“Dani Alves ka vr*rë veten”, reagon i vëllai: Është shëndoshë e mirë

para 3 muajve - Vizion Plus

Në orët e fundit një lajm shumë i rëndë qarkulloi në mediet botërore, që theksonte se ish-futbollistit i Barcelona-s, Dani Alves ishte “vetëvrarë” në burg. Këto zëra nisën nga një postim në “X” i komedianit...

U raportua për vetëvrasjen e tij në burg, vëllai i Dani Avlesit zbulon të vërtetën e mbrojtësit

para 3 muajve - Zeri

Dani Alves është dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg muajin e kaluar për shkak të akuzave për përdhunim. Mirëpo në mbrëmjen e së shtunës shumë lajme të rreme kanë qarkulluar në rrjetet sociale kinse...

“Vetëvrasja” e Dani Alves në burg? Reagon vëllai i ish-futbollistit të Barcelona-s

para 3 muajve - SuperSport

Në orët e fundit një lajm shumë i rëndë qarkulloi në mediet botërore, që theksonte se ish-futbollistit i Barcelona-s, Dani Alves ishte “vetëvrarë” në burg. Këto zëra nisën nga një postim në “twitter” i...

Vëllai mohon vdekjen e Dani Alves: Mizorë, ai po vuan dënimin

para 3 muajve - Gazeta Tema

Vëllai i Dani Alves, Ney Alves, ka publikuar një video në Instagram duke sulmuar ata që kanë përhapur lajmin e rremë për vdekjen e vëllait të tij, i cili është bërë viral në rrjetet sociale në orët e vona...

Raportohej se bëri vetëvrasje në burg, zbulohet e vërteta për Dani Alves

para 3 muajve - Ora news

Mediat sociale, veçanërisht Twitter(X) u pushtuan natën e djeshme nga informacioni se Daniel Alves kishte ndërruar jetë. Ish-futbollisti ndodhet në burg në Spanjë dhe së fundmi është dënuar me katër vjet...

U raportua për vetëvrasjen e tij në burg, vëllai i Dani Avles zbulon të vërtetën e mbrojtësit

para 3 muajve - Telegrafi

Dani Alves është dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg muajin e kaluar për shkak të akuzave për përdhunim. Mirëpo në mbrëmjen e së shtunës shumë lajme të rreme kanë qarkulluar në rrjetet sociale kinse...

Raportohej se bëri vetëvrasje në burg – Zbulohet e vërteta për Dani Alves

para 3 muajve - Albeu

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves është i dënuar me 3 vite burgim, pasi dyshohej se përdhunoi një vajzë në një klub nate, raporton Sinjali. Mbrëmë në rrjete sociale qarkulloi një lajm që doli të ishte...

Kaosi për vetëvrasjen e Dani Alvesh, reagon vëllai i ish-futbollistit: Duan...

para 3 muajve - BalkanWeb

Nej Alvesh, vëllai i Dani Alvesh ka reaguar në rrjetet sociale pasi në natën e mbrëmshme u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale një informacion se ish-futbollisti brazilian kishte vrarë veten në burg....

Vëllai mohon vdekjen e Dani Alves: Mizorë, ai po vuan dënimin

para 3 muajve - Bota Sot

Vëllai i Dani Alves, Ney Alves, ka publikuar një video në Instagram duke sulmuar ata që kanë përhapur lajmin e rremë për vdekjen e vëllait të tij, i cili është bërë viral në rrjetet sociale në orët e vona...

Vëllai mohon vdekjen e Dani Alves: Mizorë, ai po vuan dënimin

para 3 muajve - RTK

Vëllai i Dani Alves, Ney Alves, ka publikuar një video në Instagram duke sulmuar ata që kanë përhapur lajmin e rremë për vdekjen e vëllait të tij, i cili është bërë viral në rrjetet sociale në orët e vona...

Kaosi për vetëvrasjen e Dani Alvesh, reagon vëllai i ish-futbollistit: Duan ta shohin të vdekur, si mund të jeni kaq mizorë?

para 3 muajve - Panorama

Nej Alvesh, vëllai i Dani Alvesh ka reaguar në rrjetet sociale pasi në natën e mbrëmshme u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale një informacion se ish-futbollisti brazilian kishte vrarë veten në burg....

Vëllai i Dani Alves: Ai është në burg, ju tani e doni të vdekur!

para 3 muajve - GazetaBlic

Vëllai i ish-futbollistit brazilian Dani Alves – Ney, i është përgjigjur informacioneve që u shfaqën se vëllai i tij kreu vetëvrasje. Gazetari brazilian Paulo Albuquerque raportoi se futbollisti 40-vjeçar...

U raportua për vetëvrasjen e tij në burg, vëllai i Dani Avlesit zbulon të vërtetën e mbrojtësit

para 3 muajve - Syri.mk

Dani Alves është dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg muajin e kaluar për shkak të akuzave për përdhunim. Mirëpo në mbrëmjen e së shtunës shumë lajme të rreme kanë qarkulluar në rrjetet sociale kinse...

Raportohej se bëri vetëvrasje në burg – Zbulohet e vërteta për Dani Alves

para 3 muajve - Bota Sot

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves është i dënuar me 3 vite burgim, pasi dyshohej se përdhunoi një vajzë në një klub nate, raporton Sinjali. Mbrëmë në rrjete sociale qarkulloi një lajm që dol të ishte...

Vëllai mohon vdekjen e Dani Alves: Mizorë, ai po vuan dënimin

para 3 muajve - RTSH

Vëllai i Dani Alves, Ney Alves, ka publikuar një video në Instagram duke sulmuar ata që kanë përhapur lajmin e rremë për vdekjen e vëllait të tij, i cili është bërë viral në rrjetet sociale në orët e vona...

Ney Alves përgënjeshtron thashethemet për vetëvrasjen e vëllait të tij, Dani: "Sa mizorë që janë qeniet njerëzore?"...

para 3 muajve - Dosja.al

BRAZIL - Mbrëmjen e vonë të së shtunës, botës së rrjeteve sociale iu vu flaka nga publikimi i një postimi në Twitter, ku pretendohej se Dani Alves i kishte dhënë fund jetës së tij në burg. Ky informacion...

“Dani Alves vetëvritet në burg!”, vëllai i ish-mbrojtësit e mohon me një postim kontrovers

para 3 muajve - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Ditën e djeshme në rrjetet sociale qarkulloi lajmi i bujshëm se Dani Alves u vetëvra në burgun Brians 2 në Barcelonë. Vëllai i futbollistit brazilian...

Ney Alves përgënjeshtron thashethemet për vetëvrasjen e vëllait të tij, Dani: "Sa mizorë që janë qeniet njerëzore?"...

para 3 muajve - Dosja.al

BRAZIL - Mbrëmjen e vonë të së shtunës, botës së rrjeteve sociale iu vu flaka nga publikimi i një postimi në Twitter, ku pretendohej se Dani Alves i kishte dhënë fund jetës së tij në burg. Ky informacion...

E vërteta rreth raportimit se Dani Alves ka bërë “vetëvrasje”

para 3 muajve - SportMania

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves është i dënuar me 3 vite burgim, pasi dyshohej se përdhunoi një vajzë në një klub nate. Mbrëmë në rrjete sociale qarkulloi një lajm që dol të ishte i rrem se Alves...

Shumë shpejt u përhap lajmi i vetëvrasje së Dani Alvesh…

para 3 muajve - Dosja.al

SPANJE - Thashethemet e ndyra për një vetëvrasje të Dani Alves qarkulluan këtë të shtunë në rrjetet sociale. Ney Alves, vëllai i ish-futbollistit aktualisht në paraburgim, e ka mohuar me shpejtësi. Informacioni...

Lajmi i gazetarit brazilian trondit rrjetin: Dani Alvesh ka vrarë veten në burg...?

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Një lajm i rëndë ka tronditur rrjetin pak minuta më parë! Një gazetar brazilian Paulo Albuquerque, ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Twitter” një lajm që Dani Alvesh ka vrarë veten në burg. Ende nuk...

Lajmi i gazetarit brazilian trondit rrjetin: Dani Alvesh ka vrarë veten në burg...?

para 3 muajve - Syri

Një lajm i rëndë ka tronditur rrjetin pak minuta më parë! Një gazetar brazilian Paulo Albuquerque, ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Twitter” një lajm që Dani Alvesh ka vrarë veten në burg. Ende nuk...

Lajmi i gazetarit brazilian trondit rrjetin: Dani Alves ka vrarë veten në burg

para 3 muajve - Ora news

Një lajm i rëndë ka tronditur rrjetin pak minuta më parë. Një gazetar brazilian Paulo Albuquerque, ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Twitter” një lajm që Dani Alvesh ka vrarë veten në burg. Ende nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK