Gjimshiti: Italinë e respektojmë dhe nuk e nënvlerësojmë

para 5 dite - Aktuale

Kapiteni i Shqipërisë, Berat Gjimshiti ka dhënë një intervistë për “Gazzetta Dello Sport”, ku theksoi se e njohin mirë Italinë, kundërshtarin e parë që do të përballen në Europian. Ndër të tjera ai tha...

Berat Gjimshiti: Italia është favorite, por ne mund të bëjmë dëme të mëdha

para 5 dite - Albeu

Fati i tij është i lidhur me Italinë, edhe në Evropian. Berat Gjimshiti, kapiteni kuqezi, është gati të sfidojë “azzurrët”. Ky është një kryqëzim fatesh për Gjimshitin i cili vetëm pak ditë më parë ngriti...

Gjimshiti: Italinë e respektojmë dhe nuk e nënvlerësojmë

para 5 dite - Alsat-M

Kapiteni i Shqipërisë, Berat Gjimshiti ka dhënë një intervistë për “Gazzetta Dello Sport”, ku theksoi se e njohin mirë Italinë, kundërshtarin e parë që do të përballen në Europian. Ndër të tjera ai tha...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë” / Kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Gazeta Shqip

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Nuk vendos limite”, Gjimshiti: E respektojmë Italinë, por mund të bëjmë gj...

para 5 dite - BalkanWeb

Fati i tij është i lidhur me Italinë, edhe në Evropian. Berat Gjimshiti, kapiteni kuqezi, është gati të sfidojë “azzurrët”. Ky është një kryqëzim fatesh për Gjimshitin i cili vetëm pak ditë më parë ngriti...

Kapiteni i kuqezinjve, Berat Gjimshiti: I njohim mirë kundërshtarët, mos ta mbivlerësojmë Italinë

para 5 dite - Syri.net Kosova

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë

para 5 dite - Telegrafi

Berat Gjimshiti është kapiteni i Shqipërisë në Euro 2024, tetë vite më vonë se në vitin 2016 kur ai nuk u ftua fare nga Gianni de Biasi. Shqipëria ndodhet në Grupin B, ku përballë ka tre Kombëtare shumë...

Kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Bota Sot

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

Kapiteni Gjimshiti: E njohim shumë mirë Italinë, nuk duhet ta mbivlerësojmë

para 5 dite - Panorama

Kapiteni i Shqipërisë, Berat Gjimshiti ka dhënë një intervistë për “Gazzetta Dello Sport”, ku theksoi se e njohin mirë Italinë, kundërshtarin e parë që do të përballen në Europian. Ndër të tjera ai tha...

Gjimshiti para duelit me Italinë: Në futboll gjithmonë ka surpriza

para 5 dite - RTK

Kapiteni i kombëtares shqiptare Berat Gjimshiti, në një intervistë për ‘Gazzetta dello Sport’, ka folur për duelin kundër Italisë. Kuqezinjtë dhe Italia do të ndeshen të shtunën mbrëma në ndeshjen e parë...

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë

para 5 dite - Shenja

Berat Gjimshiti është kapiteni i Shqipërisë në Euro 2024, tetë vite më vonë se në vitin 2016 kur ai nuk u ftua fare nga Gianni de Biasi. Shqipëria ndodhet në Grupin B, ku përballë ka tre Kombëtare shumë...

Gjimshiti: Mos ta mbivlerësojmë Italinë

para 5 dite - Koha.mk

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë” - Kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Gazeta Tema

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

Kapiteni i kuqezinjve, Berat Gjimshiti: I njohim mirë kundërshtarët, mos ta mbivlerësojmë Italinë

para 5 dite - Syri

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë”, kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Top Channel

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë”, Gjimshiti: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Gazeta Express

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Një fitore ndaj Italisë do na jepte shumë besim”, Gjimshiti: Janë një kundërshtar që duhet t’i respektojmë

para 5 dite - ABC News

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit gjatë Evropianit të Gjermanisë, me “Kuqezinjtë”, të cilët edhe pse janë shortuar në një grup tejet të vështirë ku do të përballen...

Gjimshiti për “Gazzetta dello Sport”: Italia favorite, por Shqipëria mund të surprizojë

para 5 dite - RTSH

Kapiteni i kombëtares shqiptare Berat Gjimshiti ka dhënë një intervistë për Gazzetta dello Sport, ku ka folur për ndeshjen e radhës të Shqipërisë, kundër Italisë së Luciano Spallettit në debutimin e Kampionatit...

‘Një fitore ndaj Italisë do na jepte shumë besim’, Gjimshiti: Janë kundërshtarë që duhet t’i respektojmë

para 5 dite - Epoka e Re

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit gjatë Evropianit të Gjermanisë, me “Kuqezinjtë”, të cilët edhe pse janë shortuar në një grup tejet të vështirë ku do të përballen...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë”, kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - Infokusi

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë”, kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - GazetaBlic

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë

para 5 dite - SportMania

Berat Gjimshiti është kapiteni i Shqipërisë në Euro 2024, tetë vite më vonë se në vitin 2016 kur ai nuk u ftua fare nga Gianni de Biasi. Shqipëria ndodhet në Grupin B, ku përballë ka tre Kombëtare shumë...

“Mos ta mbivlerësojmë Italinë”, kapiteni i Shqipërisë: I njohim mirë kundërshtarët!

para 5 dite - SuperSport

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipqrinë në rolin e kapitenit këtë Europian. Kuqezinjtë, edhe pse në një grup tejet të vështirë ku do të përballen me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë, sërish besojnë...

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë

para 5 dite - Arbresh

Berat Gjimshiti është kapiteni i Shqipërisë në Euro 2024, tetë vite më vonë se në vitin 2016 kur ai nuk u ftua fare nga Gianni de Biasi. Shqipëria ndodhet në Grupin B, ku përballë ka tre Kombëtare shumë...

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë

para 5 dite - Periskopi

Gjimshiti flet para përballjes me Italinë: I respektojmë, por nuk duhet t’i mbivlerësojmë 11 Jun, 11:39 Berat Gjimshiti është kapiteni i Shqipërisë në Euro 2024, tetë vite më vonë se në vitin 2016 kur...

“Një fitore ndaj Italisë do na jepte shumë besim”, Gjimshiti: Janë një kundërshtar që duhet t’i respektojmë

para 5 dite - Lexo

Berat Gjimshiti është gati të udhëheqë Shqipërinë në rolin e kapitenit gjatë Evropianit të Gjermanisë, me “Kuqezinjtë”, të cilët edhe pse janë shortuar në një grup tejet të vështirë ku do të përballen...

Djimsiti: Italia nuk duhet nënvlerësuar. Ta fillojmë mbarë Europianin për të fituar besim

para 5 dite - NOA

Mbrojtësi i Atalanta, Berat Djimsiti, kapiteni i Shqipërisë dhe kundërshtari i radhës i Italisë në Europian, ka dhënë një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, ku ka folur për debutimin e tij në kompeticionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK