Përleshja në fushë me tifozët kundërshtarë, Fenerbahce tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - Top Channel

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Episodet e dhunës “tronditën” Fenerbahcen, klubi turk ndan mendjen. A do bo...

para 3 jave - BalkanWeb

Episodet e dhunës në ndeshjen ndaj Trabzonspor kanë shokuar Fenerbahcen, klub ky që ka menduar edhe të bojkotojë kampionatin. Gjithsesi, si duket diçka e tillë nuk do të ndodhë këtë sezon, vendim ky i...

Vendimi është marrë: Të tërhiqet apo jo nga liga – Fenerbahce thotë fjalën e fundit

para 3 jave - Telegrafi

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koç bëri deklarata të rëndësishme në Asamblenë e Përgjithshme të Jashtëzakonshme. Kreu i klubit foli për tërheqjen nga liga dhe finalen e Superkupës, e cila është planifikuar...

Bojkoti i kampionatit turk, vjen vendimi i Fenerbahçes: Lojtarët na thanë që duan…

para 3 jave - Panorama

Klubi i Fenerbahçes ka mbledhur sot Asamblenë e Jashtëzakonshme, për të marrë një vendim rreth bojkotit apo jo të kampionatit pas ngjarjeve të dhunës ndaj kësaj skuadre dhe vendimeve të diskutueshme të...

Dhuna në ndeshjen ndaj Trabzansporit, Fenerbahçe tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - Aktuale

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Megjithatë Fenerbahce mbetet në Superligën turke

para 3 jave - RTK

Presidenti i Fenerbahce, Ali Koc, ka thënë se klubi do të mbetet tani për tani në Superligën Turke, duke hequr dorë nga opsioni i tërheqjes pas incidentit të ndodhur gjatë një ndeshje, ku lojtarët e Fenerbahce...

Përleshja në fushë me tifozët kundërshtarë, Fenerbahce tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - Bota Sot

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Dhuna në ndeshjen ndaj Trabzansporit, Fenerbahçe tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - Indeks online

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Përleshja në fushë me tifozët kundërshtarë, Fenerbahce tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - SuperSport

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Përleshja në fushë me tifozët kundërshtarë, Fenerbahce tërhiqet nga kampionati?

para 3 jave - Syri

Para disa ditësh në Turqi bëri mjaft bujë përleshja e tifozerisë së Trabzonspor me futbollistët e Fenerbahce. Këta të fundit po festonin pas ndeshjes me Trabzonin, kur ultrasit e kësaj skuadre mësyn në...

Vendimi është marrë: Të tërhiqet apo jo nga liga – Fenerbahce thotë fjalën e fundit

para 3 jave - Shenja

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koç bëri deklarata të rëndësishme në Asamblenë e Përgjithshme të Jashtëzakonshme. Kreu i klubit foli për tërheqjen nga liga dhe finalen e Superkupës, e cila është planifikuar...

Vendimi është marrë: Të tërhiqet apo jo nga liga – Fenerbahce thotë fjalën e fundit

para 3 jave - Flaka

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koç bëri deklarata të rëndësishme në Asamblenë e Përgjithshme të Jashtëzakonshme. Kreu i klubit foli për tërheqjen nga liga dhe finalen e Superkupës, e cila është planifikuar...

Vendimi është marrë: Të tërhiqet apo jo nga liga – Fenerbahce thotë fjalën e fundit

para 3 jave - SportMania

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koç bëri deklarata të rëndësishme në Asamblenë e Përgjithshme të Jashtëzakonshme. Kreu i klubit foli për tërheqjen nga liga dhe finalen e Superkupës, e cila është planifikuar...

Fenerbahçe do të votojë për tërheqjen ose jo nga Superliga, pas sulmit nga tifozët

para 3 jave - Bota Sot

Fenerbahçe do të votojë të martën lidhur me kërcënimin për tërheqja nga garat në Superligën e Turqisë. Në mars, nga klubi turk u tha se do të konsiderojë tërheqjen pasi lojtarët e tyre u sulmuan nga tifozët...

Pas sulmit nga tifozët, Fenerbahçe do të votojë për tërheqjen ose jo nga Superliga

para 3 jave - RTV 21

Fenerbahçe do të votojë të martën lidhur me kërcënimin për tërheqja nga garat në Superligën e Turqisë. Në mars, nga klubi turk u tha se do të konsiderojë tërheqjen pasi lojtarët e tyre u sulmuan nga tifozët...

Fenerbahçe do të votojë për tërheqjen ose jo nga Superliga, pas sulmit nga tifozët

para 3 jave - Gazeta Express

Fenerbahçe do të votojë të martën lidhur me kërcënimin për tërheqja nga garat në Superligën e Turqisë. Në mars, nga klubi turk u tha se do të konsiderojë tërheqjen pasi lojtarët e tyre u sulmuan nga tifozët...

Fenerbahce nesër mban mbledhje të jashtëzakonshme – pritet të votohet mocioni për largim nga Superliga e Turqisë

para 3 jave - Telegrafi

Fenerbahce pritet që të mbajë nesër (e martë) një mbledhje të jashtëzakonshme për të diskutuar tërheqjen e mundshme nga garat në Superligën e Turqisë. Në muajin mars, zyrtarë të Fenerbahces thanë se ata...

Futbollistët e Fenerbahces do dalin para Komisionit Disiplinor për shkak të përplasjeve me tifozët!

para 3 jave - GazetaBlic

Tre lojtarë të Fenerbahces janë thirrur në Komisionin Disiplinor të Federatës së Futbollit të Turqisë për përleshje me tifozët e Trabzonspor pas ndeshjes së kampionatit. Më 17 mars, një numër i madh i...

Fenerbahce nesër mban mbledhje të jashtëzakonshme – pritet të votohet mocioni për largim nga Superliga e Turqisë

para 3 jave - Flaka

Fenerbahce pritet që të mbajë nesër (e martë) një mbledhje të jashtëzakonshme për të diskutuar tërheqjen e mundshme nga garat në Superligën e Turqisë. Në muajin mars, zyrtarë të Fenerbahces thanë se ata...

Drejtuesit e Fenerbahces mbajnë mbledhje urgjente, do të votojë për largimin nga kampionati turk

para 3 jave - GazetaBlic

Fenerbahce do të mbajë Asamblenë e Përgjithshme të Jashtëzakonshme të martën, ku anëtarët dhe aksionarët e klubit turk të futbollit do të votojnë për largimin nga Superliga vendase, raporton Reuters. Fenerbahce...

Fenerbahce nesër mban mbledhje të jashtëzakonshme – pritet të votohet mocioni për largim nga Superliga e Turqisë

para 3 jave - SportMania

Fenerbahce pritet që të mbajë nesër (e martë) një mbledhje të jashtëzakonshme për të diskutuar tërheqjen e mundshme nga garat në Superligën e Turqisë. Në muajin mars, zyrtarë të Fenerbahces thanë se ata...

E marta vendimtare për Fenerbahce, klubi mund të tërhiqet nga liga turke

para 3 jave - Ora news

Koha e krizës po afron për Fenerbahce, ku së shpejti do të mësohen vendime të reja mbi klubin turk. Zanafilla e kësaj situate të rënduar startoi në mbrëmjen e 17 marsit, ku Fenerbahce fitoi në fushën kundërshtare...

Fenerbahce merr mendimin e lojtarëve për largim nga Superliga e Turqisë

para 3 jave - Telegrafi

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koc, ka mbledhur të gjithë lojtarët në një takim përpara takimit historik të klubit, pasi ka dashur të dëgjojë mendimin e tyre për problemet, përfshirë edhe kërcënimin e tërheqjes...

Futbollistët e Fenerbahces do dalin para Komisionit Disiplinor për shkak të përplasjeve me tifozët!

para 3 jave - Klix

Tre lojtarë të Fenerbahces janë thirrur në Komisionin Disiplinor të Federatës së Futbollit të Turqisë për përleshje me tifozët e Trabzonspor pas ndeshjes së kampionatit. Më 17 mars, një numër i madh i...

Fenerbahce merr mendimin e lojtarëve për largim nga Superliga e Turqisë

para 3 jave - Albeu

Presidenti i Fenerbahçes, Ali Koc, ka mbledhur të gjithë lojtarët në një takim përpara takimit historik të klubit, pasi ka dashur të dëgjojë mendimin e tyre për problemet, përfshirë edhe kërcënimin e tërheqjes...

Fenerbahçe mund të tërhiqet nga liga turke

para 3 jave - Epoka e Re

Koha e krizës po afron për Fenerbahçe, ku së shpejti do të mësohen vendime të reja mbi klubin turk. Zanafilla e kësaj situate të rënduar startoi në mbrëmjen e 17 marsit, ku Fenerbahçe fitoi në fushën kundërshtare...

Trabzonspor - Fenerbahce/ Dëgjohet një “këmbanë” për Trabzonin, rrezik edhe për tre lojtarë të Fenerit...

para 3 jave - Dosja.al

TURQI - Koha e vendimit që do të marrë Federata e Turqisë për atë që ndodhi në Trabzonspor - Fenerbahçe po afron. Dhe në fakt, palët që rrezikohen nga “këmbanat” janë të shumta, me mediat e turke që bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK