Ndërrojeni urgjentisht veturën: Vozitësit e BMW konsiderohen shoferët më të këqij në trafik

para një muaji - Syri.net Kosova

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Pronarët e BMW-ve janë shoferët më agresivë në trafik

para një muaji - Revista Kosovarja

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Pronarët e BMW-ve janë shoferët më agresivë në trafik

para një muaji - RTK

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Vozitësit e BMW konsiderohen shoferët më të “këqij” në trafik

para një muaji - GazetaBlic

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Pronarët e BMW-ve janë shoferët më agresivë në trafik

para një muaji - Telegrafi

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Pronarët e BMW-ve janë shoferët më agresivë në trafik

para një muaji - Zhurnal

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

Shoferët BMW-ve janë më agresivët në trafik

para një muaji - Nistori

Një studim tjetër konfirmoi stereotipin e drejtuesve të BMW-së si më agresivët në trafik. Ky studim është interesant sepse mbulon tregun norvegjez, ku veturat elektrike kanë qenë më të njohurat për disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK