Përdorime të tjera të sapunit në jetën e përditshme që nuk i dinit më parë!

më 1.2023 - Top Channel

Edhe pse i vetmi vend ku rregullisht i shihni është tualeti, sapunët kanë aplikime të shumta që nuk kanë të bëjnë me higjienën. Nëse nuk e dinit, ju ftojmë të lexoni më poshtë… 1. Pickimi i insekteve Nëse...

Pse rekomandohet të mbani sapun në secilën dhomë të shtëpisë suaj

më 1.2023 - Gazeta Express

Edhe pse i vetmi vend ku rregullisht i shihni është banja, sapunët kanë aplikim të shumtë që fare nuk kanë të bëjnë me higjienën. Cili është qëllimi i vërtetë i sapunit? Sapuni është mjaft i përshtatshëm...

Pse rekomandohet të mbani sapun në secilën dhomë të shtëpisë suaj

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Edhe pse i vetmi vend ku rregullisht i shihni është banja, sapunët kanë aplikim të shumtë që fare nuk kanë të bëjnë me higjienën. Cili është qëllimi i vërtetë i sapunit? Sapuni është mjaft i përshtatshëm...

Pse rekomandohet të mbani sapun në secilën dhomë të shtëpisë suaj

më 1.2023 - Epoka e Re

Edhe pse i vetmi vend ku rregullisht i shihni është banja, sapunët kanë aplikim të shumtë që fare nuk kanë të bëjnë me higjienën. Cili është qëllimi i vërtetë i sapunit? Sapuni është mjaft i përshtatshëm...

Rekomandohet të mbani sapun në secilën dhomë të shtëpisë suaj

më 1.2023 - Telegrafi

Edhe pse i vetmi vend ku rregullisht i shihni është banja, sapunët kanë aplikim të shumtë që fare nuk kanë të bëjnë me higjienën. Cili është qëllimi i vërtetë i sapunit? Sapuni është mjaft i përshtatshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK