​Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para një dite - GazetaBlic

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Gabimet më të zakonshme të meshkujve që shkaktojnë ndarje

para një dite - Bota Sot

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Gabimet më të zakonshme të meshkujve që shkaktojnë ndarje

para një dite - Telegrafi

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - Bota Sot

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - Aktuale

22:14 | 3 Maj 2021 22:14 | 3 Maj 2021 Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - Bota Sot

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - Lajmi.net

Ka arsye të ndryshme pse, por shkaku i një prishjeje të marrëdhënies mund të jetë një grua ose një burrë. E gjitha varet nga situata, dhe në këtë rast, psikologët për VivMag vendosën të rendisin pesë mënyrat...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - Gazeta Metro

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Pesë gabimet më të zakonshme të meshkujve që çojnë në ndarje

para 2 dite - KosovaPress

Qëllimi i një marrëdhënieje apo martese është që dy persona të fillojnë të jetojnë së bashku pasi i japin njëri-tjetrit dashuri dhe lumturi. Por shumë shpesh, pas disa vitesh jetë së bashku (ose të martuar),...

Sipas japonezëve, grupi i gjakut tregon shumë për jetën intime të çifteve

para 5 dite - Bota Sot

Nga vitet 1930, Japonezët filluan të vërejnë lidhjen e grupeve të gjakut me një lloj të caktuar të personalitetit dhe një nga themeluesit e asaj shkence ishte shkencëtari Furukawa Takeji. Në Japoni, pothuajse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK