A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Slloveni nuk preferon të përgjigjet

para 3 jave - Zeri

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, ku është pyetur edhe për kontratën e tij e cila skadon pas kësaj ndeshje. Gliha ishte emëruar nga FFK vetëm për ndeshjet e mbetura...

Gliha vlerëson se Kosova është rritur nën drejtimin e tij

para 3 jave - Koha.net

Selektori i Kosovës, Primozh Gliha, nuk po mendon për të ardhmen e tij te “Dardanët”. Gjithë fokusin thotë se e ka te përballja me Përfaqësuesen e Bjellorusisë. Por, nëse mbetet selektor i Kosovës edhe...

Trajneri i Kosovës para Bjellorusisë: Ndeshje e vështirë, nuk e di të ardhm...

para 3 jave - BalkanWeb

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha foli në konferencë, para ndeshjes së fundit kualifikuese të Euro 2024 ndaj Bjellorusisë, takim ky që luhet të martën. “E ardhmja? Nuk e di dhe as nuk po mendoj për këtë....

Gliha: Nuk e di nëse nesër është ndeshja e fundit për mua

para 3 jave - RTV 21

Trajneri i Kombëtares së Kosovës Primoz Gliha nuk ka dashur të flas për të ardhmen e tij në stolin e Kombëtares së Kosovës. Në konferencën për media para ndeshjes me Bjellorusinë, Gliha ka thënë se nuk...

A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Slloveni nuk preferon të përgjigjet

para 3 jave - Telegrafi

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, ku është pyetur edhe për kontratën e tij e cila skadon pas kësaj ndeshje. Gliha ishte emëruar nga FFK vetëm për ndeshjet e mbetura...

Gliha nuk flet për Zhegrovën dhe Rrahmanin, thotë se është i fokusuar te Bjellorusia

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë nesër mbrëma (e martë) ndeshjen e fundit të ciklit kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”, ndaj Bjellorusisë, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Përzgjedhësi Primoz...

Gliha: Nuk kam dyshuar asnjëherë në lojtarët e Superligës

para 3 jave - GazetaBlic

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Primoz Gliha flet për ndeshjen ndaj Bjellorusisë: Përballje e vështirë, besoj te lojtarët e Superligës së Kosovës

para 3 jave - Telegrafi

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë, ku ka prekur disa pika, duke filluar nga ndeshja, deri te lojtarët e Superligës dhe mungesat. Kosova...

Kosova mban seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Telegrafi

Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbajtur sot (e hënë) seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë që zhvillohet nesër (e martë) në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, me fillim nga ora...

A do të jetë ndeshja e nesërme e fundit te Kosova? Gliha jep këtë përgjigje

para 3 jave - Gazeta Express

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Primoz Gliha, nuk ka preferuar të flasë rreth të ardhmes së tij. “Dardanët” do të zhvillojnë nesër mbrëma (e martë) ndeshjen e fundit të ciklit kualifikues për Kampionatin...

Gliha: Nuk kam presion dhe ndjehem mirë – ndeshja ndaj Bjellorusisë do të jetë e vështirë

para 3 jave - Klan Kosova

Përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Primozh Gliha e ka quajtur ndeshje të vështirë përballjen me Bjellorusinë. Gliha, me tjerash potencoi se do të luajnë vetëm ata që janë më të mirët, njofton Klankosova.tv....

E pranon Gliha: Hysenin ma rekomandoi Qeqa Krelani

para 3 jave - Indeks online

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka deklaruar se ftesa për Muhamet Hysenin në kombëtare ka ardhur pas sugjerimeve të gazetares Qëndresa Krelanit Këtë deklaratë, Gliha e bëri në konferencë për media para...

Para ndeshjes ndaj Bjellorusisë, Gliha: Përballje e vështirë, besoj te lojtarët e Superligës së Kosovës

para 3 jave - Zeri

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë, ku ka prekur disa pika, duke filluar nga ndeshja, deri te lojtarët e Superligës dhe mungesat. Kosova...

Gliha: Ndeshja me Bjellorusinë do të jetë e vështirë

para 3 jave - GazetaBlic

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Trajneri i Kosovës flet për ndeshjen ndaj Bjellorusisë: Përballje e vështirë

para 3 jave - OraInfo

Primoz Gliha flet për ndeshjen ndaj Bjellorusisë: Përballje e vështirë, besoj te lojtarët e Superligës së Kosovës. Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes...

Gliha: Tregimi rreth Qeqa Krelanit është i vërtetë, ajo kishte të drejtë

para 3 jave - GazetaBlic

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Gliha: Nuk e di nëse nesër është ndeshja e fundit për mua

para 3 jave - Indeks online

Trajneri i Kombëtares së Kosovës Primoz Gliha nuk ka dashur të flas për të ardhmen e tij në stolin e Kombëtares së Kosovës. Në konferencën për media para ndeshjes me Bjellorusinë, Gliha ka thënë se nuk...

Gliha: Kurrë s’kam thënë se Kosova nuk është kombëtare e fortë

para 3 jave - RTK

Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Primoz Gliha, ka folur në një konferencë për medie, një ditë para ndeshjes me Bjellorusinë. Dardanët dhe bjellorusët do të përballen nesër mbrëma në “Fadil...

Kosova, gati për sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - Top Channel

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

Gliha: Nuk e di nëse nesër është ndeshja e fundit për mua

para 3 jave - Bota Sot

Trajneri i Kombëtares së Kosovës Primoz Gliha nuk ka dashur të flas për të ardhmen e tij në stolin e Kombëtares së Kosovës. Në konferencën për media para ndeshjes me Bjellorusinë, Gliha ka thënë se nuk...

'Dardanët': Djemtë meritojnë përkrahjen më të madhe

para 3 jave - Syri.net Kosova

Dardanët do të përballem me Bjellorusinë në “Fadil Vokrri” në duelin që starton në orën 20:45. Tifozët e Kombëtares sonë, “Dardanët” kërkojnë përkrahje që tribunat e stadiumit ‘Fadil Vokrri’ të jenë të...

Gliha nuk pranon t’i rikthehet rastit Zhegrova-Rrahmani, thotë se te Kosova nuk luan emri, por lojtari më i mirë

para 3 jave - GazetaBlic

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Kosova e gatshme për sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - RTV 21

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para duelit me Bjellorusinë

para 3 jave - Koha.net

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, të hënën paradite ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes që e luan me Bjellorusinë në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2024”. Stërvitja e mbajtur në kampin...

Kosova mban stërvitjen e fundit para përballjes me Bjellorusinë

para 3 jave - RTK

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

Analiza e dështimit të “Dardanëve”/ Kosova në fund të një cikli kaotik kualifikues

para 3 jave - Panorama

Përfaqësuesja e Kosovës nëse do ta kishte marrë më me seriozitet fushatën kualifikuese për EURO 2024, edhe mund t’ia kishte arritur qëllimit madhor, duke siguruar për herë të parë pjesëmarrjen në një veprimtari...

Dardanët e mbajtën stërvitjen e fundit para përballjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

Dardanët mbajtën stërvitjen e fundit para përballjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Klan Kosova

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

“Dardanët”: Djemtë meritojnë përkrahjen më të madhe

para 3 jave - Bota Sot

Kombëtarja e Kosovës nesër luan ndeshjen e fundit për kualifikueset e EURO 2024. Dardanët do të përballem me Bjellorusinë në “Fadil Vokrri” në duelin që starton në orën 20:45. Tifozët e Kombëtares sonë,...

Kosova e gatshme për sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - Bota Sot

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

“Dardanët” kërkojnë mbështetje në ndeshjen me Bjellorusinë

para 3 jave - RTV 21

Kosova sot do të zhvillojë ndeshjen e fundit në kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2024. Këtë sfidë “Dardanët” do ta mbyllin me ndeshjen ndaj Bjellorusisë e cila zhvillohet në stadiumin...

Trajneri i Kosovës flet për ndeshjen ndaj Bjellorusisë: Përballje e vështirë

para 3 jave - Almakos

Primoz Gliha flet për ndeshjen ndaj Bjellorusisë: Përballje e vështirë, besoj te lojtarët e Superligës së Kosovës. Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes...

Kosova po përgatitet në Hajvali, për ndeshjen anti-Bellorusi

para 3 jave - Indeks online

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

‘Dardanët”: Djemtë meritojnë përkrahjen më të madhe

para 3 jave - RTK

Kombëtarja e Kosovës nesër luan ndeshjen e fundit për kualifikueset e EURO 2024. Dardanët do të përballem me Bjellorusinë në “Fadil Vokrri” në duelin që starton në orën 20:45. Tifozët e Kombëtares sonë,...

Gliha nuk pranon t’i rikthehet rastit Zhegrova-Rrahmani, thotë se te Kosova nuk luan emri, por lojtari më i mirë

para 3 jave - Lajmi.net

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Gliha: Ndeshja me Bjellorusinë do të jetë e vështirë

para 3 jave - Lajmi.net

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Gliha: Tregimi rreth Qeqa Krelanit është i vërtetë, ajo kishte të drejtë

para 3 jave - Lajmi.net

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Gliha: Nuk kam dyshuar asnjëherë në lojtarët e Superligës

para 3 jave - Lajmi.net

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për media, para ndeshjes me Bjellorusinë. Kosova dhe Bjellorusia do të përballen të martën nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil...

Gazetarja bën “formacionin” e Kosovës. Trajneri: Ajo është mama...

para 3 jave - BalkanWeb

KOSOVE Kosova arriti një tjetër barazim përballë Zvicrës, me golin e Hysenit në Bazel që i hoqi mundësinë Xhakës me shokë që të merrnin tri pikët. Ai që i habiti të gjithë pas sfidës ishte trajneri i “Dardanëve”,...

A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Ja çfarë tha slloveni

para 3 jave - Gazeta Metro

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, ku është pyetur edhe për kontratën e tij e cila skadon pas kësaj ndeshje. Gliha ishte emëruar nga FFK vetëm për ndeshjet e mbetura...

Kosova, gati për sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - Flaka

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

“Dardanët” bëjnë thirrje për mbështetje të Kosovës në sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - Bota Sot

Kosova do ta mbyll kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2024 me sfidën ndaj Bjellorusisë e cila zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Gjasat për kualifikim tashmë...

Glhia para ndeshjes Kosovë-Bjellorusia: Ndeshja e nesërme do jetë e vështirë

para 3 jave - Ekonomia Online

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Primoz Gliha, nuk ka preferuar të flasë rreth të ardhmes së tij. Ai në një konferencën për media para fillimit të ndeshjes Kosova – Bjellorusia tha se nuk e di nëse...

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para duelit me Bjellorusinë

para 3 jave - Gazeta10

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, të hënën paradite ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes që e luan me Bjellorusinë në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2024”. Stërvitja e mbajtur në kampin...

“Dardanët” mbajtën stërvitjen e fundit para përballjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Lajmi.net

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

“Dardanët” bëjnë thirrje për mbështetje të Kosovës në ndeshjen ndaj Bjellorusisë

para 3 jave - Lajmi.net

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do ta mbyll kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian “Euro 2024” me sfidën ndaj Bjellorusisë. Gjasat për kualifikim tashmë janë shuar pas barazimit 1:1 me Zvicrën,...

Dardanët sot mbajnë stërvitjen e fundit para duelit me Bjellorusinë

para 3 jave - RTK

Kombëtarja e Kosovës në futboll, nesër ballafaqohet me Bjellorusinë në sfidën e fundit kualifikues për EURO 2024. FFK e ka zbuluar sot agjendën e Kombëtares së Kosovës, por edhe atë të Bjellorusisë. Sipas...

‘Dardanët’ mbajtën stërvitjen e fundit para përballjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Epoka e Re

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do...

Kosova e gatshme për sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - ATV Live

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Bjellorusisë, që zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:45. Kjo do të jetë ndeshja...

Kosovë-Bjellorusi, Gliha flet sot para mediave

para 3 jave - RTV 21

Kampanjën kualifikuese për të Kampionatin Evropian Euro 2024, Kosova do ta mbyll të martën me ndeshjen kundër Bjellorusisë. “Dardanët” tashmë kanë humbur edhe matematikisht gjasat për kualifikim dhe luajnë...

Kosova në fund të një cikli kaotik kualifikues

para 3 jave - Koha.net

Nisi me kampanjën “Me Kosovën në Evropian” dhe po përfundon pa synim të realizuar, me ekip në gjendje goxha të çrregullt dhe situatë të përgjithshme thuajse kaotike. Cikli kualifikues i përfaqësueses së...

“Dardanët” bëjnë thirrje për mbështetje të Kosovës në sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - ATV Live

Kosova do ta mbyll kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2024 me sfidën ndaj Bjellorusisë e cila zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Gjasat për kualifikim tashmë...

Zbulohet agjenda e Kosovës para ndeshjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Gazeta Express

Kombëtarja e Kosovës u është rikthyer ushtrimeve pas udhëtimit që e pati në Zvicër, ku e nxori një barazim, por që ishte i pamjaftueshëm. Federata e Futbollit të Kosovës e ka zbuluar sot agjendën e Kombëtares...

‘Dardanët’ bëjnë thirrje për mbështetje të Kosovës në ndeshjen ndaj Bjellorusisë

para 3 jave - Epoka e Re

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do ta mbyll kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian “Euro 2024” me sfidën ndaj Bjellorusisë e cila zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë....

“Dardanët” bëjnë thirrje për mbështetje të Kosovës në sfidën me Bjellorusinë

para 3 jave - Gazeta10

Kombwtarja e Kosovws do ta mbyll kampanjën kualifikuese për në Kampionatin Evropian ‘Euro 2024’ me sfidën ndaj Bjellorusisë. Kjo ndeshje do të zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë....

Kosovë-Bjellorusi, Gliha flet sot para mediave

para 3 jave - Bota Sot

Kampanjën kualifikuese për të Kampionatin Evropian Euro 2024, Kosova dop ta mbyll të martën me ndeshjen kundër Bjellorusisë. “Dardanët” tashmë kanë humbur edhe matematikisht gjasat për kualifikim dhe luajnë...

Kosovë-Bjellorusi, Gliha flet sot para mediave

para 3 jave - Lajmi.net

Kampanjën kualifikuese për të Kampionatin Evropian Euro 2024, Kosova do ta mbyll të martën me ndeshjen kundër Bjellorusisë. “Dardanët” tashmë kanë humbur edhe matematikisht gjasat për kualifikim dhe luajnë...

Zbulohet agjenda e Kosovës para ndeshjes me Bjellorusinë

para 3 jave - Gazeta Metro

Kombëtarja e Kosovës u është rikthyer ushtrimeve pas udhëtimit që e pati në Zvicër, ku e nxori një barazim, por që ishte i pamjaftueshëm. Federata e Futbollit të Kosovës e ka zbuluar sot agjendën e Kombëtares...

Situata te Kosova dhe çështja Zhegrova, trajneri Gliha: Ai nuk dëshiron të ...

para 3 jave - BalkanWeb

Kosova nuk po kalon aspak një moment të mirë, teksa zhgënjimi në kualifikueset e Euro 2024 ka bërë edhe më të madh presionin e tifozëve në drejtim të Federatës. As barazimi i mbrëmshëm me Zvicrën nuk qetësoi...

Ra kjo vajzë e Kosovës, selektori ia bën mat Zvicrës

para 3 jave - Bota Sot

Kosova arriti një tjetër barazim përballë Zvicrës, me golin e Hysenit në Bazel që i hoqi mundësinë Xhakës me shokë që të merrnin tri pikët. Ai që i habiti të gjithë pas sfidës ishte trajneri i “Dardanëve”,...

Kush mendoni se po e thotë të vërtetën Zhegrova apo Gliha? Votoni në sondazhin e ‘Dueli Sportiv’

para 3 jave - Dukagjini

Zhvillimet e fundit mes futbollistit, Edon Zhegrova dhe përzgjedhësit të Kombëtares së Kosovës, Primozh Gliha, ngjallën interes të madh në opinionin futbolldashës. Zhegrova reagoi ashpër pasi nuk u ftua...

“Qeqa Krelani është mamaja e futbollit”, habit trajneri i Kosovës: Ajo ma sygjeroi lojtarin që bëri golin

para 3 jave - Albeu

Kosova arriti një tjetër barazim përballë Zvicrës, me golin e Hysenit në Bazel që i hoqi mundësinë Xhakës me shokë që të merrnin tri pikët. Ai që i habiti të gjithë pas sfidës ishte trajneri i “Dardanëve”,...

‘Vendose Hysenin në lojë’/Gliha: Qeqa Krelani meritore për barazimin e Kosovës me Zvicrën, është nana e futbollit kosovar

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kosova ka arritur të nxjerrë një barazim ndaj Zvicrës e për këtë u kujdes futbollisti i Llapit, Muhamet Hyseni. Por këtë rezultat siç duket të gjitha meritat i shkojnë gazetares së sportit, Qeqa Krelani....

“I mjeri unë, i mjeri”, reagimi interesant i Munishit pasi e dëgjoi deklaratën e Glihas për Qeqa Krelanin

para 3 jave - GazetaBlic

Trajneri kosovar, Ismet Munishi ka reaguar pasi pëzgjedhësi Primosh Gliha deklaroi së është konsultuar me gazetaren e sportit Qeqa Krelani për disa futbollistë. Gliha tha se merr këshilla edhe nga taksistët....

“Barazuam vetëm prej saj”/ Trajneri i Kosovës për gazetaren seksi: Ajo është mamaja e futbollit tonë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Kosova arriti një tjetër barazim përballë Zvicrës, me golin e Hysenit në Bazel që i hoqi mundësinë Xhakës me shokë që të merrnin tri pikët. Ai që i habiti të gjithë pas sfidës ishte trajneri i “Dardanëve”,...

“Barazuam vetëm prej Qeqa Krelanit”, trajneri i Kosovës i habit të gjithë: Ajo është mamaja e futbollit tonë

para 3 jave - Panorama

Kosova arriti një tjetër barazim përballë Zvicrës, me golin e Hysenit në Bazel që i hoqi mundësinë Xhakës me shokë që të merrnin tri pikët. Ai që i habiti të gjithë pas sfidës ishte trajneri i “Dardanëve”,...

Munishi pasi e dëgjoi deklaratën e Glihas se konsultohet me Qeqa Krelanin: I mjeri unë!

para 3 jave - Epoka e Re

Trajneri Ismet Munishi, ka reaguar pasi përzgjedhësi i Kombetares së Kosovës në futboll, Primosh Gliha, ka deklaruar së është konsultuar me gazetaren e sportit Qeqa Krelani për disa futbollistë. Gliha...

Gliha: Këtë pikë fituam falë Qeqa Krelanit

para 3 jave - RTK

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës. Ai pas ndeshjes ka theksuar se këtë pikë dhe këtë ndeshje e fituam falë Qeqa Krelanit, e cila është gazetare e...

Gliha: Nuk e kisha ekipin e plotë, Zhegrova nuk dëshiron të vijë

para 3 jave - Alsat-M

Trajneri i Kosovës, Primozh Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Tekniku i Kosovës foli me ironi për kritikët...

Munishi pasi e dëgjoi deklaratën e Glihas se konsulltohet me Qeqa Krelanin: I mjeri, unë i mjeri

para 3 jave - Lajmi.net

Trajneri kosovar, Ismet Munishi ka reaguar pasi pëzgjedhësi Primosh Gliha deklaroi së është konsultuar me gazetaren e sportit Qeqa Krelani për disa futbollistë. Gliha tha se merr këshilla edhe nga taksistët....

Gliha ja dha meritat për barazim Qeqa Krelanit, reagon Zana Avdiu

para 3 jave - Gazeta10

Kosova ka barazuar me Zvicrën në kuadër të ndeshjen kualifikuese për Euro 2024. Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha, ka thënë se ishte Qeqa Krelani ajo që i tregoi se kush duhet të luajë dhe ajo ishte meritore...

Zana Avdiu reagon rreth deklaratës së Primozh Glihas për Qeqa Krelanin

para 3 jave - Lajmi.net

Kosova ka barazuar me Zvicrën në kuadër të ndeshjen kualifikuese për Euro 2024. Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha, ka thënë se ishte Qeqa Krelani ajo që i tregoi se kush duhet të luajë dhe ajo ishte meritore...

Munishi pasi e dëgjoi deklaratën e Glihas se konsulltohet me Qeqa Krelanin: I mjeri, unë i mjeri

para 3 jave - Gazeta Metro

Trajneri kosovar, Ismet Munishi ka reaguar pasi pëzgjedhësi Primosh Gliha deklaroi së është konsultuar me gazetaren e sportit Qeqa Krelani për disa futbollistë. Gliha tha se merr këshilla edhe nga taksistët....

Gliha: Këtë ndeshje e fituam falë Qeqa Krelanit, ajo është nëna e futbollit kosovar

para 3 jave - Zyrtare

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Tekniku foli me ironi për kritikët e tij...

Deklaratë e çuditshme nga Gliha: Pikën e fituam për shkak të Qeqa Krelanit!

para 3 jave - Gazeta10

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Evropian. Duke folur për emisionin “Dardanët” në SuperSport,...

Gliha përgënjeshtron Zhegrovën: Ai nuk dëshiron të luajë për Kosovën

para 3 jave - Gazeta10

Kosova dhe Zvicra kanë luajtur baras me rezultat 1-1 në sfidën e luajtur në “St Jakobs-Park” në qytetin e Bazelit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Për Zvicrën shënoi Vargas, e Hyseni...

Gliha: Zhegrova gënjen, ai s’dëshiron të luajë për kombëtaren

para 3 jave - Koha.net

Përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Primozh Gliha, e ka quajtur gënjeshtar sulmuesin Edon Zhegrova. Ka thënë se ai ka gënjyer se është refuzuar nga Kosova. Ka thënë se ylli i Lillet nuk ka dashur të vijë...

Gliha: Zhegrova nuk dëshiron të luajë për Kosovën

para 3 jave - Telegrafi

Përzgjedhësi i Kosovës, Primozh Gliha, e ka quajtur gënjeshtar sulmuesin Edon Zhegrova. Ka thënë se ai ka gënjyer se është refuzuar nga Kosova. Ka thënë se ylli i Lillet nuk ka dashur të vijë për Kosovën....

Gliha për Zhegrovën: Ai po gënjen, ai nuk po vjen sepse nuk dëshiron

para 3 jave - Gazeta Express

Zvicra dhe Kosova ndanë pikët sonte në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian “Euro 2024”. Ndeshja e zhvilluar sonte në “St. Jakob-Park” përfundoi me rezultatin 1:1, shkruan Gazeta...

Gliha: Zhegrova refuzoi të vinte

para 3 jave - Klan Kosova

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Ndërsa më tej, Gliha deklaroi se Edon Zhegrova...

Shpërthen Selektori i Kosovës: Nuk e kisha skuadrën e plotë, Zhegrova nuk vjen se nuk do

para 3 jave - Bota Sot

Selektori i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Duke folur për emisionin “Dardanët”, tekniku...

Shpërthen Selektori i Kosovës: Nuk e kisha skuadrën e plotë, Zhegrova nuk vjen se nuk do

para 3 jave - Ina

Selektori i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Duke folur për emisionin “Dardanët”, tekniku...

Nga Zvicra, trajneri Gliha “merret” me Qeqa Krealinin

para 3 jave - Indeks online

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Tekniku foli me ironi për kritikët e tij...

Gliha: Zhegrova nuk dëshiron të luajë për Kosovën

para 3 jave - Zeri

Përzgjedhësi i Kosovës, Primozh Gliha, e ka quajtur gënjeshtar sulmuesin Edon Zhegrova. Ka thënë se ai ka gënjyer se është refuzuar nga Kosova. Ka thënë se ylli i Lillet nuk ka dashur të vijë për Kosovën....

“Shpërthen” Gliha: Nuk e kisha skuadrën e plotë, Zhegrova nuk vjen se nuk do

para 3 jave - SuperSport

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Europian. Duke folur për emisionin “Dardanët” në SuperSport/Digitalb,...

Kombëtarja nuk e mori, Zhegrova lajmërohet nga ndeshja Zvicër – Kosovë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Edon Zhegrova është duke ndjekur nga afër ndeshjen e Kosovës ndaj Zvicrës, të vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian “Euro 2024”. 24-vjeçari ka publikuar një fotografi nga stadiumi “St. Jakob-Park”,...

Gliha për Zhegrovën: Ai po gënjen, ai nuk po vjen sepse nuk dëshiron

para 3 jave - Tetova Sot

Zvicra dhe Kosova ndanë pikët sonte në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian “Euro 2024”. Ndeshja e zhvilluar sonte në “St. Jakob-Park” përfundoi me rezultatin 1:1. Ky rezultat e...

Gliha: Pikën e fituam për shkak të Qeqa Krelanit, ajo më tha që kush duhet të luajë

para 3 jave - Lajmi.net

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka folur me tone të larta pas barazimit 1-1 ndaj Zvicrës dhe “shuarjes” së ëndrrës së “dardanëve” për kualifikimin në Evropian. Duke folur për emisionin “Dardanët” në SuperSport,...

Gliha e quan Zhegrovën gënjeshtar: E ftova me Andorrën nuk erdhi, e ftova më 10 nëntor dhe nuk erdhi

para 3 jave - Lajmi.net

Kosova dhe Zvicra kanë luajtur baras me rezultat 1-1 në sfidën e luajtur në “St Jakobs-Park” në qytetin e Bazelit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Për Zvicrën shënoi Vargas, e Hyseni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK