Studimi që paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve

para 2 muajve - Alsat-M

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Vjen studimi paralajmërues: Një virus i majmunëve që kërcënon njerëzimin

para 2 muajve - Koha.mk

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Po kërcënon njerëzit, studimi paralajmëron për virusin që mund të na infektojë

para 2 muajve - News33

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Virusi i majmunëve mund të infektojë njerëzit së shpejti, sipas një studimi

para 2 muajve - Java News

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - Bota Press

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi më i fundit ‘shton frikën’: Ky virus i majmunëve kërcënon njerëzit!

para 2 muajve - Java News

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - Zeri

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh , e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - Syri

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi më i fundit ‘shton frikën’: Ky virus i majmunëve kërcënon njerëzit

para 2 muajve - FaxWeb

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Studimi paralajmëron për virusin e majmunëve që kërcënon njerëzit

para 2 muajve - TV21

Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh , e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë, mund të infektojë njerëzit së shpejti. Këto viruse konsiderohen...

Po kërcënon njerëzit, studimi paralajmëron për virusin e majmunëve

para 2 muajve - OraInfo

Po kërcënon njerëzit, studimi paralajmëron për virusin e majmunëve. Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë,...

Po kërcënon njerëzit, studimi paralajmëron për virusin e majmunëve

para 2 muajve - Almakos

Po kërcënon njerëzit, studimi paralajmëron për virusin e majmunëve. Një studim i Universitetit të Kolorados (SHBA) ka paralajmëruar se një familje virusesh, e cila është endemike në majmunët e egër afrikanë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK