Jurgen Klopp jep lamtumirën e fundit Liverpoolit, me fitore 2-0

para një muaji - Koha.mk

Trajneri gjerman Jurgen Klopp i tha lamtumirë klubit pas fitores 2-0 ndaj Wolves. Rezultati u thye në minutën e 34’ nga goli i Mac Allister ku dhe goli i dytë nuk vonoi as 10 minuta dhe rezultatin e dyfishoi...

Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit

para një muaji - Bota Sot

Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit! Jurgen Klopp ishte për herë të fundit, këtë të dielë, në krye të Liverpool, me skuadrën e “The Reds” që e mbylli sezonin në vend të tretë...

VIDEO/ Ceremoni kampionësh, Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit

para një muaji - SuperSport

Jurgen Klopp ishte për herë të fundit, këtë të dielë, në krye të Liverpool, me skuadrën e “The Reds” që e mbylli sezonin në vend të tretë në kuotën e 82 pikëve. Në tetë vite në krye të skuadrës së Liverpool,...

Ndeshja e fundit e Jurgen Klopp në Liverpool, tifozët e përcjellin në mënyrë madhështorë

para një muaji - TV21

Eksperti gjerman i futbollit Jurgen Klopp udhëheq sot për herë të fundit Liverpoolin në ndeshjen e xhiros 36-të të Premier ligës kundër Wolverhampton.Autobusi në të cilin ndodhej Klopp, i shoqëruar nga...

Tifozët e Liverpoolit e presin Jurgen Klopp për herë të fundit

para një muaji - RTV 21

Eksperti gjerman i futbollit Jurgen Klopp udhëheq sot për herë të fundit Liverpoolin në ndeshjen e xhiros 36-të të Premier ligës kundër Wolverhampton. Autobusi në të cilin ndodhej Klopp, i shoqëruar nga...

VIDEO/ Liverpool bind ndaj Wolves, Klopp përcillet si hero në ndeshjen e tij të fundit te “The Reds”

para një muaji - SuperSport

Jurgen Klopp mbylli eksperiencën e tij 8-vjeçare në krye të Liverpool-it këtë të dielë. Skuadra e trajnerit gjerman e mbylli sezonin e Premier League me fitoren 2-0 ndaj Wolves, ndërsa u rendit në përfundim...

Jurgen Klopp në emocione

para një muaji - Bota Sot

Klopp është në stol për ndeshjen e tij të fundit si trajner i Liverpol. Tifozë të shumtë të Liverpol e pritën autobuzin e ekipit, si të vinte për një finale të madhe të Champions League, vetëm për të përshëndetur...

Pritje spektakolare nga tifozët e Liverpoolit në ndeshjen e fundit të Jurgen Klopp

para një muaji - Reporteri

Liverpooli do të ndeshet sot me Wolves, në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë. Kjo do të jetë ndeshja e fundit për trajnerin e Jurgen Klopp për “The Reds”, shkruan Reporteri.net. Trajneri gjerman...

Klopp emocionon tifozët e Liverpoolit me videon lamtumirëse: Nuk do t’iu harroj kurrë…

para një muaji - Klan Kosova

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp po largohet nga Liverpooli në fund të sezonit pas më shumë se tetë sezone e gjysmë në krye të “The Reds”, shkruan Klankosova.tv Në prag të ndeshjes së fundit me Liverpool,...

VIDEO/ Gjithë qyteti pret Jurgen Klopp, trajneri letër lamtumire tifozëve të Liverpool

para një muaji - Opinion

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. Para ndeshjes së fundit kundër Uolves në shtëpi, tifozët kanë dalë në rrugë dhe kanë pritur...

Pritje spektakolare nga tifozët e Liverpoolit në ndeshjen e fundit të Jurgen Klopp

para një muaji - Gazeta Express

Liverpooli do të ndeshet sot me Wolves, në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë. Gjithashtu, kjo do të jetë ndeshja e fundit e Jurgen Klopp si trajner i skuadrës nga Merseyside, shkruan Gazeta Express....

Jurgen Klopp i thotë sot lamtumirë Premierligës

para një muaji - Klan Kosova

Ndeshja kundër Wolves për Liverpoolin nuk është vetëm finale e këtij sezoni për ekipit por shënon edhe fundin e epokës së trajnerit Jurgen Klopp në Premierligë. Lajmin për largimin e Klopp e ka bërë të...

Jurgen Kloppit i bëhet pritje e madhe jashtë stadiumit “Anfield”

para një muaji - Indeks online

Skuadra e Liverpoolit sot zhvillon ndeshjen e fundit gjatë këtij sezoni në Premier League. “The Reds” luajnë në “Anfield” ndaj Wolves një ndeshje që për trajnerin Jurgen Klopp ka një rëndësi të veçantë,...

Pritje spektakolare nga tifozët e Liverpoolit

para një muaji - Bota Sot

Liverpooli do të ndeshet sot me Wolves, në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë. Gjithashtu, kjo do të jetë ndeshja e fundit e Jurgen Klopp si trajner i skuadrës nga Merseyside. E tifozët e Liverpoolit...

Kloppi gati sa nuk shpërtheu në lot me gjestin fantastik të lojtarëve të Liverpoolit

para një muaji - Lajm

Jurgen Klopp ka zbuluar se ai ishe shumë afër që të shpërthente në lot si pasojë e një gjesti nga lojtarët para ndeshjes së tij të fundit si trajner i Liverpoolit. Në janar të këtij viti, Klopp kishte...

Formacionet zyrtare: Liverpool – Wolves, kjo është përbërja e fundit startuese e Jurgen Klopp te “The Reds”

para një muaji - GazetaBlic

Liverpool do të përballet sot me Wolves. Ndeshja e fundit e Premierligës do jetë pa presion për Reds pasi tashmë nuk kanë gjasa për titull dhe do të kërkojnë fitoren lamtumirëse për Jurgen Klopp, shkruan...

Sir Alex Ferguson ka bërë një gjest të veçantë për Kloppin para ndeshjes së tij të fundit me Liverpoolin

para një muaji - Telegrafi

Jurgen Klopp e ka përshkruar gjestin e Sir Alex Fergusonit para ndeshjes së tij të fundit si trajner i Liverpoolit si të ‘jashtëzakonshëm’ pasi kontaktoi me ish-trajnerin e Manchester United. Gjatë muajit...

I jep sot lamtumirën Liverpoolit, premtimi i Klopp gëzon tifozët e “The Reds”

para një muaji - Reporteri

Jurgen Klopp i jep sot fund aventurës së mrekullueshme me Liverpoolin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka.Gjermani është kthyer në një legjendë në “Anfield”. Përballë Wolvesit do të përshëndetet për herë...

VIDEO / Klopp e mbyll me fitore dhe i thotë lamtumirë Liverpool-it!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Jurgen Klopp mbylli eksperiencën e tij 8-vjeçare në krye të Liverpool-it këtë të dielë. Skuadra e trajnerit gjerman e mbylli sezonin e Premier League me fitoren 2-0 ndaj Wolves, ndërsa u rendit...

Kloppi gati sa nuk shpërtheu në lot me gjestin fantastik të lojtarëve të Liverpoolit

para një muaji - Telegrafi

Jurgen Klopp ka zbuluar se ai ishe shumë afër që të shpërthente në lot si pasojë e një gjesti nga lojtarët para ndeshjes së tij të fundit si trajner i Liverpoolit. Në janar të këtij viti, Klopp kishte...

Tifozët e Liverpoolit e presin Jurgen Klopp për herë të fundit

para një muaji - Lajmi.net

Tifozët e Liverpoolit e presin Jurgen Klopp për herë të fundit Eksperti gjerman i futbollit Jurgen Klopp udhëheq sot për herë të fundit Liverpoolin në ndeshjen e xhiros 36-të të Premier ligës kundër Wolverhampton....

Trajneri i ri i Liverpoolit përmend Dritën

para një muaji - Bota Sot

Që prej se Klopp kishte njoftuar për vendimin e tij për t’u larguar nga Liverpooli në fund të sezonit, klubi anglez kishte bërë përpjekje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Raportime të ndryshme nga mediat...

Trajneri i ardhshëm i Liverpoolit, Slot e përmend Dritën në fjalimin lamtumirës

para një muaji - Gazeta Express

Arne Slot do të bëhet së shpejti trajner i Liverpoolit, duke zëvendësuar Jurgen Kloppin, që për të sot sfida ndaj Ëolves do të jetë e fundit. Slot tashmë ka zyrtarizuar largimin nga Feyenoord dhe bashkimin...

Trajneri i ri i Liverpoolit përmend Dritën në fjalimin e tij lamtumirës për Feyenoordin

para një muaji - Telegrafi

Që prej se Klopp kishte njoftuar për vendimin e tij për t’u larguar nga Liverpooli në fund të sezonit, klubi anglez kishte bërë përpjekje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Raportime të ndryshme nga mediat...

Trajneri i ri i Liverpoolit përmend Dritën në fjalimin e tij lamtumirës për Feyenoordin

para një muaji - Albeu

Që prej se Klopp kishte njoftuar për vendimin e tij për t’u larguar nga Liverpooli në fund të sezonit, klubi anglez kishte bërë përpjekje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Raportime të ndryshme nga mediat...

Klopp letër prekëse për tifozët

para një muaji - BalkanWeb

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. Strategu i njohur është shumë i lidhur me fansat vendas. “Para se të vija në Liverpool,...

I jep sot lamtumirën Liverpool-it, premtimi i Klopp gëzon tifozët e ‘The Reds’

para një muaji - GazetaBlic

Jurgen Klopp i jep sot fund aventurës së mrekullueshme me Liverpoolin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka. Gjermani është kthyer në një legjendë në “Anfield”. Përballë Wolvesit do të përshëndetet për herë...

Slot përshendetet me Feynordin, në fjalimin lamtumirës përmend Dritën dhe Tiranën

para një muaji - Indeks online

Arne Slot do të bëhet së shpejti trajner i Liverpoolit, duke zëvendësuar Jurgen Kloppin, që për të sot sfida ndaj Wolves do të jetë e fundit. Slot tashmë ka zyrtarizuar largimin nga Feyenoord dhe bashkimin...

“Nuk ka shanse”, premtimi i Klopp gëzon tifozët e Liverpoolit

para një muaji - SuperSport

Jurgen Klopp i jep sot fund aventurës së mrekullueshme me Liverpoolin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka. Gjermani është kthyer në një legjendë në “Anfield”. Përballë Wolvesit do të përshëndetet për herë...

Klopp letër prekëse për tifozët

para një muaji - Bota Sot

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. Strategu i njohur është shumë i lidhur me fansat vendas. “Para se të vija në Liverpool,...

Klopp emocionon tifozët e Liverpoolit me videon lamtumirëse: Nuk do t’iu harroj kurrë…

para një muaji - Epoka e Re

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp po largohet nga Liverpooli në fund të sezonit pas më shumë se tetë sezone e gjysmë në krye të “The Reds”, shkruan Klankosova.tv Në prag të ndeshjes së fundit me Liverpool,...

Klopp: “Nuk do të rikthehem së shpejti në stol, mund të jetë fundi”…

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Dita e sotme do të mbetet përgjithmonë në historinë e Liverpoolit, pasi Jurgen Klopp, një nga teknikët më të mirë në historinë e "Reds", do të jetë një gjë e së kaluarës dhe do të thotë fjalën...

Klopp letër prekëse për tifozët: Do jem gjithmonë njëri prej jush, faleminderit për emocionet!

para një muaji - Ora news

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. Strategu i njohur është shumë i lidhur me fansat vendas. “Para se të vija në Liverpool,...

Trajneri i ri i Liverpoolit përmend Dritën në fjalimin e tij lamtumirës për Feyenoordin

para një muaji - Gazeta10

Që prej se Klopp kishte njoftuar për vendimin e tij për t’u larguar nga Liverpooli në fund të sezonit, klubi anglez kishte bërë përpjekje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Raportime të ndryshme nga mediat...

Videoja e Klopp, me lamtumirën e tij tronditëse për Liverpool, para kërcimit të fundit…

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Ndeshja kundër Wolves të dielën pasdite (ora 18:00) nuk do të nënkuptojë vetëm finalen e këtij sezoni për Liverpoolin, por edhe fundin e një epoke të tërë të vulosur nga një njeri shumë karizmatik:...

VIDEO/ Lamtumira prekëse e Arne Slott... Feyenoord në 'skaner'

para një muaji - Dosja.al

HOLANDE - Liverpooli gjeti në personin e Arne Slott zëvendësin e Jurgen Klopp, me teknikun holandez që largohet nga pankina e Feyenoord. Tekniku 45-vjeçar mori skuadrën e Roterdamit në verën e vitit 2021...

Videoja e Klopp, me lamtumirën e tij tronditëse për Liverpool, para kërcimit të fundit…

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Ndeshja kundër Wolves të dielën pasdite (ora 18:00) nuk do të nënkuptojë vetëm finalen e këtij sezoni për Liverpoolin, por edhe fundin e një epoke të tërë të vulosur nga një njeri shumë karizmatik:...

Klopp: “Nuk do të rikthehem së shpejti në stol, mund të jetë fundi”…

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Dita e sotme do të mbetet përgjithmonë në historinë e Liverpoolit, pasi Jurgen Klopp, një nga teknikët më të mirë në historinë e "Reds", do të jetë një gjë e së kaluarës dhe do të thotë fjalën...

VIDEO/ Lamtumira prekëse e Arne Slott... Feyenoord në 'skaner'

para një muaji - Dosja.al

HOLANDE - Liverpooli gjeti në personin e Arne Slott zëvendësin e Jurgen Klopp, me teknikun holandez që largohet nga pankina e Feyenoord. Tekniku 45-vjeçar mori skuadrën e Roterdamit në verën e vitit 2021...

Letra lamtumirëse e Klopp drejtuar tifozëve të Liverpool

para një muaji - Shqip

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. Strategu i njohur është shumë i lidhur me fansat vendas. “Para se të vija në Liverpool,...

Letra e Klopp për Liverpool-in: Qyteti i mikpritësve dhe futbollit, faleminderit dhe lamtumirë!

para një muaji - Top Channel

Nëntë vitet e Jurgen Klopp në krye të Liverpool-it përfundojnë nesër, kur trajneri gjerman do të ulet për herë të fundit në krye të stolit në “Anfield”. Një histori e bukur dashurie, që kulmon me sigurimin...

Çmimet marramendëse të biletave për ndeshjen e fundit të Kloppit si trajner i Liverpoolit

para një muaji - Telegrafi

Ndeshja e fundit e Jurgen Kloppit në krye të Liverpoolit do të luhet këtë vikend dhe shumë tifozë nuk duan ta humbasin mundësinë që ta ndjekin në stadium këtë ndeshje. Liverpooli do të përballet në ‘Anfield’...

Liverpool, letra e Klopp për tifozët: Do jem gjithmonë njëri prej jush, fal...

para një muaji - BalkanWeb

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i ka shkruar një letër tifozëve të Liverpool, pasi do largohet në fund të sezonit. “Para se të vija në Liverpool, nuk kisha shkruar asnjë letër në një gazetë në jetën time....

Letra e Klopp për Liverpool-in: Qyteti i mikpritësve dhe futbollit, faleminderit dhe lamtumirë!

para një muaji - SuperSport

Nëntë vitet e Jurgen Klopp në krye të Liverpool-it përfundojnë nesër, kur trajneri gjerman do të ulet për herë të fundit në krye të stolit në “Anfield”. Një histori e bukur dashurie, që kulmon me sigurimin...

Letra e Klopp për Liverpool-in: Qyteti i mikpritësve dhe futbollit, faleminderit dhe lamtumirë!

para një muaji - GazetaBlic

Nëntë vitet e Jurgen Klopp në krye të Liverpool-it përfundojnë nesër, kur trajneri gjerman do të ulet për herë të fundit në krye të stolit në “Anfield”. Një histori e bukur dashurie, që kulmon me sigurimin...

Klopp me një video përshendetet me tifozët e Liverpulit

para një muaji - Aktuale

Jurgen Klopp do të largohet nga Liverpuli në fund të sezonit. Marketing Ai përmes një video të publikuar në rrjetet sociale është përshendetur me tifozët e Liverpulit. “Të dashur tifozë të Liverpulit,...

Klop: Do ta hiqja VAR-in, nuk ka lamtumirë pa trishtim

para një muaji - Panorama

Menaxheri në largim i Liverpulit, Jyrgen Klop thotë se do të votonte për të hequr VAR-in pasi arbitrat nuk janë në gjendje të përdorin teknologjinë siç duhet sipas tij. Klubet e Premier Ligës do të votojnë...

Sportingu nuk u tregua korrekt me Liverpoolin për trajnerin Amorim, anglezët u tërhoqën nga bisedimet

para një muaji - Telegrafi

Trajneri i Sporting Lisbonës, Ruben Amorim, ishte prej emrave më të përfolur për të zëvendësuar Jurgen Kloppin te Liverpooli. Sipas media angleze, se ai pritej të zyrtarizohej shumë shpejt, por marrëveshja...

Klopp: I lumtur me përvojën time në Liverpool

para një muaji - Bota Sot

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të ndeshjes së fundit në krye të Liverpool-it, trajneri Jurgen Klopp u kujtoi përvojën e tij në krye të “The Reds”, teksa u shpreh se nuk mund të kishte bërë më...

Klopp: I lumtur me përvojën time në Liverpool, nuk mund të kisha bërë më shumë

para një muaji - SuperSport

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të ndeshjes së fundit në krye të Liverpool-it, trajneri Jurgen Klopp u kujtoi përvojën e tij në krye të “The Reds”, teksa u shpreh se nuk mund të kishte bërë më...

Analiza e Klopp: Mund të kishim fituar më shumë, jam krenar me punën e bërë...

para një muaji - BalkanWeb

Jurgen Klopp do të largohet në fund të sezonit nga Liverpool, me trajnerin gjerman që nuk heziton t’i bëjë një analizë viteve që kaloi në “Anfield”. “Jam absolutisht mirë. E di që mund të kishim fituar...

Klopp me një video përshendetet me tifozët e Liverpulit

para një muaji - Indeks online

Jurgen Klopp do të largohet nga Liverpuli në fund të sezonit. Tekniku gjerman, të dielën do ta ketë ndeshjen e fundit në ”Anfield”, ndaj Wolvesit, shkruan IndeksOnline. Ai përmes një video të publikuar...

Klopp: I lumtur me përvojën time në Liverpool, nuk mund të kisha bërë më shumë

para një muaji - SportMania

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të ndeshjes së fundit në krye të Liverpool-it, trajneri Jurgen Klopp u kujtoi përvojën e tij në krye të “The Reds”, teksa u shpreh se nuk mund të kishte bërë më...

Jurgen Klopp ka gjetur një mënyrë për të “qëndruar në kontakt” me fansat…

para një muaji - Dosja.al

GJERMANI - Jurgen Klopp dërgoi një mesazh, këtë të shtunë, për tifozët e Liverpoolit , si lamtumirë, por premton të “qëndrojë në kontakt” me ta përmes… mediave sociale. “Dua të mbaj lidhje me ju. Dhe,...

Liverpool, trajneri i ri e ka nënshkruar kontratën. Ja çfarë mungon ende, para zyrtarizmit të ‘martesës’

para një muaji - NOA

Arne Slot ka nënshkruar kontratën e tij me Liverpool. Në të njëjtat orë kur trajneri holandez njoftoi fillimin e afërt të aventurës së tij të re në Premier League, gazetari Fabrizio Romano raportoi disa...

Arne Slot: Unë do të jem trajneri i ardhshëm i Liverpoolit

para një muaji - Klan Kosova

Arne Slot ka zbuluar se do të largohet nga Feyenoord për t’u bërë trajneri i ri i Liverpool. Feyenoord publikoi një video në X për të deklaruar se ‘epokës së Arne Slot po i vinte fundi’. Duke folur në...

Arne Slot: Unë do të jem trajneri i ardhshëm i Liverpoolit

para një muaji - Ekonomia Online

Arne Slot ka zbuluar se do të largohet nga Feyenoord për t’u bërë trajneri i ri i Liverpool. Feyenoord publikoi një video në X për të deklaruar se ‘epokës së Arne Slot po i vinte fundi’. Duke folur në...

E SIGURTE/ Liverpool e ka gjetur zëvendësuesin e Jurgen Klopp!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Prej disa javësh në shtypin anglez flet për të, por tashmë është zyrtare. Informacioni u konfirmua nga personi kryesor i interesuar, pasardhësi i Jurgen Klopp. Ashtu siç pritej, tashmë zyrtarisht,...

E SIGURTE/ Liverpool e ka gjetur zëvendësuesin e Jurgen Klopp!

para një muaji - Dosja.al

ANGLI - Prej disa javësh në shtypin anglez flet për të, por tashmë është zyrtare. Informacioni u konfirmua nga personi kryesor i interesuar, pasardhësi i Jurgen Klopp. Ashtu siç pritej, tashmë zyrtarisht,...

Slot njofton: Mund të konfirmoj që do të jem trajner i Liverpool

para një muaji - RTSH

“Mund të konfirmoj se do të jem trajner i Liverpool-it”. Lajmi kishte javë të tëra në ajër, por orët e fundit ka mbërritur edhe njoftimi nga personi i interesuar. Arne Slot, trajneri aktual i Feyenoord,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK