Klose emërohet trajner i Nurnbergut

para 5 dite - Klan Kosova

Skuadra gjermane Nurnberg, e ka transferuar Miroslav Klosen. Veçse tash jo si futbollist por si kryetrajneri i skuadrës. Ish-sulmuesi i jashtëzakonshëm, i cili i mbushi të 46-tat të dielën, zejen e trajnerit...

Ish-sulmuesi i famshëm gjerman rikthehet në stol, Klose e nis nga Bundesliga 2

para 5 dite - SuperSport

Ish-sulmuesi i famshëm gjerman, Miroslav Klose është emëruar në krye të Nuremberg për sezonin e ardhshëm duke firmosur një kontratë dyvjeçare. 46-vjeçari do të drejtojë Nuremberg me synimin për ta rikthyer...

Klose merr drejtimin e skuadrës së njohur gjermane

para 5 dite - Indeks online

Miroslav Klose është emëruar trajner i ri i Nurnberg. Ish-sulmuesi i jashtëzakonshëm, i cili festoi ditëlindjen e tij të 46-të të dielën e kaluar, e filloi karrierën e tij si trajner në vitin 2016 si ndihmës...

Zyrtare: Klose merr drejtimin e klubit gjerman

para 5 dite - RTK

Ish-sulmuesi i njohur Miroslav Klose tashmë zyrtarisht është trajner i ri i klubit gjerman, Nuremberg. Klose thotë se ndihet i lumtur që do të drejtojë skuadrën gjermane, e cila është pjesë e kategorisë...

Miroslav Klose, trajneri i ri i Nurembergut

para 5 dite - RTSH

Miroslav Klose është trajneri i ri i Nurembergut, skuadër që luan në kategorinë e dytë të futbollit gjerman. "Tradita, pasioni, puna e ndershme, tifozët e mëdhenj: këto janë të gjitha gjërat që më pëlqejnë...

Klose emërohet trajner i Nurnbergut

para 5 dite - Epoka e Re

Skuadra gjermane Nurnberg e ka emëruar trajner ish-futbollistin legjendar të Gjermanisë, Miroslav Klose. 46-vjeçari zejen e trajnerit e filloi në vitin 2016-të pasi u pensionua nga futbolli aktiv. Ai fillimisht...

Zyrtare: Klose merr drejtimin e klubit gjerman

para 5 dite - Infokusi

Ish-sulmuesi i njohur Miroslav Klose tashmë zyrtarisht është trajner i ri i klubit gjerman, Nuremberg. Klose thotë se ndihet i lumtur që do të drejtojë skuadrën gjermane, e cila është pjesë e kategorisë...

Klose merr drejtimin e skuadrës së njohur gjermane

para 5 dite - SportMania

Miroslav Klose është emëruar trajner i ri i Nurnberg. Ish-sulmuesi i jashtëzakonshëm, i cili festoi ditëlindjen e tij të 46-të të dielën e kaluar, e filloi karrierën e tij si trajner në vitin 2016 si ndihmës...

Zyrtare: Klose merr drejtimin e klubit gjerman

para 5 dite - Arbresh

Ish-sulmuesi i njohur Miroslav Klose tashmë zyrtarisht është trajner i ri i klubit gjerman, Nuremberg. Klose thotë se ndihet i lumtur që do të drejtojë skuadrën gjermane, e cila është pjesë e kategorisë...

Zyrtare: Klose merr drejtimin e klubit gjerman

para 5 dite - Arbresh

Ish-sulmuesi i njohur Miroslav Klose tashmë zyrtarisht është trajner i ri i klubit gjerman, Nuremberg. Klose thotë se ndihet i lumtur që do të drejtojë skuadrën gjermane, e cila është pjesë e kategorisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK