Kamera brenda rrotave: Çfarë ndodh me gomën gjatë ngasjes në rrugë?

para 7 dite - Syri.net Kosova

Njerëzit me të vërtetë do të bëjnë gjithçka, dhe kanali You Tube Warped Perception ka realizuar një ide vërtet interesante. Çfarë ndodh në gomë gjatë ngasjes në rrugë? Nëse jeni të interesuar për atë pyetje,...

Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me veturë

para 6 dite - Lajmi.net

Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje. Personi që ka bërë videon, ka futur një kamerë GoPro brenda gomës së makinës. Përveç...

A e dini çfarë ndodh me gomën gjatë ecjes me makinë? Pamje brenda saj

para 6 dite - Syri.net Kosova

E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda? Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje. Personi që ka...

VIDEO/ E pabesueshme, çfarë ndodh brenda gomës së makinës kur vozisni

para 7 dite - ABC News

Gomat janë një pjesë e rëndësishme e sistemit të makinës. Por çfarë ndodh saktësisht brenda tyre gjatë ngasjes? Një bloger ka shuar kureshtjen e të gjithëve, pasi ka vendosur ka vendosur një kamerë brenda...

A e dini çfarë ndodh me gomën gjatë ecjes me makinë? Pamje brenda saj

para 6 dite - Syri

E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda? Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje. Personi që ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK