Kupa e Italisë, Juventus dhe Atalanta gati për sfidën e madhe

para një jave - Top Channel

Ka nisur Countdown për finalen e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus që luhet në Olimpico dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në orën 21:00 në SS2, me pritshmërinë që rritet me afrimin e vërshëllimës...

Atalanta – Juventus, formacionet e mundshme

para një jave - GazetaBlic

Atalanta dhe Juventus do të përballen sonte në finalen e Kupës së Italisë. Mes kampionatit dhe Kupës së Italisë bardhezinjtë nuk fitojnë që nga prilli dhe në 6 ndeshjet e fundit kanë sigluar një humbje...

Kupa e Italisë, Juventus dhe Atalanta gati për sfidën e madhe

para një jave - Syri

Ka nisur “Countdown” për finalen e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus që luhet në “Olimpico” në orën 21:00, me pritshmërinë që rritet me afrimin e vërshëllimës së startit. Në eventin e madh Juve dhe...

Kupa e Italisë, Juventus dhe Atalanta gati për sfidën e madhe

para një jave - SuperSport

Ka nisur Countdown për finalen e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus që luhet në Olimpico dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në orën 21:00 në SS2, me pritshmërinë që rritet me afrimin e vërshëllimës...

Spektakël mbrëmjen e sotme, luhet finalja e Kupës së Italisë

para një jave - GazetaBlic

Ka nisur Countdown për finalen e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus që luhet në Olimpico sonte në orën 21:00 në, me pritshmërinë që rritet me afrimin e vërshëllimës së startit . Në eventin e madh Juve...

Kupa e Italisë, Juventus dhe Atalanta gati për sfidën e madhe

para një jave - SportMania

Ka nisur Countdown për finalen e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus që luhet në Olimpico dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në orën 21:00 në SS2, me pritshmërinë që rritet me afrimin e vërshëllimës...

Allegri para finales: Ndaj Atalantës duhet të kemi kujdes episodet

para një jave - Syri.net Kosova

Juventusi do të kërkojë në finalen ndaj Atalantës Kupën e 15-të të Italisë. Bardhezinjtë mbajnë rekordin për numrin e trofeve të Kupës. Skuadra e Allegrit shkon në këtë finale pas pesë barazime radhazi...

Allegri para finales: Ndaj Atalantës duhet të kemi kujdes episodet

para një jave - Syri

Juventusi do të kërkojë në finalen ndaj Atalantës Kupën e 15-të të Italisë. Bardhezinjtë mbajnë rekordin për numrin e trofeve të Kupës. Skuadra e Allegrit shkon në këtë finale pas pesë barazime radhazi...

Allegri, para finales: Kupa, objektivi i parë është pjesëmarrja në Champions

para një jave - SuperSport

Juventusi do të kërkojë në finalen ndaj Atalantës Kupën e 15-të të Italisë. Bardhezinjtë mbajnë rekordin për numrin e trofeve të Kupës. Skuadra e Allegrit shkon në këtë finale pas pesë barazime radhazi...

Takimi me Juventusin, lista e Atalantës për finalen e Kupës së Italisë

para një jave - BalkanWeb

Janë 21 lojtarë të thirrur nga trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini për ndeshjen ndaj Juventus, takim ky i vlefshëm për finalen e Kupës së Italisë, e planifikuar për të mërkurën më 15 maj në orën...

Atalanta shtyn Romën jashtë Champions, skuadra e Gjimshitit merr e vetme vendin e pestë, feston Bologna

para një jave - Vizion Plus

Atalanta mundi Romën 2 me 1 në duelin direkt për zonën Champion, e tashmë jo vetëm duke i parakaluar verdhekuqë. Bergamaskët janë të pakapshëm në këtë fazë të sezonit teksa pasi centruan finale e Europa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK