VIDEO/ Stjuarti dëmtoi Moratën teksa tentoi t’a ruante nga tifozi që u fut në fushë, merret vendimi për sulmuesin në prag të finales

para 6 dite - Top Channel

Episod thuajse i pabesueshëm pas përfundimit të ndeshjes Spanjë-Francë. Ndërsa lojtarët e De La Fuente ishin pranë tifozëve të tyre për të festuar kualifikimin në finalen e së dielës, një tifoz pushtoi...

E pabesueshme, stjuardi dëmtoi Morata. Për pak i ‘hodhi në erë’ finalen e Berlinit

para 6 dite - NOA

Pas triumfit të mbrëmshëm ndaj Francës së Mbappe, kombëtarja spanjolle është larguar nga hoteli ku po qëndronte, në Mynih. Me daljen nga objekti pati buzëqeshje dhe ovacione nga publiku brohoritës, teksa...

Morata i qetëson të gjithë

para 6 dite - Bota Sot

Alvaro Morata i qetëson të gjithë për gjendjen e tij shëndetësore. Një episod i veçantë dukej se e vuri në dyshim sulmuesin spanjoll për finalen e Euro 2024. Gjatë festimeve për fitoren kundër Francës,...

VIDEO/ Stjuarti tenton të mbrojë Moratën nga tifozi në fushë, por rrëshqet dhe e dëmton

para 6 dite - Top Channel

Episod thuajse i pabesueshëm pas përfundimit të ndeshjes Spanjë-Francë. Ndërsa lojtarët e De La Fuente ishin pranë tifozëve të tyre për të festuar kualifikimin në finalen e së dielës, një tifoz pushtoi...

“Karton i verdhë”, Morata bën shaka pas incidentit të sigurimit në ndeshje Spanjë-Francë

para 6 dite - RTV 21

Alvaro Morata u godit aksidentalisht në këmbën e djathtë nga një roje sigurie pas fitores së Spanjës ndaj Francës, por objektivi i Milanit thotë se ndihet mirë këtë mëngjes dhe bën shaka se sigurimi e...

U lëndua nga ‘ndërhyrja’ e sigurimit, Morata qetëson tifozët me një përgjigje komike

para 6 dite - Telegrafi

Sulmuesi i Spanjës, Alvaro Morata ka thyer heshtjen dhe ka folur pas ‘ndërhyrjes’ së sigurimit në të, pas fitores ndaj Francës të martën mbrëma. Spanja fitoi me rikthim ndaj Francës me rezultat 2-1 në...

Morata del nga fusha duke çaluar, u dëmtua nga një roje i sigurisë në fund të ndeshjes

para 6 dite - RTSH

Spanja fitoi me Francën dhe tashmë është finalen e Euro 2024. Por një episod thuajse i pabesueshëm ka ndodhur në fund të kësaj sfide, teksa futbollistët e kombëtares spanjolle po festonin. Ndërsa lojtarët...

U godit mbrëmë aksidentalisht nga një roje sigurie, Morata: Ai meritonte një karton të verdhë

para 6 dite - GazetaBlic

Alvaro Morata u godit aksidentalisht në këmbën e djathtë nga një roje sigurie pas fitores së Spanjës ndaj Francës, por thotë se ndihet mirë këtë mëngjes dhe bën shaka se sigurimi meritonte një ‘karton...

VIDEO/ Sigurimi e lëndoi, Morata rrezikon finalen

para 6 dite - TV21

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Morata del nga fusha duke çaluar, u dëmtua nga një roje i sigurisë në fund të ndeshjes

para 6 dite - Flaka

Spanja fitoi me Francën dhe tashmë është finalen e Euro 2024. Por një episod thuajse i pabesueshëm ka ndodhur në fund të kësaj sfide, teksa futbollistët e kombëtares spanjolle po festonin. Ndërsa lojtarët...

VIDEO e pabesueshme: Punonjësi i sigurisë i "futet me sparkatë", Morata mund të humbasë finalen

para 6 dite - Gazeta Tema

Alvaro Morata ka përjetuar një makth të vërtetë në fund të gjysmëfinales ndaj Francës, që mund t’i kushtojë dhe finalen e së dielës. Sulmuesi spanjoll, ndonëse ishte zëvendësuar nga trajneri De la Fuente,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Zeri

Nuk është hera e parë që një sigurim ka lënduar një lojtar shkaku i ndërhyrjes së tyre për të larguar tifozët që futen në fushë. Pas Goncalo Ramosit të Portugalisë, tani edhe Alvaro Morata i Spanjës e...

Punonjësi i sigurisë i 'futet me sparkatë', Morata mund të humbasë finalen

para 6 dite - Syri

Alvaro Morata ka përjetuar një makth të vërtetë në fund të gjysmëfinales ndaj Francës, që mund t’i kushtojë dhe finalen e së dielës. Sulmuesi spanjoll, ndonëse ishte zëvendësuar nga trajneri De la Fuente,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Bota Sot

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Tetova Sot

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 7 dite - Koha.net

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Morata mund të humbasë finalen? Spanjolli dëmtohet nga punonjësi i sigurisë në fund të ndeshjes

para 7 dite - Syri.net Kosova

Alvaro Morata ka përjetuar një makth të vërtetë në fund të gjysmëfinales ndaj Francës, që mund t’i kushtojë dhe finalen e së dielës. Sulmuesi spanjoll, ndonëse ishte zëvendësuar nga trajneri De la Fuente,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Top24

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Morata mund të humbasë finalen? Spanjolli dëmtohet nga punonjësi i sigurisë në fund të ndeshjes

para 7 dite - Syri

Alvaro Morata ka përjetuar një makth të vërtetë në fund të gjysmëfinales ndaj Francës, që mund t’i kushtojë dhe finalen e së dielës. Sulmuesi spanjoll, ndonëse ishte zëvendësuar nga trajneri De la Fuente,...

“Karton i verdhë”, Morata bën shaka pas incidentit të sigurimit në ndeshje Spanjë-Francë (VIDEO)

para 6 dite - KosovaPress

Alvaro Morata u godit aksidentalisht në këmbën e djathtë nga një roje sigurie pas fitores së Spanjës ndaj Francës, por objektivi i Milanit thotë se ndihet mirë këtë mëngjes dhe bën shaka se sigurimi e...

U lëndua nga intervenimi i sigurimit, Morata qetëson tifozët

para 6 dite - Arbresh

Pas fitores së madhe të Kombëtares së Spanjës ndaj Francës, djelmoshat spanjoll festuan fitoren e tyre në fushën e stadiumin gjerman, Allianz Arena. Mirëpo gjatë kësaj feste, sulmuesi, Alvaro Morata pësoi...

Alvaro Morata lëndohet nga “roja e sigurisë”, rrezikon finalen

para 6 dite - TRT Balkan

Kapiteni i Spanjës Alvaro Morata u pa duke çaluar dhe duke mbajtur gjurin e tij pasi një roje sigurie rrëshqiti në të pas fitores gjysmëfinale të skuadrës së tij ndaj Francës. Morata, i cili u zëvendësua...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Alfax

Nuk është hera e parë që një sigurim ka lënduar një lojtar shkaku i ndërhyrjes së tyre për të larguar tifozët që futen në fushë. Pas Goncalo Ramosit të Portugalisë, tani edhe Alvaro Morata i Spanjës e...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Fakti Ditor

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

VIDEO EPIKE/ Stjuarti dëmton në gju Moratën, kapiteni i Spanjës rrezikon… finalen

para 7 dite - Panorama

Dëmtim nga hiçi! Një stjuart ka goditur padashje në gju Alvaro Moratën, teksa punëtori i sigurisë rrëshqiti në tentativë për të kapur një tifoz në fundin e ndeshjes, duke i shkaktuar një dëmtim kapitenit...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Klan Macedonia

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Sigurimi e lëndoi, ylli i Spanjës mund ta humbë finalen

para 6 dite - Ekonomia Online

Futbollistët e Spanjës festuan arritje në finalen e “Euro 2024” dhe pas ndeshjes, në mënyrë të papritur u lëndua kapiteni Alvaro Morata. Morata po festonte arritjen në finale pas fitores 2:1 ndaj Francës,...

Dëmtimi i papritur i Alvaro Moratas, pas bilbilit të fundit të Spanjë-Francë… (video)

para 7 dite - Dosja.al

GJERMANI - A do të luajë në finale kapiteni i La Roja? Apriori po, por ai ka çaluar të martën kur doli nga fusha... Megjithatë, jo nga një duel i ashpër me ndonjë mbrojtës francez, por nga një ndërhyrje...

Dëmtimi i papritur i Alvaro Moratas, pas bilbilit të fundit të Spanjë-Francë… (video)

para 7 dite - Dosja.al

GJERMANI - A do të luajë në finale kapiteni i La Roja? Apriori po, por ai ka çaluar të martën kur doli nga fusha... Megjithatë, jo nga një duel i ashpër me ndonjë mbrojtës francez, por nga një ndërhyrje...

E pabesueshme në fund të gjysmëfinales, tifozi futet në fushë dhe dëmton…Alvaro Moratën

para 7 dite - Top Channel

Episod thuajse i pabesueshëm pas përfundimit të ndeshjes Spanjë-Francë. Ndërsa lojtarët e De La Fuente ishin pranë tifozëve të tyre për të festuar kualifikimin në finalen e së dielës, një tifoz pushtoi...

Ndërpritet në gjysmë festa e Alvaro Moratas: Sulmuesi spanjoll lëndohet nga sigurimi

para 7 dite - Bota Sot

Nuk është hera e parë që një sigurim ka lënduar një lojtar shkaku i ndërhyrjes së tyre për të larguar tifozët që futen në fushë. Pas Goncalo Ramosit të Portugalisë, tani edhe Alvaro Morata i Spanjës e...

Morata dëmtohet nga një... roje sigurie

para 7 dite - RTSH

Episod thuajse i pabesueshëm pas bilbilit të fundit Spanjë-Francë. Ndërsa lojtarët e De La Fuente ishin nën ombrellën e tifozëve të tyre për të festuar kualifikimin në finalen e së dielës, një tifoz pushtoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK