VIDEO/ Për herë të parë një ekip fiton 4 herë radhazi Premier League, shihni festën e Manchester Cityt

para një muaji - Syri.net Kosova

Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi këtë diel, me skuadrën e Pep Guardiolës që siguroi triumfin në ndeshjen e fundit të sezonit, atë ndaj West Ham...

Manchester City shkruan historinë, fiton Premier Ligën për të katërtën herë radhazi

para një muaji - Top Channel

Manchester City ka shkruar historinë në Angli duke fituar për herë të katërt radhazi titullin kampion të Premier Ligës. “Qytetarët” mposhtën West Hamin me rezultatin 3-1 duke lënë në vend të dytë Arsenalin....

Kampion për herë të katërt me radhë, Manchester City shkruan historinë në futbollin anglez

para një muaji - TV21

Manchester City edhe sivjet është kampion në Angli, përcjell TV21. City sot shënoi fitore 3:1 ndaj West Ham Unitedit, ku për 1:0 shënoi Phil Foden që në minutën e dytë. E golin e dytë e shënoi sërish lojtari...

Manchester City fiton titullin e katërt me radhë në Premiere League

para një muaji - Reporteri

Manchester Cityt është shpallur kampion i sezonit 2023/24 në Premier League për herë të katërt me radhë duke shkruar historinë. Ekipi i Pep Guardiolas në ndeshjen e fundit të sezonit shënoi fitore 3:1...

VIDEO/ Manchester City “mbretëron” në Premier League, titulli i katërt radh...

para një muaji - BalkanWeb

Manchester City është kampion i Premier League për sezonin 2023-2024. Të besuarit e Pep Guardiolës triumfuan 3-1 ndaj Uest Ham në javën e fundit të kampionatit, në një sfidë spektakolare. Haaland me shokë...

Arsenali e mbyll me fitore, por mbetet i dyti në Ligën Premier për të dytin vit me radhë

para një muaji - Telegrafi

Arsenal ka mposhtur Evertonin me rezultat 2-1 në ndeshjen e javës së fundit të ligës Premier, fitore që nuk u ndihmoi vendasve të shpallen kampion. Edhe pse Arsenalit i duhej fitorja për titullin e kampionit,...

Manchester City shkruan historinë, kampion për herë të katërt me radhë

para një muaji - Telegrafi

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Qytetarët duke e ditur rëndësinë...

Manchester City shkruan historinë, kampion për herë të katërt me radhë

para një muaji - Koha.mk

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Qytetarët duke e ditur rëndësinë...

Man City, mbret i Anglisë për herë të katërt rresht

para një muaji - Gazeta Express

Manchester City është shpallur kampion i Premierligës për edicionin 2023/24. “Citizens” e fitojnë titullin e katërt rresht në Angli, duke e vulosur dominimin në ishull. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola...

Manchester City shkruan historinë, shpallet kampion për herë të katërt me radhë në Premierligë

para një muaji - Klan Kosova

Me fitoren ndaj West Ham, ekipi i Pep Guardiolas, Manchester City është shpallur kampion në Premier League për sezonin 2023/2024. Ndeshjen e hapi sulmuesi anglez, Phil Foden, i cili realizoi në minutën...

Topçinjtë ‘pushkatohen’ nga Qytetarët në garën për titull

para një muaji - Klan Kosova

Arsenali ka fituar kundrejt Evertonit me rezultat 2:1., në ndeshjen e javës së fundit të ligës Premierligë. Ani pse arriti të triumfojë në këtë ndeshje, Arsenali nuk mundi të shpallet kampion, pasi mbeti...

Fitojnë Liverpooli, Chelsea dhe Man United – kush ka siguruar Evropën dhe kush ende jo

para një muaji - Telegrafi

Ka përfunduar sezonin 2023/24 në Ligën Premier, me Manchester Cityn që u shpall kampion për herë të katërt radhazi. Citizens triumfuan 3-1 në shtëpi ndaj West Ham United, duke e vulosur kështu garën për...

Chelsea në Conference League, Lutoni në Championship

para një muaji - Bota Sot

Manchester City kampion i Premier League-s për herë të katërt radhazi dhe të 10-tën në histori: ky ishte verdikti kryesor që u dha në javën e fundit të kampionat më elitar në botë, Premier League. Arsenali,...

Manchester City fiton titullin e katërt me radhë në Premier League

para një muaji - Indeks online

Skuadra e Manchester Cityt është shpallur kampion i sezonit 2023/24 në Premier League. Ekipi i Pep Guardiolas shënoi fitore 3:1 ndaj West Ham Unitedit në “Etihad” në ndeshjen e fundit të këtij sezoni,...

Gara për titull: City po fiton ndaj West Hamit në pjesën e parë, Arsenali po barazon me Evertonin

para një muaji - Reporteri

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjes së fundit të këtij sezoni në Premierligën Angleze, ku ende nuk dihet saktë kush do të fitojë titullin në mes Manchester Cityt dhe Arsenalit. Pas përfundimit të...

Arsenali e mbyll me fitore, por mbetet i dyti në Premierligë për të dytin vit me radhë

para një muaji - Zeri

Arsenal ka mposhtur Evertonin me rezultat 2-1 në ndeshjen e javës së fundit të ligës Premier, fitore që nuk u ndihmoi vendasve të shpallen kampion. Edhe pse Arsenalit i duhej fitorja për titullin e kampionit,...

Verdiktet e tjera të Premier League-s, Chelsea në Conference League, Lutoni në Championship

para një muaji - SuperSport

Manchester City kampion i Premier League-s për herë të katërt radhazi dhe të 10-tën në histori: ky ishte verdikti kryesor që u dha në javën e fundit të kampionat më elitar në botë, Premier League. Arsenali,...

Manchester City kampion, Arsenali mposht Evertonin, Liverpool i jep lamtumirën Kloppit me fitore

para një muaji - GazetaBlic

Manchester City nuk i la asgjë fatit në duar. Citizens arritën fitore me rezultat 3-1 ndaj West Hamit, shkruan GazetaBlic Sport. Dy gola nga Foden dhe një nga Rodri i dhanë tre pikë dhe titullin e kampionit...

Manchester City drejt titullit të katërt historik

para një muaji - RTV 21

Skuadra e Pep Guardiolës ndodhet para suksesit më të madh në historinë e klubit. Futbollistët e Manchester City janë duke avancuar prej dy golash në përballjen e xhiros së fundit të kampionatit anglez....

VIDEO/ Për herë të parë një ekip fiton 4 herë radhazi Premier League, shihni festën e Manchester Cityt

para një muaji - Syri

Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi këtë diel, me skuadrën e Pep Guardiolës që siguroi triumfin në ndeshjen e fundit të sezonit, atë ndaj West Ham...

Premier League/ Arsenali sërish duarbosh, Manchester City shpallet kampion për herë të katërt radhazi

para një muaji - Ora news

Manchester City është kampion i Premier League për herë të dhjetë në histori dhe për herë të katërt radhazi. Futbolli elitar anglez vendosi titullin në javën e fundit, atë të 38-të e cila u luajt të diel...

VIDEO/ Mançester Siti vendos një tjetër rekord, yjet e Guardiolës shpallen për herë të katërt radhazi kampionë të Premier Ligës

para një muaji - Panorama

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e vlefshme për javën e fundit të Premier Ligës dhe Mançester Siti ka fituar për herë të katërt radhazi titullin kampion. “Qytetarët” kanë mposhtur me shifrat 3-1 Uest...

Man City kampion e Premier League për të 10-ën herë

para një muaji - Gazeta Tema

Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi këtë dielë, me skuadrën e Pep Guardiolës që siguroi triumfin në ndeshjen e fundit të sezonit, atë ndaj West...

Manchester City shkruan historinë, kampion për herë të katërt me radhë

para një muaji - Zeri

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Qytetarët duke e ditur rëndësinë...

VIDEO/ City kampion e Premier League për të 10-ën herë, tifozët dynden në fushë. Arsenal nuk ia del as këtë sezon

para një muaji - SuperSport

Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi këtë dielë, me skuadrën e Pep Guardiolës që siguroi triumfin në ndeshjen e fundit të sezonit, atë ndaj West...

Man City zyrtarisht kampion i Anglisë, kjo është tabela e Premier League-s

para një muaji - RTK

Ka përfunduar zyrtarisht sezoni 2023/24 në Premier League. Manchester City është kampion i ri në ishull, pasi mundi West Hamin, me rezultat 3-1, të dielën në ndeshjen e fundit të këtij edicioni. ‘Qytetarët’...

Manchester City nuk gabon, sërish kampion i Anglisë

para një muaji - RTSH

Manchester City është kampion i Anglisë për të dhjetën herë në historinë e tij, i katërti radhazi. Skuadra e Guardiolës nuk gaboi kundër Ëest Hamit: Etihad shpërtheu nga gëzimi për rezultatin final 3-1,...

S’ka ‘mrekulli’ për Arsenalin, Manchester City shpallet kampion në Angli

para një muaji - Syri

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e vlefshme për javën e fundit të Premier League. Manchester City ka mposhtur në fushën e vet West Ham me rezultatin 3-1, duke fituar titullin kampion. Edhe Arsenali ka...

Manchester City kampion i ri, Arsenali kokulur

para një muaji - Bota Sot

Manchester City është në festë të madhe. City është kampion i ri i Anglisë. Ky është titulli i katërt rresht, duke thyer rekordin në Angli dhe i dhjeti në histori të ekzistimit të këtij kolektivi. Trajneri...

Do të largohet nga City në fund të sezonit? Guardiola merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij

para një muaji - Top Channel

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka marrë një vendim përfundimtar lidhur me të ardhmen e tij tek skuadra angleze para ndeshjeve të fundit për sezonin 2023-2024. Ndërkohë që Premier Liga është...

Man City vetëm 45 minuta larg titullit të katërt radhazi

para një muaji - Gazeta Express

Kan përfunduar pjesët e para në xhiron e fundit në Premierligë. Manchester City është vetëm 45 minuta larg titullit të katërt radhazi në Angli. Citizens po triumfojnë 2:1 ndaj Ëest Ham, rezultat ky që...

VIDEO/ Rodri gjen rrugën drejt rrjetës, City thellon avantazhin

para një muaji - SuperSport

Këtë të dielë është duke u luajtur java e fundit e sezonit 2023-2024 të Premier League me një prej Manchester City-t apo Arsenal që do të fitojë titullin kampion. Manchester City është duke e luajtur shansin...

Manchester City nuk lë vend për dilema, ‘vulos’ fitoren ndaj West Hamit

para një muaji - GazetaBlic

City ka shënuar gol ndaj West Ham. Golin e tretë e realizoi, Rodri, shkruan GazetaBlic Sport. Rodri gjeti golin në minutën e 58’të. Rezultati aktual 3-1. Ja goli: VIDEO

VIDEO/ Super roveshata e Kudus, rihapet sfida Manchester City-West Ham

para një muaji - SuperSport

Këtë të dielë është duke u luajtur java e fundit e sezonit 2023-2024 të Premier League me një prej Manchester City-t apo Arsenal që do të fitojë titullin kampion. Manchester City është duke e luajtur shansin...

Arsenali ‘përshëndetet’ me titull, Everton kalon në avantazh ndaj Gunners

para një muaji - GazetaBlic

Arsenal ka pësuar gol nga Everton. Golin e parë për Evertonin e shënoi, Gueye, shkruan GazetaBlic Sport. Gueye gjeti golin në minutën e 39’të. Rezultati 0-1. Ja goli: VIDEO

Pep Guardiola merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij tek Man City

para një muaji - Lajm

Pep Guardiola ka marrë vendimin përfundimtar në lidhje me të ardhmen e tij tek Manchester City para xhiros së fundit në Ligën Premier për sezonin 2023/2024. Teksa po hyjmë në javën e fundit të sezonit,...

Ndeshja e titullit, Foden i pandalshëm, realizon dy gola në pak minuta

para një muaji - Bota Sot

Këtë të dielë është duke u luajtur java e fundit e sezonit 2023-2024 të Premier League me një prej Manchester City-t apo Arsenal që do të fitojë titullin kampion. Manchester City-West Ham (2-0) 18′-Goool!...

Foden është “heroi” i Cityt sot, shënon edhe të dytin ndaj West Hamit

para një muaji - Indeks online

Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar edhe golin e dytë ndaj West Hamit në ndeshjen e fundit të këtij sezoni në Premier League. Golin për 2:0 e shënoi Phil Foden në minutën e 18’të, shkruan Indeksonline...

VIDEO/ Ndeshja e titullit, Foden i pandalshëm, realizon dy gola në pak minuta

para një muaji - SuperSport

Këtë të dielë është duke u luajtur java e fundit e sezonit 2023-2024 të Premier League me një prej Manchester City-t apo Arsenal që do të fitojë titullin kampion. Manchester City është duke e luajtur shansin...

Manchester City nuk lë asgjë në duart e fatit, Foden shënon golin e dytë personal ndaj West Hamit

para një muaji - GazetaBlic

City ka shënuar gol ndaj West Ham. Golin e dytë e realizoi, Foden, shkruan GazetaBlic Sport. Foden gjeti golin në minutën e 18’të. Rezultati aktual 2-0. Ja goli: VIDEO

Manchester City nuk lëshon ‘pe’, shënon gol pas dy minutave lojë nda West Ham

para një muaji - GazetaBlic

City ka shënuar gol ndaj West Ham. Golin e parë e realizoi, Foden, shkruan GazetaBlic Sport. Foden gjeti golin në minutën e dytë. Rezultati aktual 1-0. Ja goli: VIDEO

Man City kërkon titullin e katërt radhazi në Premierligë, formacionet zyrtare

para një muaji - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë. Vetëm fitorja sot i kryen punë skuadrës së Pep Guardiolas për t’u shpallur...

Verdiktet e tjera të Premier League-s, Chelsea në Conference League, Lutoni në Championship

para një muaji - Shenja

Manchester City kampion i Premier League-s për herë të katërt radhazi dhe të 10-tën në histori: ky ishte verdikti kryesor që u dha në javën e fundit të kampionat më elitar në botë, Premier League. Arsenali,...

Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

para një muaji - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Evertonit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë. Arsenali kërkon fitoren sot këtu dhe të shpresojë në gabimin e Manchester Cityt...

Guardiola thotë se do të qëndrojë në pozicionin e tij për sezonin 2024-2025

para një muaji - Klan Kosova

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka konfirmuar se ai do të qëndrojë në pozicionin e tij për sezonin 2024-2025. Ka pasur një sugjerim se ai mund të largohet nga roli i tij përpara 12 muajve të...

Manchester City shkruan historinë, merr për herë të katërt titullin kampion të Premier Ligës në Angli

para një muaji - Java News

Manchester City ka shkruar historinë në Angli duke fituar për herë të katërt radhazi titullin kampion të Premier Ligës. “Qytetarët” mposhtën West Hamin me rezultatin 3-1 duke lënë në vend të dytë Arsenalin.

Man City, mbret i Anglisë për herë të katërt rresht

para një muaji - Infokusi

Manchester City është shpallur kampion i Premierligës për edicionin 2023/24. “Citizens” e fitojnë titullin e katërt rresht në Angli, duke e vulosur dominimin në ishull. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola...

Man City kërkon titullin e katërt radhazi

para një muaji - Bota Sot

Man City kërkon titullin e katërt radhazi në Premierligë, formacionet zyrtare! Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë....

Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

para një muaji - Bota Sot

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Evertonit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë. Arsenali kërkon fitoren sot këtu dhe të shpresojë në gabimin e Manchester Cityt...

Manchester City “mbretëron” në Premier League, titulli i katërt radhazi

para një muaji - Shenja

Manchester City është kampion i Premier League për sezonin 2023-2024. Të besuarit e Pep Guardiolës triumfuan 3-1 ndaj Uest Ham në javën e fundit të kampionatit, në një sfidë spektakolare. Haaland me shokë...

Manchester City kampion i Premier League për herë të 4-t radhazi

para një muaji - Lexo

Manchester City është kampion i Premier League për herë të dhjetë në histori dhe për herë të katërt radhazi. Futbolli elitar anglez vendosi titullin në javën e fundit, atë të 38-të e cila u luajt të diel...

Pep Guardiola merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij tek Man City

para një muaji - Telegrafi

Pep Guardiola ka marrë vendimin përfundimtar në lidhje me të ardhmen e tij tek Manchester City para xhiros së fundit në Ligën Premier për sezonin 2023/2024. Teksa po hyjmë në javën e fundit të sezonit,...

Në 12 sezonet e fundit fituan në javën e 38-të

para një muaji - Bota Sot

Bukajo Saka do të monitorohet pas dëmtimit ndaj Mançester Junajtid përpara ndeshjes vendimtare të Arsenalit në garën për titull, nesër kundër Evertonit. Mikel Arteta nuk ka shqetësime të tjera për gjendjen...

Arsenali e “asfalton” Evertonin dhe nuk gabon në finale / Në 12 sezonet e fundit fituan në javën e 38-të

para një muaji - Panorama

Bukajo Saka do të monitorohet pas dëmtimit ndaj Mançester Junajtid përpara ndeshjes vendimtare të Arsenalit në garën për titull, nesër kundër Evertonit. Mikel Arteta nuk ka shqetësime të tjera për gjendjen...

Manchester City shpallet kampion i Premier League, për herë të katërt rresht

para një muaji - Ekonomia Online

Skuadra e Pep Guardiolas, në xhiron e fundit, mposhti West Hamin (3:1) Manchester City e ka vazhduar dominimin në Premier League. Titullin e katërt rresht, skuadra e Pep Guardiolas e siguroi të dielën...

Cristiano Ronaldo ka dhënë verdiktin e tij

para një muaji - Bota Sot

Cristiano Ronaldo ka dhënë verdiktin e tij se kush do ta fitojë Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt në javën e fundit. Portugezi po ndiqte ndeshjen e boksit mes Oleksandr Usyk dhe Tyson Fury...

VIDEO / Manchester City nuk gabon, fiton titulllin kampion, i katërti rradhazi!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi, duke shkruar historinë e elitës së futbollit anglez, pasi këtë dielë u bë e para skuadër që fiton 4...

Video/ Manchester City kampion i Anglisë, titulli i katërt radhazi për Pep: Arsenal thyen Everton, por nuk mjafton

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Java e 38 dhe e fundit e Premier League i dhuroi Manchester City titullin historik të katërt radhazi. Askush nuk ka triumfuar për katër vjet radhazi...

Manchester City shpallet kampion për herë të katërt radhazi në Premier Ligën angleze

para një muaji - Dukagjini

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Kjo fituore ishte në kuadër...

Manchester City fiton titullin e katërt me radhë në Premiere League

para një muaji - Alfax

Manchester Cityt është shpallur kampion i sezonit 2023/24 në Premier League për herë të katërt me radhë duke shkruar historinë. Ekipi i Pep Guardiolas në ndeshjen e fundit të sezonit shënoi fitore 3:1...

E konfirmon Guardiola

para një muaji - Bota Sot

Manchester City është afër titullit të kamponit në Angli. ‘Qytetarët’ sot para tifozëve të tyre presin West Hami dhe në rast të fitores, atëherë City për të katërt herën radhazi do të fitojë titullin e...

Manchester City fiton titullin e katërt me radhë në Premier League

para një muaji - Fakti Ditor

Skuadra e Manchester Cityt është shpallur kampion i sezonit 2023/24 në Premier League. Ekipi i Pep Guardiolas shënoi fitore 3:1 ndaj West Ham Unitedit në “Etihad” në ndeshjen e fundit të këtij sezoni,...

Manchester City, kampion i Anglisë

para një muaji - Periskopi

Manchester City, kampion i Anglisë 19 May, 19:10 Manchester City e ka vazhduar dominimin në Premier League. Titullin e katërt rresht, skuadra e Pep Guardiolas e siguroi të dielën në xhiron e fundit. City...

Manchester City “mbretëron” në Premier League, titulli i katërt radhazi

para një muaji - FaxWeb

Manchester City është kampion i Premier League për sezonin 2023-2024. Të besuarit e Pep Guardiolës triumfuan 3-1 ndaj Uest Ham në javën e fundit të kampionatit, në një sfidë spektakolare. Haaland me shokë...

Manchester City “mbretëron” në Premier League, titulli i katërt radhazi

para një muaji - SportMania

Manchester City është kampion i Premier League për sezonin 2023-2024. Të besuarit e Pep Guardiolës triumfuan 3-1 ndaj Uest Ham në javën e fundit të kampionatit, në një sfidë spektakolare. Haaland me shokë...

Manchester City shkruan historinë, kampion për herë të katërt me radhë

para një muaji - Gazeta10

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Qytetarët duke e ditur rëndësinë...

Manchester City shpallet kampion i Premierë Ligës angleze

para një muaji - Dukagjini

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së fundit të Ligës Premier për tu shpallur kampion i Anglisë për herë të katërt me radhë. Kjo fituore ishte në kuadër...

Guardiola: Me këtë titull do të na respektojë bota

para një muaji - Bota Sot

Pep Guardiola thotë se skuadra e tij, Mançester Siti do të marrë respektin që meriton brenda lojës globalisht nëse fiton titullin e katërt radhazi në Premier Ligë të dielën. Siti shkon në takimin e javës...

Pep Guardiola: Me këtë titull do të na respektojë bota, pres tension

para një muaji - Panorama

Pep Guardiola thotë se skuadra e tij, Mançester Siti do të marrë respektin që meriton brenda lojës globalisht nëse fiton titullin e katërt radhazi në Premier Ligë të dielën. Siti shkon në takimin e javës...

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - RTK

Manchester City është afër titullit të kamponit në Angli. ‘Qytetarët’ sot para tifozëve të tyre presin West Hami dhe në rast të fitores, atëherë City për të katërt herën radhazi do të fitojë titullin e...

Guardiola e konfirmon qëndrimin tek City edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - Gazeta Express

Fansat e Manchester Cityt kanë marr një super lajm. Këtë e ka kumtuar trajneri i tyre Pep Guardiola, i cili ka deklaruar se do të vazhdojë të jetë trajner i Cityt edhe sezonin e ardhshëm. “Unë kam një...

Arteta: Ëndrra është ende gjallë

para një muaji - Bota Sot

Mikel Arteta be son. Ka një javë që thotë se ka një parandjenjë se Arsenali do të shpallet kampion të dielën pas 20 vitesh, ndonëse është gjithçka në dorën e rivalëve të Mançester Sitit që kryesojnë +2...

Arsenal bën provat me trofeun

para një muaji - Bota Sot

Një pjesë e tifozëve është tallur me Arsenalin pasi u shfaq një video e klubit duke bërë prova për një prezantim të mundshëm të trofeut të Premier League në Emirates Stadium. Topçinjtë janë në garë për...

Sot mësohet kampioni në Premierligë

para një muaji - Gazeta Express

Sot zhvillohet xhiroja e fundit dhe vendimtare në Premierligës. Manchester City dhe Arsenali do të luftojnë për titullin e këtij edicioni. Momentalisht, përparësinë e ka City që është lider me 88 pikë,...

Cristiano Ronaldo tregohet dinak kur parashikon fituesin e Ligës Premier këtë sezon

para një muaji - Lajm

Cristiano Ronaldo dha një përgjigje me dinakëri kur bëri parashikimin e tij për garën për titull në Ligën Premier. Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, por kjo nuk do të...

Ronaldo tregohet dinak kur parashikon fituesin e Ligës Premier këtë sezon

para një muaji - Bota Sot

Cristiano Ronaldo dha një përgjigje me dinakëri kur bëri parashikimin e tij për garën për titull në Ligën Premier. Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, por kjo nuk do të...

Arsenali apo Manchester City? Sot mësohet kampioni i Angliesë

para një muaji - Indeks online

Sot mësohet kampioni i ri i Premier Ligës angleze, ku zhvillohen ndeshjet e fundit të kampionatit. Dy skuadrat, Arsenali dhe Manchester City janë në garë për titullin e kamoionit, shkruan IndeksOnline....

Trofeu tek Guardiola apo Arteta, llogaritë e titullit kampion në Premier League

para një muaji - GazetaBlic

Sot zhvillohet xhiroja e fundit dhe vendimtare në Premier League. Arsenal dhe Manchester City do të luftojnë për titullin e madh kampion, natyrisht me ‘Qytetarët’ që janë shumë më të avantazhuar, shkruan...

Cristiano Ronaldo tregohet dinak kur parashikon fituesin e Ligës Premier këtë sezon

para një muaji - Telegrafi

Cristiano Ronaldo dha një përgjigje me dinakëri kur bëri parashikimin e tij për garën për titull në Ligën Premier. Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, por kjo nuk do të...

Tek Arsenali të sigurt se do shpallen kampionë – dalin pamjet duke prezantuar trofeun

para një muaji - Telegrafi

Kanë qarkulluar disa pamje në rrjetet sociale ku shihet ekipi i Arsenalit duke bërë prova në prezantimin e trofeut të Ligës Premier. Sezoni i Ligës Premier do të përfundojë sot, dhe mundësitë janë shumë...

Arsenal apo Manchester City? Sot mësohet kampioni i Angliesë

para një muaji - Indeks online

Sot mësohet kampioni i ri i Premier Ligës angleze, ku zhvillohen ndeshjet e fundit të kampionatit. Dy skuadrat, Arsenal dhe Manchester City janë në garë për titullin e Kamoionit, shkruan IndeksOnline....

Moyes: West Ham nuk luan që ta bëjë Arsenalin kampion

para një muaji - Gazeta Express

Sot, Manchester City e zhvillon ndeshjen vendimtare për titullin kampion në Premierligës. City takohet me West Ham United, në xhiron e fundit në elitën angleze. Në prag të takimit, trajneri mysafir, David...

Premier League, sot vendoset kampioni

para një muaji - Klan Kosova

Sot do të zhvillohet java e fundit e Premier Leagues, ku edhe do të mësohet emri i kampionit. Mbetet të shihet se kush do ta rrëmbejë titullin, Manchester City që kryeson aktualisht renditjen me 88 pikë...

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - Ekonomia Online

Manchester City është afër titullit të kamponit në Angli. ‘Qytetarët’ sot para tifozëve të tyre presin West Hami dhe në rast të fitores, atëherë City për të katërt herën radhazi do të fitojë titullin e...

“Premia” e çmendur që tifozët e Arsenalit i kanë ofruar yllit të West Hamit për ta prishur festën e Man Cityt

para një muaji - Bota Sot

Mbrojtësi i West Hamit, Vladimir Coufal, ka thënë se atij i është ofruar që të pijë kafe falas për pjesën tjetër të jetës së tij, si motivim për të për ndeshjen ndaj Manchester Cityt që do të luhet sot...

Guardiola konfirmon qëndrimin tek City edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - Epoka e Re

Fansat e Manchester Cityt kanë marr një super lajm. Këtë e ka kumtuar trajneri i tyre Pep Guardiola, i cili ka deklaruar se do të vazhdojë të jetë trajner i Cityt edhe sezonin e ardhshëm. “Unë kam një...

“Premia” e çmendur që tifozët e Arsenalit i kanë ofruar yllit të West Hamit për ta prishur festën e Man Cityt

para një muaji - Telegrafi

Mbrojtësi i West Hamit, Vladimir Coufal, ka thënë se atij i është ofruar që të pijë kafe falas për pjesën tjetër të jetës së tij, si motivim për të për ndeshjen ndaj Manchester Cityt që do të luhet sot...

Moyes ka një mesazh: West Ham nuk luan që ta bëjë Arsenalin kampion

para një muaji - Bota Sot

Sot, Manchester City e zhvillon ndeshjen vendimtare për titullin kampion në Premierligës. City takohet me West Ham United, në xhiron e fundit në elitën angleze. Në prag të takimit, trajneri mysafir, David...

Premier Liga, sot vendoset kampioni

para një muaji - Bota Sot

Sot do të zhvillohet java e fundit e Premier Ligës, ku edhe do të mësohet emri i kampionit. Mbetet të shihet se kush do ta rrëmbejë titullin, Manchester City që kryeson aktualisht renditjen me 88 pikë...

E konfirmon Guardiola, do të jem trajner i Cityt edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - Indeks online

Pep Guardiaola ka deklaruar se do tq vazhdojë të jetë trajner i Manchester Cityt edhe sezonin e ardhshëm. Spanjolli do të jetë në krye të Cityzens deri në qershor të vitit 2025, shkruan IndeksOnline. “Unë...

Manchester City apo Arsenal, kush do të jetë kampion në Premier League?

para një muaji - GazetaBlic

Sot zhvillohet xhiroja e fundit dhe vendimtare në Premier League. Arsenal dhe Manchester City do të luftojnë për titullin e madh kampion, natyrisht me ‘Qytetarët’ që janë shumë më të avantazhuar, shkruan...

Arsenali apo Manchester City? Sot mësohet kampioni i Angliesë

para një muaji - Fakti Ditor

Sot mësohet kampioni i ri i Premier Ligës angleze, ku zhvillohen ndeshjet e fundit të kampionatit. Dy skuadrat, Arsenali dhe Manchester City janë në garë për titullin e kamoionit, shkruan IndeksOnline....

A do të qëndrojë Guardiola te Manchester City.. !?

para një muaji - Populli

Fansat e Manchester Cityt kanë marr një super lajm. Këtë e ka kumtuar trajneri i tyre Pep Guardiola, i cili ka deklaruar se do të vazhdojë të jetë trajner i Cityt edhe sezonin e ardhshëm. “Unë kam një...

VIDEO/ Arsenali beson te titulli kampion pas 20 vitesh, shikoni çfarë ndodh në “Emirates”

para një muaji - Panorama

Te Arsenali besojnë se “Topçinjtë” do të shpallen kampion pas 20 vitesh, ndonëse është gjithçka në dorën e rivalëve të Mançester Sitit që kryesojnë +2 pikë në javën e fundit. Në një video të shpërndarë...

Manchester City apo Arsenal? Parashikimi pikant i Cristiano Ronaldos…

para një muaji - Dosja.al

ARABIA SAUDITE - Pak orë para epilogut të Premier League, Cristiano Ronaldo ka ndarë parashikimin e tij për garën për titull. Pa dyshim, i shtyrë nga epërsia prej dy pikësh e Manchester City ndaj Arsenalit,...

Premier League, sot vendoset kampioni

para një muaji - Fakti Ditor

Sot do të zhvillohet java e fundit e Premier Leagues, ku edhe do të mësohet emri i kampionit. Mbetet të shihet se kush do ta rrëmbejë titullin, Manchester City që kryeson aktualisht renditjen me 88 pikë...

Video virale e provave të Arsenalit, me trofeun kampion të Anglisë!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Në rrjete po qarkullon një video në të cilën mund të shihni lojtarët e Arsenalit duke bërë prova të një festimi hipotetik të titullit të Premier League, i cili me gjithçka në lojë do të luhet këtë...

Kush do të jetë kampion në Angli?

para një muaji - Shqip

Sot do të zhvillohet java e fundit e Premier Ligës, ku edhe do të mësohet emri i kampionit. Mbetet të shihet se kush do ta rrëmbejë titullin, Manchester City që kryeson aktualisht renditjen me 88 pikë...

Sot përfundon Premier League: gjithçka ende për t'u vendosur dhe lamtumirë Klopp!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Këtë të diel përfundon Premier League 2023-2024. Një Premier League, ku sot, në ditën e fundit do të vendoset fati i titullit mes Manchester Cityt të Pep Guardiolës dhe Arsenalit të Mikel Artetës....

Sot përfundon Premier League: gjithçka ende për t'u vendosur dhe lamtumirë Klopp!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Këtë të diel përfundon Premier League 2023-2024. Një Premier League, ku sot, në ditën e fundit do të vendoset fati i titullit mes Manchester Cityt të Pep Guardiolës dhe Arsenalit të Mikel Artetës....

Guardiola e konfirmon, mbetet trajner i Cityt edhe sezonin e ardhshëm

para një muaji - Klan Kosova

Pep Guardiola ka konfirmuar planin e tij për të qëndruar si trajner i Manchetser Cityt sezonin e ardhshëm “Unë kam një kontratë dhe dua të jem këtu në Man City sezonin e ardhshëm, sigurisht! Unë do të...

Arsenali beson te titulli kampion pas 20 vitesh

para një muaji - Bota Sot

Te Arsenali besojnë se “Topçinjtë” do të shpallen kampion të dielën pas 20 vitesh, ndonëse është gjithçka në dorën e rivalëve të Mançester Sitit që kryesojnë +2 pikë në javën e fundit. Në stadiumin “Emirates”...

Guardiola: Bëjmë gabim nëse mendojmë se Arsenali do të humbasë, fatin e kemi në duart tona

para një muaji - GazetaBlic

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League. City është në garë me Arsenal-in...

Guardiola: Bëjmë gabim nëse mendojmë se Arsenali do të humbasë, fatin e kemi në duart tona

para një muaji - Bota Sot

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League. City është në garë me Arsenal-in...

Phil Foden zgjidhet lojtari më i mirë i sezonit në Ligën Premier

para një muaji - Lajm

Ylli anglez i Manchester Cityt, Phil Foden është votuar si lojtari i më i mirë i sezonit 2023/24 në Ligën Premier. Foden, vetëm 23 vjeç, ka qenë një pjesë kyçe e një skuadre të Manchester City, vetëm një...

Guardiola: Bëjmë gabim nëse mendojmë se Arsenali do të humbasë, fatin e kemi në duart tona

para një muaji - SuperSport

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League. City është në garë me Arsenal-in...

Ronaldo ‘tallet’ me Arsenalin: Ata nuk do ta fitojnë Premierligën

para një muaji - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo është i pranishëm sot në meçin e shekullit mes, Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk. Edhe pse ka ardhur ta shijoj duelin nga afër, portugezi nuk mund të rri larg futbollit, shkruan GazetaBlic...

City me një dorë në titull, Arteta: Ata janë më afër, por gjithçka vendoset në ndeshjen e fundit

para një muaji - SuperSport

Trajneri i Arsenal-it, Mikel Arteta foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League, me rivalët direkt, Manchester City-n që duket...

Lojtari më i mirë i Premier League këtë sezon, ylli i Cityt fiton çmimin

para një muaji - BalkanWeb

Phil Foden, mesfushori i Manchester Cityt është vlerësuar si lojtari më i mirë i Premier League në këtë sezon. Ylli i kampionëve të Anglisë ka lënë mbrapa të gjithë, duke marrë kështu këtë ccmim të merituar....

Guardiola në prag të finales së Premier League: “Ky fund sezoni tregon që kemi qenë të mrekullueshëm!”

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League. City është në garë me Arsenal-in...

City nën hetim

para një muaji - Bota Sot

Manchester City është afër titullit të katërt radhazi në Premier League, një arritje që nuk është realizuar nga asnjë skuadër tjetër më parë në kampionatin anglez. Pavarësisht se gjërat shkojnë shumë mirë...

Ronaldo tregon se kush do të shpallet kampion i Premier League

para një muaji - Epoka e Re

Cristiano Ronaldo ka thënë se mendon se Arsenali do të humbasë titullin e Premierligës këtë të dielë. Topçinjtë shkojnë në ditën e fundit të sezonit duke kërkuar që kampionët dhe liderët Manchester City...

Phil Foden zgjidhet lojtari më i mirë i sezonit në Ligën Premier

para një muaji - Telegrafi

Ylli anglez i Manchester Cityt, Phil Foden është votuar si lojtari i më i mirë i sezonit 2023/24 në Ligën Premier. Foden, vetëm 23 vjeç, ka qenë një pjesë kyçe e një skuadre të Manchester City, vetëm një...

Phil Foden, lojtari i sezonit në Premierligë

para një muaji - Zeri

Futbollisti i Manchester Cityt, Phil Foden është shpallur lojtari i sezonit në Premierligën. Foden ka qenë ndër futbollistët kryesor të ekipit nga Manchesterit gjatë këtij edicioni. Sulmuesi angle deri...

Arteta në prag të finales së Premier League: “Shpresoj që ata të ngecin, që ne të realizojmë ëndrrën!”

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Trajneri i Arsenal-it, Mikel Arteta foli për mediet në prag të javës së fundit të sezonit, që do të vendosë edhe fituesin e titullit kampion të Premier League, me rivalët direkt, Manchester City-n...

Zemëron tifozët: E meritonte një tjetër

para një muaji - Bota Sot

Lojtari i Manchester Cityt, Phil Foden, u shpall këtë të shtunën si lojtari më i mirë i sezonit në Premier League. Ai fitoi çmimin përpara lojtarëve si Erling Haaland, Declan Rice, Martin Odegaard, Ollie...

Arsenal, Arteta: Besoj te mrekullia e titullit, shpresoj të realizojmë ëndr...

para një muaji - BalkanWeb

Te Arsenali besojnë te mrekullia, një gabim i Manchester Cityt ndaj Ëest Ham, kombinuar me një fitore të Gooners ndaj Everton, do bënte që skuadra e Artetës të shpallej kampione në Angli. “Është një nga...

Foden shpallet lojtari më i mirë i sezonit në Premier League

para një muaji - Klan Kosova

Lojtari i Manchester Cityt, Phil Foden, është shpallur lojtari më i mirë i sezonit në Premier League 2023-24. Foden ka shmangur konkurrencën nga shoku i skuadrës Erling Haaland, Martin Odegaard i Arsenalit...

5 momentet unike të Klopp

para një muaji - Bota Sot

Ndeshja ndaj Uolvs do të jetë e fundit për Jurgen Klop në stolin e Liverpoolit. Gjermani përfundon një rrugëtim plot shkëlqim, ku fitoi shtatë trofe të rëndësishëm me të kuqtë dhe i udhëhoqi ata tri herë...

Phil Foden shpallet lojtari i sezonit në Premierligë

para një muaji - Gazeta Express

Futbollisti i Manchester Cityt, Phil Foden është shpallur lojtari i sezonit në Premierligën. Foden ka qenë ndër futbollistët kryesor të ekipit nga Manchesterit gjatë këtij edicioni. Sulmuesi angle deri...

Arteta beson te dhurata e West Hamit

para një muaji - Bota Sot

Përpara ndeshjes në shtëpi kundër Evertonit, trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta komentoi: “Është një nga javët më të rëndësishme për shumë prej nesh. Tani është sigurisht momenti më i rëndësishëm. Jam...

“Krenari e madhe”, një “qytetar” më i miri i sezonit në Premier

para një muaji - SuperSport

Premier League po pret të dielën për të mësuar skuadrën kampione. Manchester City është një fitore larg titullit të gjashtë në shtatë vitet e fundit. Por nëse nuk mposht West Hamin, atëherë festa do të...

Phil Foden – Lojtari më i mirë i sezonit në Premier League

para një muaji - RTK

Ylli i Manchester Cityt Phil Foden është zgjedhur si lojtari më i mirë i sezonit në Premier League. Me 17 gola dhe tetë asistime, anglezi ishte sensacional te "Citiziens", që mbesin favoriti kryesor për...

Phil Foden shpallet lojtari i sezonit në Premierligë

para një muaji - Indeks online

Futbollisti i Manchester Cityt, Phil Foden është shpallur lojtari i sezonit në Premierligën angleze . Mesfushori anglez pati paraqitje fantastike këtë sezon, duke e dërguar skuadrën e tij drejt titullit...

Fundjava vendimtare në Angli, a do të mund fati ta ndihmojë Arsenalin

para një muaji - Euronews

Java e fundit do të jetë spekatakolare dhe tejet emocionuese në kampionatin anglez, aty ku Arsenali e Manchester City luftojnë për titullin kampion, ndërsa janë 90 minuta larg tij. Fatkeqësisht bileta...

Phil Foden, “Lojtari më i mire” i sezonit në Premier League...

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Premier League njoftoi këtë të shtunë, se titulli i “Lojtarit më të mirë” për sezonit 2023-2024, i ishte dhënë Phil Foden. “Fitimi i këtij çmimi është një sukses për të cilin jam jashtëzakonisht...

Phil Foden – Lojtari më i mirë i sezonit në Premier League

para një muaji - Ekonomia Online

Ylli i Manchester Cityt Phil Foden është zgjedhur si lojtari më i mirë i sezonit në Premier League. Me 17 gola dhe tetë asistime, anglezi ishte sensacional te “Citiziens”, që mbesin favoriti kryesor për...

Cole Palmer, zgjidhet “Lojtari i ri” më i mirë i sezonit në Premier League...

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Sezoni i jashtëzakonshëm i Cole Palmer përfundon me stil. Këtë të premte, ai u shpall “Lojtari më i mirë i ri” i sezonit në Premier League. I ardhur nga Manchester City verën e kaluar, mesfushori...

Cole Palmer shpallet lojtari i ri më i mirë në Premierligë

para një muaji - Zeri

Futbollisti i Chelseat, Cole Palmer e ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Palmer pati një super sezon me fanellën e Chelseat, që kur u transferua tek ta gjatë verës së kaluar...

Cole Palmer shpallet lojtari i ri më i mirë në Premierligë

para një muaji - Gazeta Express

Futbollisti i Chelseat, Cole Palmer e ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Palmer pati një super sezon me fanellën e Chelseat, që kur u transferua tek ta gjatë verës së kaluar...

22 gola dhe 10 asistime, Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League

para një muaji - Top Channel

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League

para një muaji - Syri.net Kosova

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League!

para një muaji - Bota Sot

Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League! Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani...

“West Ham nuk luan që ta bëjë Arsenalin kampion” – Moyes flet për ndeshjen me Man Cityn dhe objektivin e skuadrës së tij

para një muaji - Telegrafi

Trajneri i West Ham, David Moyes, ka folur para ndeshjes mes Man City, e fundit për këtë sezon të Ligës Premier. Ai ka thënë se do të luajnë për vete dhe tifozët e West Ham, pa menduar për Arsenalin dhe...

22 gola dhe 10 asistime, Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League

para një muaji - SuperSport

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

Cole Palmer shpallet lojtari i ri më i mirë në Premier League

para një muaji - GazetaBlic

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League

para një muaji - Syri

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

22 gola dhe 10 asistime, Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League

para një muaji - Lexo

Cole Palmer ka fituar çmimin e futbollistit të ri të vitit në Premier League. Ylli i Chelsea-t, i lindur në vitin 2002, deri më tani ka shënuar 22 gola dhe ka dhuruar 10 asistime në 33 paraqitje në kampionat...

Cole Palmer shpallet ylli i ri i Premier League pas sezonit impresionues me Chelsea

para një muaji - Klan Macedonia

Në një sezon të mbushur me emocione dhe performanca të jashtëzakonshme, Cole Palmer ka arritur të dallohet si një nga talentet më premtuese të futbollit anglez. Pas një fushate të shkëlqyer me Chelsea,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK