Vedat Muriqi ka deklaruar se në Aeroportin e Prishtinës ishte kontrolluar nga policë të Izraelit (!)

para 6 muajve - Radio Kosova e Lire

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin bëri që takimi të zhvillohet në një moment të dytë. Vetë kushtet...

“Ne po shkojmë për sport, jo të luftojmë” / FFK sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - Populli

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

“Po vijnë për futboll apo për diçka tjetër”? Federata e Kosovës sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - Ora news

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

“Po vijnë për futboll apo për diçka tjetër”? Federata e Kosovës sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - Top Channel

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

“Po vijnë për futboll apo për diçka tjetër?”/Federata e Kosovës sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - TV21

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

Muriqi: Policia izraelite na ka kontrolluar në aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Alsat-M

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në aeroportin e Prishtinës. Muriqi, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. Përndryshe,...

“Po vijnë për futboll apo për diçka tjetër”? Federata e Kosovës sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - SuperSport

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

Deklarata e futbollistit Muriqi, FFK: Është keqkuptuar

para 6 muajve - Kallxo

Federata e Futbollit e Kosovës ka deklaruar se prononcimi i futbollistit Vedat Muriqi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Sipas komunikatës së lëshur nga FFK, futbollisti...

FFK del me komunikatë në lidhje me deklaratën e fundit të Vedat Muriqit

para 6 muajve - Syri.net Kosova

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi kanë publikuar një komunikatë, ku thuhet se deklarata e fundit e sulmuesit është keqkuptuar. Në pronocimin e tij të sotëm,...

Pas deklaratës së Vedat Muriqit reagon FFK

para 6 muajve - ATV Live

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi sqarojnë opinionin publik se prononcimi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Në pronocimin...

“Po vijnë për futboll apo për diçka tjetër”? Federata e Kosovës sqaron deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - Pressonline

Kosova pret Izraelin në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, një ndeshje kjo e vlefshme për Grupin I kualifikues të Euro 2024. Kjo ndeshje ishte parashikuar të luhej në tetor, por lufta që përfshiu Izraelin...

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars

para 6 muajve - Arbresh

Federata e Futbollit e Kosovës ( FFK ) ka dal me një sqarim për prononcimin që futbollisti Vedat Muriqi e ka dhënë për kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës, duke thënë se është keqkuptuar. Sipas...

Deklarata e Muriqit për Izraelin, reagon FFK

para 6 muajve - ATV Live

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi sqarojnë opinionin publik se prononcimi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Në pronocimin...

“Policë izraelitë na kontrolluan”, FFK-ja del me sqarim për deklaratën e Muriqit

para 6 muajve - Dukagjini

“Në aeroportin tonë të Kosovës ka pas policë të Izraelit, që kanë ardhur special të na kontrollojnë. Ne po shkojmë për sport jo të luftojmë”. Kështu ka thënë sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, gjatë së shtunës...

Deklarata e Muriqit për Izraelin, reagon FFK

para 6 muajve - Ekonomia Online

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi sqarojnë opinionin publik se prononcimi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Në pronocimin...

Vedat Muriqi thotë së policë izraelitë i kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Redaksia

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës . Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

FFK thotë se deklarata e Vedat Muriqit për policinë izraelite u keqkuptua

para 6 muajve - Telegrafi

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. “Këtu ka ardhur të luajë edhe Mali i Zi edhe Rumania, nuk ka pasur probleme. Nuk i...

FFK-ja thotë se Muriqi u keqkuptua lidhur me deklaratën për policët nga Izraeli

para 6 muajve - Koha.net

Federata e Futbollit të Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim të shtunën në mbrëmje, duke thënë se një prononcim i futbollistit për kontrollin në Aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar....

Reagon FFK, thotë se Muriqi u keqkuptua me deklaratën për policët nga Izraeli

para 6 muajve - OraInfo

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim për prononcimin që ky i fundit...

Vedat Muriqi thotë së policë izraelitë i kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Telegrafi

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

FFK lëshon sqarim rreth deklaratës së Muriqit që bëri jehonë të madhe para ndeshjes me Izraelin

para 6 muajve - Gazeta Express

Vedat Muriqi ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. “Këtu...

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars

para 6 muajve - Klan Kosova

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim për prononcimin që ky i fundit e ka dhënë për kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës, duke thënë se është keqkuptuar....

Deklarata e Muriqit për Izraelin, reagon FFK

para 6 muajve - Indeks online

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi sqarojnë opinionin publik se prononcimi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Në pronocimin...

Vedat Muriqi thotë së policë izraelitë i kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - OraInfo

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës . Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

LAJMI I FUNDIT: FFK del me komunikatë në lidhje me deklaratën e fundit të Muriqit

para 6 muajve - GazetaBlic

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi kanë publikuar një komunikatë, ku thuhet se deklarata e fundit e sulmuesit është keqkuptuar. Në pronocimin e tij të sotëm,...

Muriqi: Pamë policë izraelitë në Aeroportin e Prishtinës, nuk po luftojmë po luajmë futboll

para 6 muajve - Kallxo

Sulmuesi kryesor i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi ka thënë se në Aeroportin e Kosovës gjatë kohës sa ateruan dhe hynë në kontrollerët panë që ishin edhe policë të Izraelit. Ai ngriti këtë shqetësim...

Reagon FFK, thotë se Muriqi u keqkuptua me deklaratën për policët nga Izraeli

para 6 muajve - Redaksia

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim për prononcimin që ky i fundit...

Ankohet Muriqi, thotë se u kontrolluan nga policë izraelitë në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Syri.net Kosova

Vedat Muriqi ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. “Këtu...

FFK-ja del me sqarim rreth deklaratës së Vedat Muriqit

para 6 muajve - Lajmi.net

Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti i ekipit kombëtar, Vedat Muriqi sqarojnë opinionin publik se prononcimi në lidhje me kontrollin policor në aeroportin e Prishtinës është keqkuptuar. Në pronocimin...

Ankohet Muriqi, thotë se u kontrolluan nga policë izraelitë në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Tetova Sot

Vedat Muriqi ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. “Këtu...

Muriqi: Në Aeroport u kontrolluam nga policë të Izraelit, ne po shkojmë për sport e jo të luftojmë

para 6 muajve - Lajmi.net

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

Reagon FFK, thotë se Muriqi u keqkuptua me deklaratën për policët nga Izraeli

para 6 muajve - Almakos

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim për prononcimin që ky i fundit...

Ankohet Muriqi, thotë se u kontrolluan nga policë izraelitë në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Gazeta Express

Vedat Muriqi ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. “Këtu...

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO)

para 6 muajve - Klan Kosova

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

Ankohet Muriqi, thotë se u kontrolluan nga policë izraelitë në Aeroportin e Prishtinës: Po vinë me luajt futboll, nuk e di pse po tuten!

para 6 muajve - Open-TV

Vedat Muriqi ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po i kuptojnë veprimet e Izraelit. “Këtu...

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Indeks online

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Shenja

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars

para 6 muajve - Periskopi

FFK-ja del me sqarim: Muriqi i është referuar kontrollit të nënshtruar në muajin mars 11 Nov, 23:46 Federata e Futbollit e Kosovës dhe futbollisti Vedat Muriqi kanë dalë me një sqarim për prononcimin që...

Policia e Izraelit ka ardhur në Kosovë për t’i kontrolluar futbollistët shqiptarë (Video)

para 6 muajve - Nistori

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi para ndeshjes Kosovë-Izrael ka thënë se në aeroportin e Kosovës ka pasë policë të Izraelit për t’i kontrolluar futbollistët e përfaqësues së Kosovës, përcjell Nistori....

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Lideri

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

(VIDEO) Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - Dukagjini

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO)

para 6 muajve - Periskopi

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO) 11 Nov, 22:02 Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një...

Muriqi: Policë izraelitë na kontrolluan në Aeroportin e Prishtinës

para 6 muajve - SportMania

Vedat Muriqi, ka deklaruar se janë kontrolluar nga policë të Izraelit në Aeroportin e Prishtinës. Muriqi, në një intervistë për Klan Kosova, ka thënë se nuk po ndihen në presion, por sipas tij, nuk po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK