Hoteli më luksoz në botë, gjithçka që shihni është e veshur nga ari

para një jave - Syri.net Kosova

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

Hoteli i parë në botë, ku çdo gjë është prej ari…

para një jave - Standard

Ky është hoteli i parë në botë, i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori....

FOTO/ Hoteli në Vietnam me 400 dhoma dhe i gjithi i larë me flori

para një jave - ABC News

‘Dolce Hanoi’ është një ndër hotelet më të pazakontë që mund të keni dëgjuar ndonjëherë. Ai ndodhet në kryeqytetin e Vietnamit dhe është i gjithi i larë në flori. Hoteli ka 25 kate dhe 400 dhoma. Për ta...

para një jave - Ora news

U deshën 11 vite për të ndërtuar hotelin ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit, i cili është i gjithi i larë në flori. Ky hotel ka një pishinë 70 metra katrorë me pllaka të lara në ar dhe pamje të mahnitshme...

Hoteli i parë në botë ku gjithçka është në flori

para një jave - GazetaBlic

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

FOTO/ Hoteli i parë në botë, ku çdo gjë është prej ari

para një jave - Syri

Ky është hoteli i parë në botë, i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori....

Njihuni me hotelin e parë në botë ku të lara në ar janë vaskat, pllakat ..e shumë gjësende tjera!

para një jave - Indeks online

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

Hoteli i parë në botë ku të lara në ar janë vaskat, tualetet

para një jave - RTK

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

Hoteli i parë në botë ku të lara në ar janë vaskat, tualetet

para një jave - Flaka

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

Këtu gjithçka që shihni është e veshur me ari

para një jave - Epoka e Re

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit u ndërtua për 11 vjet, për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori....

Njihuni me hotelin e larë në flori ku serviren dhe bërxholla të florinjta

para një jave - Klan

Njihuni me hotelin e larë në flori ku serviren dhe bërxholla të florinjta Në Vietnam është ndërtuar hoteli i parë në botë i larë në flori 24 karatsh. U deshën rreth 11 vite që “Dolce Hanoi Golden Lake”...

Hoteli i parë në botë ku vaskat, tualetet dhe bërxollat janë të lara në ar…

para një jave - LajmiFundit

Keto jane fotot e hotelit te parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë...

Hoteli i parë në botë ku të lara në ar janë vaskat, tualetet e madje edhe bërxollat (Fotogaleri)

para një jave - Top Channel

Ky është hoteli i parë në botë i veshur në ar në të gjithë pajisjet dhe aksesorët e tij. ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit nevojiti 11 vjet për t’u ndërtuar dhe është i gjithi i larë në flori. Ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK