VIDEO/ E pazakontë! Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes së futbollit, vdes në spital

para 2 jave - Top Channel

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indonezi, ku një futbollist ka humbur tragjikisht jetën pasi u godit nga rrufeja gjatë ndeshjes. Incidenti i rëndë ndodhi në stadiumin Siliwangi të Javas Perëndimore...

VIDEO/ Ngjarje tragjike! Goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, futbollisti ndërron jetë

para 2 jave - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indonezi. Një futbollist ka humbur jetën tragjikisht pasi u godit nga një rrufe teksa luante futboll. Bëhet fjalë për Septain Raharja, i cili po luante një ndeshje miqësore...

VIDEO/ Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, humb jetën tragjikisht

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e pazakontë dhe e rëndë ka ndodhur në Indonezi. Bëhet me dije nga mediat e huaja se një futbollist ka humbur tragjikisht jetën pasi u godit nga rrufeja gjatë ndeshjes. Incidenti i rëndë ndodhi...

VIDEO/ Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, vdes në spital

para 2 jave - Syri

Një futbollist në Indonezi ka humbur jetën në mënyrën më tragjike të mundshme, pasi u godit nga rrufeja gjatë një ndeshje të luajtur të shtunën pasdite. Momenti kur futbollisti u godit nga rrufeja është...

Pamje të rënda, futbollisti në Indonezi goditet nga rrufeja gjatë lojës, humb jetën në spital

para 2 jave - Albeu

Në mënyrën më tragjike, një futbollist në Indonezi ka humbur jetën pasi u godit nga rrufeja gjatë një ndeshje të së shtunës pasdite. Video tronditëse kapi momentin kur 35-vjeçari Septain Raharja u rrëzua...

Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, vdes në spital

para 2 jave - Gazeta Tema

Një futbollist në Indonezi ka humbur jetën në mënyrën më tragjike të mundshme, pasi u godit nga rrufeja gjatë një ndeshje të luajtur të shtunën pasdite. Momenti kur futbollisti u godit nga rrufeja është...

VIDEO/ Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, vdes në spital

para 2 jave - Opinion

Një futbollist në Indonezi ka humbur jetën në mënyrën tragjike, pasi u godit nga rrufeja gjatë një ndeshje të luajtur të shtunën pasdite. Momenti kur futbollisti u godit nga rrufeja është kapur në kamera....

VIDEO/Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, vdes në spital

para 2 jave - Lexo

Një futbollist në Indonezi ka humbur jetën në mënyrën më tragjike të mundshme, pasi u godit nga rrufeja gjatë një ndeshje të luajtur të shtunën pasdite. Momenti kur futbollisti u godit nga rrufeja është...

VIDEO/ E pazakontë! Futbollisti goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes së futbollit, vdes në spital

para 2 jave - Pressonline

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indonezi, ku një futbollist ka humbur tragjikisht jetën pasi u godit nga rrufeja gjatë ndeshjes. Lajmet e fundit Izraeli shpëton dy pengje, vriten 67 vetë në Gaza...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK