Aeroport mbi liqenin e ngrirë/ New Hampshire, avionët ulen dhe ngrihen mbi akull

para një jave - Top Channel

Një pistë për uljen e avionëve, afro 800 metra e gjatë, është hapur për publikun në Alton Bay, në liqenin Uinipesauki, në shtetin e Nju Hempshire. Pista, është e pazakontë për shkak se është ngritur mbi...

Aeroport mbi liqenin e ngrirë, avionët ulen dhe ngrihen mbi akull

para një jave - Lajmi.net

Pista, është e pazakontë për shkak se është ngritur mbi liqenin e ngrirë, sapo atje u konfirmua sasia e 30 centimetrave akull të fortë. Paul LaRochelle, menaxhon aeroportin dhe shkon cdo ditë i pari atje...

Aeroport mbi liqenin e ngrirë, avionët ulen mbi akull

para një jave - RTK

Një pistë për uljen e avionëve, afro 800 metra e gjatë, është hapur për publikun në Alton Bay, në liqenin Uinipesauki, në shtetin e Nju Hempshire. Pista, është e pazakontë për shkak se është ngritur mbi...

Aeroport mbi liqenin e ngrirë, avionët ulen mbi akull

para një jave - RTK

Një pistë për uljen e avionëve, afro 800 metra e gjatë, është hapur për publikun në Alton Bay, në liqenin Uinipesauki, në shtetin e Nju Hempshire. Pista, është e pazakontë për shkak se është ngritur mbi...

Avionët ulen mbi liqenin e akullt

para një jave - Bota Sot

Një pistë prej 2600 metrash është e hapur për publikun në Alton Bay në liqenin Winnipesaukee, në shtetin amerikan të New Hampshire. Pista është ndërtuar mbi liqenin e ngrirë, sapo u konfirmua se trashësia...

Aeroport mbi liqenin e ngrirë, avionët ulen dhe ngrihen mbi akull

para një jave - Ekonomia Online

Një pistë për uljen e avionëve, afro 800 metra e gjatë, është hapur për publikun në Alton Bay, në liqenin Uinipesauki, në shtetin e Nju Hempshire. Pista, është e pazakontë për shkak se është ngritur mbi...

Avionët ulen mbi liqenin e akullt

para një jave - Ora news

Një pistë prej 2600 metrash është e hapur për publikun në Alton Bay në liqenin Winnipesaukee, në shtetin amerikan të New Hampshire. Pista është ndërtuar mbi liqenin e ngrirë, sapo u konfirmua se trashësia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK