Juventus me “një këmbë” në finalen e Kupës, bardhezinjtë fituan përballë Lazios

para 2 jave - Top Channel

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi, teksa iu...

Juventusi me një këmbë në finale të Kupës së Italisë

para 2 jave - Klan Kosova

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Lazios, me rezultat 2-0, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Italisë. Pjesa e parë u mbyll pa gola, pasi mungonte konkretizimi nga dy anët. Në pjesën e dytë,...

VIDEO/ Juventus triumfon ndaj Lazio, dy gola në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë

para 2 jave - Ora news

Juventusi ka triumfuar 2-0 ndaj Lazios, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Takimi filloi me ritëm të lartë, me “Zonjën e Vjetër” që u vendos menjëherë në kërkim të golit të epërsisë....

Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Lazio

para 2 jave - Zeri

Juventusi ka arritur të fitojë ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e Allegrit triumfoi me rezultat komod 2-0 duke e mposhtur Lazion në stadiumin “Allianz”. Golashënuesit ishin Chiesa...

Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

para 2 jave - Telegrafi

Juventusi ka fituar ndeshjen e parë përballë Lazios në gjysmëfinale të Kupës së Italisë me rezultat 2-0. Pjesa e parë ishte një lojë e luftuar nga të dyja anët, që krijuan dhjetëra raste shënimi, por që...

VIDEO/ Juventus triumfon ndaj Lazio, dy gola në gjysmëfinalen e Kupës së It...

para 2 jave - BalkanWeb

Juventusi ka triumfuar 2-0 ndaj Lazios, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Takimi filloi me ritëm të lartë, me “Zonjën e Vjetër” që u vendos menjëherë në kërkim të golit të epërsisë....

Fitore e pastër e Juventusit në ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Lazios

para 2 jave - Gazeta Express

Juventusi ka regjistruar fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Lazios në Kupën e Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri triumfoi sonte me rezultat të pastër, duke bërë kështu një hap...

Chiesa dhe Vlahovic, Juve më afër finales

para 2 jave - RTSH

Juventusi iu rikthye suksesit dhe në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë mundi Lazion e Tudorit 2-0 në shtëpi, duke u hakmarrë për humbjen e kampionatit pas disa ditësh. Pas një pjese të parë...

Kupa e Italisë/ Juventusi hedh ndaj Lazion një hap drejt finales

para 2 jave - Syri

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi, teksa iu...

Juventusi fuqi për Lazion, bën hapin e parë drejt finales

para 2 jave - Bota Sot

Juventusi ka shënuar fitore me rezultat 2:0 ndaj Lazio-s, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Juve ka kontrolluar ndeshjen dhe në bazë të rasteve ka mundur të fitojë edhe më bindës....

VIDEO/ Juventusi është ndryshe në Kupë, Kieza dhe Vlahoviç sigurojnë fitoren ndaj Lacios

para 2 jave - Panorama

Juventusi ka fituar sot ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Lacios me shfrat 2-0, duke hedhur një hap të sigurt drejt finales së këtij turneu. Pak ditë pasi ishte mundur nga ekipi i drejtuar...

Kupa e Italisë/ Juventusi hakmerret ndaj Lazios pas humbjes në Serie A

para 2 jave - Indeks online

Juventusi e ka mposhtur Lazion në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. “Zonja e Vjetër” shënoi fitore në “Allianz Stadium”, me rezultat 2-0, duke u hakmarrë për humbjen ditë më parë në Serie...

Juventusi fiton ndeshjen e parë gjysmëfinale, mposht Lazion

para 2 jave - Zeri

Juventusi ka arritur të fitojë ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e Allegrit triumfoi me rezultat komod 2-0 duke e mposhtur Lazion në stadiumin “Allianz”. Golashënuesit ishin Chiesa...

VIDEO/ Juventus me “një këmbë” në finalen e Kupës, bardhezinjtë fituan përballë Lazios

para 2 jave - SuperSport

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi, teksa iu...

Juventus fiton lehtësisht ndaj Lazios, “Zonja e Vjetër” me një këmbë në finale të Kupës së Italisë

para 2 jave - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka triumfuar ndaj Lazios në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Juventus mposhti Lazion me rezultatin 2-0, për të marrë një fitore solide në duelin e parë, përcjell GazetaBlic...

Gol i bukur nga Chiesa, Juventusi në epërsi ndaj Lazios (VIDEO)

para 2 jave - Indeks online

juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Lazios, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Federico Chiesa shënoi një gol të bukir në minutën e 50-të./IndeksOnline/ GOAL | Juventus 1-0 Lazio | Chiesa...

VIDEO/ Asist i Cambiasos, Juventus kalon në avantazh me Chiesën

para 2 jave - SuperSport

50′ Juventus e nis me gol pjesën e dytë, Chiesa kalon në avantazh bardhezinjtë Lazio i afrohet golit të avantazhit, goditja me kokë e Luis Albertos ndalet në traversë 13′ Bardhezinjtë pretenduan një penallti...

Chiesa realizon gol të bukur, Juventus në avantazh ndaj Lazios në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë

para 2 jave - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar Chiesa, përcjell GazetaBlic Sport. Chiesa ka shënuar golin e avantazhit pas 50 minutave lojë. Rezultati...

VIDEO/ Lazio “tremb” Juventusin, Luis Alberto ndalet nga traversa

para 2 jave - SuperSport

Lazio i afrohet golit të avantazhit, goditja me kokë e Luis Albertos ndalet në traversë 13′ Bardhezinjtë pretenduan një penallti në minutën e 13 pas një kontakti të Cambiasos në zonë. VAR ndërhyri për...

Fitore e pastër e Juventusit në ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Lazios

para 2 jave - Tetova Sot

Juventusi ka regjistruar fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Lazios në Kupën e Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri triumfoi sonte me rezultat të pastër, duke bërë kështu një hap...

VIDEO / Juventusi, një hap të madh drejt finales së Kupës!

para 2 jave - Dosja.al

ITALI - Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi,...

Zbulohen tre zëvendësuesit e mundshëm të Allegrit

para 2 jave - Gazeta Express

Massimiliano Allegri pritet që të largohet nga Juventusi në fund të këtij sezoni, megjithëse nuk përjashtohet shkarkimi i tij edhe më herët. Trajneri italian është nën presion pasi “Bianconerët” fituan...

Zbulohen tre zëvendësuesit e mundshëm të Allegrit

para 2 jave - Tetova Sot

Massimiliano Allegri pritet që të largohet nga Juventusi në fund të këtij sezoni, megjithëse nuk përjashtohet shkarkimi i tij edhe më herët. Trajneri italian është nën presion pasi “Bianconerët” fituan...

VIDEO/ Gjysmëfinalja e Kupës së Italisë, VAR i heq penalltinë Juventusit

para 2 jave - SuperSport

Juventus pret Lazion në Allianz Stadium, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Bardhezinjtë pretenduan një penallti në minutën e 13 pas një kontakti të Cambiasos në zonë. VAR ndërhyri për...

Juventus fiton lehtësisht ndaj Lazios, “Zonja e Vjetër” me një këmbë në finale të Kupës së Italisë

para 2 jave - Klix

Skuadra e Juventusit ka triumfuar ndaj Lazios në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Juventus mposhti Lazion me rezultatin 2-0, për të marrë një fitore solide në duelin e parë, përcjell GazetaBlic...

Juventus me “një këmbë” në finalen e Kupës, bardhezinjtë fituan përballë Lazios

para 2 jave - Shenja

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi, teksa iu...

Juventus triumfon ndaj Lazio, dy gola në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë

para 2 jave - Flaka

Juventusi ka triumfuar 2-0 ndaj Lazios, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Takimi filloi me ritëm të lartë, me “Zonjën e Vjetër” që u vendos menjëherë në kërkim të golit të epërsisë....

Publikohen formacionet zyrtare të Juventus - Lazio

para 2 jave - Bota Sot

Juventusi luan sot kundër Lacios aktin e parë të gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë, një sfidë që është shumë e rëndësishme për të dy klubet pasi është e vetmja mundësi për të siguruar një trofe në këtë...

Kupa e Italisë: Juventus - Lazio, formacionet zyrtare

para 2 jave - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë gjysmëfinale Juventus - Lazio. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Allianz” dhe do të filloi në orën 21:00. Ndeshja kthyese do të zhvillohet më...

Video/ Chiesa e Vlahovic hakmerren me Tudor: Juventus thyen Lazion e vendos një këmbë në finale

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Juventus iu rikthye suksesit pas një periudhë të tmerrshme. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, bardhezinjtë mundin Lazio e Tudor...

Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

para 2 jave - Top24

Juventusi ka fituar ndeshjen e parë përballë Lazios në gjysmëfinale të Kupës së Italisë me rezultat 2-0. Pjesa e parë ishte një lojë e luftuar nga të dyja anët, që krijuan dhjetëra raste shënimi, por që...

Juventus me “një këmbë” në finalen e Kupës, bardhezinjtë fituan përballë Lazios

para 2 jave - SportMania

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga trajneri Massimiliano Allegri nuk gabuan në shtëpi, teksa iu...

Zbulohen tre zëvendësuesit e mundshëm të Allegrit te Juventusi

para 2 jave - Lajm

Thiago Motta thuhet se është kandidati kryesor për të zëvendësuar Massimiliano Allegrin në Juventus në sezonin 2024/25, por Massimo Brambilla ose legjenda e klubit Paolo Montero mund të emërohen si trajner...

Chiesa realizon gol të bukur, Juventus në avantazh ndaj Lazios në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë

para 2 jave - Klix

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar Chiesa, përcjell GazetaBlic Sport. Chiesa ka shënuar golin e avantazhit pas 50 minutave lojë. Rezultati...

Juventusi do të shqyrtojë shkarkimin e Allegrit me një kusht!

para 2 jave - GazetaBlic

Juventusi do të konsiderojë shkarkimin e Massimiliano Allegrit nëse ndeshjet e tyre të radhës në Serie A kundër Fiorentinës dhe Torinos kanë një “rezultat negativ”, raportoi gazeta italiane Tuttosport...

Juventusi e Lazio e zhvillojnë sonte ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës

para 2 jave - Gazeta Express

Sonte nis faza e ndeshjeve gjysmëfinale në kuadër të Kupës së Italisë. Juventusi dhe Lazio do të përballen në sfidën e parë gjysmëfinale. Pritet të jetë një ndeshje jashtëzakonisht interesante, me Lazion...

Zbulohen tre zëvendësuesit e mundshëm të Allegrit te Juventusi

para 2 jave - Zhurnal

Thiago Motta thuhet se është kandidati kryesor për të zëvendësuar Massimiliano Allegrin në Juventus në sezonin 2024/25, por Massimo Brambilla ose legjenda e klubit Paolo Montero mund të emërohen si trajner...

Zbulohen tre zëvendësuesit e mundshëm të Allegrit te Juventusi

para 2 jave - Telegrafi

Thiago Motta thuhet se është kandidati kryesor për të zëvendësuar Massimiliano Allegrin në Juventus në sezonin 2024/25, por Massimo Brambilla ose legjenda e klubit Paolo Montero mund të emërohen si trajner...

Dy ndeshjet e ardhshme në Seria A, përcaktuese për Alegrin

para 2 jave - Alsat-M

Juventusi thuhet se do të konsiderojë shkarkimin e Masimiliano Alegrit nëse ndeshjet e ardhshme të Serie A kundër Fiorentinës dhe Torinos do të kenë ‘një rezultat negativ’. Alegri është nën kritika pasi...

Lotito: Tudor u zgjodh për karakterin e tij të hekurt

para 2 jave - Bota Sot

Lotito "burgos" skuadrën pas humbjes me Udinesen, Sarri drejt largimit! Lazio-Juventus zhvillojnë ndeshjen e dytë mes tyre brenda pak ditëve. Pas takimit të vlefshëm për javën e 30-të të Serie A, të cilën...

Lotito: Tudor u zgjodh për karakterin e tij të hekurt, shpërblim nëse kalon Juven

para 2 jave - SuperSport

Lazio-Juventus zhvillojnë ndeshjen e dytë mes tyre brenda pak ditëve. Pas takimit të vlefshëm për javën e 30-të të Serie A, të cilën Lazio e fitoi me rezultatin 1-0, tani këto ekipe do të ndeshen për gjysmëfinalet...

Juventusi shqyrton shkarkimin e Allegrit, i vendos një kusht

para 2 jave - Telegrafi

Juventusi thuhet se do të konsiderojë shkarkimin e Massimiliano Allegrit nëse ndeshjet e ardhshme të Serie A kundër Fiorentinës dhe Torinos do të kenë ‘një rezultat negativ’. Allegri është nën kritika...

Juventusi do të shqyrtojë shkarkimin e Allegrit me një kusht!

para 2 jave - Klix

Juventusi do të konsiderojë shkarkimin e Massimiliano Allegrit nëse ndeshjet e tyre të radhës në Serie A kundër Fiorentinës dhe Torinos kanë një “rezultat negativ”, raportoi gazeta italiane Tuttosport...

Allegri rrezikon shumë, ndeshjet e ardhshme vendimtare për fatin e trajnerit

para 2 jave - RTSH

Kriza e rezultateve po ndryshon skenarin e ardhshëm të stolit të Juventusit. Me Ligën e Kampionëve aktualisht në rrezik, nuk përjashtohet, shkruan Tuttosport, një shkarkim i Allegrit që këtë sezon. Bologna...

Gjysmëfinalja e kupës së Italisë, Lazio sfidon Juventusin

para 2 jave - Euronews

Kupa duket se është shpëtimi i vetëm për Juventusin, i cili pasi u përjashtua nga ligat evropiane, e pati të pamundur të rivalizonte Interin në kampionat. Në këtë situatë, objektivi i vetëm i bardhezinjve...

Statistikat/ Kupa e Italisë transformon Juventusin, në shtëpi nuk humb prej 22 ndeshjesh

para 2 jave - Panorama

– Juventusi është skuadra që Lacio ka përballuar më së shumti në Kupën e Italisë (25 herë), por me bardhezinjtë që në 10 raste kanë dalë të humbur në këtë kompeticion. Kundër asnjë skuadre të kaltrit nuk...

Rasti Bremer-Zaccagni, Damato: Lazios iu mohua një penallti, VAR-i duhej të ndërhynte

para 2 jave - SuperSport

Lazio mposhti Juventusin të shtunën pasdite me një gol të shënuar në sekondat e fundit të kohës shtesë dhe pikërisht ky sukses bëri që të kalonte në heshtje polemika për një penallti të pa dhënë për kryeqytetasit....

Pa Dushanin s’ka festë, Juvja e rigjen në Kupë. Serbi pritet titullar sot ndaj Lacios

para 2 jave - Panorama

Juventusi kërkoi që të dilte nga tuneli, por ndërkohë ka rënë në një pus shumë të thellë, nga i cili duket shumë e vështirë për të dalë. Në kampionat numrat janë më shumë sesa të frikshëm, të shëmtuar,...

Juventus – Lazio, sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë

para 2 jave - GazetaBlic

Juventus dhe Lazio përballen sonte në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Pritet të jetë një ndeshje jashtëzakonisht interesante, me Lazion që e mposhti Juventusin në Serie A, fundjavën e kaluar, shkruan...

Interi me hap kampioni, Bolonja blindon zonën “Champions”

para 2 jave - Euronews

Interi ka konfirmuar se nuk ka rivalë në kampionatin italian këtë sezon, ndërsa vijon të thellojë hendekun me vendin e dytë që mbahet nga Milani. Zikaltrit rrëmbyen fitoren e radhës në Serinë A, ndërsa...

Juve-Lazio spostohet në Kupë, Allegri heq dorë nga eksperimentet

para 3 jave - Gazeta Shqip

Shifrat konfirmojnë qartësisht krizën e rezultateve te Juventusi, që të shtunën u mposht nga Lazio vetëm në sekondat e fundit të shtesës, megjithatë në kampin bardhezi nuk ka kohë për të “qarë”, pasi do...

Juve-Lazio spostohet në Kupë, Allegri heq dorë nga eksperimentet

para 3 jave - Top Channel

Shifrat konfirmojnë qartësisht krizën e rezultateve te Juventusi, që të shtunën u mposht nga Lazio vetëm në sekondat e fundit të shtesës, megjithatë në kampin bardhezi nuk ka kohë për të “qarë”, pasi do...

VIDEO/ Talenti shqiptar realizon sërish në Itali, shtyn Lazion drejt luftës...

para 3 jave - BalkanWeb

Flavio Sulejmani është kthyer në pak muaj në një nga emrat më të rëndësishëm të skuadrës së të rinjve të Lacios, e cila në këtë vit, po përpiqet që të përfshihet në garën për titullin kampion në Itali....

Bologna s’e lëshon vendin e katërt, mund Salernitanën

para 3 jave - Klan Kosova

Bologna ka realizuar fitore të thellë prej 3:0 ndaj Salernitanës duke e ruajtur diferencën që e mban atë në vendin e katërt në Serie A. Riccardo Orsolini në minutën e 14-të, Alexis Saelemaekers në të 44-tën,...

VIDEO/ Talenti shqiptar nuk ndal golat në Itali, shtyn Lacion drejt luftës për titullin kampion

para 3 jave - Panorama

Flavio Sulejmani është kthyer në pak muaj në një nga emrat më të rëndësishëm të skuadrës së të rinjve të Lacios, e cila në këtë vit, po përpiqet që të përfshihet në garën për titullin kampion në Itali....

Juve-Lazio spostohet në Kupë, Allegri heq dorë nga eksperimentet

para 3 jave - SuperSport

Shifrat konfirmojnë qartësisht krizën e rezultateve te Juventusi, që të shtunën u mposht nga Lazio vetëm në sekondat e fundit të shtesës, megjithatë në kampin bardhezi nuk ka kohë për të “qarë”, pasi do...

Juve-Lazio në Kupën e Italisë, Allegri heq dorë nga eksperimentet

para 3 jave - Syri

Shifrat konfirmojnë qartësisht krizën e rezultateve te Juventusi, që të shtunën u mposht nga Lazio vetëm në sekondat e fundit të shtesës, megjithatë në kampin bardhezi nuk ka kohë për të “qarë”, pasi do...

Saelemaekers: Championsi? Sigurisht që Bologna e ka qëllim, i gjithë qyteti na mbështet

para 3 jave - SuperSport

Pas fitores 3-0 ndaj Salernitana-s, sulmuesi i Bologna-s, që ishte edhe autori i një prej golave, Alexis Saelemaekers tha për mediet se qëllimi i tyre është Champions League. Sulmuesi u shpreh se kanë...

Juventus thyen një rekord negativ, ka sulmin më të dobët në 25 vitet e fundit

para 3 jave - GazetaBlic

Juventusi është i treti në renditjen e Serie A dhe jashtë garës për titull, ndaj po përpiqet të sigurojë të paktën një vend në Ligën e Kampionëve. Ndryshe, “Zonja e Vjetër” për një periudhë të caktuar...

No Vlahovic no party, e Juventus nuk gjen më portën: numrat e dështimit

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Dy gola nga sulmi përtej Vlahovic gjatë gjithë vitit 2024 dhe të dy i shënoi Federico Chiesa, i cili ishte gjithashtu i vetmi që goditi në portë...

Të denjë për Champions League, Bologna triumfon me spektakël ndaj Salernitana

para 3 jave - Bota Sot

Herën e fundit, që morën pjesë në Champions League viti ishte 1964. “Emilianët” e Bologna janë më pranë se kurrë sigurimit të një “bilete” për fazën e grupeve, të kompeticionit më të rëndësishëm për klube,...

Bologna mposhti Salernitanën për të vazhduar ëndrrën “Champions League”

para 3 jave - FaxWeb

Bolonja kaloi 3-0 skuadrën në fund të Serie A, Salernitana, për të vazhduar marshimin e saj drejt paraqitjes së parë në Ligën e Kampionëve. Goditjet mahnitëse të pjesës së parë nga Riccardo Orsolini dhe...

VIDEO/ Tre gola për tri pikët e radhës, Bologna i afrohet Juventusit

para 3 jave - SuperSport

Fitore e pastër 3-0 përballë Salernitanës dhe vetëm dy pikë larg Juventusit. Bologna vazhdon të konfirmohet si surpriza më e bukur e këtij sezoni në Serie A. Skuadra e Thiago Mottës triumfoi pastër përballë...

Juventus thyen një rekord negativ, ka sulmin më të dobët në 25 vitet e fundit

para 3 jave - Klix

Juventusi është i treti në renditjen e Serie A dhe jashtë garës për titull, ndaj po përpiqet të sigurojë të paktën një vend në Ligën e Kampionëve. Ndryshe, “Zonja e Vjetër” për një periudhë të caktuar...

Dyshimet për Allegrin rriten pasi Juventus rrezikon të humbasë në Champions League

para 3 jave - Bota Sot

Humbja e Juventusit ndaj Lazios vetëm sa ka rritur më tej dyshimet rreth trajnerit Massimiliano Allegri pasi vendi i tyre në Champions League fillon të duket i pasigurt. Bianconerët tani kanë arritur të...

VIDEO/ Tjetër gol spektakolar, Bologna dyfishon në “Dall’Ara”

para 3 jave - SuperSport

Bologna pret në “Dall’Ara” Salernitanën e vendit të fundit, duel që duhet fituar për të mbajtur gjallë ëndrrën e kualifikimit në Champions League. Skuadra e Thiago Mottës po zhvillon një sezon të mrekullushëm,...

Dyshimet për Allegrin rriten pasi Juventus rrezikon të humbasë në Champions League

para 3 jave - Klan Kosova

Humbja e Juventusit ndaj Lazios vetëm sa ka rritur më tej dyshimet rreth trajnerit Massimiliano Allegri pasi vendi i tyre në Champions League fillon të duket i pasigurt. Bianconerët tani kanë arritur të...

VIDEO/ Eurogol i Riccardo Orsolinit, Bologna kalon në avantazh

para 3 jave - SuperSport

Bologna pret në “Dall’Ara” Salernitanën e vendit të fundit, duel që duhet fituar për të mbajtur gjallë ëndrrën e kualifikimit në Champions League. Skuadra e Thiago Mottës po zhvillon një sezon të mrekullushëm,...

Juventusi në krizë totale, tani vihet në rrezik edhe Champions-i

para 3 jave - Panorama

Juventusi ka prekur fun din, madje teksa e sheh në fushë kundër Lacios duket e shtrydhur, pa forca. Sepse bardhezinjtë jo vetëm nuk dinë më që të fitojnë, por në “Olimpiko” dorëzohen në mënyrën më të hidhur...

Dyshimet për Allegrin rriten pasi Juventus rrezikon të humbasë në Champions League

para 3 jave - Almakos

Humbja e Juventusit ndaj Lazios vetëm sa ka rritur më tej dyshimet rreth trajnerit Massimiliano Allegri pasi vendi i tyre në Champions League fillon të duket i pasigurt. Bianconerët tani kanë arritur të...

Dyshimet rriten për Allergrin pasi Juventusi rrezikon të humbasë pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

para 3 jave - Epoka e Re

Humbja e Juventusit ndaj Lazios vetëm sa ka rritur më tej dyshimet rreth trajnerit Massimiliano Allegri pasi vendi i tyre në Ligën e Kampionëve fillon të duket i pasigurt. Bianconerët tani kanë arritur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK