Jo vetëm De Jong, Holanda humbet edhe një tjetër yll para Euro 2024

para 4 dite - SuperSport

Holanda konfirmoi se në Euro 2024 nuk do të mund të mbështetet te shërbimet e Frenkie De Jong, me mesfushorin që nuk ia doli të rikuperohej në kohë pas një dëmtimi të pësuar në kavilje me Barcelonën më...

“Bie” mesfusha e “Tulipanëve”, Holanda humb një tjetër “yll” në prag të Evropianit

para 4 dite - ABC News

Është një mungesë që pritet t’i kushtojë shumë “tulipanëve”. Pavarësisht dëshirës së madhe për të qenë pjesë e Kampionatit Evropian të futbollit, “ylli” i mesfushës, Frenkie De Jong e ka humbur “garën...

Jo vetëm De Jong, Holanda humbet edhe një tjetër yll para Euro 2024

para 4 dite - Syri

Holanda konfirmoi se në Euro 2024 nuk do të mund të mbështetet te shërbimet e Frenkie De Jong, me mesfushorin që nuk ia doli të rikuperohej në kohë pas një dëmtimi të pësuar në kavilje me Barcelonën më...

Lëndimi i De Jong, Holanda e zëvendëson me një futbollist që luajti në finalen e Ligës së Kampionëve

para 4 dite - Telegrafi

Kombëtarja e Holandës ka marrë një goditje të madhe pasi Frenkie de Jong pësoi lëndim dhe nuk ia doli të jetë i gatshëm për Euro 2024. Ka qenë një goditje për Holandën, pasi De Jong konsiderohej si lider...

Prag Euro 2024/ “Mallkimi” për Holandën vazhdon, jashtë evropianit edhe Koo...

para 4 dite - BalkanWeb

Nuk kanë fund telashet për Holandën e Ronald Koeman. Tekniku vetëm disa orë pasi humbi një prej mesfushorëve më të talentuar, Frenkie De Jong, tani duhet të bëjë edhe pa mefushorin e Atalantës, Teun Koopmeiners....

Goditje e dyfishtë për Holandën

para 4 dite - Bota Sot

Pas Frenki de Jong, vjen një tjetër humbje për Holandën. Mesfushori Teun Kupmainers ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes dhe do të mungojë në Europian. Lajmi është konfirmuar nga vetë kombëtarja përmes...

Goditje e dyfishtë për Holandën, një tjetër mesfushor humbet Europianin

para 4 dite - Panorama

Pas Frenki de Jong, vjen një tjetër humbje për Holandën. Mesfushori Teun Kupmainers ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes dhe do të mungojë në Europian. Lajmi është konfirmuar nga vetë kombëtarja përmes...

Situatë dramatike dëmtimesh te Holanda, humbet yllin e dytë të mesfushës para Europianit

para 4 dite - NOA

Alarmi ra dje në mbrëmje. Tërheqja e detyruar e Teun Koopmeiners mbrëmë, në fazën e nxemjes para miqësores kundër Islandës, solli më të keqen e mundshme në kombëtaren holandeze. Goditje e madhe për trajnerin...

De Jong humb “garën me kohën”, mesfushori holandez mbetet jashtë Kampionatit Evropian

para 4 dite - ABC News

Është një mungesë që pritet t’i kushtojë shumë “tulipanëve”. Pavarësisht dëshirës së madhe për të qenë pjesë e Kampionatit Evropian të futbollit, “ylli” i mesfushës, Frenkie De Jong e ka humbur “garën...

De Jong humbet Europianin, trajneri Kuman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - Panorama

Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Europianit për shkak të dmëtimit që pësoi në “El Clasico” ndaj Real Madrid. Të gjithë te Holanda shpresonin te rikuperimi në kohë i 27-vjeçarit, por ai nuk ia doli...

Jo vetëm De Jong, Holanda humbet edhe një tjetër yll para Euro 2024

para 4 dite - Infokusi

Holanda konfirmoi se në Euro 2024 nuk do të mund të mbështetet te shërbimet e Frenkie De Jong, me mesfushorin që nuk ia doli të rikuperohej në kohë pas një dëmtimi të pësuar në kavilje me Barcelonën më...

De Jong humbet Europianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - Gazeta Tema

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

Koeman godet Barcelonën pasi De Jong humbi zyrtarisht Kampionatin Evropian

para 4 dite - Koha.mk

Frenkie de Jong zyrtarisht ka mbetur jashtë Kampionatit Evropian, pasi lëndimi që kishte nuk ka arritur ta kaloj për të luajtur në Gjermani. Kjo ka qenë një goditje e rëndë për Holandën me trajnerin Ronald...

Nuk kaloi dot dëmtimin, Holanda mbetet pa De Jong në Europian

para 4 dite - Vizion Plus

Frankie De Jong nuk do të jetë në gjendje të luajë për Holandën në Europianin e Gjermanisë. Mesfushori 27-vjeçar nuk ka mundur të kapërcejë problemin e dëmtimit dhe kështu Ronald Koeman nuk mund ta përfshijë...

De Jong humbet Europianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - Infokusi

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

Koeman godet Barcelonën pasi De Jong humbi zyrtarisht Kampionatin Evropian

para 4 dite - Telegrafi

Frenkie de Jong zyrtarisht ka mbetur jashtë Kampionatit Evropian, pasi lëndimi që kishte nuk ka arritur ta kaloj për të luajtur në Gjermani. Kjo ka qenë një goditje e rëndë për Holandën me trajnerin Ronald...

Një futbollist i Chelseat ftohet te Holanda si zëvëndësues i De Jongut

para 4 dite - Indeks online

Frenkie De Jongu e ka humbur Kampionatin Evropian për shkak të një lëndimi. Ronald Koemani nuk ka vonuar shumë dhe e ka gjetur zëvëndësuesin e tij. Bëhet fjalë për Ian Maatsenin të Chelseat që ishte i...

De Jong humbet Evropianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - GazetaBlic

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

De Jong do ta humbasë ‘Euro 2024’

para 4 dite - Epoka e Re

Kombëtarja e Holandës dhe tifozët holandez e kanë marrë një lajm shumë të keq para fillimit të “Euro 2024”. Ylli i mesfushës Frenkie de Jong nuk do të mund të luajë në kampionatin evropian “Gjermani 2024”....

“Jam i trishtuar dhe i zhgënjyer”- Holanda humbet një nga lojtarët më të mirë

para 4 dite - Euronews

Dëmtimi i pësuar në ndeshjet e fundit me Barcelonën në La Liga, i ka kushtuar mesfushorit De Jong, vendin në Euro 2024. 27-vjeçari ka braktisur grumbullimin për shkak të lëndimit, ndërsa stafi mjekësor...

Holanda në ankth, De Jong humb Evropianin

para 4 dite - RTK

Një lajm i keq për Holandën dhe tifozët e kësaj skuadre. Ylli holandez Frenkie De Jong humb Evropianin ‘Gjermani 2024’. Holandezi nuk ia ka dal të shërohet nga lëndimi i pësuar më 21 prill në ndeshjen...

Frenki De Jong humb Europianin, rezikon të njëjtën gjë edhe ylli i Atalanta-s

para 4 dite - Alsat-M

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës. Dëmtimi i pësuar në javët...

“Euro 2024”/ Pas Frenkie De Jong, gati edhe goditja e dytë e madhe për Holandën…

para 4 dite - Dosja.al

HOLANDE - Me defektet e tij të vogla (Tchouaméni, Coman, Rabiot, Mbappé...), skuadra franceze ka disa paqartësi, por në fund të fundit, ‘Blutë’ po ecin mjaft mirë në krahasim me finalistët e tjerë, dhe...

Holanda është e “mallkuar”, pas De Jongut lëndohet edhe ylli tjetër i skuadrës

para 4 dite - Indeks online

Mbrëmë është zyrtarizuar largimi i De Jongut nga kampi i Holandës. Por duket se ky nuk është lajmi i vetëm dëshpërues për Koeman. Mesfushori i Atalantës, Koopmeiners ka pësuar lëndim dhe me shumë gjasë...

De Jong humbet Europianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - SuperSport

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

Goditje e rëndë për Holandën, De Jong humb Europianin

para 4 dite - Syri

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës që zhvilloi mbrëmë kjo përfaqësuese....

Goditje e rëndë për Holandën, De Jong humb Europianin

para 4 dite - Syri

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës që zhvilloi mbrëmë kjo përfaqësuese....

Holanda është e “mallkuar”, pas De Jong lëndohet edhe ylli tjetër i skuadrës

para 4 dite - Indeks online

Mbrëmë është zyrtarizuar largimi i De Jong nga kampi i Holandës. Por duket se ky nuk është lajmi i vetëm dëshpërues për Koeman. Mesfushori i Atalantës, Koopmeiners ka pësuar lëndim dhe me shumë gjasë do...

“Euro 2024”/ Pas Frenkie De Jong, gati edhe goditja e dytë e madhe për Holandën…

para 4 dite - Dosja.al

HOLANDE - Me defektet e tij të vogla (Tchouaméni, Coman, Rabiot, Mbappé...), skuadra franceze ka disa paqartësi, por në fund të fundit, ‘Blutë’ po ecin mjaft mirë në krahasim me finalistët e tjerë, dhe...

Mbeti jashtë Evropianit, Frenkie De Jong shumë i zhgënjyer

para 4 dite - GazetaBlic

Frenkie De Jong nuk e fshehu trishtimin e tij për mungesën e Euro 2024 dhe pamundësinë për të përfaqësuar Holandën për shkak të problemeve fizike . Mesfushori i Barcelonës, nuk është në gjendjen më të...

De Jong humbet Evropianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - Pressonline

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

Çfarë mungese e madhe për Koeman. Nuk shërohet nga lëndimi, De Jong humbet ‘Euro 2024’

para 4 dite - NOA

Ishte një mbrëmje e bukur për kombëtaren e Holandës, e aftë për të mposhtur Islandën me 4 gola në miqësoren e fundit para “Euro 2024”. Rrjetën e portës kundërshtare e tundën 4 lojtarë të ndryshëm: Xavi...

Goditje e rëndë për Holandën, De Jong humb europianin, në rrezik edhe ylli i Atalantës

para 4 dite - Ora news

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës që zhvilloi sot kjo përfaqësuese....

Goditje e rëndë për Holandën, De Jong humb Europianin për dëmtim! Në rrezik edhe ylli i Atalantës

para 4 dite - Panorama

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës që zhvilloi sot kjo përfaqësuese....

Holanda në ankth, De Jong humb Evropianin

para 4 dite - Arbresh

Një lajm i keq për Holandën dhe tifozët e kësaj skuadre. Ylli holandez Frenkie De Jong humb Evropianin ‘Gjermani 2024’. Holandezi nuk ia ka dal të shërohet nga lëndimi i pësuar më 21 prill në ndeshjen...

De Jong humbet Europianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - SportMania

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

De Jong humbet Europianin, Koeman fajëson Barçën: Ata e rrezikuan, ne vuajmë pasojat!

para 4 dite - Alfax

Holanda humbet një element thelbësor për Europianin siç është Frenkie De Jong. Mesfushori ishte në garë kundër kohës pas dëmtimit në kavilje që pësoi gjatë sezonit me Barcelonën. De Jong nuk luante prej...

Frenkie de Jong do ta humbasë “EURO 2024”

para 4 dite - Bota Sot

Tifozët holandez e kanë marrë një lajm shumë të keq para fillimit të “EURO 2024”. Ylli i mesfushës holandeze dhe i Barcelonës, Frenkie de Jong nuk do të mund të luajë në kampionatin evropian “Gjermani...

Holanda mbetet pa yllin kryesor

para 4 dite - Shqip

Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk do të jetë pjesë e Holandës gjatë Euro 2024. Lajmin e ka bërë publik vetë Federata Holandeze, pas ndeshjes miqësore kundër Islandës që zhvilloi sot kjo përfaqësuese....

Mbeti jashtë Evropianit, Frenkie De Jong shumë i zhgënjyer

para 4 dite - Pressonline

Frenkie De Jong nuk e fshehu trishtimin e tij për mungesën e Euro 2024 dhe pamundësinë për të përfaqësuar Holandën për shkak të problemeve fizike . Mesfushori i Barcelonës, nuk është në gjendjen më të...

‘Euro 2024’/ De Jong tërhiqet nga Holanda

para 4 dite - Dosja.al

HOLANDE - Goditje e rëndë për Holandën që do të duhet të bëjë pa Frenkie de Jong në “Euro 2024”. Lajmi i hidhur erdhi menjëherë pas suksesit të madh të holandezëve ndaj Islandës (4-0). I dëmtuar në kyçin...

Zyrtare: Frenkie De Jong humbet Euro 2024 shkaku i lëndimit

para 4 dite - Telegrafi

Kombëtarja e Holandës ka konfirmuar se ylli i Barcelonës, Frenkie De Jong nuk do të paraqitet në Euro 2024 shkaku i lëndimit. “Frenkie De Jong nuk do të marrë pjesë në Euro 2024. Ne jemi me ty, Frenkie”,...

Zyrtare: De Jong jashtë Euro 2024, rikthehet në Barcelonë!

para 4 dite - Indeks online

Pak minuta pas fitores bindëse ndaj Islandës, Holanda ka marrë një lajm tejet të rëndë. Frenkie De Jong do të jetë jashtë Euro 2024. Ylli holandez ka pësuar një lëndim i cili do ta lë atë disa javë jashtë...

Frenkie de Jong do ta humbasë “EURO 2024”

para 4 dite - Gazeta Express

Tifozët holandez e kanë marrë një lajm shumë të keq para fillimit të “EURO 2024”. Ylli i mesfushës holandeze dhe i Barcelonës, Frenkie de Jong nuk do të mund të luajë në kampionatin evropian “Gjermani...

De Jong i pafat humb Euro 2024

para 4 dite - Arbresh

Holanda arriti të fitoj miqësoren e fundit para Evropianit, ndaj Islandës me rezultat bindës 4-0. Mirëpo pas ndeshjes e morri një lajmë të hidhur, shkruan Arbresh.info. Frenkie De Jong do të jetë jashtë...

Ky futbollist holandez e humb ‘EURO 2024’

para 4 dite - Populli

Tifozët holandez e kanë marrë një lajm shumë të keq para fillimit të “EURO 2024”. Ylli i mesfushës holandeze dhe i Barcelonës, Frenkie de Jong nuk do të mund të luajë në kampionatin evropian “Gjermani...

De Jong ka kontratë me klubin deri në vitin 2026

para 5 dite - Bota Sot

Barcelona po mundohet tash e disa javë ta bindë Frenkie De Jong ta vazhdojë kontratën, por pa sukses. Klubi katalunas dëshiron t’ia vazhdojë kontratën atij edhe për tre sezone, mirëpo mesfushori holandez...

Arsyet se pse Frenkie De Jong s’e dëshiron vazhdimin e kontratës me Barcelonën

para 5 dite - Gazeta Express

Barcelona po mundohet tash e disa javë ta bindë Frenkie De Jong ta vazhdojë kontratën, por pa sukses. Klubi katalunas dëshiron t’ia vazhdojë kontratën atij edhe për tre sezone, mirëpo mesfushori holandez...

Lajm i mirë për Koeman: Frenkie de Jong rifillon stërvitjen me Holandën

para 5 dite - GazetaBlic

Mesfushori Frenkie de Jong ka rifilluar stërvitjet, ka bërë të ditur kryetrajneri i kombëtares së Holandës, Ronald Koeman. Rikthimi i De Jong është një lajm i shkëlqyer për Koeman vetëm një javë para Kampionatit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK