Del e vërteta, Dua Lipa e Trevor Noah “vetëm miq”

para 2 muajve - Reporteri

Pavarësisht spekulimeve të fundit se këngëtarja me famë botërore e rrënjë nga Kosova, Dua Lipa, është në lidhje me yllin televiziv amerikan, Trevor Noah, mediumi “People” ka raportuar se “ata janë vetëm...

Zbulohet e vërteta e raportit të Dua Lipa-s me komedianin e njohur

para 2 muajve - Klan

Zbulohet e vërteta e raportit të Dua Lipa-s me komedianin e njohur Burimet: Ata janë vetëm miq Ditët e fundit,këngëtarja, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje...

Mediat sociale ziejnë rreth lidhjes së saj me Trevor Noah, Dua Lipa shfaqet në New York “e pashqetësuar”

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al/ Dua Lipa u pa duke u larguar nga hoteli i saj Greenwich në Tribeca, New York, së bashku me një shoqe të shtunën pasdite. Gjatë kohës së saj në qytet, këngëtarja 27 vjeçare u shoqërua me...

Dua Lipa në lidhje me komedianin e njohur? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Lajmi.net

Ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u...

Zbulohet e vërteta e raportit të Dua Lipa-s me komedianin e njohur

para 2 muajve - Syri

Pak ditë më parë Dua Lipa u kap mat me komedianin Trevor Noah. Dyshja u fotografuan duke darkuar vetëm për vetëm në një restorant në New York. Pas darkës ato u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin me puthje...

Dua Lipa në lidhje me komedianin e njohur? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Lajm

Ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u...

Dua Lipa në një lidhje me komedianin e njohur? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Gazeta Express

Ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u...

Dua Lipa në një lidhje të re, zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Ekonomia Online

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u...

Çfarë po ndodh mes Dua Lipës dhe Trevor Noah?

para 2 muajve - TV21

Të mërkurën(28 shtator) Dua Lipa dhe Trevor Noah u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në New York. Menjëherë pas kësaj, u aludua për një romancë mes dyshes. Por, gjërat duket se nuk qëndrojnë kështu – të...

Çfarë po ndodh mes Dua Lipës dhe Trevor Noah?

para 2 muajve - RTV 21

Të mërkurën(28 shtator) Dua Lipa dhe Trevor Noah u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në New York. Menjëherë pas kësaj, u aludua për një romancë mes dyshes. Por, gjërat duket se nuk qëndrojnë kështu – të...

“People”: Dua Lipa e Trevor Noah “vetëm miq”

para 2 muajve - Koha.net

Pavarësisht spekulimeve të fundit se këngëtarja me famë botërore e rrënjë nga Kosova, Dua Lipa, është në lidhje me yllin televiziv amerikan, Trevor Noah, mediumi “People” ka raportuar se “ata janë vetëm...

Dua Lipa dhe Trevor Noah janë vetëm miq

para 2 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa dhe komediani Trevor Noah, thuhet se janë “thjesht miq” edhe pse u panë duke shijuar darkën së bashku në fillim të kësaj jave. 26-vjeçarja u përfol se ishte në lidhje me...

Dua Lipa në një lidhje të re, zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Zhurnal

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa gjen të dashur të ri – është gazetar dhe humorist

para 2 muajve - Ina

Dua Lipa ka gjetur të dashur të ri. Ai është prezantuesi 38 vjeçar i Daily Show, Trevor Noah Dua Lipa dhe Trevor Noah kanë filluar një lidhje të re. Këngëtarja kosovare 27 vjeçare dhe prezantuesi i Daily...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Gazeta Express

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta

para 2 muajve - Infokusi

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

para 2 muajve - InfoShqip

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

para 2 muajve - ABC News

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa e Trevor Noah janë thjesht miq

para 2 muajve - Bota Sot

Dua Lipa dhe Trevor Noah janë “thjesht miq” edhe pse u panë duke shijuar darkën së bashku në fillim të kësaj jave. Ylli 26-vjeçar u përfol se ishte në lidhje me prezantuesin e 'The Daily Show', Noah, 38-vjeç,...

Del e vërteta, Dua Lipa e Trevor Noah “vetëm miq”

para 2 muajve - Aktuale

Pavarësisht spekulimeve të fundit se këngëtarja me famë botërore e rrënjë nga Kosova, Dua Lipa, është në lidhje me yllin televiziv amerikan, Trevor Noah, mediumi “People” ka raportuar se “ata janë vetëm...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

para 2 muajve - GazetaBlic

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show”...

Dua Lipa shihet me miqtë e saj në New York pas raportimeve se ka nisur një romancë me Trevor Noahn

para 2 muajve - Lajm

Dua Lipa doli për një natë argëtuese në qytet me disa miq të saj, Mark Ronson dhe gruan e tij, Grace Gummer, në New York të premten (30 shtator). Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë...

Dua Lipa në një romancë të re dashurie? Publikohen fotografitë me komedianin e njohur, si qëndron e vërteta

para 2 muajve - FaxWeb

Trevor Noah dhe Dua Lipa u panë duke u përqafuar teksa po shijonin një natë së bashku në New York City. Komediani, 38 vjeç dhe ikona e popit, 27 vjeç, u panë duke shkuar për darkë së bashku në Big Apple...

Zbulohet e vërteta se a janë në lidhje dashurie Dua Lipa dhe Trevor Noah

para 2 muajve - Insajderi.org

Ylli i muzikës Dua Lipa dhe komediani Trevor Noah, thuhet se janë “thjesht miq” edhe pse u panë duke shijuar darkën së bashku në fillim të kësaj jave. 26-vjeçarja u përfol se ishte në lidhje me prezantuesin...

Zbulohet e vërteta e lidhjes së Dua Lipa me Trevor Noah

para 2 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa dhe komediani Trevor Noah, thuhet se janë “thjesht miq” edhe pse u panë duke shijuar darkën së bashku në fillim të kësaj jave. 26-vjeçarja u përfol se ishte në lidhje me...

U fotografuan duke u puthur dhe përqafuar! A janë Dua Lipa dhe Trevor Noah në një lidhje?

para 2 muajve - Syri

Dua Lipa ishte mjaft e lumtur gjatë takimit të saj me Trevor Noah në fillim të kësaj jave, raporton Page Six. Ylli i popit dhe komediani u fotografuan të mërkurën mbrëma në një darkë intime në Miss Lily’s...

Dua Lipa shihet me miqtë e saj në New York pas raportimeve për romancën e re

para 2 muajve - Pika

Dua Lipa doli për një natë argëtuese në qytet me disa miq të saj, Mark Ronson dhe gruan e tij, Grace Gummer, në New York të premten (30 shtator). Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë...

Në mes të zërave për një lidhje të re, Dua Lipa shfaqet në New York me miqtë

para 2 muajve - Syri

Dua Lipa ishte mbrëmjen e djeshme për një natë në qytet me shokët e saj, Mark Ronson dhe gruan e re Grace Gummer, në qytetin e Nju Jorkut të premten. Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një...

Dua Lipa hyn në historinë e muzikës, thyen një tjetër rekord!

para 2 muajve - Top Channel

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit dhe çdo këngë e saj kthehet menjëherë në hit. Super ylli ka hyrë së fundmi në historinë...

Dua në një lidhje të re? Fotografohet duke u përqafuar me Trevor Noah

para 2 muajve - BalkanWeb

Dua Lipa dhe Trevor Noah kanë nxitur thashetheme për një romancë të mundshme, pasi janë fotografuar duke u përqafuar gjatë një daljeje së bashku në New York Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe aktori,...

Dua Lipa bëhet artistja e parë femër me mbi 10 miliardë dëgjime në platform...

para 2 muajve - BalkanWeb

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa së fundmi ka shënuar një tjetër sukses të madh. Krijuesja e hitit “New Rules” ka hyrë në historinë e platformës muzikore Spotify pasi albumi i saj “Dua...

FOTOT: Dua Lipa me të dashur të ri, kapet “mat” me komedianin 11 vjet më të madh

para 2 muajve - Gazeta Tema

Dua Lipa me sa duket ka nisur një lidhje të re. Ajo është fotografuar me komedianin Trevor Noah në Nju Jork. Ata kanë darkuar bashkë dhe më pas kanë shkëmbyer edhe puthje. Për momentin nuk ka ende asnjë...

Zërat tregojnë se Dua Lipa mund të jetë në një lidhje me komedianin e njohur

para 2 muajve - Syri

Dua Lipa dhe komediani Trevor Noah kanë ndezur thashethemet për lidhje pas një darke në dukje romantike në New York. Dua Lipa, 27 vjeç, dhe komediani, 38 vjeç, u panë teksa shijonin një vakt në një restorant...

Në fazat e hershme të lidhjes- Brenda romancës së re të Dua Lipës me Trevor Noah

para 2 muajve - Syri

Dua Lipa ishte shumë e lumtur gjatë takimit me Trevor Noah në fillim të kësaj jave, ka mësuar “Page Six”. Ylli i popit, 27 vjeç dhe komediani nga Afrika e Jugut, 38 vjeç, u panë të mërkurën mbrëma duke...

Puthje e përqafime, Dua Lipa në lidhje dashurie me Trevor Noah?

para 2 muajve - Pika

Dua Lipa dhe Trevor Noah ndezën thashethemet për lidhje të mërkurën mbrëma, pasi u panë në një darkë romantike në New York City. Kantautorja dhe komediani, u panë duke ndarë një vakt intim në një restorant...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK