Ndërron jetë piktori dhe skenografi i njohur shqiptar

para 6 dite - Insajderi

Me anë të një postimi në Facebook, artisti Robert Aliaj sot ndau lajmin se vëllai i tij, piktori dhe skenografi, Rexhep Aliaj ka ndërruar jetë. Duke mos ndarë shkakun e vdekjes, ai shkroi disa fjali të...

“Humb një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes”, ndërron jetë vëllai i Robert Aliajt

para 6 dite - Top Channel

Artisti i njohur shqiptar,  Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme vëllanë e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjetit të tij social Facebookpër humbjen e Rexhep Aliajit, i cili gjithashtu ka...

Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë: Kur të vdes vëllai, ke humbur një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes

para 6 dite - Klan

Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë: Kur të vdes vëllai, ke humbur një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes Opinionisti i “Love Story”, Robert Aliaj, ka humbur vëllain. Me anë të një postimi...

“Humb një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes”, Robert Aliaj humb njeriun e tij të shtrenjtë

para 6 dite - Top Channel

Artisti i njohur shqiptar,  Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme vëllanë e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjetit të tij social Facebookpër humbjen e Rexhep Aliajit, i cili gjithashtu ka...

“Thonë se dashuria nuk vdes kurrë” Robert Aliaj në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

para 6 dite - Ora news

Robert Aliaj ditën e sotme ka dhënë një lajm të hidhur për të dhe familjen. Nëpërmjet një postimi në “Facebook” Roberti ka njoftuar se vëllai i tij, piktori dhe skenografi Rexhep Aliaj është ndarë nga...

Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes, mesazhi prekës i artistit

para 6 dite - NOA

Artisti dhe ish-kantautori Robert Aliaj, ka humbur ditën e sotme të vëllain, Rexhep Aliaj, i cili ka qenë një prej piktorëve dhe skenografëve të njohur të kohës. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Aliaj përmes...

“Kur ndërron jetë vëllai ke humbur një pjesë të së kaluarës, të tashmes dhe të ardhmes”, Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Është ndarë nga jeta vëllai i artistit të njohur, Robert Aliaj. Rexhep Aliaj, cili ka qenë një prej piktorëve dhe skenografëve të njohur të kohës. Lajmin më këtë...

“Humb një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes”, ndërron jetë vëllai i Robert Aliajt

para 6 dite - Bota Sot

Artisti i njohur shqiptar, Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme vëllanë e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjetit të tij social Facebookpër humbjen e Rexhep Aliajit, i cili gjithashtu ka...

Ndahet nga jeta artisti i njohur, vëllai i këngëtarit Robert Aliaj

para 6 dite - Syri

Një tjetër personazh i njohur i artit, ka humbur sot betejën me Covid-19. Piktori dhe skenografi i njohur Rexhep Aliaj, vëllai i këngëtarit dhe producentit Robert Aliaj, ka ndërruar jetë ditën e sotme....

Robert Aliaj në zi, postimi i trishtë për vdekjen e të vëllait

para 6 dite - Panorama

Artisti Robert Aliaj, ka ndarë sot me fansat e tij në rrjetet sociale lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të vëllait të tij Rexhep Aliaj. “Kur ndërrojnë jetë prindërit, thuhet se ke humbur të kaluarën....

“Dashuria nuk vdes kurrë”, Robert Aliaj humb personin e shtrenjtë të familjes

para 6 dite - Mapo

Robert Aliaj ka dhënë ditën e sotme një lajm tepër të hidhur për të dhe familjen e tij në rrjete sociale. Vëllai i tij, piktori dhe skenografi Rexhep Aliaj është ndarë nga jeta. Me foto të vëllait të ndjerë,...

Robert Aliaj humb të vëllain: Në kohë kolerash jemi të detyruar të mbajmë hidhërimin brenda nesh

para 6 dite - ABC News

Artisti Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme të vëllain, Rexhep Aliaj, i cili ka qenë një prej piktorëve dhe skenografëve të njohur të kohës. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë artisti përmes një postimin...

Ndërron jetë piktori dhe skenografi i njohur shqiptar, Rexhep Aliaj

para 6 dite - GazetaBlic

Sot ka ndërruar jetë piktori dhe skenografi i njohur shqiptar Rexhep Aliaj. Lajmin për vdekjen e Aliajt e bëri vëllau i tij Robert Aliaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook. “ Kur ndërrojnë...

“Dashuria nuk vdes kurrë” Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë, prek me fjalët në rrjetet sociale

para 6 dite - BalkanWeb

TIRANE Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i cili ishte piktor dhe skenograf i njohur. Nëpërmjet një statusi...

“Humb një pjesë të së kaluarës, të tashmes e të ardhmes”, ndërron jetë vëllai i Robert Aliajt

para 6 dite - Java News

Artisti i njohur shqiptar, Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme vëllanë e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjetit të tij social Facebookpër humbjen e Rexhep Aliajit, i cili gjithashtu ka...

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

para 6 dite - Almakos

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i cili ishte piktor dhe skenograf i njohur. Nëpërmjet një statusi në rrjetet...

Ditë zie për artistin e njohur shqiptar/ Ndërron jetë i vëllai

para 6 dite - Lexo

Artisti i njohur shqiptar, Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme vëllanë e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjetit të tij social Facebookpër humbjen e Rexhep Aliajit, i cili gjithashtu ka...

Humb të vëllain, Robert Aliaj mes dhimbjes: Në kohë kolerash jemi të detyruar të…

para 6 dite - Java News

Artisti Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme të vëllain, Rexhep Aliaj, i cili ka qenë një prej piktorëve dhe skenografëve të njohur të kohës. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë artisti përmes një postimin...

"Në këto kohë kolerash", Robert Aliaj humb vëllain (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Robert Aliaj ka dhënë ditën e sotme një lajm tepër të hidhur për të dhe familjen e tij në rrjete sociale. Vëllai i tij, piktori dhe skenografi Rexhep Aliaj është ndarë nga jeta. Me foto të vëllait të ndjerë,...

Ndahet nga jeta artisti i njohur, vëllai i këngëtarit Robert Aliaj

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një tjetër personazh i njohur i artit, ka humbur sot betejën me Covid-19. Piktori dhe skenografi i njohur Rexhep Aliaj, vëllai i këngëtarit dhe producentit Robert Aliaj, ka ndërruar jetë ditën e sotme....

Robert Aliaj humb të vëllanë, skenografin e njohur: Dashuria nuk vdes kurrë, jetojmë në kohë kolerash…

para 6 dite - FaxWeb

Robert Aliaj ka dhënë ditën e sotme një lajm tepër të hidhur për të dhe familjen e tij në rrjete sociale. Vëllai i tij, piktori dhe skenografi Rexhep Aliaj është ndarë nga jeta. Me foto të vëllait të ndjerë,...

Ndahet nga jeta vëllai i Robert Alisë, artisti: Në këto kohë kolerash jemi të detyruar të mbajmë hidhërimin brenda nesh

para 6 dite - Dosja.al

Robert Aliaj 13 Janar, 2021 10:53 TIRANË – Artisti Robert Aliaj ka humbur ditën e sotme të vëllain, Rexhep Aliaj, i cili ka qenë një prej piktorëve dhe skenografëve të njohur të kohës. Lajmin e hidhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK