Hysaj shënon në barazimin e Lazios

para 4 muajve - Koha.net

Elseid Hysaj e ka shënuar një gol në fitoren e Lazios të dielën në shtëpi kundër Cremoneses. Lazio mposhti Cremonesen 3:2, në ndeshjen e parafundit të elitës së futbollit italian. Hysaj shënoi gol që në...

VIDEO/ Hysaj golashënues, Lazio triumfon ndaj Cremoneses dhe merr vendin e ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Lazio ka marrë një fitore të rëndësishme 3-2 ndaj Cremoneses në shtëpi, në sfidën e javës së parafundit të kampionatit. Takimi u zhbllokua që në minutën e katërt me Elseid Hysaj, ndërsa brenda fraksionit...

Serie A/ Lazio kalon mes vuajtjesh Cremonesen dhe parakalon në renditje Interin

para 4 muajve - Syri

Lazio e Hysajt ka arritur të marrë një fitore mes vuajtjesh duke mposhtur Cremonesen në “Olimpico” me rezultatin 3-2 në javën e parafundit të Serisë A. Kryeqytetasit e trajnerit Sarri e nisën takimin në...

Hysaj shënon në fitoren Lazios dhe sigurojnë pjesëmarrjen në Champions

para 4 muajve - Bota Sot

Lazio ka shënuan fitore në frymën e fundit me rezultat 3:2 ndaj Cremoneses. Hysaj paraqit 80 minuta. Reprezentuesi i Shqipërisë, Elseid Hysaj ka realizuar gol në minutën e 4-të, duke e hapur serinë e golave....

Milinkovic fundos Cremonesen në minutën e 89-të, Lazio mbron vendin e dytë

para 4 muajve - RTSH

Lazio mundi Cremonese 3-2 në ndeshjen e 37-të të Serie A dhe mban vendin e dytë në renditje përpara Interit. Bardhekaltërit zhbllokuan sfidën pas vetëm 4’ me një zbritje dhe finalizim të shkëlqyer të Hysajt...

VIDEO/ Elseid Hysaj i përgjigjet me gol ftesës së Silvinhos

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Elseid Hysaj është bërë protagonist me Lazion kundër Cremoneses në Serinë A, duke gjetur rrjetën në minutën e 4-t të takimit. Pas një kombinimi mjaft të bukur me Çiro Imobilen, kapiteni i Kombëtares del...

Hysaj kalon Lazion në avantazh

para 4 muajve - Bota Sot

Elseid Hysaj realizon golin e parë sezonal me Lazion. Skuadra bardhekaltër, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Champions League, po përballet në kryeqytet me Cremonesen. Djemtë e Sarrit kaluan në avantazh...

VIDEO/ Forma e mirë sjell golin e parë, Hysaj kalon Lazion në avantazh

para 4 muajve - SuperSport

Elseid Hysaj realizon golin e parë sezonal me Lazion. Skuadra bardhekaltër, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Champions League, po përballet në kryeqytet me Cremonesen. Djemtë e Sarrit kaluan në avantazh...

VIDEO/ Elseid Hysaj i përgjigjet me gol ftesës së Silvinhos

para 4 muajve - Syri

Elseid Hysaj është bërë protagonist me Lazion kundër Cremoneses në Serinë A, duke gjetur rrjetën në minutën e 4-t të takimit. Pas një kombinimi mjaft të bukur me Çiro Imobilen, kapiteni i Kombëtares del...

Hysaj kalon Lazion në avantazh

para 4 muajve - Shqip

Elseid Hysaj realizon golin e parë sezonal me Lazion. Skuadra bardhekaltër, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Champions League, po përballet në kryeqytet me Cremonesen. Djemtë e Sarrit kaluan në avantazh...

Milinkovic Savic do të largohet nga Lazio, tre ekipe “big” të Serie A pas tij

para 4 muajve - ABC News

Sergej Milinkovic Savic në sfidën ndaj Cremonese do të përshëndesë tifozët e Lazio. Me arritjen e Champions League, me një kontratë që skadon në vitin 2024, mesfushori serb ka vendosur të mos rinovojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK