Peshk i rrallë ngjyra-ngjyra zbulohet në një plazh në Oregon

para 4 dite - Telegrafi

Një peshk i madh shumëngjyrësh u la në bregdet në Oregon në atë që zyrtarët e akuariumit e quajtën një dukuri të rrallë. Peshku opah 45 kilogramë, i njohur gjithashtu si një peshk hëne, u zbulua në Sunset...

“Peshku i hënës”, në bregdetin e Oregonit

para 3 dite - Alsat-M

Një peshk i madh shumëngjyrësh u gjet në bregdetin e Oregonit, SHBA. Peshku Opah, i njohur ndryshe si peshku i hënës u zbulua në Sunset Beach në Seaside, një qytet në anën veriperëndimore të shtetit. Krijesa...

VIDEO | Peshku i çuditshëm tropikal 100 kile godet plazhin në të gjitha vendet…

para 3 dite - Alsat-M

Temperaturat e nxehta rekord nuk janë e vetmja dukuri tropikale që duket se goditi shtetin Kastor. Anëtarët e plazhit në Oregon u shtangën pasi zbuluan një peshk ekzotik të egër 100 kile në bregun e rajonit...

Peshk i rrallë ngjyra-ngjyra zbulohet në një plazh në Oregon

para 3 dite - Zhurnal

Një peshk i madh shumëngjyrësh u la në bregdet në Oregon në atë që zyrtarët e akuariumit e quajtën një dukuri të rrallë. Peshku opah 45 kilogramë, i njohur gjithashtu si një peshk hëne, u zbulua në Sunset...

Peshku 100 kilogram ‘godet’ plazhin

para 3 dite - Gazeta Metro

Temperaturat e nxehta rekord nuk janë e vetmja dukuri tropikale që duket se goditi shtetin Kastor. Anëtarët e plazhit në Oregon u shtangën pasi zbuluan një peshk ekzotik të egër 100 kile në bregun e rajonit...

Në një plazh në Oregon zbulohet një peshk i rrallë ngjyra-ngjyra

para 4 dite - Bota Sot

Një peshk i madh shumëngjyrësh u la në bregdet në Oregon në atë që zyrtarët e akuariumit e quajtën një dukuri të rrallë. Peshku opah 45 kilogramë, i njohur gjithashtu si një peshk hëne, u zbulua në Sunset...

Peshk i rrallë ngjyra-ngjyra zbulohet në një plazh në Oregon

para 3 dite - Insajderi

Një peshk i madh shumëngjyrësh u la në bregdet në Oregon javën e kaluar, që zyrtarët e akuariumit e quajtën dukuri të rrallë. Peshku Opah që peshon 100 kile (45 kilogram), i njohur gjithashtu si peshk...

“Peshku i hënës”, krijesa e rrallë shumëngjyrëshe gjendet në bregdetin e Oregonit

para 3 dite - ABC News

Një peshk i madh shumëngjyrësh u gjet në bregdetin e Oregonit, SHBA. Peshku Opah, i njohur ndryshe si peshku i hënës u zbulua në Sunset Beach në Seaside, një qytet në anën veriperëndimore të shtetit. Krijesa...

Krijesa e rrallë shumëngjyrëshe gjendet në bregdetin e Oregonit

para 3 dite - Ekonomia Online

Një peshk i madh shumëngjyrësh u gjet në bregdetin e Oregonit, SHBA. Peshku Opah, i njohur ndryshe si peshku i hënës u zbulua në Sunset Beach në Seaside, një qytet në anën veriperëndimore të shtetit. Krijesa...

Gjendet peshku i rrallë në bregdetin e Oregonit, peshon 45 kilogramë

para 3 dite - Press Online

Një peshk i madh shumëngjyrësh është parë në bregdetin e Oregonit të SHBA-së. Meqë peshon 45 kilogramë dhe ka lloj-lloj ngjyrash, peshku opah po konsiderohet i rrallë, kanë bërë të ditur zyrtarë të akuariumit...

Peshku Hënë me ngjyrë dhe formë të pazakontë gjendet në ujërat e SHBA-së (Fotot)

para 3 dite - Top Channel

Një peshk i madh shumëngjyrësh u gjet në bregdetin e Oregon të SHBA-së javën e kaluar. Peshku opah 45 kilogram, i njohur gjithashtu si një peshk hënë, u zbulua në Sunset Beach në Seaside, një qytet në...

Gjendet peshku i rrallë në bregdetin e Oregonit, peshon 45 kilogramë

para 4 dite - Koha.net

Një peshk i madh shumëngjyrësh është parë në bregdetin e Oregonit të SHBA-së. Meqë peshon 45 kilogramë dhe ka lloj-lloj ngjyrash, peshku opah po konsiderohet i rrallë, kanë bërë të ditur zyrtarë të akuariumit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK