21-vjeçari ngjitet në hotelin 116 metrash pa asnjë masë sigurie

para 2 jave - TV21

“Alpinisti” i ndërtesave, George King është shoqëruar për në stacion policor pasi është kapur duke ngjitur një hotel të lartë në Barcelonë, pa asnjë masë mbrojtëse. George King u ngjit në hotelin “Melia...

I riu ngjitet në godinën gati 400 metra të lartë, pa litarë

para një jave - NOA

Një i ri në Barcelonë të Spanjës i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa u ngjit në një lartësi prej 377 metrash, pa litar. 21-vjeçari George King, e bëri diçka të tillë pa asnjë masë sigurie. Shumë njerëz...

21-vjeçari ngjitet pa litarë në godinën 377 metra të lartë

para 2 jave - RTK

George King, ngjitësi i lirë, që herë pas here ka rrezikuar veten duke u ngjitur në qiellgërvishtëset më të larta në botë, ka rrezikuar sërish, këtë herë në një nga godinat më të larta në Barcelonë, pa...

I riu ngjitet në godinën gati 400 metra të lartë, pa litarë (Video)

para një jave - Smart News

Një i ri në Barcelonë të Spanjës i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa u ngjit në një lartësi prej 377 metrash, pa litar. 21-vjeçari George King, e bëri diçka të tillë pa asnjë masë sigurie. Shumë njerëz...

Çmenduri, 21-vjeçari ngjitet pa litarë në godinën 377 metra të lartë

para 2 jave - Infokusi

George King, ngjitësi i lirë, që herë pas here ka rrezikuar veten duke u ngjitur në qiellgërvishtëset më të larta në botë, ka rrezikuar sërish, këtë herë në një nga godinat më të larta në Barcelonë, pa...

21-vjeçari ngjitet në hotelin 116 metrash pa asnjë masë sigurie

para 2 jave - Info7

“Alpinisti” i ndërtesave, George King është shoqëruar për në stacion policor pasi është kapur duke ngjitur një hotel të lartë në Barcelonë, pa asnjë masë mbrojtëse. George King u ngjit në hotelin “Melia...

21-vjeçari ngjitet nëpër rrokaqiell në Barcelonë pa asnjë masë mbrojtëse

para 2 jave - Koha.net

“Alpinisti” i ndërtesave George King është shoqëruar për në stacion policor pasi është kapur duke ngjitur një hotel të lartë në Barcelonë, pa asnjë masë mbrojtëse. Ai është vetëm 21 vjeç dhe nuk është...

Njerëzit në ankth duke e parë nga poshtë, i riu ngjitet në pallatin 400 m, pa asnjë litar apo mjet sigurie

para 2 jave - NOA

George King, ngjitësi i lirë, që herë pas here ka rrezikuar veten duke u ngjitur në qiellgërvishtëset më të larta në botë, ka rrezikuar sërish, këtë herë në një nga godinat më të larta në Barcelonë, pa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK