Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet në Super Bowl

para 2 jave - Syri

Le ta nisim me kryefjalën e mbrëmjes, Taylor Swift ka treguar së fundmi se është qendra e vëmendjes në çdo event sportiv ku luan partneri i saj Travis. Këngëtarja u komentua ndër të tjera edhe për veshjen...

Super Bowl/ Qaforja e Taylor Swift kishte çmim marramendës

para 2 jave - Indeks online

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan të viteve ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse...

Swift shkëmben puthje në fushë pas fitores së dashurit në Super Bowl

para 2 jave - RTV 21

E rrethuar nga tifozë futbolli dhe kamera, Taylor Swift shkëmbeu një puthje në fushë me të dashurin Travis Kelce, pasi ylli i futbollit amerikan fitoi për të dytën herë me radhë në Super Bowl. Miliona...

Varësja me shifër marramendëse që Taylor Swift vendosi në Super Bowl

para 2 jave - Syri

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan të viteve ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse...

Puthja e fitores: Taylor Swift dhe Travis Kelce pas triumfit në Super Bowl nga “Kansas City Chiefs”

para 2 jave - Telegrafi

Një Travis Kelce euforik puthi të dashurën Taylor Swift në fushë në Las Vegas, pasi fitoi një Super Bowl që të lë pa frymë për “Kansas City Chiefs” kundër “San Francisco 49ers”. Swift shpërtheu me puthje...

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

para 2 jave - Lajm

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante...

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

para 2 jave - Telegrafi

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante...

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

para 2 jave - Bota Sot

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante...

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

para 2 jave - Zhurnal

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante...

VIDEO/ Puthja pasionante e Taylor Swift me Travis Kelce në Super Bowl, tani virale…

para 2 jave - Dosja.al

SHBA - Këngëtarja, e cila mbërriti e shoqëruar nga mamaja e saj Andrea Swift, aktorja Blake Lively dhe reperi Ice Spice, ishte protagoniste në tribunat e “Allegiant Stadium” dhe në fitoren e ngushtë të...

Varësja me shifër marramendëse që Taylor Swift vendosi në Super Bowl

para 2 jave - Pressonline

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan të viteve ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse...

Taylor Swift dhe Travis Kelce celebrojnë fitoren e Super Bowl me puthje në fushë

para 2 jave - Dosja.al

SHBA- E rrethuar nga tifozë futbolli, kamera dhe konfeti, këngëtarja Taylor Swift ndau një puthje në fushë me të dashurin e saj Travis Kelce pasi ylli i futbollit amerikan arriti një fitore të dytë radhazi...

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

para 2 jave - Debat

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën. Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante...

Çmimi i dashurisë/ Zbulohet kush do paguajë shifrën marramendëse për suitën 'Super Bowl' të Taylor Swift

para 2 jave - Ora news

Travis Kelce po kujdeset të dashurë e tij Taylor Swift dhe familjet e tyre në Super Bowl 2024. Pasi ylli i Chiefs tha në fillim të kësaj jave në podkastin e tij "New Heights" se ai "po numëron sa para...

Çmimi i dashurisë/ Zbulohet kush do paguajë shifrën marramendëse për suitën 'Super Bowl' të Taylor Swift

para 2 jave - Syri.net Kosova

Travis Kelce po kujdeset të dashurë e tij Taylor Swift dhe familjet e tyre në Super Bowl 2024. Pasi ylli i Chiefs tha në fillim të kësaj jave në podkastin e tij "New Heights" se ai "po numëron sa para...

Çmimi i dashurisë/ Zbulohet kush do paguajë shifrën marramendëse për suitën 'Super Bowl' të Taylor Swift

para 2 jave - Syri

Travis Kelce po kujdeset të dashurë e tij Taylor Swift dhe familjet e tyre në Super Bowl 2024. Pasi ylli i Chiefs tha në fillim të kësaj jave në podkastin e tij "New Heights" se ai "po numëron sa para...

Taylor Swift niset menjëherë nga Tokio në SHBA për të parë Travis Kelce në Super Bowl

para 2 jave - Dosja.al

SHBA- Këngëtarja Taylor Swift thuhet se hipi menjëherë në avionin e saj privat pasi përfundoi shfaqjen e saj ‘Eras Tour’ në Tokio për të nisur fluturimin e saj 12-orësh në Las Vegas për të parë të dashurin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK