Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

para një muaji - Syri.net Kosova

Trendët vijnë e shkojnë, por ata vërtet të mirë bëhen produkte kryesore për më shumë se një sezon Ndryshe nga trendi i ngjyrave neoni dhe ringjallja e modës nga vitet ’90, zinxhirët janë një trend që duket...

Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

para një muaji - Fakte

Trendët vijnë e shkojnë, por ata vërtet të mirë bëhen produkte kryesore për më shumë se një sezon. Ndryshe nga trendi i ngjyrave neoni dhe ringjallja e modës nga vitet ’90, zinxhirët janë një trend që...

Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

para një muaji - Zhurnal

Trendët vijnë e shkojnë, por ata vërtet të mirë bëhen produkte kryesore për më shumë se një sezon. Ndryshe nga trendi i ngjyrave neoni dhe ringjallja e modës nga vitet ’90, zinxhirët janë një trend që...

Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

para një muaji - Telegrafi

Trendët vijnë e shkojnë, por ata vërtet të mirë bëhen produkte kryesore për më shumë se një sezon Ndryshe nga trendi i ngjyrave neoni dhe ringjallja e modës nga vitet ’90, zinxhirët janë një trend që duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK