Bora Zemani do të rikthehet në Për’puthen?

para 2 jave - Syri.net Kosova

Këtë sezonë, moderatorja e programit “Për’puthen” ishte Ori Nebijaj. Por e njëjta do të largohet pasi ka marr mandatin e deputetes. Lidhur me këtë, ka pasur pyetje të shumta se kush do ta moderoj këtë...

Ori Nebijaj la televizionin për parlamentin, por kush do ta drejtojë “Për’puthen”? Ja ftesa që i është bërë Bora Zemanit

para 2 jave - Panorama

Moderatorja e njohur, Ori Nebijaj vendosi që të lërë televizionin dhe angazhimin e saj në media, për t’u futur në Parlament. Ajo prezantonte emisionin “Për’puthen”, që tashmë nuk dihet se nga kush do të...

Ori Nebijaj la televizionin për të marrë mandatin e deputetes, por kush do ta drejtojë “Për’puthen”?

para 2 jave - Java News

Moderatorja e njohur, Ori Nebijaj vendosi që të lërë televizionin dhe angazhimin e saj në media, për t’u futur në Parlament. Ajo prezantonte emisionin “Për’puthen”, që tashmë nuk dihet se nga kush do të...

Olsa nuk i ndahet Borës! Autorja kërkon një rikthim të moderatores në 'Për’puthen'

para 2 jave - Syri

Tashmë është edhe zyrtare që Ori Nebijaj zgjodhi mandatin e deputetes, duke lënë në mes rrugëtimin e saj si moderatore e Për’puthen. Në një situatë të tillë ku mungon prezantuesja e këtij emisioni, sigurisht...

Bora Zemani rikthehet në “Për’puthen”? Olsa Muhameti tregon ftesën që i ka bërë moderatores

para 2 jave - Top Channel

Bora Zemani ka marrë ftesën nga autorja Olsa Muhameti për t’u qenë sërish moderatore e “Për’puthen”. E ftuar natën e kaluar në “Top Arena”, autorja tregoi se po bëhen diskutime se kush do të jetë moderatorja...

Bora Zemani do të rikthehet në “Për’puthen”, na tregon Olsa

para 2 jave - Revista Kosovarja

Këtë sezonë, moderatorja e programit “Për’puthen” ishte Ori Nebijaj. Por e njëjta do të largohet pasi ka marr mandatin e deputetes. Lidhur me këtë, ka pasur pyetje të shumta se kush do ta moderoj këtë...

Surprizon Olsa Muhameti! Pas largimit të Orit, Bora Zemani sërish moderatore e “Përputhen”?!

para 2 jave - Pa censure

Pas largimit te Ori Nebijaj nga “Per’puthen” kane filluar aludimet se cila nga moderatoret mund t’a zevendesoje. Disa nga emrat e perfolur ishin Bora Zemani, Elona Duro, Nevina Shtylla dhe Elita Rudi per...

Olsa Muhameti i bën thirrje publikisht Bora Zemanit të rikthehet në “Për’puthen”

para 2 jave - Lajmi.net

“Për’puthen” ka mbetur pa drejtuese të programit, pasi Ori Nebijaj ka pranuar mandatin e deputetes. Pas kësaj ka pasur shumë emra të cilët mund të jenë potencial për të moderuar, shkruan lajmi.net. Së...

Bora Zemani do të rikthehet në Përputhen? Olsa Muhameti jep lajmin e shumëpritur

para 2 jave - Albeu

Oriela Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes së PD, pas dorëzimit të Grida Dumës. Ka qenë vetë prezantuesja që e ka konfirmuar pak ditë më parë se ka pranuar mandatin dhe ka firmosur dokumetin përkatës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK