Xhaka shënon dy gola dhe i thotë lamtumirë Arsenalit

para 4 muajve - RTV 21

(Lajm i përditësuar) Xhaka shënon dy gola dhe i thotë lamtumirë Arsenalit Granit Xhaka i ka dhënë fund në mënyrën më të mirë të mundshme aventurës së tij me Arsenalin. Reprezentuesi zviceran ka shënuar...

Granit Xhaka shënon dy gola dhe i thotë lamtumirë Arsenalit

para 4 muajve - TV21

Reprezentuesi zviceran ka shënuar dy gola kundër Wolverhamptonit në xhiron e fundit të kampionatit anglez, duke konfirmuar edhe njëherë se ai ishte shtylla kryesore e londinezëve në këtë edicion garues...

Granit Xhaka starton për Arsenalin në ndeshjen që mund të jetë e fundit për të me këtë klub

para 4 muajve - TV21

Arsenali do të ballafaqohet me Wolverhamptonin në xhiron e fundit të Premier Ligës që starton nga ora 17:30. Nga minuta e parë do të luajë mesfushori Granit Xhaka dhe kjo mund të jetë ndeshja e fundit...

Xhaka starton për Arsenalin në ndeshjen që mund të jetë e fundit për të me këtë klub

para 4 muajve - RTV 21

Arsenali do të ballafaqohet me Wolverhamptonin në xhiron e fundit të Premier Ligës që starton nga ora 17:30. Nga minuta e parë do të luajë mesfushori Granit Xhaka dhe kjo mund të jetë ndeshja e fundit...

VIDEO/ Xhaka i thotë lamtumirë Arsenalit me stil, mesfushori shqiptar gjen dy herë rrjetën në ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Panorama

Granit Xhaka luan ndeshjen e tij të fundit me Arsenalin, teksa pritet që shumë shpejtë të veshë fanellën e Bajer Leverkusenit në Gjermani. Gjithsesi, lamtumira e tij nga “topçinjtë” duket si më e bukura...

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar realizon dopietë brenda ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Fantastik Granit Xhaka. Mesfushori shqiptar ka realizuar dopietë për 15 minuta, në ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Ëolves. Kështu, Xhaka shkon në kuotën e 7 golave, në 37 ndeshje. Ky takim mund të...

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar realizon dopietë brenda 15 minutash

para 4 muajve - Albeu

Fantastik Granit Xhaka. Mesfushori shqiptar ka realizuar dopietë për 15 minuta, në ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Ëolves.

Xhaka starton në ndeshjen e fundit tek Arsenali

para 4 muajve - Koha.net

Granit Xhaka starton tek Arsenali që prej orës 17:30 luan me Wolvesin në kuadër të xhiros së fundit të Premier Leagues. Xhaka pritet që karrierën ta vazhdojë në Bayer Leverkusen. Zyrtarizimi pritet të...

Mesazhi i fshehtë i Xhakës, duket se Graniti e ka konfirmuar largimin nga Arsenali

para 4 muajve - Gazeta Tema

Fjala për largimin e Granit Xhakës nga Arsenali ka qarkulluar gjatë gjithë gjysmës së dytë të sezonit 2022/23. Mesfushori konfirmoi, por nuk i mohoi raportet e tilla, por postimi i tij i fundit të bën...

Ndeshja e fundit me Arsenalin, Granit Xhaka falenderon tifozët

para 4 muajve - BalkanWeb

Çdo fillim e ka një fund. Granit Xhaka do të largohet nga skuadra e Arsenalit pas shumë vitesh qëndrimi në Londër. Para ndeshjes së fundit të kampionatit, mesfushori shqiptar ka bërë një postim në Instgram,...

Xhaka starton për Arsenalin në ndeshjen që mund të jetë e fundit për të me këtë klub

para 4 muajve - Bota Sot

Arsenali do të ballafaqohet me Wolverhamptonin në xhiron e fundit të Premier Ligës që starton nga ora 17:30. Nga minuta e parë do të luajë mesfushori Granit Xhaka dhe kjo mund të jetë ndeshja e fundit...

Mesazhi i fshehtë i Xhakës, duket se Graniti e ka konfirmuar largimin nga Arsenali

para 4 muajve - ABC News

Fjala për largimin e Granit Xhakës nga Arsenali ka qarkulluar gjatë gjithë gjysmës së dytë të sezonit 2022/23. Mesfushori konfirmoi, por nuk i mohoi raportet e tilla, por postimi i tij i fundit të bën...

“Faleminderit Arsenal”, Granit Xhaka përshëndetet me fansat e klubit anglez

para 4 muajve - Aktuale

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali. Marketing Tashmë kjo është konfirmuar dhe mesfushori shqiptar u ka dhënë lamtumirën fansave me një postim në Instagram. “Faleminderit Gunners” ka shkruar Xhaka...

Tifozët e Arsenalit i kërkojnë Granit Xhakës të qëndrojë

para 4 muajve - Arbresh

Një pjesë e tifozëve të Arsenalit i janë lutur Granit Xhakës që të mos largohet nga klubi pasi shënoi një dygolësh kundër Wolves në atë që mund të jetë ndeshja e tij e fundit për Topçinjtë. Xhaka është...

FOTO/ Granit Xhaka i jep fund dilemave për të ardhmen e tij, përshëndetet me klubin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në fund të sezonit dhe tashmë nuk ka dyshime për këtë. Pas shumë zërave për një kalim të mundshëm në Bundesligë te Leverkuseni, duket se gjërat kanë nisur të qartësohen....

Mesazhi i fshehtë i Xhakës, duket se Graniti e ka konfirmuar largimin nga Arsenali

para 4 muajve - Lexo

Fjala për largimin e Granit Xhakës nga Arsenali ka qarkulluar gjatë gjithë gjysmës së dytë të sezonit 2022/23. Mesfushori konfirmoi, por nuk i mohoi raportet e tilla, por postimi i tij i fundit të bën...

FOTO/ Granit Xhaka i jep fund dilemave për të ardhmen e tij, përshëndetet me klubin

para 4 muajve - Syri

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në fund të sezonit dhe tashmë nuk ka dyshime për këtë. Pas shumë zërave për një kalim të mundshëm në Bundesligë te Leverkuseni, duket se gjërat kanë nisur të qartësohen....

Xhaka konfirmon largimin: Faleminderit Gunners!

para 4 muajve - Alsat-M

Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në “Instastory”. 30-vjeçari zhvillon ndeshjen...

FOTO/ Granit Xhaka i jep fund dilemave për të ardhmen e tij, përshëndetet me klubin

para 4 muajve - Panorama

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në fund të sezonit dhe tashmë nuk ka dyshime për këtë. Pas shumë zërave për një kalim të mundshëm në Bundesligë te Leverkuseni, duket se gjërat kanë nisur të qartësohen....

Granit Xhaka starton për Arsenalin në ndeshjen që mund të jetë e fundit për të me këtë klub

para 4 muajve - Lajm

Arsenali do të ballafaqohet me Wolverhamptonin në xhiron e fundit të Premier Ligës që starton nga ora 17:30. Nga minuta e parë do të luajë mesfushori Granit Xhaka dhe kjo mund të jetë ndeshja e fundit...

Xhaka poston foto në Instagram, a po e paralajmëron lamtumirën nga Arsenali?

para 4 muajve - Koha.net

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, ka postuar një foto në “Instagram” me të cilën duket se ka lënë të nënkuptohet se ndeshja e sotme për të do të jetë e fundit me fanellën e klubit londinez. Arsenali...

“Faleminderit Arsenal”, Granit Xhaka përshëndetet me fansat e klubit anglez

para 4 muajve - Reporteri

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali. Tashmë kjo është konfirmuar dhe mesfushori shqiptar u ka dhënë lamtumirën fansave me një postim në Instagram. “Faleminderit Gunners” ka shkruar Xhaka në InstaStory...

Granit Xhaka konfirmon largimin

para 4 muajve - Bota Sot

Granit Xhaka do të luajë sot ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. “Topçinjtë” do të takohen me Wolvesin në kuadër të javës së 38-të dhe të fundit për këtë sezon në Premierligë. Ndeshja do të zhvillohet...

Granit Xhaka “përshëndetet” me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - Zeri

Granit Xhaka pritet sot të luajë ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Arsenalit. Sipas raportimeve të fundit mesfushori do t’i bashkohet ekipit gjerman, Bayer Leverkusen. Lojtari thuhet se ka rënë dakord...

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali përmes një fotografie, sot do të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Gazeta Express

Granit Xhaka do të luajë sot ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. “Topçinjtë” do të takohen me Wolvesin në kuadër të javës së 38-të dhe të fundit për këtë sezon në Premierligë, shkruan Gazeta Express....

Xhaka konfirmon largimin nga Arsenal: Faleminderit Gunners!

para 4 muajve - Shenja

Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në “Instastory”. ”Faleminderit Gunners”,...

“Faleminderit Arsenal” – Granit Xhaka përshëndetet me fansat e klubit anglez

para 4 muajve - GazetaBlic

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali. Tashmë kjo është konfirmuar dhe mesfushori shqiptar u ka dhënë lamtumirën fansave me një postim në Instagram, shkruan GazetaBlic Sport. “Faleminderit Gunners”...

”Faleminderit Gunners”, Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali, përshëndetet me tifozët

para 4 muajve - Indeks online

Futbollisti, Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në Instastory, shkruan IndeksOnline....

Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit (FOTO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Granit Xhaka duket se ka përshëndetur fansat e Arsenalit, me një postim në Instagram. Xhaka, në fotografinë e postuar ka falënderuar tifozët, duke bashkëngjitur edhe katër trofetë që ka fituar me këtë...

”Faleminderit Gunners”, Xhaka konfirmon largimin nga Arsenai, përshëndetet me tifozët

para 4 muajve - Indeks online

Futbollisti, Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në Instastory, shkruan IndeksOnline....

Granit Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - OraInfo

Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit. Granit Xhaka duket se ka përshëndetur fansat e Arsenalit, me një postim në Instagram. Xhaka, në fotografinë e postuar ka falënderuar tifozët, duke bashkëngjitur...

”Faleminderit Gunners”, Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali

para 4 muajve - SportMania

Futbollisti, Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në Instastory. ”Faleminderit...

Xhaka konfirmon largimin nga Arsenal: Faleminderit Gunners!

para 4 muajve - Insajderi.org

Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me preardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në “Instastory”. ”Faleminderit Gunners”,...

Xhaka ‘përshëndetet’ me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - Lajmi.net

Granit Xhaka pritet sot të luajë ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Arsenalit. Sipas raportimeve të fundit mesfushori do t’i bashkohet ekipit gjerman, Bayer Leverkusen, përcjellë lajmi.net. Lojtari...

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali përmes një fotografie, sot do të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Gazeta Metro

Granit Xhaka do të luajë sot ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. “Topçinjtë” do të takohen me Wolvesin në kuadër të javës së 38-të dhe të fundit për këtë sezon në Premierligë. Ndeshja do të zhvillohet...

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali përmes një fotografie, sot do të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Fakti Ditor

Granit Xhaka do të luajë sot ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. “Topçinjtë” do të takohen me Wolvesin në kuadër të javës së 38-të dhe të fundit për këtë sezon në Premierligë, shkruan Gazeta Express....

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali përmes një fotografie, sot do të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Periskopi

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali përmes një fotografie, sot do të luajë ndeshjen e fundit 28 May, 12:53 Granit Xhaka do të luajë sot ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. “Topçinjtë” do...

Granit Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - Shqip

Granit Xhaka duket se ka përshëndetur fansat e Arsenalit, me një postim në Instagram. Xhaka, në fotografinë e postuar ka falënderuar tifozët, duke bashkëngjitur edhe katër trofetë që ka fituar me këtë...

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenali, sot do të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Bota Press

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka ka konfirmuar largimin nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me prejardhje nga Kosova, ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie të postuar në Instastory. ”Faleminderit...

Granit Xhaka konfirmon largimin nga Arsenal

para 4 muajve - Gazeta10

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka ka konfirmuar se do të largohet nga skuadra e Arsenalit pas përfundimit të këtij sezoni. Mesfushori ka falënderuar tifozët e klubit përmes një fotografie...

Granit Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - Lapsi

Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit. Granit Xhaka duket se ka përshëndetur fansat e Arsenalit, me një postim në Instagram. Xhaka, në fotografinë e postuar ka falënderuar tifozët, duke bashkëngjitur...

Granit Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit

para 4 muajve - Almakos

Xhaka përshëndetet me tifozët e Arsenalit. Granit Xhaka duket se ka përshëndetur fansat e Arsenalit, me një postim në Instagram. Xhaka, në fotografinë e postuar ka falënderuar tifozët, duke bashkëngjitur...

'Kërcimi i fundit' me Arsenalin të dielën, Xhaka shumë pranë Leverkusen

para 4 muajve - Syri

Arsenal do të luajë të dielën në orën 17:30 ndaj Wolves në “Emirates Stadium”, ndeshjen e fundit të ligës angleze. Granit Xhaka pritet të luajë ndeshjen e tij të fundit me “Topçinjtë”. Mesfushori shqiptar...

Xhaka te Leverkuseni, marrëveshja do të mbyllet javën e ardhshme

para 4 muajve - Gazeta Express

Sipas të gjitha gjasave, Granit Xhaka do ta luajë nesër (e diel) ndeshjen e fundit me fanellën e Arsenalit. Mesfushori nga Kosova do të rikthehet në Bundesligë, duke nënshkruar me Bayer Leverkusenin, shkruan...

Xhaka i gatshëm për t’i dhënë lamtumirën Arsenalit, nesër pritet të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Reporteri

Granit Xhaka është gjithnjë e më afër rikthimit në Bundesliga. Ish-mesfushori i Borussia Monchengladbachit është afër transferimit te Bayer Leverkuseni. Derisa marrëveshja po shkon drejt finalizimit, në...

“Kërcimi” i fundit me Arsenalin

para 4 muajve - Shqip

Arsenal do të luajë të dielën, në orën 17:30, ndaj Wolverhampton në “Emirates Stadium”, ndeshjen e fundit të ligës angleze për këtë edicion. Granit Xhaka pritet të luajë ndeshjen e tij të fundit me “Topçinjtë”....

Xhaka i gatshëm për t’i dhënë lamtumirën Arsenalit, nesër pritet të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Gazeta Express

Granit Xhaka është gjithnjë e më afër rikthimit në Bundesliga. Ish-mesfushori i Borussia Monchengladbachit është afër transferimit te Bayer Leverkuseni, shkruan Gazeta Express. Derisa marrëveshja po shkon...

Të dielën ndeshja e fundit me Arsenalin për Granit Xhakën

para 4 muajve - Klan Macedonia

Xhaka, shumë pranë Leverkusen? Në ndeshjen e javës së fundit të Premier Ligës angleze skuadra e Arsenal të dielën në orën 17:30, do të luajë ndaj Wolves në “Emirates Stadium”. Ndeshja e fundit e kampionatit...

Arteta: Lidershipi i Xhakës është një gëzim për lojtarët e rinj

para 4 muajve - Alsat-M

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka nderuar mesfushorin shqiptar, Granit Xhaka, përpara lamtumirës së tij të mundshme gjatw ditws sw diel. Mesfushori shqiptar pritet të largohet nga Arsenali për t’u...

“Kërcimi i fundit” me Arsenalin të dielën, Xhaka shumë pranë Leverkusen

para 4 muajve - Bota Sot

Arsenal do të luajë të dielën në orën 17:30 ndaj Wolves në “Emirates Stadium”, ndeshjen e fundit të ligës angleze. Granit Xhaka pritet të luajë ndeshjen e tij të fundit me “Topçinjtë”. Mesfushori shqiptar...

Arteta: Lidershipi i Xhakës është një gëzim për lojtarët e rinj te Arsenali

para 4 muajve - Lajm

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka nderuar mesfushorin shqiptar, Granit Xhaka, përpara lamtumirës së tij të mundshme nesër (e diel). Mesfushori shqiptar pritet të largohet nga Arsenali për t’u transferim...

“Kërcimi i fundit” me Arsenalin të dielën, Xhaka shumë pranë Leverkusen

para 4 muajve - ABC News

Arsenal do të luajë të dielën në orën 17:30 ndaj Wolves në “Emirates Stadium”, ndeshjen e fundit të ligës angleze. Granit Xhaka pritet të luajë ndeshjen e tij të fundit me “Topçinjtë”. Mesfushori shqiptar...

Xhaka i gatshëm për t’i dhënë lamtumirën Arsenalit, nesër pritet të luajë ndeshjen e fundit

para 4 muajve - Gazeta Metro

Granit Xhaka është gjithnjë e më afër rikthimit në Bundesliga. Ish-mesfushori i Borussia Monchengladbachit është afër transferimit te Bayer Leverkuseni. Derisa marrëveshja po shkon drejt finalizimit, në...

Granit Xhaka nesër zhvillon ndeshjen e fundit në Premier League

para 4 muajve - Lajmi.net

Futbollisti i Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka po i jep fund aventurës në ligën më të fortë në botë, Premier League. Fabrizio Romano, gazetari italian shkruan se mesfushori shqiptar nesër do ta zhvillojë...

Granit Xhaka nesër zhvillon ndeshjen e fundit në Premier League

para 4 muajve - Arbresh

Futbollisti i Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka nesër i jep fund aventurës në Premier League. Xhaka tashmë ka arritur një marrëveshje me ekipin nga Bundesliga, Bayer Leverkusen që menaxhohet nga legjenda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK