Korabi, ëndrra për Superioren vazhdon

para 4 muajve - RTSH

Niveli i dytë i Kampionatit Kombëtar të Futbollit, që njihet si Kategoria e Parë, ka ulur të dielën siparin e këtij sezoni, teksa është luajtur të dielën pasdite edhe takimi i fundit. Korabi do të jetë...

VIDEO/ Shishe kokës arbitrit, tension i pashmangshëm pas sfidës Flamurtari-...

para 4 muajve - BalkanWeb

Korabi është skuadra që do të ndeshet me vendin e tetë të Superiores për t’u ngjitur në elitë, pas fitores 1-2 kundër Flamurtarit. Gjithsesi tensioni nuk mungoi, me tifozët vlonjatë që nuk u kënaqën me...

VIDEO/ Superliga një ndeshje larg, Korabi fiton finalen e “Play Off”, dibra...

para 4 muajve - BalkanWeb

Korabi ka fituar 1-2 në finalen e Play Off ndaj Flamurtarit në “Arenën e Demave”, duke shkuar kështu vetëm një ndeshje larg ngjitjes në elitë. Kjo skuadër do presë të mësojë rivalin, i cili do jetë pikërisht...

VIDEO/ Shishe kokës arbitrit, shpërthen tensioni pas sfidës Flamurtari-Korabi

para 4 muajve - Panorama

Korabi është skuadra që do të ndeshet me vendin e tetë të Superiores për t’u ngjitur në elitë, pas fitores 1-2 kundër Flamurtarit. Gjithsesi tensioni nuk mungoi, me tifozët vlonjatë që nuk u kënaqën me...

VIDEO/ Ndeshje dramatike! Keko shtyn Korabin drejt Superiores me gol në minutën e 111-të. Flamurtari mbetet në Kategorinë e Parë

para 4 muajve - Panorama

Korabi ka fituar ndeshjen play-off për ngjitjen në Kategorinë Superiore mes skuadrave të Kategorisë së Parë. Skuadra dibrane ka mundur në një ndeshje dramatike me shifrat 2-1 Flamurtarin, falë dy golave...

Korabi i "bën gropën" Flamurtarit, dibranët në finalen play-out mes polemikash

para 4 muajve - Ora news

Golat e Albers Kekos në minutën e 46 dhe 111 rezultojnë vendimtare në takimin final të fazës play-off në Kategorinë e Parë mes Korabit dhe Flamuraritqë u mbyll në shifrat 2-1. Kondi barazoi rezulttin për...

Festë dibrane në “Arena e Demave”, Flamurtari thyhet në minutën e 101′

para 4 muajve - SuperSport

Korabi mposhti Flamurtarin në minutën e 101′ dhe siguroi finalen e “play-out” përballë vendit të tetë në Superiore. Skuadra dibrane triumfoi 2-1 në “Arena e Demave”, sfidë që prodhoi luftë sportive, emocione...

Flamurtari mbetet në Kategorinë e Parë

para 4 muajve - ABC News

Korabi ka triumfuar në finalen e “Play Off” mes vuajtjesh përballë Flamurtarit duke fituar me rezultatin 2-1. Fillimisht ekipi dibran arriti të realizojë në fundin e pjesës së parë me Kekon. Më pas, vlonjatët...

'Play-off'/ Korabi fiton mes tensionit me Flamurtarin, goditet arbitri me shishe në kokë

para 4 muajve - Syri

Korabi është skuadra që do të ndeshet me vendin e tetë të Superiores për t’u ngjitur në elitë, pas fitores 1-2 kundër Flamurtarit. Gjithsesi tensioni nuk mungoi, me tifozët vlonjatë që nuk u kënaqën me...

Përplasen lojtarët në përballjen Flamurtari-Korabi, nxirret me policë Xhaja

para 4 muajve - Euronews

Flamurtari dhe Korabi luajnë sot ndeshjen e tyre finale në play-off për ngjitjen në Kategorinë e Parë në sezonin e ardhshëm. Vlonjatët kaluan Apoloninë ndërsa dibranët skuadrën e Tomorit, për të siguruar...

PLAY OFF/ Superiorja njeh sot skuadrën e parë kandidate, në “Arenën e Demave” luhet finalja

para 4 muajve - Panorama

Sot do të luhet edhe ndeshja e fundit e Kategorisë së Parë për fazën “Play Off”, ku Flamurtari dhe Korabi do të kenë mundësinë e fundit për të provuar një shans drejt “Abissnet Superiore”. Duke nisur nga...

Vendimi për finalet, vlonjatët të pakënaqur, Ferko: I çuditshëm, por ne fitojmë

para 4 muajve - Euronews

Flamurtari vijon rrugëtimin drejt Kategorisë së Parë, ndërsa ka një ndeshje decizive përpara e cila luhet të dielën në orën 17:00. FSHF ka ndryshuar stadiumin ku do të luhet Flamurtari-Korabi, nga Elbasani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK