Mauricio Pochettino nënshkruan me Chelsean

më 5.2023 - TV21

Mauricio Pochettino raportohet se ka nënshkruar kontratë trevjeçare për të marrë drejtimin e Chelseat këtë verë. Ish-trajneri i Tottenhamit dhe Paris Saint-Germain kuptohet se ka rënë dakord për kushtet...

Lampard-tifozëve të Chelseat: Kjo nuk është lamtumirë

më 5.2023 - Lajmi.net

Frank Lampard ka këmbëngulur se ndeshja e tij e fundit me Chelsean në ‘Stamford Bridge’ nuk është një lamtumirë për tifozët për shkak të lidhjeve të tij të thellë me klubin. Lampard mori postin e trajnerit...

Lampard-tifozëve të Chelseat: Kjo nuk është lamtumirë

më 5.2023 - Lajm

Frank Lampard ka këmbëngulur se ndeshja e tij e fundit me Chelsean në ‘Stamford Bridge’ nuk është një lamtumirë për tifozët për shkak të lidhjeve të tij të thellë me klubin. Lampard mori postin e trajnerit...

Arrihet marrëveshja përfundimtare, Pochettino te Chelsea deri në vitin 2026

më 5.2023 - OraInfo

Mauricio Pochettino mund të quhet një trajner i ri i Chelseat, edhe pse për zyrtarizimin duhet pritur edhe pak. Trajneri argjentinas do të rikthehet në Londër, por kësaj radhe duke drejtuar rivalin e Spurs,...

Arrihet akordi, Pochettino nënshkruan me Chelsea-n deri në…

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i skuadrës së Chelsea-t deri në 2026-ën. Pas diskutimeve të një sërë emrave si alternativa për të marrë kreun e stolit të Chelsea-t, sipas raportimeve të medieve...

Zyrtarizimi brenda 48 orësh, Chelsea i beson pankinën një trajneri argjenti...

më 5.2023 - BalkanWeb

Zyrtarizimi do të vijë brenda 48 orësh, por tashmë gjithçka është e vendosur. Mauricio Pochetino ka firmosur me Chelsean një kontratë e cila pritet të zgjasë për 3 sezone. Sipas Telegraf, klubi londinez...

Mauricio Pochettino firmos me Chelsea

më 5.2023 - ABC News

Mauricio Pochettino ka nënshkruar një kontratë me Chelsea dhe është bërë trajneri i ri i klubit, sipas Fabrizio Romano. “Pochettino më në fund ka nënshkruar me Chelsea pas një marrëveshjeje verbale të...

Arrihet marrëveshja, Pochettino firmos me Chelsea-n deri në 2026-ën

më 5.2023 - Top Channel

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i skuadrës së Chelsea-t deri në 2026-ën. Pas diskutimeve të një sërë emrave si alternativa për të marrë kreun e stolit të Chelsea-t, sipas raportimeve të medieve...

Pochettino nënshkruan me Chelsean

më 5.2023 - RTV 21

Mauricio Pochettino raportohet se ka nënshkruar kontratë trevjeçare për të marrë drejtimin e Chelseat këtë verë. Ish-trajneri i Tottenhamit dhe Paris Saint-Germain kuptohet se ka rënë dakord për kushtet...

Pochettino nënshkruan me Chelsean

më 5.2023 - Gazeta Express

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i ardhshëm i Chelseat. Sipas gazetarit të njohur, Fabrizio Romano, argjentinasi tashmë e ka nënshkruar kontratën me “Blutë”, pas marrëveshjes verbale të arritur...

Pochettino nënshkruan me Chelsean

më 5.2023 - Koha.net

Mauricio Pochettino ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2026 me skuadrën e Chelseat. Kështu është bërë e ditur të dielën nga mediume të ndryshme në Britani. Në postin e shefit të shtabit teknik, Pochettino...

Arrihet akordi, Pochettino nënshkruan me Chelsea-n deri në…

më 5.2023 - Syri

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i skuadrës së Chelsea-t deri në 2026-ën. Pas diskutimeve të një sërë emrave si alternativa për të marrë kreun e stolit të Chelsea-t, sipas raportimeve të medieve...

Thiago Silva në dashuri me tifozët e Chelsea

më 5.2023 - OraInfo

Silva në dashuri me tifozët e Chelsea. Mbrojtësi i Chelsea, Thiago Silva, ka treguar se që nga fillimi e ka ndjerë dashurinë ndaj tifozëve të klubit, shkruan gazetari Fabrizio Romano. “Unë dhe tifozët...

Pochettino firmos kontratën me Chelsean

më 5.2023 - Klan Kosova

Mauricio Pochettino më në fund e ka nënshkruar kontratën me Chelsean. Pochettino do të jetë pjesë e klubit londinez deri në vitin 2026, dokumentet tanimë janë firmosur, me Jesus Perezin, i cili do të jetë...

Pak orë para ndeshjes së fundit, Chelsea zyrtarizon trajnerin e ri

më 5.2023 - Indeks online

Mauricio Pochetino është trajner i ri i Chelseas. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, tekniku argjeninas ka nënshkruar kontratë me Chelsean, dhe deklarata zyrtare do të vije shumë shpejt, shkruan IndeksOnline....

Silva në dashuri me tifozët e Chelsea

më 5.2023 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Chelsea, Thiago Silva, ka treguar se që nga fillimi e ka ndjerë dashurinë ndaj tifozëve të klubit, shkruan gazetari Fabrizio Romano. “Unë dhe tifozët e Chelsea ishte dashuri në shikim të parë....

Pochettino nënshkruan me Chelsean

më 5.2023 - Bota Sot

Mauricio Pochettino raportohet se ka nënshkruar kontratë trevjeçare për të marrë drejtimin e Chelseat këtë verë. Ish-trajneri i Tottenhamit dhe Paris Saint-Germain kuptohet se ka rënë dakord për kushtet...

Pochettino emërohet trajner i ri i Chelseat

më 5.2023 - Bota Sot

Mauricio Pochettino është emërur trajner i ri i Chelseat. Emërimi vjen pas marrëveshjes verbale të arritur 2 javë më parë. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, deklarata zyrtare gati nga klubi, teksa ai do...

Arrihet marrëveshja, Pochettino firmos me Chelsea-n deri në 2026-ën

më 5.2023 - SuperSport

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i skuadrës së Chelsea-t deri në 2026-ën. Pas diskutimeve të një sërë emrave si alternativa për të marrë kreun e stolit të Chelsea-t, sipas raportimeve të medieve...

Pochettino emërohet trajner i ri i Chelseat

më 5.2023 - Zeri

Mauricio Pochettino është emërur trajner i ri i Chelseat. Emërimi vjen pas marrëveshjes verbale të arritur 2 javë më parë. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, deklarata zyrtare gati nga klubi, teksa ai do...

Lampard-tifozëve të Chelseat: Kjo nuk është lamtumirë

më 5.2023 - Bota Sot

Frank Lampard ka këmbëngulur se ndeshja e tij e fundit me Chelsean në “Stamford Bridge” nuk është një lamtumirë për tifozët për shkak të lidhjeve të tij të thellë me klubin. Lampard mori postin e trajnerit...

Lampardi u dërgoi tifozëve të Chesleat një mesazh “të çuditshëm” lamtumirës

më 5.2023 - Zeri

Frank Lampard po këmbëngul se ndeshja e tij e fundit me Chelsean në Stamford Bridge nuk është një lamtumirë për tifozët për shkak të lidhjeve të tij të rrënjosura thellë me klubin. Lampardi mori detyrën...

Arrihet marrëveshja përfundimtare, Pochettino te Chelsea deri në vitin 2026

më 5.2023 - Almakos

Mauricio Pochettino mund të quhet një trajner i ri i Chelseat, edhe pse për zyrtarizimin duhet pritur edhe pak. Trajneri argjentinas do të rikthehet në Londër, por kësaj radhe duke drejtuar rivalin e Spurs,...

E kryer, Pochettino trajneri më i ri i Chelsea

më 5.2023 - Lajmi.net

Mauricio Pochettino do jetë trajneri më i ri i Chelsea. Lajmin e ka bërë të ditur eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, përcjellë lajmi.net. Sipas italianit, Mauricio Pochettino më në fund ka nënshkruar...

Chelsea merret vesh me trajnerin e ri

më 5.2023 - Shqip

Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i skuadrës së Chelsea-t deri në 2026-ën. Pas diskutimeve të një sërë emrave si alternativa për të marrë kreun e stolit të Chelsea-t, sipas raportimeve të medieve...

Mauricio Pochettino nënshkruan kontratën me Chelsean

më 5.2023 - Arbresh

Mauricio Pochettino thuhet se ka nënshkruar kontratën që do ta shohë atë të bëhet trajneri i ri i Chelseat në sezonin 2023-24. “Blutë” kanë pasur tre menaxherëve këtë sezon, me fituesin e Ligës së Kampionëve,...

Arrihet marrëveshja përfundimtare, Pochettino te Chelsea deri në vitin 2026

më 5.2023 - Lajm

Mauricio Pochettino mund të quhet një trajner i ri i Chelseat, edhe pse për zyrtarizimin duhet pritur edhe pak. Trajneri argjentinas do të rikthehet në Londër, por kësaj radhe duke drejtuar rivalin e Spurs,...

Zyrtare: Ky do të jetë trajneri i Chelseat për sezonin e ardhshëm

më 5.2023 - Insajderi.org

Mauricio Pochettino më në fund e ka nënshkruar kontratën me Chelsean. Pochettino do të jetë pjesë e klubit londinez deri në vitin 2026, dokumentet tanimë janë firmosur, me Jesus Perezin, i cili do të jetë...

Pochettino firmos kontratën me Chelsean

më 5.2023 - Epoka e Re

Mauricio Pochettino më në fund e ka nënshkruar kontratën me Chelsean. Pochettino do të jetë pjesë e klubit londinez deri në vitin 2026, dokumentet tanimë janë firmosur, me Jesus Perezin, i cili do të jetë...

Pak orë para ndeshjes së fundit, Chelsea zyrtarizon trajnerin e ri

më 5.2023 - SportMania

Mauricio Pochetino është trajner i ri i Chelseas. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, tekniku argjeninas ka nënshkruar kontratë me Chelsean, dhe deklarata zyrtare do të vije shumë shpejt. Pochetino ka nënshkruar...

Silva në dashuri me tifozët e Chelsea

më 5.2023 - Epoka e Re

Mbrojtësi i Chelsea, Thiago Silva, ka treguar se nga fillimi e ka ndjerë dashurinë ndaj tifozëve të klubit, shkruan gazetari Fabrizio Romano. “Unë dhe tifozët e Chelsea ishte dashuri në shikim të parë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK