Më mirë vonë se kurrë! Burri amerikan i kthen librin bibliotekës 96 vjet pas datës së caktuar

para 4 muajve - Top Channel

Një burrë nga Kalifornia ktheu një libër në bibliotekë një shekull pas datës së caktuar. Jim Perry çoi në fillim të këtij muaji kopjen e dëmtuar dhe të prishur të vitit 1892 të “A Family History of the...

Libri i kthehet bibliotekës amerikane me gati 100 vjet vonesë

para 4 muajve - Koha.net

Libri “Historia e Shteteve të Bashkuara” do të kthehej në një bibliotekë kaliforniane më 21 shkurt 1927. Por, ky libër është rikthyer në bibliotekën amerikane me pothuajse 100 vjet vonesë, raportoi të...

Libri i kthehet në bibliotekën amerikane me gati 100 vjet vonesë

para 4 muajve - Koha.net

Libri “Historia e Shteteve të Bashkuara” do të kthehej në një bibliotekë kaliforniane më 21 shkurt 1927. Por, ky libër është rikthyer në bibliotekën amerikane me pothuajse 100 vjet vonesë, raportoi të...

Amerikani ia kthen librin e huazuar bibliotekës 96 vjet pas datës së caktuar: Asnjëherë nuk është vonë

para 4 muajve - Zyrtare

Më mirë vonë se kurrë. Një burrë nga Kalifornia ktheu librin në bibliotekë një shekull pas datës së caktuar. Jim Perry dërgoi në fillim të këtij muaji kopjen e dëmtuar të vitit 1892 të librit, “A Family...

Libri kthehet në bibliotekë pas gati 100 vitesh vonesë

para 4 muajve - Euronews

Një libër i historisë amerikane është kthyer në një bibliotekë në Kaliforni me gati 100 vjet vonesë. Një kopje e “Historisë së Shteteve Amerikane” të Benson Losing, botuar në 1881, “erdhi në shtëpi” vetëm...

Libri kthehet në bibliotekë pas gati 100 vitesh vonesë

para 4 muajve - Zeri

Një libër i historisë amerikane është kthyer në një bibliotekë në Kaliforni me gati 100 vjet vonesë. Një kopje e “Historisë së Shteteve Amerikane” të Benson Losing, botuar në 1881, “erdhi në shtëpi” vetëm...

Më mirë vonë se kurrë! Burri amerikan i kthen librin bibliotekës 96 vjet pas datës së caktuar

para 4 muajve - TvNews

Një burrë nga Kalifornia ktheu një libër në bibliotekë një shekull pas datës së caktuar. Jim Perry çoi në fillim të këtij muaji kopjen e dëmtuar dhe të prishur të vitit 1892 të “A Family History of the...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK