Nëse keni këto probleme shëndetësore, mos konsumoni birrë

para një muaji - Syri.net Kosova

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë, sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Gastroenterologu Jonathon Kung tha në një intervistë...

Mos konsumoni birrë nëse keni këto probleme shëndetësore

para një muaji - Zhurnal

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë, sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Gastroenterologu Jonathon Kung tha në një intervistë...

Mos konsumoni birrë nëse keni këto probleme shëndetësore

para një muaji - Telegrafi

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë, sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Gastroenterologu Jonathon Kung tha në një intervistë...

Mos konsumoni birrë nëse keni këto probleme shëndetësore

para një muaji - Revista Kosovarja

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë, sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Gastroenterologu Jonathon Kung tha në një intervistë...

Nëse keni këto probleme shëndetësore, mos konsumoni birrë

para një muaji - Syri

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë, sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Gastroenterologu Jonathon Kung tha në një intervistë...

Mos konsumoni birrë nëse keni këto probleme shëndetësore

para një muaji - Koha.net

Mjekët besojnë se personat që kanë probleme të caktuara shëndetësore nuk duhet të konsumojnë birrë sepse ekziston rreziku i komplikimeve të shumta. Në një intervistë për revistën “Eat This, Not That”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK