Zgjidhja holandeze për të ulur stresin që do ju pëlqejë shumë! Të gjithë mund ta bëjnë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Në jetën tonë, e cila ecën me një ritëm shumë të shpejtë, të gjithë kemi momente të stresuara ku në shumë raste situata mund të përkeqësohet e të arrijë deri në depresion. Referuar indeksit të lumturisë...

Zgjidhja holandeze për të ulur stresin!

para 4 muajve - Alsat-M

Në jetën tonë, e cila ecën me një ritëm shumë të shpejtë, të gjithë kemi momente të stresuara ku në shumë raste situata mund të përkeqësohet e të arrijë deri në depresion. Referuar indeksit të lumturisë...

Zgjidhja holandeze për të ulur stresin që do ju pëlqejë shumë! Të gjithë mund ta bëjnë

para 4 muajve - Syri

Në jetën tonë, e cila ecën me një ritëm shumë të shpejtë, të gjithë kemi momente të stresuara ku në shumë raste situata mund të përkeqësohet e të arrijë deri në depresion. Referuar indeksit të lumturisë...

Zgjidhja holandeze për të ulur stresin që do ju pëlqejë shumë! Të gjithë mund ta bëjnë

para 4 muajve - Syri

Në jetën tonë, e cila ecën me një ritëm shumë të shpejtë, të gjithë kemi momente të stresuara ku në shumë raste situata mund të përkeqësohet e të arrijë deri në depresion. Referuar indeksit të lumturisë...

“Niksen”/ Të gjithë po flasin për këtë taktikë holandeze kundër stresit

para 4 muajve - ABC News

Sigurisht që nuk ka “shkopinj magjik” dhe zgjidhje të lehta për t’u marrë me stresin dhe ankthin. Është një proces që ka nevojë për më shumë kërkime dhe udhëzime të duhura nga ekspertët kur na shqetëson...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK