futbollisti i dytë më i trofeshëm në histori

para 4 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi është bërë futbollisti i dytë më i stolisur në histori të futbollit. Të shtunën mbrëma, Paris Saint-Germaini luajti baras 1:1 me Strasbourgun. Një pikë i mjaftoi parisienëve për të siguruar...

VIDEO/ E goditi me top, Mbappe shkon e merr në tribunë tifozen dhe i ofron ndihmë

para 4 muajve - Syri

Skuadra e Paris Saint-Germain arriti të fitonte një pikë të artë ndaj Strasbourg në xhiron e parafundit të Ligue 1. Mirëpo, ende pa filluar ndeshja ndodhi një incident ku protagonist ishte sulmuesi francez,...

Messi bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

para 4 muajve - OraInfo

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane. Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano Ronaldo. Të shtunën mbrëma,...

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

para 4 muajve - Klan Macedonia

Lionel Messi theu një tjetër rekord pasi Paris St-Germain fitoi titullin e paprecedentë të 11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496 në...

Messi barazon Alvesin

para 4 muajve - Bota Sot

Lionel Messi është bërë futbollisti i dytë më i stolisur në histori të futbollit. Të shtunën mbrëma, Paris Saint-Germaini luajti baras 1:1 me Strasbourgun. Një pikë i mjaftoi parisienëve për të siguruar...

PSZH shpallet kampion për herë të 11-të, kalon Sent Etieni-n

para 4 muajve - Alsat-M

Paris Sen Zhermeni është kampion i Francës për sezonin 2022-23, pasi që barazoi 1:1 me Strasbourg në kuadër të xhiros së 37-të në Ligue 1 dhe matematikisht siguroi titullin kampion. Lionel Messi shënoi...

E goditi me top tifozen, Mbappe i ofron ndihmë

para 4 muajve - Lajmi.net

Kylian Mbappe ka treguar zemërgjerësinë e tij në ndeshjen e djeshme ndaj Strasbourg. Mbrëmë ylli i PSG-së teksa ishte duke bërë gjuajtje përpara fillimit të ndeshjes goditi me top një tifoze. Goditja e...

S’ka titull të kampionit për Ronaldon dhe Al Nassr në Arabinë Saudite

para 4 muajve - Alsat-M

Janë shuar tashmë gjasat për Kristiano Ronaldon që të fitojë titullin e kampionit në Arabinë Saudite. Al-Nassr barazoi 1:1 me Al-Ettifaq, për t’i humbur edhe matematikisht gjasat për t’u shpallur kampion....

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

para 4 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano Ronaldo. Të shtunën mbrëma, Paris Saint-Germaini luajti baras 1:1 me Strasbourgun. Një pikë i mjaftoi parisienëve për të...

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

para 4 muajve - Klan Kosova

Lionel Messi theu një tjetër gol rekord pasi Paris St-Germain fitoi titullin e paprecedentë të 11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496...

Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi, Al-Nassr përfundoi i dyti në Arabinë Saudite duke humbur titullin

para 4 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

Vitinha: Dua të fitojë edhe më shumë tituj me PSG

para 4 muajve - GazetaBlic

Vitinha shpreson se ky ka qenë i pari nga shumë kampionate që do të fitojë me Paris Saint-Germain. “Jam jashtëzakonisht krenar që jam kampion francez, që jam kampion me Paris Saint-Germain. Shpresoj të...

Messi thyen edhe dy rekorde të tjera, njëri i takonte Ronaldos

para 4 muajve - Indeks online

Lionel Messi ka thyer edhe dy rekorde të tjera. Sulmuesi i PSG-së ka shënuar golin e vetëm në ndeshjen ndaj Strasburgut, në barazimin 1-1, ku u shpall edhe kampion i Francës, shkruan IndeksOnline. Me golin...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

para 4 muajve - Zeri

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano Ronaldo. Të shtunën mbrëma, Paris Saint-Germaini luajti baras 1:1 me Strasbourgun. Një pikë i mjaftoi parisienëve për të...

Leo Messi lojtari më i dekoruar

para 4 muajve - Lajmi.net

Leo Messi nuk ndalet së thyeri rekorde në botën e futbollit. Messi është bërë lojtari më i dekoruar në histori të futbollit, së bashku me Dani Alves. Të dy tashmë numërojnë nga 43 tituj, përcjellë lajmi.net....

Messi thyen edhe dy rekorde të tjera, njëri i takonte Ronaldos

para 4 muajve - Indeks online

Lionel Messi ka thyer edhe dy rekorde të tjera. Sulmuesi i PSG-së ka shënuar golin e vetëm në ndeshjen ndaj Strasburgut, në barazimin 1-1, ku u shpall edhe kampion i Francës, shkruan IndeksOnline. Me golin...

Titulli me PSG i shton vlerat Messit, argjentinasi barazon Dani Alves dhe lë pas Ronaldon

para 4 muajve - Top Channel

Paris Saint-Germain i mjaftoi një barazim 1-1 (shënoi Messi) në transfertë ndaj Strasbourg për të fituar një javë para përfundimit të kampionatit, titullin e 11-të në histori. Me katër pikë diferencë nga...

Mesi kalon rekordin e Ronaldos, me më shumë gola në top pesë ligat

para 4 muajve - Alsat-M

Lionel Mesi ka thyer një tjetër rekord të vendosur më parë nga Kristiano Ronaldo, pasi shënoi për Paris Sen Zhermenin kundër Strasburgut. Me 12 fitime të “Topit të Artë” mes tyre dhe një mori vlerësimesh...

Titulli me PSG i shton vlerat Messit, argjentinasi barazon Dani Alves dhe lë pas Ronaldon

para 4 muajve - Syri

Paris Saint-Germain i mjaftoi një barazim 1-1 (shënoi Messi) në transfertë ndaj Strasbourg për të fituar një javë para përfundimit të kampionatit, titullin e 11-të në histori. Me katër pikë diferencë nga...

Fitoi titullin me PSG-në, Galtier i jep merita vetës

para 4 muajve - Indeks online

Skuadra e PSG-së ka arritur të shpallet kampion i Francës. Ekipi parisien në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Sstrasburgut barazoi 1-1, por që ishte i mjaftueshëm për të siguruar titullin, shkruan IndeksOnline....

Galtier: E meritoj një sezon të dytë te PSG, kam dhënë gjithçka nga vetja

para 4 muajve - GazetaBlic

PSG arriti që ta fitoi dje titullin e Ligue 1 duke barazuar me Strasbourg në udhëtim me rezultat 1-1. Trajneri i PSG, Christophe Galtier, i cili po përflitet shumë për një shkarkim të mundshëm nga skuadra...

E goditi me top tifozen, Mbappe i ofron ndihmë

para 4 muajve - Lajm

Mbrëmë ylli i PSG-së teksa ishte duke bërë gjuajtje përpara fillimit të ndeshjes goditi me top një tifoze. Goditja e tij ishte e fuqishme, pasi i shkaktoi gjakderdhje në hundë vajzës, përcjellë lajmi.net....

Leo Messi lojtari më i dekoruar

para 4 muajve - Lajm

Leo Messi nuk ndalet së thyeri rekorde në botën e futbollit. Messi është bërë lojtari më i dekoruar në histori të futbollit, së bashku me Dani Alves. Të dy tashmë numërojnë nga 43 tituj, përcjellë lajmi.net....

Titulli me PSG i shton vlerat Messit, argjentinasi barazon Dani Alves dhe lë pas Ronaldon

para 4 muajve - Bota Sot

Paris Saint-Germain i mjaftoi një barazim 1-1 (shënoi Messi) në transfertë ndaj Strasbourg për të fituar një javë para përfundimit të kampionatit, titullin e 11-të në histori. Me katër pikë diferencë nga...

Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi

para 4 muajve - Shqip

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

para 4 muajve - Tetova Sot

Lionel Messi theu një tjetër rekord pasi Paris St-Germain fitoi titullin e paprecedentë të 11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496 në...

Titulli me PSG i shton vlerat Messit, argjentinasi barazon Dani Alves dhe lë pas Ronaldon

para 4 muajve - SuperSport

Paris Saint-Germain i mjaftoi një barazim 1-1 (shënoi Messi) në transfertë ndaj Strasbourg për të fituar një javë para përfundimit të kampionatit, titullin e 11-të në histori. Me katër pikë diferencë nga...

Për herë të parë në karrierën e tij Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi

para 4 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

Messi bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

para 4 muajve - Almakos

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane. Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano Ronaldo. Të shtunën mbrëma,...

Messi u bë futbollisti me më shumë trofe në histori! PSG kampion

para 4 muajve - Open-TV

Futbollistët e Paris Saint-Germain mbrojtën titullin kampion, teksa barazuan 1:1 ndaj Strasburgut në fushë si mysafir, në ndeshjen e xhiros së parafundit, të 37-të të kampionatit francez. Klubi parizien...

Messi u bë golashënuesi më i mirë në historinë e pesë ligave

para 4 muajve - Lajm

Lionel Messi u bë kampion i Francës me PSG-në pasi shënoi në barazim me Strasburgun. Ndeshja përfundoi 1-1 dhe PSG siguroi një avantazh të paarritshëm ndaj Lens përpara raundit të fundit. Messi bëri dy...

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

para 4 muajve - Ekonomia Online

Lionel Messi theu një tjetër rekord pasi Paris St-Germain fitoi titullin e paprecedentë të 11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496 në...

Për herë të parë në karrierën e tij! Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi, Al-Nassr përfundoi i dyti në Arabinë Saudite duke humbur titullin

para 4 muajve - FaxWeb

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

PSG shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - RTV 21

Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit francez, një xhiro para fundit të sezonit....

Messi, lojtari më i dekoruar

para 4 muajve - Koha.net

Lionel Messi është bërë lojtari më i dekoruar në histori të futbollit, krahas Dani Alvesit. Të dy tashmë i kanë nga 43 tituj. Titullin e 43-të në karrierë, Messi e fitoi të shtunën mbrëma. Me PSG-në u...

PSG-ja mbron titullin e Francës

para 4 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germain është ndalur në barazim 1:1 nga Strasbourgu në ndeshjen e xhiros së 37-të të Ligue 1 të Francës, por i ka mjaftuar për ta mbrojtur titullin e kampionit në Ligue 1. Lionel Messi (59’)...

Me golin e Messit, PSG shpallet kampion në Francë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Paris Saint-German është shpallur kampion në Francë, pas barazimit me Strasbourg në xhiron e parafundit. Për PSG mjaftoi goli i Messit në minutën e 59-të të takimit, për të mbyllur çështjen e titullit,...

Me golin e Messit, PSG-ja shpallet kampion në Francë

para 4 muajve - Klan Kosova

Paris Saint-German është shpallur kampion në Francë pas barazimit me Strasbourgun në xhiron e parafundit. Për PSG-në mjaftoi goli i Messit në minutën e 59-të të takimit për të mbyllur çështjen e titull,...

Për herë të parë në karrierën e tij Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi

para 4 muajve - Indeks online

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

Me golin e Messit, PSG-ja shpallet kampion në Francë

para 4 muajve - Zeri

Paris Saint-German është shpallur kampion në Francë pas barazimit me Strasbourgun në xhiron e parafundit. Për PSG-në mjaftoi goli i Messit në minutën e 59-të të takimit për të mbyllur çështjen e titull,...

Për herë të parë në karrierën e tij Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi

para 4 muajve - ABC News

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

VIDEO/ S’ka surpriza në Ligue 1, PSG fiton titullin e 11-të në histori, fes...

para 4 muajve - BalkanWeb

Nuk ka surpriza. PSG fiton titullin në Ligue 1. Për skuadrën e Galtier mjaftoi një barazim ndaj Strasbourg, për të hapur shampanjën në Stade de la Meinau (Strasbourg). Sfida përfundoi 1-1, me Messin dhe...

PSG, e nënta Ligue 1 në 11 vjet: barazimi në Strasburg vlen titullin

para 4 muajve - RTSH

Për herë të njëmbëdhjetë në historinë e tyre, Paris Saint-Germain është kampion i Francës 2022-2023. Është titulli i nëntë në 11 vitet e fundit të Ligue 1, që dëshmon për një dominim që është konsoliduar...

Al-Nassr përfundoi i dyti në Arabinë Saudite duke humbur titullin, para se të vinte CR7 ata ishin të parët

para 4 muajve - ABC News

Cristiano Ronaldo nuk arriti të fitojë kampionatin e Arabisë Saudite në sezonin e tij të parë. Titullin e siguroi sot Al-Ittihad duke mposhtur Al-Feiha (3:0). Pas 29 javësh, skuadra nga Jeddah ka 69 pikë....

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - Gazeta Express

Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit francez, një xhiro para fundit të sezonit....

PSG shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - OraInfo

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës. Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit...

PSG shkruan histori në futbollin francez

para 4 muajve - GazetaBlic

PSG fitoi kampionatin francez për herë të 11-të. Ky trofe i parizienëve u bë rekord, i 11-ti, në Francë. Askush nuk është bërë kampion kombëtar më shpesh se ata. Saint-Etienne, i cili ishte kampion i fundit...

PSG shpallet kampion i Francës për të 11-tën herë

para 4 muajve - NOA

Paris- PSG shpallet kampion i Francës. Ky trofe i parizienëve është 11-ti për ata dhe ishte një rekord për futbollin francez. Askush nuk është bërë kampion kombëtar më shpesh se ata. Saint-Etienne, i cili...

Messi parakalon Ronaldon dhe shkruan historinë!

para 4 muajve - Bota Sot

Messi parakalon Ronaldon dhe shkruan historinë! Paris Saint-Germain ka barazuar 1:1 kundër Strasbourg dhe ka siguruar matematikisht titullin numër 11 në kampionatin francez duke u bërë skuadra më e sukseshsme...

Nuk ka titull kampioni për Ronaldon në Arabinë Saudite

para 4 muajve - Gazeta Express

Janë shuar totalisht gjasat për Cristiano Ronaldon që të fitojë titullin e kampionit në Arabinë Saudite. Al-Nassr barazoi 1:1 me Al-Ettifaq, për t’i humbur edhe matematikisht gjasat për titullin e kampionit,...

PSG shpallet kampion i Ligue 1

para 4 muajve - Indeks online

Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit francez, një xhiro para fundit të sezonit....

PSG u bë kampion i Francës për herë të 11-të dhe theu rekordin e Saint-Etienne

para 4 muajve - ABC News

PSG fitoi kampionatin francez për herë të 11-të. Ky trofe i parizienëve u bë rekord, i 11-ti, në Francë. Askush nuk është bërë kampion kombëtar më shpesh se ata. Saint-Etienne, i cili ishte kampion i fundit...

Messi shënon, PSG kampion i ri

para 4 muajve - Aktuale

PSG-së i mjaftoi edhe një pikë që të shpallet kampion i ri i Francës, i 11-ti në histori. Marketing PSG ka barazuar me rezultat 1:1 në udhëtim me Strasbourgun, në takimin e javës së 37-të. Messi shënoi...

PSG-ja shpallet kampion në Francë

para 4 muajve - Klan Macedonia

Paris Saint-German është shpallur kampion në Francë pas barazimit me Strasbourgun në xhiron e parafundit. Për PSG-në mjaftoi goli i Messit në minutën e 59-të të takimit për të mbyllur çështjen e titull,...

Messi shënon, PSG kampion i ri

para 4 muajve - Bota Sot

PSG-së i mjaftoi edhe një pikë që të shpallet kampion i ri i Francës, i 11-ti në histori. PSG ka barazuar me rezultat 1:1 në udhëtim me Strasbourgun, në takimin e javës së 37-të. Messi shënoi në minutën...

Nuk ka titull kampioni për Ronaldon në Arabinë Saudite

para 4 muajve - Indeks online

Janë shuar totalisht gjasat për Cristiano Ronaldon që të fitojë titullin e kampionit në Arabinë Saudite. Al-Nassr barazoi 1:1 me Al-Ettifaq, për t’i humbur edhe matematikisht gjasat për titullin e kampionit....

VIDEO/ Pason Mbappe, shënon Messi, PSG feston titullin e 11-të në histori

para 4 muajve - SuperSport

PSG fiton për herë të 11-të në histori titullin kampion në Francë. Skuadra pariziene e siguroi matematikisht vendin e parë një javë para fundit falë barazimit 1-1 në fushën e Strasburgut. Rezultat ky që,...

VIDEO/ Pason Mbappe, shënon Messi, PSG gati të nisë festën

para 4 muajve - SuperSport

Lionel Messi zhbllokon sfidën mes Strasburgut dhe PSG-së në kuadër të javës së parafundit të Ligue 1, rezultat që e shpall matematikisht skuadrën pariziene kampione të Francës. Në minutë ne 59-të, Kylian...

Nuk ka titull kampioni për Ronaldon në Arabinë Saudite

para 4 muajve - Tetova Sot

Nuk ka titull kampioni për Ronaldon në Arabinë Saudite Janë shuar totalisht gjasat për Cristiano Ronaldon që të fitojë titullin e kampionit në Arabinë Saudite. Al-Nassr barazoi 1:1 me Al-Ettifaq, për t’i...

Messi thyen rekordin e Ronaldos me më shumë gola në top pesë ligat

para 4 muajve - Lajmi.net

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur më parë nga Cristiano Ronaldo pasi shënoi për Paris Saint-Germain kundër Strasburgut. Me 12 fitime të Topit të Artë mes tyre dhe një mori vlerësimesh...

Messi thyen rekordin e Ronaldos me më shumë gola në top pesë ligat

para 4 muajve - Lajmi.net

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur më parë nga Cristiano Ronaldo pasi shënoi për Paris Saint-Germain kundër Strasburgut. Me 12 fitime të Topit të Artë mes tyre dhe një mori vlerësimesh...

Paris Saint Germain mbron titullin e kampionit

para 4 muajve - Lajmi.net

Paris Saint Germain është kampion i Francës për sezonin 2022-23. Paris Saint Germain ka barazuar 1:1 me Strasbourg në kuadër të xhiros së 37 në Ligue 1 dhe matematikisht janë shpallur kampion. Leo Messi...

Për herë të parë në karrierën e tij Ronaldo mbeti pa trofe për dy sezone radhazi

para 4 muajve - SportMania

Cristiano Ronaldo nuk ka fituar asnjë trofe prej dy vitesh. Sot Al-Nassr, për të cilin portugezi luan që nga dimri, humbi shanset për kampionatin në Arabinë Saudite. Më parë, klubi ka humbur në Kupën dhe...

PSG shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - Redaksia

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës. Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit...

S’ka titull për Ronaldon me Al Nassr

para 4 muajve - Lajmi.net

Janë shuar tashmë gjasat për Cristiano Ronaldon që të fitojë titullin e kampionit në Arabinë Saudite. Al-Nassr barazoi 1:1 me Al-Ettifaq, për t’i humbur edhe matematikisht gjasat për t’u shpallur kampion,...

PSG shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - Almakos

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës. Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në elitën e futbollit...

PSG barazon dhe mbron titullin

para 4 muajve - Shqip

Paris Saint-Germain ka arritur të mbrojë me sukses titullin e Ligue 1, edhe pse barazoi 1-1 në udhëtim te Satrasbourg në kuadër të javës së 37-të. Goli i parë i ndeshjes u shënua në minutën e 59-të, kur...

PSG-s i mjafton Barazimi për të fituar Ligue 1

para 4 muajve - Arbresh

Paris Saint-Germain konfirmoi titullin e tyre rekord të 11-të në Ligue 1 në “Stade de la Meinau”, edhe pse nuk arritën të marrin më shumë se një barazim 1:1 përballë Strasburgut. Dy skuadrat hynë në garë...

PSG-ja fiton për herë të 11-të titullin në Francë

para 4 muajve - Epoka e Re

PSG-ja është kampione në Francë për herë të 11-të në histori. Skuadra parisiene e siguroi matematikisht vendin e parë një javë para fundit falë barazimit 1-1 në fushën e Strasburgut. Në minutë ne 59-të,...

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës

para 4 muajve - Periskopi

PSG barazon, por shpallet kampion i Francës 27 May, 22:56 Paris Saint-Germain ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në Ligue 1. Ekipi parisien barazoi 1:1 me Strasbourgun për t’u shpallur kampion në...

PSG-ja e synon sonte titullin e 11-të të kampionit në Francë

para 4 muajve - Gazeta Express

Paris Saint-Germaini mund që sonte të sigurojë edhe matematikisht titullin e radhës të kampionit në Ligue 1. Skuadra e drejtuar nga Christoph Galtier do të përballet me Strasbourgun, ndeshje kjo e vlefshme...

PSG-ja e synon titullin e 11-të të kampionit në Francë

para 4 muajve - OraInfo

PSG-ja e synon sonte titullin e 11-të të kampionit në Francë. Paris Saint-Germaini mund që sonte të sigurojë edhe matematikisht titullin e radhës të kampionit në Ligue 1. Skuadra e drejtuar nga Christoph...

PSG-ja e vendosur ta fitojë titullin

para 4 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germaini do ta fitonte titullin e kampionit të shtunën në mbrëmje, nëse e shmang disfatën në duelin kundër Starsbourgut. Skuadra parisiene shpreson që ta sigurojë pozitën e parë në tabelë,...

PSG-ja e synon titullin e 11-të të kampionit në Francë

para 4 muajve - Almakos

PSG-ja e synon sonte titullin e 11-të të kampionit në Francë. Paris Saint-Germaini mund që sonte të sigurojë edhe matematikisht titullin e radhës të kampionit në Ligue 1. Skuadra e drejtuar nga Christoph...

PSG-ja e synon titullin e 11-të të kampionit në Francë

para 4 muajve - Lapsi

PSG-ja e synon sonte titullin e 11-të të kampionit në Francë. Paris Saint-Germaini mund që sonte të sigurojë edhe matematikisht titullin e radhës të kampionit në Ligue 1. Skuadra e drejtuar nga Christoph...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK