Përballja me Ishujt Faroe! Goditja e parë në portë, Bajrami tenton nga distanca

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria luan sonte ndeshjen e fundit të grupit, të vlefshme për “Euro 2024”. Kombëtarja përballet me Ishujt Faroe, me synimin për të marrë një fitore dhe për të ruajtur vendin e parë në grup. Ndërkohë,...

Ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe, atmosferë madhështore në “Air Albania”

para 3 jave - RTV 21

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Në atmosferë madhështore në “Air Albania”, Shqipëria e luan ndeshjen e fundit kualifikuese për Euro 2024. Në krye të sulmit është Mirlind Daku, i përkrahur...

FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga 'Air Albania'

para 3 jave - Syri.net Kosova

Emocione të jashtëzakonshme u regjistruan në momentin e ekzekutimit të himnit shqiptar, në prag të fillimit të sfidës ndaj Ishujve Faroe. Ndryshe nga herët e tjera, futbollistët e Kombëtares, u kthyen...

Ndeshja e fitores! Nis përballja me Ishujt Faroe në Arenën Kombëtare të mbushur me tifozë kuqezi

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria luan sonte ndeshjen e fundit të grupit, të vlefshme për “Euro 2024”. Kombëtarja përballet me Ishujt Faroe, me synimin për të marrë një fitore dhe për të ruajtur vendin e parë në grup. Ndërkohë,...

Fillon ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Koha.net

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Në atmosferë madhështore në “Air Albania”, Shqipëria e luan ndeshjen e fundit kualifikuese për Euro 2024. Stadiumi në Tiranë është i stërmbushur me shikues,...

Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe 'ndezin' stadiumin

para 3 jave - Syri.net Kosova

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO...

LIVE/ “Zgjohet” Shqipëria, Nedim Bajrami “flirton” ...

para 3 jave - BalkanWeb

Shqipëri 0-0 Ishujt Faroe Shqipëria po përballet Ishujt Faroe në “Air Albania” (kualifikuese Euro 2024). Kuqezinjtë u nevojitet vetëm një pikë për të siguruar vendin e parë në grupin kualifikues, me biletën...

Formacioni zyrtar/ Ndryshime të shumta, trajneri Sylvinho “përzien” kartat

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në “Arenën Kombëtare”, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar...

LIVE/ Minutat e para, mungojnë rastet konkrete

para 3 jave - BalkanWeb

Shqipëri 0-0 Ishujt Faroe Shqipëria po përballet Ishujt Faroe në “Air Albania” (kualifikuese Euro 2024). Kuqezinjtë u nevojitet vetëm një pikë për të siguruar vendin e parë në grupin kualifikues, me biletën...

FOTO/ Tifozët shqiptarë nuk zhgënjejnë, shpalosin flamurin gjigand në “Air ...

para 3 jave - BalkanWeb

Ashtu siç pritej dhe siç ishte thënë gjatë orëve të pasdites, tifozët shqiptarë kanë shpalosur në “Air Albania” flamurin gjigand të Shqipërisë. Impianti i njohur është i mbushur plot me tifozë, për ndeshjen...

Braziliani Silvinjo “përzien” kartat dhe del me formacion ndryshe

para 3 jave - Alsat-M

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të “Euro 2024”, teksa “kuqezinjtë” presin në “Air Albania”, kombëtaren e Ishujve Faroe. Të besuarit e trajnerit Silvinjo tashmë e kanë...

Tifozët shfaqin një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit

para 3 jave - Telegrafi

Teksa na ndajnë vetëm disa minuta para fillimit të ndeshjes Shqipëri – Ishujt Faroe, tifozët kanë shfaqur një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit. Atmosferë festive po mbizotëron...

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Express

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”. Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar, shkruan Gazeta...

Nis ndeshja Shqipëria-Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan Kosova

Kombëtarja e Shqipërisë e ka nisur ndeshjen e fundit në kuadër të kampanjës kualifikuese për “EURO 2024”. Në “Air Albania” i kanë Ishujt Faroe. Tashmë skuadra e Sylvinhos, e ka siguruar kualifikimin për...

Formacioni i Shqipërisë për ndeshjen me Ishujt Faroe, Daku udhëheq sulmin

para 3 jave - RTV 21

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Sylvinho, ka publikuar formacionin për ndeshjen me Ishujt Faroe, që zhvillohet prej orës 20:45. Në krye të sulmit do të jetë Mirlind Daku, i përkrahur në krah nga Myrto Uzuni dhe Jasir Asani.

FOTO/ Emocionuese, lojtarët e Kombëtares kthehen të gjithë nga flamuri gjigand gjatë himnit

para 3 jave - Ora news

Tifozat kuq e zi ka ndezur atmosferën në stadiumin “Air Albania”, ku po luhet edhe ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe. Tifozët kanë shpalosur një flamur gjigand në stadium dhe në momentin e himneve, lojtarër...

FOTO/ “Air Albania” kuqezi, koreografia spektakolare e tifozëve për Kombëtaren

para 3 jave - Gazeta Shqip

Në “Air Albania” nisi mes emocionesh sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Hyrja e skuadrave në fushë ka qenë emocionuese, teksa korografia ishte kuqezi. Veç të gjithë stadiumit me këto ngjyra, një flamur...

Formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare/ Ndryshime të shumta, Sylvinho “përzien kartat”

para 3 jave - TV21

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

VIDEO/ Goditja e parë në portë, Bajrami tenton nga distanca

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Tifozët shqiptarë shpalosin flamurin gjigand në “Air Albania”

para 3 jave - Opinion

Tifozët shqiptarë kanë shpalosur në “Air Albania” flamurin gjigand të Shqipërisë. Impianti i njohur është i mbushur plot me tifozë, për ndeshjen e fundit të kualifikueseve të Euro 2024, atë ndaj Ishujve...

Shqipëria gati për spektaklin në “Air Albania”, do të luajë me fanellat tradicionale

para 3 jave - Alsat-M

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Tifozët përgatisin flamur gjigand në “Air Albania”

para 3 jave - RTV 21

Përpara se Shqipëria të shkojë në Evropian, kuqezinjtë dëshirojnë të përmbyllin me sukses fushatën eliminatore. Përballë janë Ishujt Faroe, një kundërshtar pa pretendime dhe që vjen në Tiranë thjeshtë...

Daku udhëheq sulmin e Shqipërisë

para 3 jave - Koha.net

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Sylvinho, ka publikuar formacionin për ndeshjen me Ishujt Faroe, që zhvillohet prej orës 20:45. Në krye të sulmit do të jetë Mirlind Daku, i përkrahur në krah nga Myrto Uzuni...

FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigant! Pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

para 3 jave - Panorama

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në ndeshjen me Ishujt Faroe, e vlefshme per Euro 2024. Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. (VIDEO) Kujtojmë që...

Nuk arriti suksesin e madh, por ish-trajneri i Kombëtares është prezent në stadium për të festuar me kuqezinjtë

para 3 jave - Panorama

Shqipëria e mbyll me supersukses aventurën europiane në Grupin E me ndeshjen ndaj Ishujve Farore. Duke ditur se kualifikimi për në Gjermani 2024 u arrit që në ndeshjen e parafundit në Moldavi, sonte duhet...

FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigand në “Air Albania”, nis ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Ora news

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe. Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. Teksa ka nisur edhe ndeshja Shqiperi-Ishujt Faroe.

FOTOT: Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Tema

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe. Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. (VIDEO)

Fillon ndeshja, fillon festa

para 3 jave - Indeks online

Ka filluar ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe e vlefshme për kualifikimet e Euro 2024. Kuqezinjtë e kanë siguruar kualifikimin derisa me një pikë sigurojnë edhe vendin e parë. Stadiumi është...

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - Zeri

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”. Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar. Në momentin...

VIDEO/ Luhet për vendin e parë, nis në një atmosferë fantastike ndeshja në Air Albania

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Shqipëri-Ishujt Faroe LIVE

para 3 jave - RTSH

8 ‘ – Administrim i lojës nga ana e kuqezinjve, me Ishujt Faroe që mbrohen me forca të shumta, por që në moment të caktuara nuk harrojnë të hedhin vështrimin drejt sulmit. Megjithatë, rastet në portat...

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - GazetaBlic

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”. Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar. Në momentin...

FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga 'Air Albania'

para 3 jave - Syri

Ndryshe nga herët e tjera, futbollistët e Kombëtares, u kthyen të gjithë me fytyrë nga flamuri gjigant i shpalosur në tribunën përballë, teksa me dorën në zemër, së bashku me 22 mijë tifozët e pranishëm...

Sylvinho 'përzien' kartat, publikohen formacionet zyrtare të sfidës Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Syri.net Kosova

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Ishujt Faroe: Sylvinho me disa ndryshime

para 3 jave - Telegrafi

Shqipërisë i mjafton një pikë sonte për ta mbyllur grupin në krye, por kuqezinjtë do të zbresin në fushë për fitore. Sylvinho pritet të bëjë gjashtë ndryshime në formacion krahasuar me ndeshjen ndaj Moldavisë....

Mbushet “Air Albania”, tifozët i këndojnë Adem Jasharit

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Shqipëria publikon formacionin me shumë ndryshime ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipëria do të përballet me Ishujt Faroe në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”, duke filluar nga ora 20:45. Kombëtarja shqiptare ka bërë...

Juliana Pasha do të performojë sonte në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Bota Sot

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të “Euro 2024” në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do...

Ky është formacioni i Kombëtares përballë Ishujve Faroe

para 3 jave - Ina

Pak minuta para se të nisë sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve faroe, janë bërë publike dhe formacionet zyrtare. Për këtë sfidët trajneri Silvinjo ka bërë rotacion, pasi tashmë Shqipëria e ka siguruar biletën...

Kjo është këngëtarja e cila do të performojë sonte gjatë ndeshjes në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Indeks online

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do...

Shqipëria synon të festojë si e para e grupit, publikohet formacioni për ndeshjen ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Indeks online

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Zbulohet formacioni i kuqezinjve përballë Ishujve Faroe

para 3 jave - Opinion

Shqipëria do të zbresë në fushë, në ndeshjen kundër Ishujve Faraoe me skemën 4-3-3. Në portë për kuqezinjtë do të jetë Strakosha, në mbrojtje Mitaj, kapiteni Gjimshiti, Ismailji dhe Balliu. Në mesfushë...

Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe 'ndezin' stadiumin

para 3 jave - Syri

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO...

Pa bileta për ndeshjen me Ishujt Faroe, reagojnë “Plisat”: Kthehemi në ditët e vështira

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në stadium, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Fotot/ Ndizet Tirana! Qindra tifozë mblidhen për të festuar kualifikimin në Euro2024

para 3 jave - Top Channel

Sot Tirana feston! Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot më 20:45 kundër Ishujve Faroe në Tiranë, për sfidën e fundit në grupin E kualifikues të Euro 2024. 90 minutat plot emocione të kombëtares sonë...

Reagon Sali Berisha pasi “Plisave” nuk u ndahen bileta për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Koha.net

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pasi që tifo-grupit të Prishtinës, “Plisat”, nuk u janë ndarë bileta për ndeshjen eliminatore për Euro 2024 mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, që...

Berisha: Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Ramës, akt primitiv, anti-kombëtar

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pasi FSHF-ja nuk ka pajisur me bileta tifogrupin ‘Plisat’. Sipas Berishës, Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Edi Ramës, një akt primitiv,...

VIDEOLAJM/ 'O sa mirë me qenë shqiptar', tifozët nisen me këngë e flakadanë drejt 'Air Albania'

para 3 jave - Syri.net Kosova

Tifozët kuqezi janë nisur drejt “Air Albania”, teksa atmosfera duket shumë elektrizuese në prag të kësaj sfide . Tifozët kanë nisur marshimin drejt stadiumit, të cilët me këngë e me flakadanë në duar kanë...

Tifozët kuqezi i vënë 'flakën' kryeqytetit, fillon marshimi drejt stadiumit

para 3 jave - Syri.net Kosova

Vetëm pak orë na ndajnë nga përballja e fundit e fazës kualifikuese të Kampionatit Evorpian të futbollit, Euro 2024, ndaj Ishujve Faroe dhe në rrugët e Tiranës kanë filluar grumbullimet e para të tifozëve,...

Shqipëri-Ishujt Faroe/ Ndryshime në ndeshjen e festës, Sylvinho ndan mendje...

para 3 jave - BalkanWeb

Shqipëria pret Ishujt Faroe në “Air Albania”, në orën 20.45. Kuqezinjtë u nevojitet vetëm një pikë për të siguruar vendin e parë në grupin kualifikues, me biletën e Europianit tashmë që është në kasafortë....

VIDEO/ “Air Albania” plot/ Tifozët përkrahin Kombëtaren! Fillon festa

para 3 jave - BalkanWeb

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO...

“Xhamadani vija vija…”, elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë kudo

para 3 jave - Zhurnal

Kur na ndajnë edhe pak orë nga fillimi i ndeshjes së kombëtares me Ishujt Faroe, në rrugët dhe lokalet e Tiranës atmosfera është elektrizuar. Tifozë të shumtë, të veshur kuq e zi janë mbledhur duke festuar...

Shqipëria synon të festojë si e para e grupit, publikohet formacioni për ndeshjen ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Publikohet formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Klan

Publikohet formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Sylvinho ka bërë publik formacionin që do të hedhë sonte në fushë duke kërkuar...

Plisat për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe: Nuk ka bileta – nuk ka problem, ne do të kthehemi përsëri

para 3 jave - Klan Kosova

Tifo-grupi nga Prishtina Plisat ka njoftuar se nuk do të jenë të pranishëm në ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe. Plisat në reagim kanë thënë se nuk janë pajisur me bileta për këtë takim. “Plisat edhe një...

As “Forca” e Vushtrrisë nuk mori bileta nga FSHF-ja

para 3 jave - Klan Kosova

Pos tifo-grupi nga Prishtina “Plisat”, bileta për ndeshjen e sotme të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe nuk kanë marrë as ata nga Vushtrria “Forca”. Siç merr vesh KlanKosova.tv, ata çdo herë janë pajisur nga...

Euro 2024/ Shqipëri – Ishujt Faroe, dalin formacionet zyrtare! Si do të rreshtohen kuqezinjtë

para 3 jave - Albeu

Pak minuta para se të nisë sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve faroe, janë bërë publike dhe formacionet zyrtare. Për këtë sfidët trajneri Silvinjo ka bërë rotacion, pasi tashmë Shqipëria e ka siguruar biletën...

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF tregon detajet për festën e Kombëtares kuqezi

para 3 jave - RTV 21

Shqipëria po bëhet gati për festën e madhe, atë të kualifikimit për herë të dytë në një event të madh si Europiani. Kuqezinjve u mjafton një pikë për të ruajtur vendin e parë në grup dhe gjasat janë të...

Shqipëri-Ishujt Faroe, publikohen formacionet zyrtare

para 3 jave - RTK

Me pak se dy orë kanë mbetur deri të fillimi i ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe. Kuqezinjtë do të përballen me Ishujt Faroe në “Air Albania” në ndeshjen e fundit të kualifikuesve për Evropianin “Gjermania...

Formacionet zyrtare: Shqipëri - Ishujt Faroe

para 3 jave - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri - Ishujt Faroe, në kuadër të Euro 2024. Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”. Shqipëria tashmë e ka siguruar...

“Plisat” dalin me reagim pasi nuk u ndanë bileta për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Koha.net

Tifo-grupi i Prishtinës, Plisat, ka dalë të hënën mbrëma me reagim zyrtar, pasi nuk iu dhanë bileta për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe. Plisat pos tifozë të Prishtinës janë edhe tifozë besnikë të Kombëtares...

Shqipëri – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

para 3 jave - OraInfo

Shqipërisë i mjafton një pikë sonte për ta mbyllur grupin në krye, por kuqezinjtë do të zbresin në fushë për fitore. Sylvinho pritet të bëjë gjashtë ndryshime në formacion krahasuar me ndeshjen ndaj Moldavisë....

“Plisat” pa bileta për ndeshjen festive të Shqipërisë – reagon ashpër Sali Berisha

para 3 jave - GazetaBlic

Ish-kryeministri shqiptar, tani deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Sali Berisha ka reaguar pasi tifogrupit nga Prishtina, “Plisat”, nuk iu siguruan bileta për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Ishujt Faroe,...

VIDEO/ Atmosferë e zjarrtë në ‘Air Albania’, tifozët nisin festën në shkallët e stadiumit

para 3 jave - Opinion

Shkallët e “Air Albania” kanë filluar të mbushen dhe ngjyrat kuqezi dominojnë kudo. Tifozët e Kombëtares kanë nisur festën, ku na ndajnë më pak se një orë nga nisja e ndeshjes kundër Ishujve Faroe kanë...

Publikohet formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Klan Macedonia

Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Sylvinho ka bërë publik formacionin që do të hedhë sonte në fushë duke kërkuar fitoren në ndeshjen e fundit për të mbajtur vendin...

VIDEO / Flamuri gjigant do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Alsat-M

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja kuqezi ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Gjithçka gati për ndeshjen, Shqipëria luan sonte me fanellat tradicionale

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

E veshur me flamurin kuqezi, tifozja e veçantë ka një parashikim për rezultatin e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan

E veshur me flamurin kuqezi, tifozja e veçantë ka një parashikim për rezultatin e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe Tifozja e veçantë e Kombëtares, Miranda ka ardhur sërish nga Brukseli për të ndjekur Shqipërinë...

Edhe “Forca” e Vushtrrisë nuk mori bileta nga FSHF-ja

para 3 jave - Klan Kosova

Pos tifo-grupi nga Prishtina “Plisat”, bileta për ndeshjen e sotme të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe nuk kanë marrë as ata nga Vushtrria “Forca”. Siç merr vesh KlanKosova.tv, ata cdo herë janë pajisur nga...

Tifozët nisin festën në stadium (Foto+ video)

para 3 jave - NOA

Arena Kombëtare tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO 2024...

FOTO-LAJMI/ Festë për kualifikimin në Euro 2024, kjo është këngëtarja që do të performojë sonte në "Air Albania"

para 3 jave - Ora news

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

VIDEO/ Gjithçka gati për ndeshjen me Ishujt Faroe, FSHF publikon pamje nga dhomat e zhveshjes

para 3 jave - Ora news

Shqipëria është gati për duelin që do të zhvillohet ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45 në “Air Albania”. Kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në Europian, por sonte do të luajnë për ta mbyllur...

EMRAT/ Nuk ka më diskutime, Silvinho miraton 11-en e Kombëtares

para 3 jave - Ora news

Tekniku brazilian Silvinho ka miratuar formacionin e Kombëtares shqiptare ndaj Ishujve Faroe. Shqipëria do të zbresë në fushë ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45, me skemën 4-3-3 Në portë për kuqezinjtë do...

VIDEO/ Gjithçka është gati, FSHF-ja publikon videon nga dhomat e zhveshjes

para 3 jave - Ora news

Shqipëria është gati për duelin që do të zhvillohet ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45 në “Air Albania”. Kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në Europian, por sonte do të luajnë për ta mbyllur...

Mbushet “Air Albania”/ Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe “ndezin” stadiumin (VIDEO)

para 3 jave - Panorama

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO...

Skema e trajnerit Sylvinho/ Pesë ndryshime nga porta e deri në sulm, publikohet formacioni i Shqipërisë për ndeshjen me Ishujt Faroe

para 3 jave - Panorama

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air “Albania” ku merr fund me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e...

Formacioni zyrtar: Ndryshime të shumta, trajneri Sylvinho “përzien” kartat

para 3 jave - Gazeta Tema

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Edhe “Forca” e Vushtrrisë nuk mori bileta nga FSHF-ja

para 3 jave - Indeks online

Pos tifo-grupi nga Prishtina “Plisat”, bileta për ndeshjen e sotme të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe nuk kanë marrë as ata nga Vushtrria “Forca”. Siç merr vesh KlanKosova.tv, ata çdo herë janë pajisur nga...

Gjithçka gati për ndeshjen, Shqipëria luan sonte me fanellat tradicionale ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Zeri

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Formacioni zyrtar/ Ndryshime të shumta, trajneri Sylvinho “përzien” kartat

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Festë në “Air Albania”…

para 3 jave - RTK

“Air Albania”, gati për të festuar. Gjithçka është legjitime, pasi kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë një biletë për në “Gjermani 2024”. Hera e dytë për Shqipërinë që arrin në një nivel të tillë pas...

Shqipëri-Ishujt Faroe, ja ndryshimet e Silvinjos

para 3 jave - RTSH

Trajneri i kuqezinjve, braziliani Silvinjo ka zyrtarizuar 11-shen që do të zbresë në fushën e lojës që nga minuta e parë për ndeshjen me Ishujt Faroe në “Air Albania”, e cila do të nisë në orën 20:45....

Sonte festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan me Ishujt Faroe

para 3 jave - Aktuale

Sonte në Tiranë dhe në gjitha vendet ku ka shqiptarë do të jetë një festë e madhe, pas kualifikimit të Shqipërisë në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024 në Gjermani. Marketing Shqipëria...

Formacionet zyrtare: Shqipëria – Ishujt Faroe

para 3 jave - GazetaBlic

Shqipëria do të luajë sot ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024” ndaj Ishujve Faroe. Sot në Tiranë nuk do ketë asgjë tjetër përpos festës në “Air Albania” ku si vendas kuqezinjtë...

Sylvinho 'përzien' kartat, publikohen formacionet zyrtare të sfidës Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Syri

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air :Albania” ku merr fund me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e...

Shqipëri – Ishujt Faroe: Ndeshja festive do të transmetohet direkt në këto dy televizione

para 3 jave - GazetaBlic

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

Shqipëri-Ishujt Faroe/ Sylvinho me pesë ndryshime, Uzuni dhe Daku nga minuta e parë

para 3 jave - Opinion

Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Në portë luan Strakosha, ndërsa përpara tij do jenë të vendosur Mitaj, Balliu,...

FSHF i la pa bileta, 'Plisat' akuzojnë për ndërhyrje të politikës: Shihemi në Gjermani

para 3 jave - Syri.net Kosova

‘Plisat’, tifogrupi nga Prishtina nuk do jenë prezent në ‘Air Albania’ për ndeshjen kundër Ishujve Faroe, këtë mbrëmje më 20:45 në Tiranë. Mësohet se Federata Shqiptare e Futbollit nuk i ka akorduar biletat...

Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

para 3 jave - Syri.net Kosova

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe. Një sfidë që do të kthehet në festë, pasi djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian. Natyrisht, sonte me...

Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me TKZ-në

para 3 jave - Syri.net Kosova

Shqipëria është gati për Ishujt Faroe e cila do të luhet në “Air Albania”. [655b7a4fbb051tkz-600x450 (1)] Për këtë sfidë, do të jenë prezentë edhe djemtë e heroit, Afrim Bunjaku, polici i Kosovës i cili...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ Ballist Morina: Kemi ardhur vetëm për të festuar, i sigurtë se do të fitojmë

para 3 jave - Klan

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ Ballist Morina: Kemi ardhur vetëm për të festuar, i sigurtë se do të fitojmë Tifozi i veçantë i Kombëtares shqiptare, Ballist Morina beson se ndeshja me Ishujt Faroe do të...

Nuk morëm bileta për sfidën ndaj Ishujve Faroe, tifo-grupi “Plisat”: Kthehemi në ditë të vështira

para 3 jave - Bota Sot

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

“O sa mirë me qenë shqiptar”, tifozët nisen me këngë e flakadanë drejt “Air Albania”

para 3 jave - Bota Sot

20.11.2023 - 18:57 Ndizet Tirana! Qindra tifozë mblidhen për të festuar kualifikimin në Euro2024 Sot Tirana feston! Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot më 20:45 kundër Ishujve Faroe në Tiranë, për...

Festë për kualifikimin në Euro 2024, kjo është këngëtarja që do të performojë sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Albeu

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

Gjithçka gati, FSHF publikon VIDEO-n nga dhomat e zhveshjes

para 3 jave - Albeu

Kur na ndajnë më pak se dy orë nga fillimi i sfidës mes Shqipërisë dhe Ishujve faroe, ndeshaj efundit kualifikuese për Euro 2024, duket se gjithçka është gati. FSHF ka ndarë një video nga dhomat e zhveshjes...

Ngelën pa bileta, Berisha: Përjashtimi i “Plisave” nga ndeshja me urdhër të Edi Ramës

para 3 jave - Ora news

Tifogrupi ''Plisat'' nuk do jenë të pranishëm sot në stadium për ndeshjen ndaj Ishujve Faroe pasi nuk kanë sigururar dot bileta. Për këtë rast ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili shprehet...

VIDEO/ Si në ndeshjen ndaj Greqisë vite më parë, tifozët përgatisin flamur gjigand në “Air Albania”

para 3 jave - Ora news

Përpara se Shqipëria të shkojë në Europian, kuqezinjtë dëshirojnë të përmbyllin me sukses fushatën eliminatore. Përballë janë Ishujt Faroe, një kundërshtar pa pretendime dhe që vjen në Tiranë thjeshtë...

VIDEO/ Gjithçka është gati për duelin me Ishujt Faroe, FSHF-ja publikon videon nga dhomat e zhveshjes

para 3 jave - Panorama

Shqipëria është gati për duelin që do të zhvillohet ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45 në “Air Albania”. Kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në Europian, por sonte do të luajnë për ta mbyllur...

Ndizet Tirana! Qindra tifozë mblidhen për të festuar kualifikimin në Euro2024

para 3 jave - Gazeta Shqip

Sot Tirana feston! Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot më 20:45 kundër Ishujve Faroe në Tiranë, për sfidën e fundit në grupin E kualifikues të Euro 2024. 90 minutat plot emocione të kombëtares sonë...

Berisha: Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Ramës, akt primitiv, anti-kombëtar

para 3 jave - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pasi FSHF-ja nuk ka pajisur me bileta tifogrupin ‘Plisat’. Sipas Berishës, Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Edi Ramës, një akt primitiv,...

VIDEOLAJM/ 'O sa mirë me qenë shqiptar', tifozët nisen me këngë e flakadanë drejt 'Air Albania'

para 3 jave - Syri

Tifozët kuqezi janë nisur drejt “Air Albania”, teksa atmosfera duket shumë elektrizuese në prag të kësaj sfide . Tifozët kanë nisur marshimin drejt stadiumit, të cilët me këngë e me flakadanë në duar kanë...

VIDEO/ Gjithçka është gati, FSHF-ja publikon videon nga dhomat e zhveshjes

para 3 jave - Syri

Shqipëria është gati për duelin që do të zhvillohet ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45 në “Air Albania”. Kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në Europian, por sonte do të luajnë për ta mbyllur...

20 minuta lojë në “Air Albania”, ky është rezultati në ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Kanë kaluar 20 minuta lojë në ndeshjen kualifikuese ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Ishujve Faroe. Rezultati pas 20 minutave të para vazhdon të jetë i barabartë 0:0, me dominimin e Kombëtares...

Fillon festa në Tiranë, tifozët ja marrin këngëve patriotike në prag të sfidës ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Opinion

Pak orë na ndajnë nga përballja e fundit e fazës kualifikuese të Kampionatit Evorpian të futbollit, Euro 2024, ndaj Ishujve Faroe dhe në rrugët e Tiranës kanë filluar grumbullimet e para të tifozëve, duke...

E veshur me flamurin kuqezi, tifozja e veçantë ka një parashikim për rezultatin e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan Macedonia

Tifozja e veçantë e Kombëtares, Miranda ka ardhur sërish nga Brukseli për të ndjekur Shqipërinë në sfidën me Ishujt Faroe që do të mbahet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air Albania”. E veshur e gjitha...

Nuk arriti suksesin, por sot De Biasi mbështet Kombëtaren në Air Albania

para 3 jave - Java News

Shqipëria e mbyll me supersukses aventurën europiane në Grupin E me ndeshjen ndaj Ishujve Farore. Duke ditur se kualifikimi për në Gjermani 2024 u arrit që në ndeshjen e parafundit në Moldavi, sonte duhet...

Minutat e para të përballjes me Ishujt Faroe nën kontrollin e kuqezinjve

para 3 jave - Java News

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air :Albania” ku merr fund me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e...

Flamuri kuq e zi mbulon tifozët e Air Albania, brohorima dhe eufori në stadium

para 3 jave - Java News

Ashtu siç pritej dhe siç ishte thënë gjatë orëve të pasdites, tifozët shqiptarë kanë shpalosur në “Air Albania” flamurin gjigand të Shqipërisë. Impianti i njohur është i mbushur plot me tifozë, për ndeshjen...

VIDEO/ Flamur gjigand në “Air Albania”, tifozët përgatisin surprizën e madh...

para 3 jave - BalkanWeb

Përpara se Shqipëria të shkojë në Europian, kuqezinjtë dëshirojnë të përmbyllin me sukses fushatën eliminatore. Përballë janë Ishujt Faroe, një kundërshtar pa pretendime dhe që vjen në Tiranë thjeshtë...

Pa biletë për Kombëtaren, “Plisat” të pakënaqur: Na quajtën tradhtarë, e ke...

para 3 jave - BalkanWeb

Shqipëria mat forcat me Ishujt Faroe në orën 20.45 në “Air Albania”, në ndeshjen e fundit eliminatore të Euro 2024.Tifo-Grupi i njohur “Plisat” ka mbetur pa bileta, teksa kanë qenë vetë ata që nëpërmjet...

Reagimi i ‘Plisave’ pasi FSHF i la pa bileta për ndeshjen festive Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Telegrafi

‘Plisat’ njihen si një nga grupet me përkrahjen më të madhe për Kombëtaren e Shqipërisë dhe atë nuk i janë ndarë ndër vite. Edhe atëherë kur kishte shumë pak tifozë në përkrahje të kuqezinjëve, ‘Plisat’,...

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Plisat për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe: Nuk ka bileta – nuk ka problem dhe ne do të kthehemi përsëri

para 3 jave - Klan Kosova

Tifo-grupi nga Prishtina Plisat ka njoftuar se nuk do të jenë të pranishëm në ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe. Plisat në reagim kanë thënë se nuk janë pajisur me bileta për këtë takim. “Plisat edhe një...

Sylvinho bën gjashtë ndryshime

para 3 jave - NOA

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot më 20:45 kundër Ishujve Faroe në Tiranë, për sfidën e fundit në grupin E kualifikues të Euro 2024. Kuqezinjtë vijnë si të kualifikuar për në "Gjermani 2024" (pas...

“Na quajtën kriminelë e tradhtarë. Nuk ka bileta”, reagojnë “Plisat”: S’ka problem, shihemi në Gjermani

para 3 jave - Albeu

Tifozët e Prishtinës kanë mbetur pa bileta në ndeshjen e sotme të kombëtares shqiptare me Ishujt Faroe. Me anë të një reagimi në rrjetet sociale “Plisat” shkruajnë se i kanë quajtur tradhtarë dhe kriminelë,...

“Xhamadani vija vija…”- Elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë në rrugë e lokale (FOTO+VIDEO)

para 3 jave - Panorama

Kur na ndajnë edhe pak orë nga fillimi i ndeshjes së kombëtares me Ishujt Faroe, në rrugët dhe lokalet e Tiranës atmosfera është elektrizuar. Tifozë të shumtë, të veshur kuq e zi janë mbledhur duke festuar...

Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me TKZ-në për festën e Kombëtares

para 3 jave - Ora news

Shqipëria është gati për Ishujt Faroe e cila do të luhet në “Air Albania”. Për këtë sfidë, do të jenë prezentë edhe djemtë e heroit, Afrim Bunjaku, polici i Kosovës i cili humbi jetën në krye të detyrës,...

“Na quajnë tradhtarë, kriminela”/ “Plisat” nuk do jenë sot në stadium: Ne e mbyllëm misionin

para 3 jave - Gazeta Shqip

Stadiumi “Air Albania” do jetë i mbushur plot e për plot mbrëmjen e sotme, për ndehsjen mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Megjithatë, të hsutmë janë ata që do donin të ishin aty por nuk mundën të siguronin...

Gjermani na prit, tifozët krijojnë atmosferë fantastike para ndeshjes me këngë patriotike dhe daulle

para 3 jave - Gazeta Tema

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

Pa bileta për ndeshjen me Ishujt, reagojnë “Plisat”: Kthehemi në ditët e vështira

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Mbetën pa bileta, ‘Plisat’ e pakënaqur: Na quajtën ‘tradhtarë’! Kur të gjithë ia kthyen shpinën ne ishim aty!

para 3 jave - NOA

Shqipëria mbyll eleminatoret e ‘Euro 2024’ me Ishujt Faroe. Grupi i njohur i tifozave, “Plisat”, kanë mbetur pa bileta, teksa kanë qenë vetë ata që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, kanë shprehur...

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - Tetova Sot

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”. Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar. Në momentin...

Nis ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Para pak çastesh ka nisur ndeshja kualifikuese ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Ishujve Faroe. Shqipëria dhe Ishujt Faroe janë duke u ballafaquar në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, shkruan...

Koreografia madhështore e tifozëve shqiptarë e shpalosur para ndeshjes Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Para pak çastesh ka nisur ndeshja kualifikuese ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Ishujve Faroe. Shqipëria dhe Ishujt Faroe janë duke u ballafaquar në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, shkruan...

“Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp mbeten pa bileta për ndeshjen e sontme

para 3 jave - OraInfo

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp. “Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas...

Starton ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, kuqezinjtë luajnë për vendin e parë në grup

para 3 jave - Java News

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në Air Albania, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

VIDEO/ Gjithçka gati, brenda dhomës së zhveshjes së Kombëtares në “Air Albania”

para 3 jave - Opinion

Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Gjithçka duket gati në stadium dhe dhomat e zhveshjes së kuqezinjve janë gati....

Tifozët kuqezi i vënë 'flakën' kryeqytetit, fillon marshimi drejt stadiumit

para 3 jave - Syri

Vetëm pak orë na ndajnë nga përballja e fundit e fazës kualifikuese të Kampionatit Evorpian të futbollit, Euro 2024, ndaj Ishujve Faroe dhe në rrugët e Tiranës kanë filluar grumbullimet e para të tifozëve,...

E premtuan dhe e bënë, “Tifozat Kuq e Zi” shpalosin flamurin gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - InfoShqip

Në vetëm pak minuta, “legjionarët” e Kombëtares sonë do të presin në mitikun “Air Albania”, përfaqëuesen e Çekisë, në përballjen e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024,...

Nuk do të jenë sonte në stadium – Plisat: Le të shkojnë sonte të tjerët për festë!

para 3 jave - Klan Macedonia

Grupi i tifozëve të Kombëtares, “Plisat” e Prishtinës nuk do të jenë sonte në stadium për të mbështetur Shqipërinë në ndeshjen e fundit të kualifikueseve për Euro 2024, përcjell KlanM. Sipas njoftimit,...

Mbrëmje festive, policia paralajmëron tifozët: Kontroll i rreptë, kërkojmë mirëkuptim

para 3 jave - Syri.net Kosova

Shqipëri - Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në "Air Albania", për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të "Gjermani 2024", mbrëmja e sotme...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF publikon axhendën e festës në 'Air Albania'

para 3 jave - Syri.net Kosova

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në “Air Albania” nuk do të jetë një ndeshje si të gjithë të tjerat, pasi sot pritet një festë e madhe pas përfundimit të ndeshjes në lidhje me kualifikimin në Euro...

Një jetë kushtuar atdheut, djemtë e heroit Afrim Bunjaku në mbështetje të K...

para 3 jave - BalkanWeb

Tifozët e Shqipërisë kanë mbështetur Kombëtaren gjatë gjithë zhvillimit të eliminatoreve, duke u dhënë një shtysë të madhe drejt kualifikimit të madh. Sonte në impiantin gjigand “Air Albania” luhet takimi...

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp

para 3 jave - Gazeta Express

“Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas thonë se e kanë përfunduar misionin e tyre me sukses dhe se do të kthehen...

Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia e Shtetit apel qytetarëve për ruajtjen e sigurisë

para 3 jave - Top Channel

Policia e Shtetit apelon qytetarët të zbatojnë rregullat për ruajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë dhe pas ndeshjes “Shqipëri – Ishujt Faroe”. “Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për të garantuar...

Formacioni zyrtar/ Ndryshime të shumta, trajneri Sylvinho “përzien” kartat

para 3 jave - Lexo

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në “Arenën Kombëtare”, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar...

“Na kanë quajtur ‘tradhtarë’ e ‘kriminelë’”- ‘Plisat’ mbeten pa bileta për kombëtaren: Pavarësisht ndërhyrjes së politikës ne do jemi aty! Shihemi në Gjermani

para 3 jave - Panorama

Tifozët e Prishtinës kanë mbetur pa bileta në ndeshjen e sotme të kombëtares shqiptare me Ishujt Faroe. Me anë të një reagimi në rrjetet sociale “Plisat” shkruajnë se i kanë quajtur tradhtarë dhe kriminelë,...

Mungojnë sot në stadium, reagojnë “Plisat”: Nuk ka bileta, nuk ka problem. Shihemi në Gjermani

para 3 jave - Ora news

Një nga tifo-grupet që ka ndjekur me rregullsi Kombëtaren kuqezi në rrugëtimin e saj në vite, ka qenë ai “Plisat”. Por grupimi nga Prishtina, si rrallëherë do të mungojë sot në stadiumin “Air Albania”...

Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me ‘Tifozat Kuq e Zi’!

para 3 jave - Panorama

Shqipëria është gati për Ishujt Faroe e cila do të luhet në “Air Albania”. Për këtë sfidë, do të jenë prezentë edhe djemtë e heroit, Afrim Bunjaku, polici i Kosovës i cili humbi jetën në krye të detyrës,...

Reagojnë Plisat: Nuk ka bileta, s’ka problem, shihemi në Gjermani!

para 3 jave - Indeks online

Tifo-grupi nga Prishtina Plisat ka njoftuar se nuk do të jenë të pranishëm në ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe. Plisat në reagim kanë thënë se nuk janë pajisur me bileta për këtë takim. “Plisat edhe një...

Mbetën pa bileta nga FSHF-ja për ndeshjen festive Shqipëri-Ishujt Faroe, reagojnë “Plisat”

para 3 jave - Zeri

Tifogrupi prishtinas, “Plisat” kanë reaguar pasi mbetën pa bileta nga Federata Shqipëtare e Futbollit (FSHF) ndeshjen e sontme të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Ata kanë reaguar përmes një postimi në faqen...

FSHF i la pa bileta, 'Plisat' akuzojnë për ndërhyrje të politikës: Shihemi në Gjermani

para 3 jave - Syri

‘Plisat’, tifogrupi nga Prishtina nuk do jenë prezent në ‘Air Albania’ për ndeshjen kundër Ishujve Faroe, këtë mbrëmje më 20:45 në Tiranë. Mësohet se Federata Shqiptare e Futbollit nuk i ka akorduar biletat...

Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

para 3 jave - Syri

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe. Një sfidë që do të kthehet në festë, pasi djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian. Natyrisht, sonte me...

Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me TKZ-në

para 3 jave - Syri

Shqipëria është gati për Ishujt Faroe e cila do të luhet në “Air Albania”. [655b7a4fbb051tkz-600x450 (1)] Për këtë sfidë, do të jenë prezentë edhe djemtë e heroit, Afrim Bunjaku, polici i Kosovës i cili...

Banderola kundër Ramës në stadium, FSHF nuk u jep bileta ‘Plisave’ të Prishtinës

para 3 jave - Syri.net Kosova

‘Plisat’, tifogrupi nga Prishtina nuk do jenë prezent në ‘Air Albania’ për ndeshjen kundër Ishujve Faroe, këtë mbrëmje më 20:45 në Tiranë. Mësohet se Federata Shqiptare e Futbollit nuk i ka akorduar biletat...

VIDEO/ Shqipëria në Euro 2024, tifozët krijojnë atmosferë disa orë para nde...

para 3 jave - BalkanWeb

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

2 mijë policë në terren për ndeshjen me Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan

2 mijë policë në terren për ndeshjen me Ishujt Faroe Vocaj: Masa për festimet, hetim për biletat false 2000 efektivë policie do të jenë në terren në kuadër të planit të masave për mbarëvajtjen e ndeshjes...

“Mora fjalë …” tifozët në festë pas kualifikimit, ndezin atmosferën para ndeshjes “miqësore” me Ishujt Faroe (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

Mbushet “Air Albania”, tifozët i këndojnë Adem Jasharit (VIDEO)

para 3 jave - Tetova Sot

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Tetova Sot

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

VIDEO/ Mbushet “Air Albania”: Tifozët në mbështetje të Kombëtares, nisin festën dhe “ndezin” stadiumin

para 3 jave - Java News

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO...

Ky është flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Infokusi

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Gjermani na prit, tifozët krijojnë atmosferë fantastike para ndeshjes me këngë patriotike dhe daulle

para 3 jave - Ora news

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

VIDEO/ Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

para 3 jave - Panorama

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe. Një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian. Natyrisht,...

Shqipëri–Ishujt Faroe’/ Policia u bën thirrje tifozëve të festojnë pa incidente

para 3 jave - Syri.net Kosova

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

Festë në “Air Albania”…

para 3 jave - RTSH

“Air Albania”, gati për të festuar. Gjithçka është legjitime, pasi kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë një biletë për në “Gjermani 2024”. Hera e dytë për Shqipërinë që arrin në një nilev të tillë pas...

Djemtë e heroit të Kosovës Afrim Bunjaku, shkojnë për të përkrahur Shqipërinë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Djemtë e heroit të Kosovës, Afrim Bunjaku, janë nisur bashkë me “Tifozat Kuq e Zi” për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Ish-polici i Kosovës, Afrim Bunjaku, ndërroi jetë në shtator të këtij viti...

Në 00:00 festë me fishekzjarrë! Zbardhet axhenda kuqezi pas ndeshjes me Ishujt Faraoe

para 3 jave - Opinion

Shqipëria është kualifikuar në Euro 2024 dhe ndeshja e sotme përballë Ishujve Faraoe do të jetë një përballje me qëllim për të siguruar vendin e parë në grup. E për rrjedhojë mbrëmja e sotme do jetë festive...

RENEA merr kontrollin e “Air Albania”, forcat speciale rrethojnë stadiumin

para 3 jave - Bota Sot

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një njoftimi zyrtar Policia u ka bërë thirrje të gjithë...

FSHF përjashton nga stadiumi tifo-grupin “Plisat”

para 3 jave - Albeu

Shqipëria do të presë mbrëmjen e sotme në “Air Albania” Ishujt Faroe, ku do të luhet edhe ndeshja e fundit për fazën kualifikuese të kampionatit europian “Gjermani 2024”. Një ndeshje e cila pavarësisht...

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF tregon detajet për festën e Kombëtares kuqezi

para 3 jave - Ora news

Shqipëria po bëhet gati për festën e madhe, atë të kualifikimit për herë të dytë në një event të madh si Europiani. Kuqezinjve u mjafton një pikë për të ruajtur vendin e parë në grup dhe gjasat janë të...

Kombëtarja “djeg” sonte “Air Albania”-n, FSHF zbardh programin festiv të kuqezinjve me tifozët në stadium

para 3 jave - Panorama

Mbrëmja e 20 nëntorit do të jetë festive në kryeqytetin e Shqipërisë, por edhe në mbarë vendin dhe diasporë. Arsyeja është legjitime, pasi do të festohet kualifikimi i Kombëtares së futbollit në Europianin...

Nis të mbushet stadiumi “Air Albania” – tifozët e fillojnë festën me këngë për Adem Jasharin

para 3 jave - Lajmi.net

Stadiumi “Air Albania” në Tiranë tashmë ka nisur të mbushet, ndërsa tifozët kanë filluar festën, njoftojnë mediat shqiptare. Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares,...

“Plisat” pa bileta për ndeshjen festive të Shqipërisë – reagon ashpër Sali Berisha

para 3 jave - Lajmi.net

Ish-kryeministri shqiptar, tani deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Sali Berisha ka reaguar pasi tifogrupit nga Prishtina, “Plisat”, nuk iu siguruan bileta për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Ishujt Faroe,...

Formacioni startues: Sylvinho me ndryshime në 11-she, Daku starton ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare ka publikuar formacionin startuese për ndeshjen kualifikuese kundër Ishujve Faroe. Shqipëria dhe Ishujt Faroe takohen sonte në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, me fillim nga ora...

Dha jetën i vrarë nga serbët/ Djemtë e vegjël të heroit Afrim Bunjaku udhëtojnë drejt Tiranës për Kombëtaren

para 3 jave - Gazeta Shqip

Tifozë nga të gjitha trevat shqiptare do të jenë mbrëmjen e sotme të pranishëm në stadiumin “Air albania” për të parë të gjithë së bashku ndehsjen Shqipëri-Ishujt Faorë, por edhe për të festuar kualifikimin...

Pa bileta për ndeshjen me Ishujt Faroe, reagojnë “Plisat”: Kthehemi në ditët e vështira

para 3 jave - Lexo

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në stadium, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Ndizet Tirana! Qindra tifozë mblidhen për të festuar kualifikimin në Euro2024

para 3 jave - Lexo

Sot Tirana feston! Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot më 20:45 kundër Ishujve Faroe në Tiranë, për sfidën e fundit në grupin E kualifikues të Euro 2024. 90 minutat plot emocione të kombëtares sonë...

VIDEO/ Flamuri gjigant që do shpaloset në stadiumin “Air Albania”, njejtë si në fitoren 2-1 Shqipëri-Greqi

para 3 jave - Java News

Një flamur gjigant pritet të shpaloset sot në stadiumin “Air Albania” ku Shqipëria do të luajë ndeshjen e fundit të kualifikueseve në Euro 2024 me Ishujt Faroe. Flamuri gjigant kuqezi na sjell në mende...

Formacioni zyrtar/ Trajneri Sylvinho me pesë ndryshime, Uzuni dhe Daku nga minuta e parë

para 3 jave - Java News

Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Trajneri Sylvinho ka bërë edhe vendosjen në fushë, teksa është zbardhur edhe...

Nga shpalosja e flamurit në stadium, deri tek fishekzjarret – agjenda e natës festive në “Air Albania” sonte

para 3 jave - Zeri

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

Mbrëmje festive, policia paralajmëron tifozët: Kontroll i rreptë, kërkojmë mirëkuptim

para 3 jave - Syri

Shqipëri - Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në "Air Albania", për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të "Gjermani 2024", mbrëmja e sotme...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF publikon axhendën e festës në 'Air Albania'

para 3 jave - Syri

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në “Air Albania” nuk do të jetë një ndeshje si të gjithë të tjerat, pasi sot pritet një festë e madhe pas përfundimit të ndeshjes në lidhje me kualifikimin në Euro...

Tifozët shfaqin një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit

para 3 jave - Gazeta Metro

Pak minuta para fillimit të ndeshjes Shqipëri – Ishujt Faroe, tifozët kanë shfaqur një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit. Atmosferë festive po mbizotëron në shkallët e stadiumit...

Tifozët shfaqin një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit

para 3 jave - Dukagjini

Pak minuta para fillimit të ndeshjes Shqipëri – Ishujt Faroe, tifozët kanë shfaqur një flamur gjigant të Shqipërisë në tribunën ballore të stadiumit. Atmosferë festive po mbizotëron në shkallët e stadiumit...

“Tifozat Kuq e Zi” duket se kanë përgatitur një transparent gjigant për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Telegrafi

Shqipëria tashmë e kualifikuar do të përballet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për në Euro 2024. Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”....

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia merr masat dhe ka një apel

para 3 jave - Klan

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia merr masat dhe ka një apel Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të...

Ashtu si në ndeshjen ndaj Greqisë, Tifozat Kuq e Zi bëjnë gati flamurin madhështor

para 3 jave - Bota Sot

Ashtu si në ndeshjen e famshme kundër Greqisë shumë vite më parë, sot gjithashtu pritet të shpaloset një flamur gjigand në shkallët e stadiumit të “Air Albania” për ndeshjen ndaj Shqipërsie dhe Ishujve...

VIDEO/ Nga flamuri gjigand, tek koreografia e veçantë, çfarë kanë përgatitur tifozët për Kombëtaren sot

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ndeshja e sotme me Ishujt Faore është e fundit për sa i përket kualifikueseve të Europianit 2024, ku kombëtarja jonë tashmë i ka mbyllur llogaritë. Stadiumi “Air Albania” do të jetë plot me tifozë, të...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ FSHF publikon axhendën e festës në “Air Albania”, muzikë dhe fishekzjarre deri në mesnatë

para 3 jave - Vizion Plus

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në “Air Albania” nuk do të jetë një ndeshje si të gjithë të tjerat, pasi sot pritet një festë e madhe, që do të zgjasë deri në mesnatë. Për këtë festë, FSHF ka...

Gjithçka gati: Shqipëria do të zbresë në fushë me fanellat tradicionale kundër Ishujve Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

Banderola kundër Ramës në stadium, FSHF nuk u jep bileta ‘Plisave’ të Prishtinës

para 3 jave - Syri

‘Plisat’, tifogrupi nga Prishtina nuk do jenë prezent në ‘Air Albania’ për ndeshjen kundër Ishujve Faroe, këtë mbrëmje më 20:45 në Tiranë. Mësohet se Federata Shqiptare e Futbollit nuk i ka akorduar biletat...

Gjithçka gati, brenda zhveshtores së Kombëtares në ‘Air Albania’

para 3 jave - Lexo

Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Gjithçka duket gati në stadium dhe dhomat e zhveshjes së kuqezinjve janë gati....

VIDEO/ “Xhamadani vija vija…”, elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë kudo

para 3 jave - Java News

Kur na ndajnë edhe pak orë nga fillimi i ndeshjes së kombëtares me Ishujt Faroe, në rrugët dhe lokalet e Tiranës atmosfera është elektrizuar. Tifozë të shumtë, të veshur kuq e zi janë mbledhur duke festuar...

VIDEO/ Formacioni i mundshëm: Gjithçka gati, brenda zhveshtores së Kombëtares në ‘Air Albania’

para 3 jave - Java News

Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Gjithçka duket gati në stadium dhe dhomat e zhveshjes së kuqezinjve janë gati....

Filloi ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Epoka e Re

Ka filluar ndeshja kualifikuese për Kampionatin Evropian mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Atmosfera është fantastike në stadiumin “Air Albania”. Siç dihet Kombëtarja e Shqipërisë e ka siguruar kualifikimin...

VIDEO/ Pamje spektakolare, “Tifozat Kuq e Zi” shpalosin flamurin gjigant në “Air Albania”

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Atmosferë e jashtëzakonshme në stadiumin 'Air Albania'. 'Tifozat Kuq e Zi' kanë shpalosur flamurin gjigant, ashtu siç e premtuan. Në vetëm pak minuta, “legjionarët” e Kombëtares sonë do të presin...

Fillon ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe

para 3 jave - Gazeta10

Ka filluar ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe e vlefshme për kualifikimet e Euro 2024. Kuqezinjtë e kanë siguruar kualifikimin derisa me një pikë sigurojnë edhe vendin e parë. Stadiumi është...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ “Plisat” mbeten pa bileta: Ndërhyri politika

para 3 jave - JOQ Albania

Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të luajë ndaj Ishujve Faraoe, teksa interesi për ta ndjekur ndeshjen nga afër është i lartë. Një nga tifo-grupet që ka ndjekur me rregullsi kombëtaren kuqezi në rrugëtimin...

Sonte ndeshja “Shqipëri–Ishujt Faroe”, Policia publikon masat, thirrje tifo...

para 3 jave - BalkanWeb

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

E papritur/ Plisat mbesin pa bileta për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Gazeta Express

Tifozët prishtinas “Plisat” kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët më të zëshëm të Kombëtares mbeten jashtë “Air Albania”, ndonëse ishin më të zëshmit dhe kontribuuan...

Shqipëri – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

para 3 jave - Almakos

Shqipërisë i mjafton një pikë sonte për ta mbyllur grupin në krye, por kuqezinjtë do të zbresin në fushë për fitore. Sylvinho pritet të bëjë gjashtë ndryshime në formacion krahasuar me ndeshjen ndaj Moldavisë....

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia rrit masat e sigurisë, thirrje tifozëve

para 3 jave - Ora news

Në stadiumin “Air Albania”, mbrëmjen e sotme do të luhet ndeshja e fundit e kualifikueseve për Euro 2024, ku Shqipëria siguroi biletën e saj që në ndeshjen në transfertë përballë Moldavisë. Ndaj, mbrëmja...

Policia apel tifozëve dhe qytetarëve: Festoni në mënyrë të kulturuar

para 3 jave - Gazeta Tema

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

RENEA merr kontrollin e “Air Albania”, forcat speciale rrethojnë stadiumin

para 3 jave - Indeks online

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një njoftimi zyrtar Policia u ka bërë thirrje të gjithë...

Sot shqiptarët në festë/ Policia apel tifozëve para ndeshjes me Ishujt Faroe

para 3 jave - Vizion Plus

Mbrëmjen e kësaj të hëne në orën 20:45 mbahet në stadiumin “Air Albania” ndeshja e Kombëtares Shqiptare me Ishujt Faroe. Si pasojë, Policia e Shtetit ka bërë apel duke i kërkuar çdo tifozi të mos tentojë...

VIDEO/ Mbrëmje festive, Policia paralajmëron tifozët: Kontrollet, të rrepta!

para 3 jave - SuperSport

Mbrëmja e sotme, kur do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, do të jetë pa dyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat...

Kjo është këngëtarja e cila do të performojë sonte gjatë ndeshjes në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Zyrtare

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do...

Festë madhështore sonte në “Air Albania”

para 3 jave - RTV 21

Mbrëmja e sotme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Evropian....

VIDEO| Pak para ndeshjes elektrizohet “Air Albania”, tifozët i këndojnë Adem Jasharit

para 3 jave - Gazeta Metro

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Tifozët prishtinas “Plisat” kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - OraInfo

Tifozët prishtinas “Plisat” kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët më të zëshëm të Kombëtares mbeten jashtë “Air Albania”, ndonëse ishin më të zëshmit dhe kontribuuan...

Sonte ndeshja “Shqipëri–Ishujt Faroe”, Policia publikon masat, thirrje tifozëve

para 3 jave - Syri

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

Shqipëri–Ishujt Faroe’/ Policia u bën thirrje tifozëve të festojnë pa incidente

para 3 jave - Syri

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

Atmosferë impozante në Tiranë para ndeshjes Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

“Plisat”: Nuk ka bileta, nuk ka problem – shihemi në Gjermani

para 3 jave - Lajmi.net

Tifogrupi i Prishtinës, “Plisat” kanë reaguar në faqen zyrtare pasi nuk iu siguruan bileta për ndeshjen e sotme të Kombëtares shqiptare të futbollit ndaj Ishujve Faroe, takim në të cilin do të festohet...

Ndeshja Shqipëri–Ishujt Faroe, Policia-tifozëve: Mos fusni në stadium asnjë send të kundërligjshëm

para 3 jave - Opinion

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit në një njoftim për mediat bën...

Sot festë e madhe për kualifikimin e Shqipërisë! Të gjitha rrugët e Tiranës të çojnë në “Air Albania”

para 3 jave - TV21

Të gjitha rrugët e Tiranës sot të çojnë në stadiumin Air Albania ku kombëtarja shqiptare do të përballet me Ishujt Faraoe, përcjell TV21. Vendi i parë dhe feste masive. Kështu parashikohet të jetë kjo...

Formacioni zyrtar/ Sylvinho i beson Strakoshës, Ramadani lihet pushim! Rikthehet dhe Uzuni

para 3 jave - FaxWeb

Pas pak pritet të startojë sfida e fundit eleminatore për Euro 2024, mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në stadiumin “Air Albania”. Tashmë kombëtarja jonë e ka siguruar kualifikimin në kampionatin evropian...

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Top24

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

“Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp mbeten pa bileta për ndeshjen e sontme

para 3 jave - Redaksia

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp. “Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas...

Shqipëri – Ishujt Faroe / Sylvinho me disa ndryshime

para 3 jave - Nistori

Shqipërisë i mjafton një pikë sonte për ta mbyllur grupin në krye, por kuqezinjtë do të zbresin në fushë për fitore. Sylvinho pritet të bëjë gjashtë ndryshime në formacion krahasuar me ndeshjen ndaj Moldavisë....

Juliana Pasha do të performojë sonte në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Dukagjini

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të “Euro 2024” në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia rrit masat e sigurisë dhe i bën apel tifozëve për ndeshjen e Kombëtares

para 3 jave - Albeu

Njoftimi i Policisë: Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë...

Nga kontrolli me qen, te zbërthimi i fonive, Policia rrit masat e sigurisë dhe i bën apel tifozëve për ndeshjen e Kombëtares

para 3 jave - Panorama

Në stadiumin “Air Albania”, mbrëmjen e sotme do të luhet ndeshja e fundit e kualifikueseve për Euro 2024, ku Shqipëria siguroi biletën e saj që në ndeshjen në transfertë përballë Moldavisë. Ndaj, mbrëmja...

Publikohet formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Fakti Ditor

Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Sylvinho ka bërë publik formacionin që do të hedhë sonte në fushë duke kërkuar fitoren në ndeshjen e fundit për të mbajtur vendin...

Në mbështetje të Kombëtares, djemtë e Bunjakut nisen drejt Shqipërisë

para 3 jave - RTSH

Së bashku me dhjetra tifozë nga Kosova janë nisur drejt Tiranës edhe dy djemtë e heroit, Afrim Bunjakut, i cili humbi jetën më 24 shtator pas sulmit terrorist të serbëve në Banjskë. Prezencën e dy djemve...

Zyrtare: Formacioni startues i Shqipërisë kundër Ishujve Faroe, Sylvinho me ndryshme në 11-shen e parë

para 3 jave - Periskopi

Zyrtare: Formacioni startues i Shqipërisë kundër Ishujve Faroe, Sylvinho me ndryshme në 11-shen e parë 20 Nov, 19:38 Kombëtarja shqiptare ka publikuar formacionin startuese për ndeshjen kualifikuese kundër...

VIDEO/ Shqipëri-Ishujt Faroe: Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

para 3 jave - Java News

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe. Një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian. Natyrisht,...

Djemtë e heroit të Kosovës Afrim Bunjaku vijnë për të përkrahur Shqipërinë

para 3 jave - Syri

Djemtë e heroit të Kosovës, Afrim Bunjaku, janë nisur bashkë me “Tifozat Kuq e Zi” për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Ish-polici i Kosovës, Afrim Bunjaku, ndërroi jetë në shtator të këtij viti...

Djemtë e heroit të Kosovës Afrim Bunjaku vijnë për të përkrahur Shqipërinë

para 3 jave - Syri

Djemtë e heroit të Kosovës, Afrim Bunjaku, janë nisur bashkë me “Tifozat Kuq e Zi” për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Ish-polici i Kosovës, Afrim Bunjaku, ndërroi jetë në shtator të këtij viti...

Shqipëria-Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

para 3 jave - Epoka e Re

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Ishujt Faroe: Daku udhëheqë sulmin e Shqipërisë

para 3 jave - Gazeta Metro

Shqipërisë i mjafton një pikë sonte për ta mbyllur grupin në krye, por kuqezinjtë do të zbresin në fushë për fitore. Sylvinho pritet të bëjë gjashtë ndryshime në formacion krahasuar me ndeshjen ndaj Moldavisë....

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Revista Kosovarja

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Kualifikimi në EURO ‘24/ Sylvinho zbulon formacion me Ishujt Faroe

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË -Kombëtarja kuqezi edhe për pak orë pret Ishujt Faroe në Air Albania, ku lufton për një pikë për të siguruar vendin e parë në grup ka zbardhur formacionin. Në portë luan Strakosha, ndërsa përpara...

Publikohet formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Top24

Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Sylvinho ka bërë publik formacionin që do të hedhë sonte në fushë duke kërkuar fitoren në ndeshjen e fundit për të mbajtur vendin...

Fillojnë të mbushen tribunat e “Air Albania”, tifozët elektrizojnë “folenë e shqiponjave”

para 3 jave - Top24

Në më pak 2 orë, Kombëtarja jonë do të presë në mitikun “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila...

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat”: Nuk ka problem dhe ne do të kthehemi përsëri

para 3 jave - ATV Live

“Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas thonë se e kanë përfunduar misionin e tyre me sukses dhe se do të kthehen...

Formacioni i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe, Sylvinho bën 5 ndryshime

para 3 jave - Shqip

Ndeshja e fundit e kualifikueseve të Euro 2024, ajo me Ishujt Faroe, do të ketë një Kombëtare me 5 ndryshime në formacion. Prej minutës së parë, Strakosha do të zëvendësojë Berishën. Mbrojtja do të ketë...

Formacionet zyrtare: Shqipëri – Ishujt Faroe, Daku nga minuta e parë

para 3 jave - Dukagjini

Kombëtarja e Shqipërisë synon ta mbyllë me fitore ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”, ndaj Ishujve Faroe. Skuadra e drejtuar nga Sylvinho tashmë e ka siguruar vendin në Gjermani, por...

Gjithçka gati për ndeshjen, Shqipëria luan sonte me fanellat tradicionale

para 3 jave - Periskopi

Gjithçka gati për ndeshjen, Shqipëria luan sonte me fanellat tradicionale 20 Nov, 19:33 Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian...

S’ka gjumë/ Kombëtarja “djeg” sonte “Air Albania”-n, FSHF zbardh programin festiv të kuqezinjve me tifozët në stadium

para 3 jave - Java News

Mbrëmja e 20 nëntorit do të jetë festive në kryeqytetin e Shqipërisë, por edhe në mbarë vendin dhe diasporë. Arsyeja është legjitime, pasi do të festohet kualifikimi i Kombëtares së futbollit në Europianin...

Tifozët krijojnë atmosferë fantastike para ndeshjes me këngë patriotike dhe daulle

para 3 jave - Gazeta Metro

Sa më shumë kalojnë minutat, aq më shumë shtohen emocionet. Shqipëria pret sonte në shtëpi Ishujt Faroe, në një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Sylvinhos kanë siguruar një biletë...

U vra nga terroristët serbë, djemtë e vegjël të heroit Afrim Bunjaku udhëtojnë drejt Tiranës për Kombëtaren

para 3 jave - Java News

Djemtë e heroit Afrim Bunjaku do jenë bashkë me Tifozat Kuq e Zi në ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe. “Bashkë me ne sot, në festën e kombëtares tonë, janë edhe dy djemtë e heroit të Republikës, Afrim Bunjakut”,...

Shqipëria sonte në festë: Kjo është këngëtarja e cila do të performojë sonte gjatë ndeshjes në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Metro

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do...

FSHF përjashton nga stadiumi tifo-grupin “Plisat”

para 3 jave - Flaka

Shqipëria do të presë mbrëmjen e sotme në “Air Albania” Ishujt Faroe, ku do të luhet edhe ndeshja e fundit për fazën kualifikuese të kampionatit europian “Gjermani 2024”. Një ndeshje e cila pavarësisht...

Festa kuqezi në “Air Albania”…

para 3 jave - Dosja.al

TIRANE - “Air Albania” është gati për të festuar. Gjithçka është legjitime, pasi kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë një biletë për në “Gjermani 2024”. Hera e dytë për Shqipërinë që arrin në një nivel...

Festë madhështore sonte në “Air Albania”

para 3 jave - Bota Sot

Mbrëmja e sotme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Evropian....

Në mbështetje të Kombëtares, djemtë e heroit Afrim Bunjaku nisen drejt Shqipërisë

para 3 jave - Albeu

Shqiptaria sot feston! Të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen do të mblidhen mbrëmjen e sotme në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, për të parë nga afër ndeshjen e djemve kuqezinj, të cilët padyshim do të...

Forcat speciale rrethojnë stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Lajmi.net

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një njoftimi zyrtar Policia u ka bërë thirrje të gjithë...

Shqipëri – Ishujt Faroe: Ndeshja festive do të transmetohet direkt në këto dy televizione

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

Nata festive në “Air Albania” – Policia shqiptare paralajmëron tifozët për kontrolle të rrepta

para 3 jave - Lajmi.net

Mbrëmja e sotme, kur do të luhet ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe, në stadiumin “Air Albania”, do të jetë pa dyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat...

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat”: Nuk ka problem dhe ne do të kthehemi përsëri

para 3 jave - Ekonomia Online

“Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas thonë se e kanë përfunduar misionin e tyre me sukses dhe se do të kthehen...

Pak para ndeshjes, RENEA merr kontrollin e “Air Albania” – forcat speciale rrethojnë stadiumin

para 3 jave - Bota Press

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një njoftimi zyrtar Policia u ka bërë thirrje të gjithë...

“Kur të gjithë ia kthyen shpinën kombëtares, ne ishim aty”- Reagojnë “Plisat” pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme

para 3 jave - Periskopi

“Kur të gjithë ia kthyen shpinën kombëtares, ne ishim aty”- Reagojnë “Plisat” pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme 20 Nov, 18:50 “Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta...

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”(VIDEO)

para 3 jave - Periskopi

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”(VIDEO) 20 Nov, 18:44 Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”....

Policia apel tifozëve dhe qytetarëve: Festoni në mënyrë të kulturuar

para 3 jave - Lexo

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

FSHF nuk iu dha bileta, reagojnë ‘Plisat’ e Prishtinës: Kur të gjithë ia kthyen shpinën kombëtares…

para 3 jave - Epoka e Re

‘Plisat’, tifogrupi nga Prishtina nuk do jenë prezent në ‘Air Albania’ për ndeshjen kundër Ishujve Faroe, këtë mbrëmje më 20:45 në Tiranë. Mësohet se Federata Shqiptare e Futbollit nuk i ka akorduar biletat...

E veshur me flamurin kuqezi, tifozja e veçantë ka një parashikim për rezultatin e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Zyrtare

Tifozja e veçantë e Kombëtares, Miranda ka ardhur sërish nga Brukseli për të ndjekur Shqipërinë në sfidën me Ishujt Faroe që do të mbahet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air Albania”. E veshur e gjitha...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ Ballist Morina: Kemi ardhur vetëm për të festuar, i sigurtë se do të fitojmë

para 3 jave - Zyrtare

Tifozi i veçantë i Kombëtares shqiptare, Ballist Morina beson se ndeshja me Ishujt Faroe do të përfundojë me rezultat në favorin e Shqipërisë. Në një prononcim për Klan News, Ballist Morina thotë se sonte...

Ashtu si në ndeshjen ndaj Greqisë, Tifozët Kuq e Zi bëjnë gati flamurin madhështor

para 3 jave - Flaka

Ashtu si në ndeshjen e famshme kundër Greqisë shumë vite më parë, sot gjithashtu pritet të shpaloset një flamur gjigand në shkallët e stadiumit të “Air Albania” për ndeshjen ndaj Shqipërsie dhe Ishujve...

Elektrizohet Tirana/ Këngë patriotike dhe valle, tifozët bëhen gati për natën e madhe në Air Albania (VIDEO)

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Kryeqyteti është elektrizuar mbrëmjen e sotme nga tifozët kuqezi. Falë kualifikimit të Kombëtares në Euro 2024, sot do të mbahet një festë e madhe në stadiumin Air Albania. Festa është parashikuar...

Shqipëria sot luan ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - RTV 21

Me kualifikimin në Kampionatin Evropian Euro 2024 tashmë të garantuar, Shqipëria sot ballafaqohet me Ishujt Faroe në ”Air Albania” për t’i dhënë fund kësaj kampanje kualifikuese. Kuqezinjt janë lider të...

Pa bileta për ndeshjen me Ishujt Faroe, reagojnë “Plisat”: Kthehemi në ditët e vështira

para 3 jave - Pressonline

Shqipëria luan ndeshjen përmbyllëse të këtyre eliminatoreve në kuadër të Euro 2024, teksa kuqezinjtë presin në stadium, Ishujt Faroe. Të besuarit e trajnerit Sylvinho tashmë e kanë të garantuar pjesëmarrjen...

Ky është flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania” (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta10

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Sfida ndaj Ishujve Faroe, Sylvinho mendon ndryshime

para 3 jave - Klan

Sfida ndaj Ishujve Faroe, Sylvinho mendon ndryshime Trajneri brazilian ka në plan të rifreskojë përfaqësuesen Trajneri Silvinjo ka në plan që të bëjë ndryshime për takimin e fundit kualifikues të Euro...

6 ndryshime përballë Ishujve Faroe, detaje nga festa në fund të ndeshjes

para 3 jave - Klan

6 ndryshime përballë Ishujve Faroe, detaje nga festa në fund të ndeshjes Shqipëria luan sot në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe ndeshjen e fundi për kualifikueset Euro 2024. Gazetari Erion Todhe tha...

‘Silvinjo rishkroi historinë’/ Mediat braziliane i bëjnë jehonë kualifikimit të Shqipërisë në Europian

para 3 jave - Syri.net Kosova

Suksesi i kuqezinjve, që falë barazimit në Moldavi siguruan biletën për në “Euro 2024”, ka bërë jehonë në mbarë mediat sportive ndërkombëtare. Vëmendja më e madhe ka qenë në dy vende, Brazil dhe Spanjë....

FOTOT/ “No Plisat – No Party’: Tifozët sulmojnë me komente FSHF-në në faqen zyrtare

para 3 jave - Gazeta Tema

Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për ‘Euro 2024. Shqipëria ka siguruar kualifikimin në Euro2024 dhe sonte i duhet...

“Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp mbeten pa bileta për ndeshjen e sontme

para 3 jave - Almakos

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat” lëshojnë komunikatë për shtyp. “Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët prishtinas...

Nga shpalosja e flamurit në stadium, deri tek fishekzjarret – agjenda e natës festive në “Air Albania”

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare e futbollit të hënën mbrëma (sot) do ta zhvillojë ndeshjen e fundit të kampanjës kualifikuese Euro 2024, kundër Ishujve Faroe. Shqipëria që mbylli çështjen e kualifikimit takimin e...

Reagojnë Plisat: Nuk ka bileta, s’ka problem, shihemi në Gjermani!

para 3 jave - Fakti Ditor

Tifo-grupi nga Prishtina Plisat ka njoftuar se nuk do të jenë të pranishëm në ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe. Plisat në reagim kanë thënë se nuk janë pajisur me bileta për këtë takim. “Plisat edhe një...

‘Dyshohet se i keqpërdoren’: FSHF i lenë pa bileta “Plista” për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, ky është reagimi i tyre

para 3 jave - Gazeta Metro

Tifo grupi “Plisat”, ka mbetur pa bileta nga Federata Shqiptare e Futbollit për ndeshjen e fundit të Kombëtares së Shqipërisë të fazës grupore në kampanjën kualifikuese EURO 2024, kjo pasi siç raportohet...

VIDEO/ Festë dhe flamuri gjigand kuqezi, çfarë pritet që të ndodhë mbrëmjen e sotme në Air Albania

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Mbrëmja e sotme pritet që të jetë festë në të gjithë vendin, për shkak të kualifikimit të kombëtares për në Euro2024. Pas ndeshjes së sotme që është e fundit për kombëtaren tonë, pritet që të mbahet...

FSHF publikon aktivitetet në festimin e kualifikimit

para 3 jave - Shqip

Shqipëria ka nisur të bëhet gati për festën e madhe të kualifikimit për herë të dytë në eventin e madh të futbollit evropian. Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se gjithçka nis nga ora 17.45, me...

“Mora Fjalë” kthehet në himn të festës, kuqezinjtë ndezin atmosferën në Tiranë (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta10

Në Tiranë sot do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024. Shqipëria e arriti kualifikimin në barazimin 1-1 me Moldavinë,...

Shqipëri – Ishujt Faroe, Sylvinho i projekton gjashtë ndryshime në formacion

para 3 jave - Gazeta Express

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në Grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Në mbështetje të Kombëtares, djemtë e heroit Afrim Bunjaku nisen drejt Shqipërisë

para 3 jave - Zeri

Të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen do të mblidhen mbrëmjen e sotme në kryeqytetin e Shqipërisë – Tiranë për të parë nga afër ndeshjen e djemve kuqezinj, të cilët pa dyshim do të sigurojnë fitoren e radhës...

Përballja Shqipëri-Ishujt Faroe, Sylvinho projekton 6 ndryshime

para 3 jave - Opinion

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

“Shqipëri-Ishujt Faroe”, Policia apel tifozëve: Mos fusni në stadium asnjë send të kundërligjshëm

para 3 jave - Tetova Sot

Mbrëmjen e kësaj të hëne në orën 20:45 mbahet në stadiumin “Air Albania” ndeshja e Kombëtares Shqiptare me Ishujt Faroe. Si pasojë, Policia e Shtetit ka bërë apel duke i kërkuar çdo tifozi të mos tentojë...

“Festoni në mënyrë të kulturuar”, policia apel për ndeshjen me Ishujt Faroe: Ta vulosim fitoren me vulën e imazhit pozitiv të vendit

para 3 jave - Java News

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania” [Video]

para 3 jave - Fakti Ditor

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm,...

Reagimi i ‘Plisave’ pasi FSHF i la pa bileta për ndeshjen festive Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Gazeta10

‘Plisat’ njihen si një nga grupet me përkrahjen më të madhe për Kombëtaren e Shqipërisë dhe atë nuk i janë ndarë ndër vite. Edhe atëherë kur kishte shumë pak tifozë në përkrahje të kuqezinjëve, ‘Plisat’,...

Përqendrim maksimal dhe të gjithë në formë, kuqezinjtë gati për Ishujt Faroe

para 3 jave - Top Channel

Kombëtarja shqiptare zhvilluar të dielën pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Arena Kombëtare” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe. E fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët...

Emocionale, dy djemtë e Afrim Bunjakut nisen për “Air Albania”

para 3 jave - Indeks online

Shqipëria sonte ka një ndeshje luksi dhe feste në “Air Albania” ndaj Ishujve Faroe. Dy djemtë e Afrim Bunjakut do të jenë të pranishëm në stadium për të parë Kombëtaren. Dy muaj pas vrasjes së babait të...

FSHF publikon aktivitet në festimin e kualifikimit

para 3 jave - Shqip

Shqipëria ka nisur të bëhet gati për festën e madhe të kualifikimit për herë të dytë në eventin e madh të futbollit evropian. Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se gjithçka nis nga ora 17.45, me...

Silvinjo projekton 6 ndryshime në formacion për sfidën me Ishujt Faroe

para 3 jave - Alsat-M

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Silvinjo, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Djemtë e Afrim Bunjakut në ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe të shoqëruar nga Tifozat Kuqezi

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË -Djemtë e heroit Afrim Bunjaku do jenë bashkë me Tifozat Kuq e Zi në ndeshjen Shqipëri - Ishujt Faroe. "Bashkë me ne sot, në festën e kombëtares tonë, janë edhe dy djemtë e heroit të Republikës,...

RENEA merr kontrollin e “Air Albania”, forcat speciale rrethojnë stadiumin

para 3 jave - Gazeta10

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një njoftimi zyrtar Policia u ka bërë thirrje të gjithë...

Tifozët prishtinas “Plisat” kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Almakos

Tifozët prishtinas “Plisat” kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe. Tifozët më të zëshëm të Kombëtares mbeten jashtë “Air Albania”, ndonëse ishin më të zëshmit dhe kontribuuan...

FSHF-ja lë “Plisat” jashtë stadiumit “Air Albania”, ky dyshohet se është shkaku i përjashtimit

para 3 jave - Zyrtare

Tifogrupi i “Plisave” nuk do të jetë sot i pranishëm në shkallët e stadiumit “Air Albania” për t’i dhënë zemër kuqezinjve në ndeshjen e tyre të fundit të fazës së kualifikueseve. Gjatë ditës së sotme,...

Armando Duka largon nga stadiumi tifo grupin kosovar “Plisat”, antari: Një ditë FSHF-ja do ndryshojë…

para 3 jave - Gazeta Tema

Tifogrupi “Plisat” nuk do të jenë të pranishëm sonte në ndeshjen e fundit që Shqipëria e zhvillon në fazën e grupeve të ciklit kualifikues për EURO 2024, ndaj Ishujve Farore në “Air Albania”. Sipas një...

Përqendrim maksimal dhe të gjithë në formë, kuqezinjtë gati për Ishujt Faroe

para 3 jave - SuperSport

Kombëtarja shqiptare zhvilluar të dielën pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe. E fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët e...

Erikson e “plangprishësit” e Ishujve Faroe

para 3 jave - RTSH

Ishujt Faroe kanë kryer seancën zyrtare stërvitore në Arena Kombëtare, përpara ndeshjes së fundit eleminatore me Shqipërinë. Të fundit me 1 pikë në 7 ndeshje, të besuarit e teknikut Hakan Erikson do të...

“Rishkroi historinë”, mediat braziliane i kushtojnë rëndësi kualifikimit të Sylvinhos me Shqipërinë në Europian

para 3 jave - GazetaBlic

Suksesi i kuqezinjve, që falë barazimit në Moldavi siguruan biletën për në “Euro 2024”, ka bërë jehonë në mbarë mediat sportive ndërkombëtare. Vëmendja më e madhe ka qenë në dy vende, Brazil dhe Spanjë....

‘Silvinjo rishkroi historinë’/ Mediat braziliane i bëjnë jehonë kualifikimit të Shqipërisë në Europian

para 3 jave - Syri

Suksesi i kuqezinjve, që falë barazimit në Moldavi siguruan biletën për në “Euro 2024”, ka bërë jehonë në mbarë mediat sportive ndërkombëtare. Vëmendja më e madhe ka qenë në dy vende, Brazil dhe Spanjë....

Djemtë e heroit të Kosovës, Afrim Bunjaku udhëtojnë për ta përkrahur Shqipërinë

para 3 jave - Lajmi.net

Djemtë e heroit të Kosovës, Afrim Bunjaku, janë nisur bashkë me “Tifozat Kuq e Zi” për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe. Lajmi konfirmohet nga Gëzim Bajrami, një nga prijësit e kësaj tifozerie,...

"Largohuni nga incidentet"/ Ndeshja e Kombëtares reagon Policia: Kemi marrë masa për të siguruar qetësinë

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Policia e Shtetit ka bërë një reagim zyrtar në lidhje me masat që janë marrë për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe në Air Albania. Uniformat e policisë bëjnë thirrje që të tifozët t’i shmangen incidenteve...

Policia apel tifozëve dhe qytetarëve: Festoni në mënyrë të kulturuar

para 3 jave - Euronews

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

Shqipëria sonte luan ndaj Ishujve Faroe, synon fitore për të mbajtur kryesimin në grup

para 3 jave - TV21

Me kualifikimin në Kampionatin Evropian Euro 2024 tashmë të garantuar, Shqipëria sot ballafaqohet me Ishujt Faroe në ”Air Albania” për t’i dhënë fund kësaj kampanje kualifikuese. Kuqezinjt janë lider të...

Shqipëri-Ishujt Faroe/Policia merr masat për mbarëvajtjen e ndeshjes: Apel tifozëve të zbatojnë…

para 3 jave - FaxWeb

Mbrëmja e sotme ku do të luhet ndeshja “Shqipëri – Ishujt Faroe”, në stadiumin “Air Albania”, është padyshim një mbrëmje festive për të gjithë shqiptarët. Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për...

Disa orë para ndeshjes në Air Albania, tifozët kuqezi këndojnë në rrugë e lokale

para 3 jave - Euronews

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

Shqipëri-Ishujt Faroe, Sylvinho projekton 6 ndryshime në formacion

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Shqipëria zhvillon sonte ndeshjen e fundit të grupeve ndaj Faroe, synon pozitën e parë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për EURO 2024. Kuqezinjtë tashmë të kualifikuar, presin të relaksuar në “Air Albania” kombëtaren e Ishujve...

Festa e madhe e kualifikimit, FSHF fton shqiptarët: Bashkohuni me ne pas ndeshjes

para 3 jave - Gazeta Tema

Shqipëria përmbyll sonte fushatën kualifikuese të Euro 2024, në ndeshjen shtëpiake ndaj Ishujve Faroe. Menjëherë pas ndeshjes që do të luhet në “Air Albania”, në kryeqytet do të ketë festë, për shkak të...

Sonte Shqipëri-Ishujt Faroe, gjithçka gati për festën kuqezi

para 3 jave - RTK

Kombëtarja shqiptare sonte përballet me Ishujt Faroe në “Air Albania” në ndeshjen e fundit të kualifikuesve për Evropianin “Gjermania 2024”. Kuqezinjtë pas fitores ndaj Moldavisë (0-1), tashmë e kanë siguruar...

“Bombardohet” me komente faqja zyrtare e FSHF’së: Ku jeni nisë pa ‘Plisat’, ska festë pa ta!

para 3 jave - GazetaBlic

Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për Europian. Shqipëria ka siguruar kualifikimin në Euro2024 dhe sonte i duhet...

Shqipëri-Ishujt Faroe, sot festë në ‘Air Albania’ për kualifikimin dhe... vendin e parë në grup

para 3 jave - Syri

Pas arritjes së kualifikimit në Moldavi, natyrisht që ndeshja e mbrëmjes së sotme ndaj Ishujve Faroe do të kthehet në festë. Padyshim që objektiv do të jetë mbyllja e grupit në vendin e parë në një fushatë...

Sot ndeshje luksi për Shqipërinë, Sylvinho me disa ndryshime në formacion

para 3 jave - Derveni

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Sylvinho i jep fund debatit për Brojën, konfirmon 70% të lojtarëve për finalet e Europianit

para 3 jave - NOA

Shqipëria do të luajë sot ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo foli para mediave në konferencën zyrtare. Ai falenderoi shqiptarët për mbështetjen e madhe...

‘NO Plisat – NO Party’: Vërshohet me komente faqja zyrtare e FShF-së

para 3 jave - Periskopi

‘NO Plisat – NO Party’: Vërshohet me komente faqja zyrtare e FShF-së 20 Nov, 13:36 Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve...

FOTO/ “Po ku ka si ti, o Shqipëria ime”, “Air Albania” ndizet pas sfidës me...

para 3 jave - BalkanWeb

Me kualifikimin në xhep, sfida e fundit, ajo kundër Ishujve Farore, është projektuar si festë e madhe. Stadiumi “Air Albania” do të jetë tempulli ku tifozët do të kenë mundësi të festojnë së bashku me...

Sot ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, ja rrugët që bllokohen në Tiranë

para 3 jave - BalkanWeb

Mbahet sot ndeshja mes Kombëtares dhe Ishujve Faroe. Për mbarëvajtjen e kësaj ndeshjeje, Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ruajtjen e rendit dhe të sigurisë. Ndërkohë disa rrugë në Tiranë...

Festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan sonte me Ishujt Faroe, por na duhet së paku barazimi

para 3 jave - Telegrafi

Në Tiranë sot (20 nëntor) do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024. Shqipëria e arriti kualifikimin në barazimin 1-1...

Emocionale, dy djemtë e Afrim Bunjakut nisen për “Air Albania”

para 3 jave - SportMania

Shqipëria sonte ka një ndeshje luksi dhe feste në “Air Albania” ndaj Ishujve Faroe. Dy djemtë e Afrim Bunjakut do të jenë të pranishëm në stadium për të parë Kombëtaren. Dy muaj pas vrasjes së babait të...

Festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan sonte me Ishujt Faroe, por na duhet së paku barazimi

para 3 jave - Zhurnal

Në Tiranë sot (20 nëntor) do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024. Shqipëria e arriti kualifikimin në barazimin 1-1...

Kuqezinjtë përballen sot me Ishujt Faroe, policia me plan masash: Rrugët që do të bllokohen

para 3 jave - Ina

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

Silvinjo: Me zemër jam shqiptar

para 3 jave - Ina

Silvinjo ka hyrë në zemrat e të gjithë tifozëve shqiptar anembanë. Braziliani, i cili kualifikoi “kuqezinjtë” në Europian thotë se me zemër është një nga ne. “Me zemër jam një shqiptar. Rrugëtimi i Kombëtares...

Fishekzjarre e koncert i madh me futbollistët, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Ina

Kombëtarja e Shqipërisë, sonte në “Air Albania”, kundër Ishujve Faroe, do të zhvillojë sfidën e fundit të kualifikueseve për “Euro 2024”, një përballje që pritet të nis në orën 20:45. Të gjithë lojtarët...

Drithërima për në Gjermani, si pritet të jetë lista e lojtarëve të përzgjedhur nga Silvinjo

para 3 jave - Panorama

Është kohë feste, por edhe kohë… listash. Natyrisht, shqiptarët janë të fokusuar te kualifikimi i jashtëzakonshëm i Shqipërisë për herë të dytë në Europian, madje këtë herë duke shpresuar ta mbyllim të...

KUJDES! Sot ndeshja e Kombëtares, ja rrugët që bllokohen në Tiranë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Do të zhvillohet ditën e sotme në stadiumin “Air Albania” ndeshja mes Kombëtares dhe Ishujve Faroe. Siç njofton policia për mbarëvajtjen e kësaj ndeshjeje, është publikuar një plan masash për ruajtjen...

Sot ndeshje luksi për Shqipërinë, Sylvinho me disa ndryshime në formacion

para 3 jave - Indeks online

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Shqipëri-Ishujt Faroe, Sylvinho projekton 6 ndryshime në formacion

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho , kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Sonte përballja Shqipëri-Ishujt Faroe/Policia publikon planin e masave, ja rrugët që bllokohen në Tiranë

para 3 jave - Opinion

Policia e Shtetit ka publikuar planin e masave për përballjen Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të luhet sonte në Tiranë në Stadiumin “Air Albania”. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të...

Sot ndeshje luksi për Shqipërinë, Sylvinho me disa ndryshime në formacion

para 3 jave - Klan Macedonia

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

SHQIPËRI-ISHUJT FAROE, 20:45/ Sforcoja e fundit për të ruajtur kreun, trajneri projekton 6 ndryshime

para 3 jave - Lexo

Pas arritjes së kualifikim it në Moldavi, natyrisht që ndeshja e mbrëmjes së sotme ndaj Ishujve Faroe do të kthehet në festë. Padyshim që objektiv do të jetë mbyllja e grupit në vendin e parë në një fushatë...

Drithërima për në Gjermani, si pritet të jetë lista e lojtarëve të përzgjedhur nga Silvinjo

para 3 jave - Lexo

Është kohë feste, por edhe kohë… listash. Natyrisht, shqiptarët janë të fokusuar te kualifikimi i jashtëzakonshëm i Shqipërisë për herë të dytë në Europian, madje këtë herë duke shpresuar ta mbyllim të...

I lanë pa bileta, Plisat shpërthejnë ndaj FSHF: Mallkuar qofshi

para 3 jave - InfoShqip

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luaj nesër ndeshjen e fundit për kualifikueset e Euro2024 që do të mbahet në Gjermani verën e ardhshme, përballë modestëve të Ishujve Faroe. Ajo që diskutohet se...

Emocionuese: Dy djemtë e heroit Afrim Bunjaku nisen për në “Air Albania”

para 3 jave - Periskopi

Emocionuese: Dy djemtë e heroit Afrim Bunjaku nisen për në “Air Albania” 20 Nov, 13:10 Shqipëria sonte ka një ndeshje luksi dhe feste në “Air Albania” ndaj Ishujve Faroe. Dy djemtë e Afrim Bunjakut do...

Në mbështetje të Kombëtares, djemtë e heroit Afrim Bunjaku nisen drejt Shqipërisë

para 3 jave - Ekonomia Online

Shqiptaria sot feston! Të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen do të mblidhen mbrëmjen e sotme në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, për të parë nga afër ndeshjen e djemve kuqezinj, të cilët padyshim do të...

Shqipëri-Ishujt Faroe: Gjashtë ndryshimet që mund t’i bëjë Sylvinho për ndeshjen festive në “Air Albania”

para 3 jave - Info7

Në Tiranë sot (20 nëntor) do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024. Shqipëria e arriti kualifikimin në barazimin 1-1...

Fishekzjarre e koncert i madh me futbollistët, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Alsat-M

Kombëtarja e Shqipërisë, sonte në “Air Albania”, kundër Ishujve Faroe, do të zhvillojë sfidën e fundit të kualifikueseve për “Euro 2024”, një përballje që pritet të nis në orën 20:45. Të gjithë lojtarët...

Silvinjo: Me zemër jam shqiptar

para 3 jave - Alsat-M

Silvinjo ka hyrë në zemrat e të gjithë tifozëve shqiptar anembanë. Braziliani, i cili kualifikoi “kuqezinjtë” në Europian thotë se me zemër është një nga ne. Kujtojmë se Shqipëria sonte luan me Ishujt...

Kuqezinjtë përballen sot me Ishujt Faroe, policia me plan masash: Rrugët që do të bllokohen

para 3 jave - Albeu

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani. Sonte është ndeshja...

SHQIPËRI-ISHUJT FAROE, 20:45/ Sforcoja e fundit për të ruajtur kreun, trajneri projekton 6 ndryshime

para 3 jave - Panorama

Pas arritjes së kualifikim it në Moldavi, natyrisht që ndeshja e mbrëmjes së sotme ndaj Ishujve Faroe do të kthehet në festë. Padyshim që objektiv do të jetë mbyllja e grupit në vendin e parë në një fushatë...

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - RTSH

Shqipëri-Ishujt Faroe-Policia plan masash: Angazhohen qindra punonjës policie, rrugët që do të bllokohen Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri – Ishujt...

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Epoka e Re

Pas arritjes së kualifikimit në Moldavi, natyrisht që ndeshja e mbrëmjes së sotme ndaj Ishujve Faroe në orën 20:45 në “Air Albania” do të kthehet në festë. Padyshim që objektiv do të jetë mbyllja e grupit...

Sot ndeshje luksi për Shqipërinë, Sylvinho me disa ndryshime në formacion

para 3 jave - SportMania

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Sot ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, ja rrugët që bllokohen në Tiranë

para 3 jave - Lexo

Mbahet sot ndeshja mes Kombëtares dhe Ishujve Faroe. Për mbarëvajtjen e kësaj ndeshjeje, Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ruajtjen e rendit dhe të sigurisë. Ndërkohë disa rrugë në Tiranë...

FOTO/ “Po ku ka si ti, o Shqipëria ime”, “Air Albania” ndizet pas sfidës me Ishujt Faroe, projektohet koncert i madh

para 3 jave - Lexo

Me kualifikimin në xhep, sfida e fundit, ajo kundër Ishujve Farore, është projektuar si festë e madhe. Stadiumi “Air Albania” do të jetë tempulli ku tifozët do të kenë mundësi të festojnë së bashku me...

“Himni i Flamurit” siç nuk e keni dëgjuar kurrë! E këndon e gjithë Kombëtarja kuqezi (VIDEO)

para 3 jave - InfoShqip

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka qenë sot e pranishëm në stadiumin “Air Albania” për të zhvilluar stërvitjen e fundit të saj para ndeshjes që mbylli kualifikueset e EURO 2024 ndaj Ishujve Faroe. Por...

“Nuk duam t’i prishim festën Shqipërisë”, trajneri i Ishujve Faroe: Jemi këtu për…

para 3 jave - FaxWeb

Pas realizimit të objektivit madhor, kualifikimit në Europianin e Gjermanisë, Kombëtarja shqiptare do të luajë sot në mbrëmje ndeshjen e fundit të kësaj fushate kualifikuese, duke pritur në shtëpi kombëtaren...

‘NO Plisat – NO Party’, “Bombardohet” me komente faqja zyrtare e FSHF-së

para 3 jave - Gazeta10

Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për ‘Euro 2024. Shqipëria ka siguruar kualifikimin në Euro2024 dhe sonte i duhet...

FOTO/ “Po ku ka si ti, o Shqipëria ime”, “Air Albania” ndizet pas sfidës me Ishujt Faroe, projektohet koncert i madh

para 3 jave - ACTV

Me kualifikimin në xhep, sfida e fundit, ajo kundër Ishujve Farore, është projektuar si festë e madhe. Stadiumi “Air Albania” do të jetë tempulli ku tifozët do të kenë mundësi të festojnë së bashku me...

“Po ku ka si ti, o Shqipëria ime”, projektohet koncert i madh pas sfidës me Ishujt Faroe

para 3 jave - Java News

Me kualifikimin në xhep, sfida e fundit, ajo kundër Ishujve Farore, është projektuar si festë e madhe. Stadiumi “Air Albania” do të jetë tempulli ku tifozët do të kenë mundësi të festojnë së bashku me...

Shqipëri-Ishujt Faroe, Sylvinho projekton 6 ndryshime në formacion

para 3 jave - Pressonline

Shqipëria mbyll sonte në “Air Albania” përballë Ishujve Faroe rrugëtimin fantastik në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho, kanë siguruar kualifikimin në Gjermani...

Këngëtarë, valltarë, fishekzjarre e koncert i madh me futbollistët, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Fakti Ditor

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Tirana ‘vlon’ sonte: Shqipëria luan me Ishujt Faroe, i duhet të paktën barazimi

para 3 jave - Periskopi

Tirana ‘vlon’ sonte: Shqipëria luan me Ishujt Faroe, i duhet të paktën barazimi 20 Nov, 9:11 Në Tiranë sot (20 nëntor) do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian...

FSHF paralajmëron koncert madhështor në “Air Albania”

para 3 jave - Populli

Kombëtarja e Shqipërisë, sonte në “Air Albania”, kundër Ishujve Faroe, do të zhvillojë sfidën e fundit të kualifikueseve për “Euro 2024”, një përballje që pritet të nis në orën 20:45. Të gjithë lojtarët...

Sonte festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan me Ishujt Faroe

para 3 jave - Gazeta10

Sonte në Tiranë dhe në gjitha vendet ku ka shqiptarë do të jetë një festë e madhe, pas kualifikimit të Shqipërisë në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024 në Gjermani. Shqipëria e...

Koncert i madh bashkë me lojtarët pas ndeshjes, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - RTV 21

Mbrëmja e nesërme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Europian....

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në 'Air Albania', ja situata në kampin kuqezi

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan Kosova

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët e grumbulluar...

Nuk kemi ardhur në Tiranë për t’i prishur festën Shqipërisë

para 3 jave - Pressonline

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Europianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Natë magjike/ Koncert i madh bashkë me lojtarët menjëherë pas ndeshjes, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Bota Sot

Mbrëmja e nesërme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Europian....

Të hënën festë e madhe në “Air Albania”

para 3 jave - OraInfo

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe. Shqipëria ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me...

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe

para 3 jave - Telegrafi

Shqipëria ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët e grumbulluar për...

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, ja situata në kampin kuqezi

para 3 jave - Bota Sot

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Natë magjike/ Koncert i madh bashkë me lojtarët menjëherë pas ndeshjes, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Panorama

Mbrëmja e nesërme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Europian....

Koncert i madh bashkë me lojtarët pas ndeshjes, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Ora news

Mbrëmja e nesërme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm. Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Europian....

Ishujt Faroe kërkojnë suprizën: Do aplikojmë skema të reja në “Air Albania”

para 3 jave - Klan

Ishujt Faroe kërkojnë suprizën: Do aplikojmë skema të reja në “Air Albania” Trajneri Jakan Ericson shpreson që kombëtarja e Ishujve Faroe të mos të ndikohet nga atmosfera festive në stadiumin “Air Albania”....

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, ja situata në kampin kuqezi

para 3 jave - Panorama

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - GazetaBlic

Formacioni ndaj Moldavisë, Sylvinho u beson fitimtarëve Formacioni ndaj Moldavisë, Sylvinho u beson fitimtarëve Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve...

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në 'Air Albania', ja situata në kampin kuqezi

para 3 jave - Syri

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Silvinjo: Nënshtetësi shqiptare? Me zemër jam një shqiptar

para 3 jave - Klan Macedonia

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo u shpreh se ka mbetur edhe një objektiv tjetër për t’u arritur, vendi i parë në Grupin E....

Shqipëria me fytyrë tjetër ndaj Ishujve Faroe, rreshtimi i mundshëm i kuqez...

para 3 jave - BalkanWeb

Shqipëria do të përballet me Ishujt Faroe në shtëpi të hënën, në orën 20.45. Kuqezinjtë u nevojitet vetëm një pikë për të siguruar vendin e parë në grupin kualifikues, me biletën e Europianit tashmë që...

Prag-Ishujt Faroe/ Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air ...

para 3 jave - BalkanWeb

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët e grumbulluar...

Të hënën festë e madhe në “Air Albania”

para 3 jave - Redaksia

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe. Shqipëria ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me...

Prag-Ishujt Faroe: Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Tema

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Të gjithë lojtarët e grumbulluar...

Sylvinho flet pra ndeshjes me Ishujt Faroe: Objektivi i radhës, vendi i parë në grup

para 3 jave - Aktuale

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Formacioni i mundshëm/ Shqipëria me fytyrë tjetër ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - NOA

Shqipëria do të përballet me Ishujt Faroe në shtëpi të hënën, në orën 20.45. Kuqezinjtë u nevojitet vetëm një pikë për të siguruar vendin e parë në grupin kualifikues, me biletën e Europianit tashmë që...

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime

para 3 jave - Bota Sot

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime! Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët,...

Portugalia kërkon t’i mbyllë në perfeksion kualifikueset, formacionet

para 3 jave - Gazeta Express

Portugalia do të përballet sonte me Islandën në ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Evropian. Ronaldo me shokë kanë nëntë fitore nga po aq ndeshje dhe sonte do të synojnë të mbyllin në perfeksion...

“Arena Kombëtare” krejtësisht e shitur për ndeshjen e nesërme me Ishujt Faroe

para 3 jave - Gazeta Tema

"Arena Kombëtare" s'do ketë asnjë vend të lirë, edhe pse kundërshtari është vendi i fundit në grup. Shqipëria është kualifikuar tashmë në Euro 2024 dhe të gjithë duan të bëhen pjesë e festës. Federata...

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët, që të shkojë në Gjermani si kokë e Grupit E. Ndërsa...

“Himni i Flamurit” intonohet në mënyrë të veçantë, e këndon Kombëtarja e Shqipërisë

para 3 jave - GazetaBlic

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka qenë sot e pranishëm në stadiumin “Air Albania” për të zhvilluar stërvitjen e fundit të saj para ndeshjes që mbylli kualifikueset e “Euro 2024” ndaj Ishujve Faroe. Por...

Nocioni taktik i Sylvinhos dhe ndikimi social që do të ketë ky sukses i Kombëtares

para 3 jave - Shqip

Nga Andi Lila * Ekipi jonë kombëtar e nisi epokën Sylvinho menjëherë në një ndeshje zyrtare kundër Polonisë, e humbur në Varshavë, dhe të gjithë menduam se kjo humbje erdhi si paso që trajneri i ri nuk...

Sylvinho sqaron çështjen Broja, thotë se me zemër ndjehem shqiptar

para 3 jave - Telegrafi

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në këtë ndeshje po kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë për shtyp foli Sylvinho. Braziliani...

Trajneri Silvinjo & Keidi Bare: Ëndërr e bërë realitet, tani duam vendin e parë

para 3 jave - Gazeta Express

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo dhe Keidi Bare dolën ditën e sotme përpara mediave në konferencën zyrtare. Tekniku Brazilian...

Sylvinho: Duam të mbajmë kreun e grupit

para 3 jave - Klan

Sylvinho: Duam të mbajmë kreun e grupit “Ndryshime në skuadër ndaj Ishujve Faroe” Edhe pse e ka siguruar kualifikimin, trajneri Silvinjo nuk pranon që lojtarët e Kombëtares Shqiptare të ulin nivelin e...

Këngëtarë, valltarë, fishekzjarre e koncert i madh me futbollistët, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Ndeshja e fundit festive, por te Shqipëria kërkojnë fitore ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Pressonline

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka prerë biletën për Kampionatin Evropian që në vitin 2024 mbahet në Gjermani. Rrjedhimisht ndeshja e fundit kualifikues, ajo ndaj Ishujve Faroe, mund të llogaritet edhe...

Silvinjo: Duam vendin e parë në Grupin E

para 3 jave - Koha.mk

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo dhe Keidi Bare dolën ditën e sotme përpara mediave në konferencën zyrtare. Tekniku Brazilian...

Silvinjo: Nënshtetësi shqiptare? Me zemër jam një shqiptar

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo u shpreh se ka mbetur edhe një objektiv tjetër për t’u arritur, vendi i parë në Grupin E....

Silvinjo: Objektivi ynë i dytë është të arrijmë vendin e parë në grup, dua të falënderoj të gjithë shqiptarët

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo dhe Keidi Bare dolën ditën e sotme përpara mediave në konferencën zyrtare. Trajneri Silvinjo...

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten shumë ndryshime në formacion

para 3 jave - Top Channel

Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë...

Sylvinho: Me zemër jam shqiptar

para 3 jave - Indeks online

Sylvinho ka hyrë në zemrat e të gjithë tifozëve shqiptar anembanë. Argjentinasi i cili kualifikoi kuqezinjtë në Europian thotë se me zemër është një nga ne. “Me zemër jam një shqiptar. Rrugëtimi i Kombëtares...

Shqipëria kërkon fitore në ndeshjen festive me Ishujt Faroe

para 3 jave - Koha.net

Me barazimin e së premtes në Moldavi, Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka prerë biletën për Kampionatin Evropian që në vitin 2024 mbahet në Gjermani. Rrjedhimisht ndeshja e fundit kualifikues, ajo ndaj...

Këngëtarë, valltarë, fishekzjarre e koncert i madh me futbollistët, FSHF paralajmëron spektakël në “Air Albania”

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe, e fundit e kualifikueseve të Euro 2024. Kjo përballje do të startojë...

Sylvinho: Ndihem shqiptar në shpirt, s’më duhen letrat

para 3 jave - Lexo

Shqipëria përballet nesër në Air Albania me Ishujt Faroe, ndërsa Sylvinho paralajmëroi ndryshime në fushë. Në konferencën një ditë para ndeshjes, Sylvinho tha se ndeshja me Moldavinë ishte e vështirë dhe...

'T’i mbyllim me fitore këto kualifikuese', Sylvinho: Festa mbaroi në Moldavi, tani kemi objektivin e dytë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”/ Sylvinho flet pra ndeshjes me Ishujt Faroe: Objektivi i radhës, vendi i parë në grup

para 3 jave - Top Channel

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

VIDEO/ “Himni i Flamurit” siç nuk e keni dëgjuar kurrë! E këndon e gjithë Kombëtarja kuqezi

para 3 jave - Panorama

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka qenë sot e pranishëm në stadiumin “Air Albania” për të zhvilluar stërvitjen e fundit të saj para ndeshjes që mbylli kualifikueset e EURO 2024 ndaj Ishujve Faroe. Por...

Kualifikimi nuk mjafton, Sylvinho kërkon vendin e parë në grup

para 3 jave - Indeks online

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo dhe Keidi Bare dolën ditën e sotme përpara mediave në konferencën zyrtare. Trajneri Silvinjo...

Gjashtë ndryshime në përbërje, kështu pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Lajmi.net

Mbrëmja e nesërme do të jetë një festë madhështore për gjithë shqiptarët anë e mbanë botës, teksa do të festohet edhe zyrtarisht kualifikimi në Evropian. Me një “Air Albania”, të mbushur plot e për plot,...

Sylvinho: Ndihem shqiptar në shpirt, s’më duhen letrat

para 3 jave - ACTV

Shqipëria përballet nesër në Air Albania me Ishujt Faroe, ndërsa Sylvinho paralajmëroi ndryshime në fushë. Në konferencën një ditë para ndeshjes, Sylvinho tha se ndeshja me Moldavinë ishte e vështirë dhe...

Para ndeshjes me Ishujt Faroe, Sylvinho: Kemi arritur objektivin, t’i mbyllim me fitore këto kualifikuese

para 3 jave - Zeri

Shqipëria do të jetë nikoqire e Ishujve Faroe në ndeshjen e fundit të kualifikimeve të kampionatit evropian “Euro 2024”. Para ndeshjes së nesërme, trajneri i kuqezinjëve ka dalur në konferencë për media....

“Jam shqiptar me zemër, në Gjermani do ketë ndryshime”, Sylvinho: Nesër luajmë për tifozët

para 3 jave - Aktuale

Shqipëria do të zhvillojë nesër ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Euro 2024 përballë Ishujve Faroe. Llogaritë janë mbyllur dhe bileta është prerë për në Gjermani, por kuqezinjtë kërkojnë ta mbyllin...

Sylvinho sqaron përfundimisht çështjen Broja: Në zemër ndjehem shqiptar

para 3 jave - GazetaBlic

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Ndeshja e fundit e Kombëtares, ndaj Ishujve Faroe priten ndryshime në formacion

para 3 jave - Lexo

Javanews Home Kryesoret Ndeshja e fundit e Kombëtares, ndaj Ishujve Faroe priten ndryshime në formacion 19/11/2023 20:58 Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit...

Të hënën festë e madhe në “Air Albania”

para 3 jave - Almakos

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe. Shqipëria ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” në prag të ndeshjes me...

Kualifikimi nuk mjafton, Sylvinho kërkon vendin e parë në grup

para 3 jave - SportMania

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - SportMania

Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët, që të shkojë në Gjermani si kokë e Grupit E. Trajneri...

“Synojmë vetëm vendin e parë, na duhet për shortin”, Sylvinho: ...

para 3 jave - BalkanWeb

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho u përgjigj gazetarëve në konferenc për shtyp, përpara takimit përmbyllës të kualifikueseve të Euro 2024 ndaj Ishujve Faroe të hënën në shtëpi. Në fjalën e tij, Sylvinho...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”, Sylvinho: Para Moldavisë nuk na zinte gjumi!

para 3 jave - Gazeta Express

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Trajneri Sylvinho kërkon fitoren me Ishujt Faroe: Objektivi ynë pas kualifikimit, vendi i parë në grup

para 3 jave - Klan

Trajneri Sylvinho kërkon fitoren me Ishujt Faroe: Objektivi ynë pas kualifikimit, vendi i parë në grup Pas kualifikimit në Kampionatin Europian 2024, objektivi i dytë i Kombëtares Shqiptare të futbollit...

Sylvinho sqaron përfundimisht çështjen Broja

para 3 jave - Bota Sot

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten ndryshime në formacion

para 3 jave - Bota Sot

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten ndryshime në formacion! Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes...

Sylvinho para sfidës ndaj Ishujve Faroe: T’i mbyllim me fitore këto kualifikuese

para 3 jave - Bota Sot

Të hënën mbrëma, Kombëtarja jonë do të presë në mitikun “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila...

Nesër ndeshja me Ishujt Faroe, policia publikon planin e masave: Rrugët që do të bllokohen

para 3 jave - Albeu

Policia e Shtetit ka publikuar planin e masave që do të ndërmerren për mbarëvajtjen e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe që do të zhvillohet mbrëmjen e nesërme në Tiranë. Disa prej rrugëve do të jenë të bllokuara,...

“Kemi arritur objektivin”, Sylvinho para sfidës ndaj Ishujve Faroe: T’i mbyllim me fitore këto kualifikuese

para 3 jave - Gazeta Tema

Të hënën mbrëma, Kombëtarja jonë do të presë në mitikun “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila...

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten goxha ndryshime në formacion

para 3 jave - SuperSport

Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë...

Silvinjo premton të befasojë edhe në Europian: Jam shqiptar në zemër, në Gjermani shfaqim tjetër fytyrë

para 3 jave - RTSH

Shqipëria zhvillon nesër ndeshjen e fundit të fushatës së eliminatoreve për Euro 2024 përballë Ishujve Faroe. Për të prezantuar këtë duel trajneri Silvinjo doli para gazetarëve duke u shuar kureshtjen...

Ndeshja e fundit e Kombëtares, ndaj Ishujve Faroe priten ndryshime në formacion

para 3 jave - Java News

Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë...

“Tani drejt objektivit të dytë”, Silvinjo nuk e ka përfunduar misionin: Më pëlqeu postimi i Brojës, është saktësisht ashtu

para 3 jave - Panorama

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo, është shfaqur sot në konferencë për shtyp, teksa ka folur për kualifikimin e kuqezinjve në Europian por edhe ndryshimet që do të bëjë për sfidën e nesërme ndaj...

“Tifozët vijnë të festojnë, ne jemi në punë”, Sylvinho: Nesër kemi finale për vendin e parë

para 3 jave - Ora news

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Nocioni taktik i Sylvinhos dhe ndikimi social që do të ketë ky sukses i Kombëtares!

para 3 jave - Gazeta Tema

Nga Andi Lila Ekipi jonë kombëtar e nisi epokën Sylvinho menjëherë në një ndeshje zyrtare kundër Polonisë, e humbur në Varshavë, dhe të gjithë menduam se kjo humbje erdhi si paso që trajneri i ri nuk e...

Sylvinho sqaron përfundimisht çështjen Broja: Në zemër ndjehem shqiptar

para 3 jave - SuperSport

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Sylvinho: Dua ta mbyllim fushatën kualifikuese si kryesues të grupit

para 3 jave - RTK

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvino ka thënë se synimi i tij është mbyllja e fushatës së kualifikimeve për Euro 2024 me Shqipërinë si kryesuese të grupit. Shqipëria me barazimin kundër Moldavisë në...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”, Sylvinho: Para Moldavisë nuk na zinte gjumi!

para 3 jave - GazetaBlic

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

'T’i mbyllim me fitore këto kualifikuese', Sylvinho: Festa mbaroi në Moldavi, tani kemi objektivin e dytë

para 3 jave - Syri

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Sylvinho rifreskon formacionin për Ishujt Faroe, ja cilët janë emrat e rinj!

para 3 jave - Dosja.al

TIRANE - Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët, që të shkojë në Gjermani si kokë e Grupit...

Ky mund të jetë formacioni i mundshëm i Shqipërisë nesër

para 3 jave - Populli

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime! Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët,...

“Arena Kombëtare” krejtësisht e shitur për ndeshjen me Ishujt Faroe

para 3 jave - Bota Sot

"Arena Kombëtare" s'do ketë asnjë vend të lirë, edhe pse kundërshtari është vendi i fundit në grup. Shqipëria është kualifikuar tashmë në Euro 2024 dhe të gjithë duan të bëhen pjesë e festës. Federata...

Trajneri i Ishujve Faroe: Ndaj Shqipërisë aplikojmë disa skema të reja

para 3 jave - RTK

Trajneri i Kombëtares së Ishujve Faroe, Jakan Ericson ka thënë se skuadra e tij në ndeshjen kundër Shqipërisë do t`i aplikojë disa skema të reja. Shqipëria tashmë është kualifikuar në Euro 2024, ndërsa...

Silvinjo: Nënshtetësi shqiptare? Me zemër jam një shqiptar

para 3 jave - Gazeta Metro

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo u shpreh se ka mbetur edhe një objektiv tjetër për t’u arritur, vendi i parë në Grupin E....

Trajneri i Ishujve Faore para Shqipërisë: Nuk duam të prishim punë, aplikoj...

para 3 jave - BalkanWeb

Ishujt Faroe mbyllin fushatën kualifikuese të Euro 2024 të hënën mbrëma, në atë transfertë ndaj Shqipërisë. Kjo kombëtare dëshiron të mbyllë këtë rrugëtim në mënyrën më të mirë të mundshme, me trajnerin...

Përzgjedhësi i Ishujve Faroe: Do të aplikojmë skema të reja me Shqipërinë

para 3 jave - Bota Sot

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Evropianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në “Air Albania” ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Trajneri i Ishujve Faroe: Shqipëria për t’u përgëzuar, nuk do ju prishim festën

para 3 jave - Ora news

Dëshmitarë të festës së Shqipërisë për kualifikimin për herë të dytë një evropian, do të jenë edhe lojtarët e stafi i Ishujve Farore, kundër të cilëve ekipi kombëtar do të luaj në ndeshjen e fundit eliminatore...

Sylvinho ‘arkitekti’ kuqezi drejt Euro2024, Shqipëria ndër mbrojtjet më të mira

para 3 jave - Gazeta Shqip

Shqipëria rishkruajti historinë, teksa garantoj pjesëmarrjen për herë të dytë në pak vite në Kampionatin Europian të futbollit. Performancë fantastike e kuqezinjtë në 7 takimet e grupit E, duke mos toleruar...

“Himni i Flamurit” intonohet në mënyrë të veçantë, e këndon Kombëtarja e Shqipërisë

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka qenë sot e pranishëm në stadiumin “Air Albania” për të zhvilluar stërvitjen e fundit të saj para ndeshjes që mbylli kualifikueset e “Euro 2024” ndaj Ishujve Faroe. Por...

Trajneri i Ishujve i bindur se nuk mund t'i prish festën tifozave shqiptarë por do aplikojë skema të reja në lojë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet një festë e madhe ndërsa kuqezinjtë kërkojnë të sigurojnë edhe vendin e parë në grup, ku i mjafton...

Kombëtarja kërkon fitoren me Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan

Kombëtarja kërkon fitoren me Ishujt Faroe FSHF organizon festë në stadium për kualifikimin Ndeshja e së hënës ndaj Ishujve Faroe nuk do të jetë thjeshtë mbyllja e kualifikueseve të Europianit. Kuqezinjtë...

Sylvinho para sfidës ndaj Ishujve Faroe: T’i mbyllim me fitore këto kualifikuese

para 3 jave - Shenja

Të hënën mbrëma, Kombëtarja jonë do të presë në mitikun “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila...

Nënshtetësi shqiptare? Sylvinho: Ndihem shqiptar në shpirt, s’më duhen letrat

para 3 jave - Java News

Shqipëria përballet nesër në Air Albania me Ishujt Faroe, ndërsa Sylvinho paralajmëroi ndryshime në fushë. Në konferencën një ditë para ndeshjes, Sylvinho tha se ndeshja me Moldavinë ishte e vështirë dhe...

Sfida e festës/Sylvinho: Broja? Lojtar shumë i mirë, por duhet të rikuperohet! Bare: E kam ëndërruar këtë moment që i vogël

para 3 jave - FaxWeb

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo dhe Keidi Bare dolën ditën e sotme përpara mediave në konferencën zyrtare. Tekniku Brazilian...

“Nuk duam t’i prishim festën Shqipërisë”: Përzgjedhësi i Ishujve Faroe thotë se do të provojë skema të reja ndaj kuqezinjve

para 3 jave - Telegrafi

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Evropianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në “Air Albania” ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Ndeshja në “Air Albania”, trajneri i Ishujve Faroe: Nuk duam t’i prishim punë Shqipërisë

para 3 jave - Albeu

Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet një festë e madhe ndërsa kuqezinjtë kërkojnë të sigurojnë edhe vendin e parë në grup, ku i mjafton...

Habit trajneri i Ishujve Faroe: Ikim në Tiranë për mos t’i prishur festën Shqipërisë

para 3 jave - Gazeta Tema

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Europianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

“Nuk duam t’ia prishim festën Shqipërisë”: Përzgjedhësi i Ishujve Faroe thotë se do të provojë skema të reja ndaj kuqezinjve

para 3 jave - Zeri

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Evropianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në “Air Albania” ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Trajneri i Ishujve Faroe para ndeshjes me Shqipërinë: Nuk duam të prishim festën

para 3 jave - GazetaBlic

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Europianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Ndeshja në “Air Albania”/ FSHF ka një apel për tifozët, ja rrugët që do bllokohen nesër

para 3 jave - Klan

Ndeshja në “Air Albania”/ FSHF ka një apel për tifozët, ja rrugët që do bllokohen nesër Federata Shqiptare e Futbollit u kërkon tifozëve shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen ndaj Ishujve Faroe në “Air Albania”...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”, Sylvinho përgjigjet në pyetjen se a do ta thërret Brojën në “Euro 2024”

para 3 jave - Lajmi.net

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

“Arena Kombëtare” krejtësisht e shitur për ndeshjen me Ishujt Faroe

para 3 jave - RTSH

"Arena Kombëtare" s'do ketë asnjë vend të lirë, edhe pse kundërshtari është vendi i fundit në grup. Shqipëria është kualifikuar tashmë në Euro 2024 dhe të gjithë duan të bëhen pjesë e festës. Federata...

Silvinjo: Nënshtetësi shqiptare? Me zemër jam një shqiptar

para 3 jave - Zyrtare

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues ndaj Ishujve Faroe. Trajneri Silvinjo u shpreh se ka mbetur edhe një objektiv tjetër për t’u arritur, vendi i parë në Grupin E....

“Ndaj Shqipërisë provojmë skemat e reja”, trajneri i Ishujve: Nuk duam të prishim festën

para 3 jave - SuperSport

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Europianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Trajneri i Ishujve i bindur se nuk mund t'i prish festën tifozave shqiptarë por do aplikojë skema të reja në lojë

para 3 jave - Syri

Shqipëria do të luajë në Air Albania ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet një festë e madhe ndërsa kuqezinjtë kërkojnë të sigurojnë edhe vendin e parë në grup, ku i mjafton...

Trajneri i Ishujve Faroe: Ndaj Shqipërisë aplikojmë disa skema të reja

para 3 jave - Lajmi.net

Trajneri i Kombëtares së Ishujve Faroe, Jakan Ericson ka thënë se skuadra e tij në ndeshjen kundër Shqipërisë do t`i aplikojë disa skema të reja. Shqipëria tashmë është kualifikuar në Euro 2024, ndërsa...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë nesër në “Air Albania”

para 3 jave - Klan Macedonia

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”, Sylvinho: Para Moldavisë nuk na zinte gjumi!

para 3 jave - Periskopi

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”, Sylvinho: Para Moldavisë nuk na zinte gjumi! 19 Nov, 19:07 Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes...

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten shumë ndryshime në formacion

para 3 jave - Pressonline

Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë...

Sfida ndaj Ishujve Faroe, FSHF me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë në 'Air Albania'

para 3 jave - Syri.net Kosova

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

Njoftim i rëndësishëm për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen “Shqipëri – Ishujt Faroe” në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Koha News

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

Nesër Shqipëri-Ishujt Faroe/ Silvinho: Duam vendin e parë në grup, do bëj ndryshime në ekip. Ndihem shqiptar!

para 3 jave - Shqip

Pas kualifikimit historik për në EURO 2024, kombëtarja shqiptare ndeshet me Ishujt Faroe nesër (20 nëntor) në “Air Albania” në orën 20:45, një ndeshje që shikohet si një finale për objektivin e dytë të...

Nocioni taktik i Sylvinhos dhe ndikimi social që do të ketë ky sukses i Kombëtares!

para 3 jave - Albeu

Nga Andi Lila Ekipi jonë kombëtar e nisi epokën Sylvinho menjëherë në një ndeshje zyrtare kundër Polonisë, e humbur në Varshavë, dhe të gjithë menduam se kjo humbje erdhi si paso që trajneri i ri nuk e...

Nocioni taktik i Sylvinhos dhe ndikimi social që do të ketë ky sukses i Kombëtares!

para 3 jave - Gazeta Tema

Nga Andi Lila Ekipi jonë kombëtar e nisi epokën Sylvinho menjëherë në një ndeshje zyrtare kundër Polonisë, e humbur në Varshavë, dhe të gjithë menduam se kjo humbje erdhi si paso që trajneri i ri nuk e...

Sylvinho i pangopur: “Eshtë një ëndërr, po nuk e njoh fjalën relaks, duhet t’i kënaqim tifozët. I kemi fituar ndeshjet në shtëpi”...

para 3 jave - Dosja.al

TIRANE - Mesditës e së dielës, në konferencën tradicionale për shtyp, të organizuar sot para ndeshjes në fjalë në mjediset e “Air Albania” ka folur edhe trajneri Sylvinho. Braziliani theksoi se kuqezinjtë...

“Tifozët e kanë festë, për ne është punë”/ Sylvinho flet pra ndeshjes me Ishujt Faroe: Objektivi i radhës, vendi i parë në grup

para 3 jave - Pressonline

Shqipëria luan si e kualifikuar ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në vigjilje të përballjes së të hënës në orën 20:45, do të kërkohet të sigurohet vendi i parë në grup ndërsa në konferencë...

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF me njoftim për të gjithë tifozët shqiptarë

para 3 jave - Alsat-M

Federata Shqiptare e Futbollit ka një njoftim të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme, Shqipëri-Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian “Gjermani 2024”.

Trajneri i Ishujve Faroe ka thënë se nuk dëshiron t’ia prish festën Shqipërisë

para 3 jave - Lajmi.net

Shqipëria pas kualifikimit në Euro 2024 tani do të përballet me Ishujt Faroe. Kjo do të jetë ndeshja e fundit e këtij cili dhe zhvillohet të hënën në Tiranë, shkruan lajmi.net. Para ndeshjes ka folur trajneri...

Nocioni taktik i Sylvinhos dhe ndikimi social që do të ketë ky sukses i Kombëtares

para 3 jave - Lexo

Nga Andi Lila/ Ekipi jonë kombëtar e nisi epokën Sylvinho menjëherë në një ndeshje zyrtare kundër Polonisë, e humbur në Varshavë, dhe të gjithë menduam se kjo humbje erdhi si paso që trajneri i ri nuk...

Sylvinho: Lumturi dhe krenari e madhe kualifikimi, realizohet ëndrra e një kombi

para 3 jave - Zeri

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Sylvinho Campos ka shprehur lumturinë e tij për kualifikimin në Euro 2024, pas barazimit 1-1 ndaj Moldavisë. Trajneri brazilian përmes një postimi të gjatë në rrjetet...

Sfida ndaj Ishujve Faroe, FSHF me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë në 'Air Albania'

para 3 jave - Syri

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

FSHF me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë në “Air Alba...

para 3 jave - BalkanWeb

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë nesër në “Air Albania”

para 3 jave - Gazeta Express

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit...

“Nuk duam t’i prishim festën Shqipërisë”: Trajneri i Ishujve Faroe thotë se do të provojë skema të reja ndaj kuqezinjve

para 3 jave - Infokusi

Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Evropianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në “Air Albania” ndeshjen e fundit në Grupin E ndaj Ishujve Faroe. Në kryeqytet pritet...

Policia me plan masash, rrugët ku do të kufizohet qarkullimi

para 3 jave - Bota Sot

Policia e Shtetit ka marrë një plan masash për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe, që do të zhvillohet më 20 nëntor në stadiumin “Air Albania”. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Indeks online

Kombëtarja e Shqipërisë pasi arriti të siguronte biletën për EURO2024, nesër luan ndeshjen e fundit të kaulifikimeve për Kampionatin Evropian. Kuqezinjët do të jenë nikoqire e Ishujve Faroe, me ndeshjen...

Ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, policia: Ja rrugët që bllokohen të hënën

para 3 jave - Syri.net Kosova

Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe. NJOFTIMI I POLICISE Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat,...

FSHF ka një kërkesë për tifozët kuqezi

para 3 jave - Bota Sot

Federata Shqiptare e Futbollit ka një njoftim të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme, Shqipëri-Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45, SuperSport 2). E vlefshme...

FSHF me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë në “Air Albania” për sfidën ndaj Ishujve Faroe

para 3 jave - Ora news

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - Indeks online

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

FSHF-ja me njoftim për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe në stadiumin “Air Albania”

para 3 jave - Zeri

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme për...

Ndeshja e festës, FSHF ka një kërkesë për tifozët kuqezi

para 3 jave - SuperSport

Federata Shqiptare e Futbollit ka një njoftim të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme, Shqipëri-Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45, SuperSport 2). E vlefshme...

Shqipëri-Ishujt Faroe-Policia plan masash

para 3 jave - RTK

Policia e Shtetit ka marrë masa për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe që do të luhet nesër (20 nëntor) në "Air Albania". Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti sportiv, si dhe për të lehtësuar qarkullimin e...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe | FSHF-ja del me njoftimin e rëndësishëm për tifozët

para 3 jave - GazetaBlic

Shqipëria do të presë në “Air Albania” Ishujt Faroe ditën e nesërme në orën 20:45, për të përmbyllur një fushatë fantastike kualifikuese, me kuqezinjtë që ja dolën të jenë pjesë e Europianit që do të mbahet...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia prezanton planin e masave/ Ja cilat rrugë bllokohen më 20 nëntor

para 3 jave - Top Channel

Policia ka prezantuar planin e masave për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të luhet më 20 nëntor në stadiumin “Arena Kombëtare”. Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti,...

Nesër ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe. Policia: Ja rrugët që bllokohen!

para 3 jave - Lexo

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masa për ndeshjen ndërkombëtare që do të zhvillohet nesër në ‘Air Albania’ mes Shqipërisë dhe Ishujt Faroe. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha...

Sfida me Ishujt Faroe në “Air Albania”, FSHF-ja del me njoftimin e rëndësishëm për tifozët

para 3 jave - Panorama

Shqipëria do të presë në “Air Albania” Ishujt Faroe ditën e nesërme në orën 20:45, për të përmbyllur një fushatë fantastike kualifikuese, me kuqezinjtë që ja dolën të jenë pjesë e Europianit që do të mbahet...

Policia e Shqipërisë me plan masash për sfidën Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Alsat-M

Policia e Shqipwrisw ka marrë një plan masash për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe, që do të zhvillohet më 20 nëntor në stadiumin “Air Albania”. Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti, si dhe për të lehtësuar...

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF udhëzon tifozët çfarë duhet të bëjnë

para 3 jave - Lexo

Federata Shqiptare e Futbollit ka dal me nje njoftim per tifozet që do të ndjekin ndeshjen “Shqipëri – Ishujt Faroe” në stadiumin “Air Albania” “Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë...

Të hënën ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, policia me plan masash: Ja r...

para 3 jave - BalkanWeb

Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe. NJOFTIMI I POLICISE Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat,...

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash që do të ndërmerren për mbarëvajtjen e ndeshjes Shqipëri-Ishujt...

Nesër ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia plan masash: Ja rrugët që bllokohen

para 3 jave - Gazeta Tema

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masa për ndeshjen ndërkombëtare që do të zhvillohet nesër në ‘Air Albania’ mes Shqipërisë dhe Ishujt Faroe. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha...

Shqipëri-Ishujt Faroe-Policia plan masash: Angazhohen qindra punonjës policie, rrugët që do të bllokohen

para 3 jave - RTSH

Policia e Shtetit ka marrë masa për ndeshjen Shqipëri-Ishujt Faroe që do të luhet nesër (20 nëntor) në "Air Albania". Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti sportiv, si dhe për të lehtësuar qarkullimin e...

Shqipëri–Ishujt Faroe, Policia zbulon planin e masave

para 3 jave - RTSH

Policia e Tiranës ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Ishuj Faroe, e cila do të luhet nesër në mbrëmje stadiumin “Air Albania” në orën 20:45. Në kuadër...

Nesër ndeshja Shqipëri–Ishujt Faroe, Policia publikon planin e masave. Rrugët që bllokohen

para 3 jave - NOA

TIRANË-Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash që do të ndërmerren për mbarëvajtjen e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe që do të zhvillohet mbrëmjen e nesërme në Tiranë. NJOFTIMI I POLICISË: Policia...

Të hënën ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia e Shtetit publikon planin e masave

para 3 jave - Bota Sot

Të hënën do të mbahet ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në stadiumin “Air Albania”, për mbarëvajtjen e këtij eventi policia e shtetit ka publikuar planin e masava të marra. Plani i masave parashikon...

Shqipëri – Ishujt Faroe, “blindohet” Tirana, rrugët e bllokuara! Gjoba dhe burg kush shet bileta false

para 3 jave - Albeu

Ditën e hënë në orën 20:45 do të luhet sfida e fundit për fazën kualifikuese për kampionatin europian “Gjermani 2024”, mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në “Air Albania”. Pritet që në kryeqytet të ketë...

Të hënën ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, policia me plan masash: Ja rrugët që bllokohen

para 3 jave - Ora news

Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe. NJOFTIMI I POLICISE Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat,...

“Mund të humbasin mundësinë për të hyrë në stadium”- Ndeshja me Ishujt Faroe, policia publikon planin e masave dhe apelon qytetarët: Ja rrugët që do bllokohen

para 3 jave - Panorama

Policia e Shtetit ka publikuar planin e masave për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri – Ishujt Faroe, që do të luhet ditën e nesërme (20 nëntor) në Stadiumin “Air Albania”. Plani i masave parashikon...

“Festa KUQEZI”/ Kombëtarja shqiptare “bllokon” kryeqytetin, rrugët ku do kufizohet lëvizja nesër në Tiranë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Policia e shtetit ka bërë publike planin e masave që do të merren ditën e nesërme, për mbarëvajtjen e ndeshjes së Kombëtares së futbollit dhe Ishujt Faroe. Ndeshja e fundit e kualifikueseve të EURO 2024,...

Nesër ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe/ Policia plan masash, ja rrugët që do bllokohen

para 3 jave - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masa për ndeshjen e fundit ndërkombëtare që do të zhvillohet nesër në ‘Air Albania’ mes Shqipërisë dhe Ishujt Faroe. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë...

Ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe/ Policia e Shtetit zbulon rrugët që do të bllokohen në Tiranë

para 3 jave - Opinion

Policia e Shtetit ka publikuar planin e masave për ndeshjen e futbollit Shqipëri – Ishujt Faroe të hënë në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Masat e marra nga Policia e Shtetit janë si më poshtë:...

Ndeshja e Kombëtares me Ishujt Faroe, policia: Ja rrugët që bllokohen të hënën

para 3 jave - Syri

Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe. NJOFTIMI I POLICISE Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat,...

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe

para 3 jave - Klan Macedonia

Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat, me qëllim garantimin e rendit dhe sigurisë publike para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes ndërkombëtare të futbollit ndërmjet...

Kush janë 5 futbollistët kuqezinj që do të jenë për herë të dytë në Europian?

para 3 jave - Alsat-M

Shqipëria rishkroi historinë, duke u kualifikuar për herë të dytë në finalet e Kampionatit Europian të futbollit. “EURO 2016” dhe “EURO 2024”, janë dy pikat më të larta për futbollin shqiptar, rezultate...

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia prezanton planin e masave/ Ja cilat rrugë bllokohen më 20 nëntor

para 3 jave - Lexo

Policia ka prezantuar planin e masave për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe, e cila do të luhet më 20 nëntor në stadiumin “Arena Kombëtare”. Plani i masave parashikon detyrat që...

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF udhëzon tifozët çfarë duhet të bëjnë

para 3 jave - ACTV

Federata Shqiptare e Futbollit ka dal me nje njoftim per tifozet që do të ndjekin ndeshjen “Shqipëri – Ishujt Faroe” në stadiumin “Air Albania” “Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë...

"Luftëtarë" me eksperiencë/ Kush janë 5 lojtarët e Kombëtares që do të jenë për herë të dytë në Europian

para 3 jave - Gazeta Shqip

Shqipëria rishkroi historinë, duke u kualifikuar për herë të dytë në finalet e Kampionatit Europian të futbollit. “EURO 2016” dhe “EURO 2024”, janë dy pikat më të larta për futbollin shqiptar, rezultate...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë nesër në “Air Albania”

para 3 jave - Bota Press

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë nesër në “Air Albania”

para 3 jave - Ekonomia Online

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit...

Të hënën ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia e Shtetit publikon planin e masave

para 3 jave - Java News

Të hënën do të mbahet ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në stadiumin “Air Albania”, për mbarëvajtjen e këtij eventi policia e shtetit ka publikuar planin e masava të marra. Plani i masave parashikon...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

para 3 jave - SportMania

Kombëtarja e Shqipërisë pasi arriti të siguronte biletën për EURO2024, nesër luan ndeshjen e fundit të kaulifikimeve për Kampionatin Evropian. Kuqezinjët do të jenë nikoqire e Ishujve Faroe, me ndeshjen...

EKSKLUZIVE/ “Komplimente Silvinjos, do t’ju ndjek në Gjermani”, De Biazi: Jam një ‘profet’ i mirë, e parashikova që… (E PLOTË)

para 3 jave - Panorama

“Të paktën duhet të më njihni meritën se jam edhe një profet i mirë. Ju thashë që do ta mbyllni të parët…” Kështu e nis bisedën me “Panorama Sport” , Xhani de Biazi, ish-trajneri i Shqipërisë, që i kualifikoi...

Shqipëria rishkroi sërish historinë, ja kush janë 5 futbollistët kuqezinj që do të jenë për herë të dytë në Europian

para 3 jave - Panorama

Shqipëria rishkroi historinë, duke u kualifikuar për herë të dytë në finalet e Kampionatit Europian të futbollit. “EURO 2016” dhe “EURO 2024”, janë dy pikat më të larta për futbollin shqiptar, rezultate...

FSHF del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të jenë nesër në ‘Air Albania’

para 3 jave - Gazeta Metro

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri – Ishujt Faroe, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit...

Apel i rëndësishëm i FSHF-së, për tifozët që do të ndjekin ndeshjen Shqipëri - Ishujt Faroe në stadiumin “Air Albania”...

para 3 jave - Dosja.al

TIRANE - Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e ditës së nesërme Shqipëri - Ishujt Faroe, (20 nëntor, ora 20:45), e vlefshme...

FSHF njoftim të rëndësishëm për tifozët: Nesër ditë feste, hyrja në stadium prej orës 17:45 – shmangim radhët

para 3 jave - Shqip

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një njoftim të gjithë rëndësishëm për tifozët shqiptarë në prag të ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe. Ndeshja që luhet nesër, e hënë, (20 nëntor, ora 20:45), është...

Nesër Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia: Këto rrugë do të bllokohen – çfarë rrezikoni nëse hidhni sende në fushë

para 3 jave - Shqip

Policia e Shtetit ka publikuar planin e masave për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri – Ishujt Faroe nesër në stadiumin “Air Albania”. Kuqezinjtë janë kualifikuar në Euro 2024, mirëpo në lojë...

Ndeshja Shqipëri–Ishujt Faroe, Policia publikon planin e masave, bllokohen rrugët përreth stadiumit 'Air Albania'

para 3 jave - Dosja.al

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri – Ishujt Faroe. Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat, me qëllim garantimin e rendit dhe...

Plan masash për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe, policia: Do të kontrollohet për…

para 3 jave - FaxWeb

Policia e Shtetit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit . Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat, me qëllim garantimin e rendit dhe sigurisë publike para,...

Të hënën ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, Policia e Shtetit publikon planin e masave

para 3 jave - Euronews

Të hënën do të mbahet ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në stadiumin “Air Albania”, për mbarëvajtjen e këtij eventi policia e shtetit ka publikuar planin e masava të marra. Plani i masave parashikon...

Kush janë 5 futbollistët kuqezinj që do të jenë për herë të dytë në Europian?

para 3 jave - Epoka e Re

Shqipëria rishkroi historinë, duke u kualifikuar për herë të dytë në finalet e Kampionatit Europian të futbollit. “EURO 2016” dhe “EURO 2024”, janë dy pikat më të larta për futbollin shqiptar, rezultate...

Shqipëria rishkroi sërish historinë, ja kush janë 5 futbollistët kuqezinj që do të jenë për herë të dytë në Europian

para 3 jave - FaxWeb

Shqipëria rishkroi historinë, duke u kualifikuar për herë të dytë në finalet e Kampionatit Europian të futbollit. “EURO 2016” dhe “EURO 2024”, janë dy pikat më të larta për futbollin shqiptar, rezultate...

Sylvinho: Lumturi dhe krenari e madhe kualifikimi, realizohet ëndrra e një kombi

para 3 jave - GazetaBlic

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Sylvinho Campos ka shprehur lumturinë e tij për kualifikimin në EURO 2024, pas barazimit 1-1 ndaj Moldavisë, përmes një postimi të gjatë në rrjetet sociale....

Një ditë pas kualifikimit, reagon sërish Sylvinho: Realizuam ëndrrën e një kombi

para 3 jave - Ora news

Një ditë pas kualifikimit në Kampionatin Europian të Futbollit, trajneri i Kombëtares Shqiptare, Sylvinho, shpreh lumturinë dhe krenarinë e tij nëpërmjet një postimi në Instagram. Sigurimi i një vendi...

“Lumturi dhe krenari e madhe”, trajneri Silvinjo: Realizuam ëndrrën e një kombi

para 3 jave - RTSH

Trajneri brazilian, Silvinjo ka përshkruar emocionet e rrugëtimit për në Euro 2024 me një postim në Instagram , pas ëndrrës së realizuar me atë barazim 1-1 në Moldavi që siguroi matematikisht pjesëmarrjen...

Silvinjo mesazh të ndjerë pas kualifikimi në Euro 2024: Faleminderit nga zemra

para 3 jave - Euronews

Trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Silvinjo, ka reaguar përmes një mesazhi në Instagram në lidhje me kualifikimin e Shqipërisë në Europianin që pritet të mbahet në Gjermani. Silvinjo shkruan...

Sylvinho bëhet “me krahë” nga suksesi: Pjesëmarrja në një gëzim të tillë për popullin shqiptar është një burim i jashtëzakonshëm kënaqësie

para 3 jave - FaxWeb

Trajneri i kombëtares shqiptare, Sylvinho ka reaguar në rrjetin social Instagram një ditë pas suksesit historik që ai arriti me djemtë e përfaqësueses, në sigurimin e biletës për Euro 2024. Braziliani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK