Dyshja harruan të hapin dhuratën e martesës për nëntë vite, doli të jetë diçka që ua shpëtoi martesën

para një muaji - Telegrafi

Kathy dhe Brandon Gunn kanë shpërndarë në Facebook atë që tezja e Kathy u kishte dhuruar si dhuratë martese, që doli të jetë se barte “çelësin për shpëtimin e martesës”. Dyshja që hapën dhuratën e martesës...

Harruan të hapin dhuratën e martesës për 9 vite, zbuluan diçka që u shpëtoi lidhjen (FOTO)

para një muaji - Tetova1

Kathy dhe Brandon Gunn mund të kishin shpresuar kudo, por kurrsesi nuk e prisnin aty çelësin për shpëtimin e martesës së tyre. Dhe bëhet fjalë për një dhuratë martese nga gjyshja e Kathy-t të cilën kishin...

Dyshja harruan të hapin dhuratën e martesës për nëntë vite, doli të jetë diçka që ua shpëtoi martesën

para një muaji - Zhurnal

Kathy dhe Brandon Gunn kanë shpërndarë në Facebook atë që tezja e Kathy u kishte dhuruar si dhuratë martese, që doli të jetë se barte “çelësin për shpëtimin e martesës”. Dyshja që hapën dhuratën e martesës...

Dyshja harruan të hapin dhuratën e martesës për 9 vite, doli të jetë diçka që ua shpëtoi martesën

para një muaji - FaxWeb

Kathy dhe Brandon Gunn kanë shpërndarë në Facebook atë që tezja e Kathy u kishte dhuruar si dhuratë martese, që doli të jetë se barte “çelësin për shpëtimin e martesës. Pasi që u martuan në shtator të...

Harruan ta hapin, pas 9 vitesh dhurata u shpëton martesën!

para një muaji - NOA

Ndodh mrekuallia në çift. Harruan të hapin dhuratën e martesës për 9 vite, zbuluan diçka që u shpëtoi lidhjen. Kathy dhe Brandon Gunn mund të kishin shpresuar kudo, por kurrsesi nuk e prisnin aty çelësin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK